FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

klasik
Postovi: 4045
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 26 maj 2024, 22:54

Neki brzi rezime sezone, vecina nas je bila skepticna na pocetku sezone, al evo od prvog do zadnjeg kola prvi na tabeli, rijesilo se dosta dugova, kolko sam upoznat nema novih dugova, jedino mi je sto nismo uspjeli istrpit u21 igraca koji ce bit starter i sljedecu sezonu, Mujkic 99% ode, Hadzibeganovic i Hasanovic mi ne djeluju kao pouzdane opcije za prvih 11 u PL.
Mozda je jos uvijek rano al ja cestitam ekspresan povratak u Premijer ligu.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
hondas
Postovi: 1125
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 27 maj 2024, 08:31

Izgleda da nece doci do skracivanja lige i ispadanja 4 ekipe u iducoj sezoni sto nama i te kako odgovara.

Avatar
DamirT
Postovi: 15238
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 27 maj 2024, 10:50

Prvo oni trebaju regulisati nize lige i skratiti, mozda cak i spojiti obje, ali to tesko da ce uspjeti zbog ovih iz RS-a. PL je najmanji problem.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 27 maj 2024, 11:05

100% nece doci do skracivanja jer hrvatima to ne godi, smatraju da bi bili manjina u toj ligi sto je i realno govoreci, Siroki i Zrinjski jedini stabilni ovo ostalo tesko da bi ostali u ligi u dogledno vrijeme
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Slobodas
Postovi: 3512
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 27 maj 2024, 11:22

Sta je sa ovog trenera Bratstva Faruk Kulovic , citao sam i lik ima bas dobar CV zna svoj posao ne bi bilo lose njega probati dovesti za PL. Od Bratstva je napravio dobru ekipu vidi se potpis trenera vidi se igra sistem.

Za Nalu je Murinjo
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 27 maj 2024, 18:10

Suma summarum zadnje dvije utakmice.Odakle poceti...Vidi se napredak u igri,ima to nekog smisla,protiv Tomislava dosta dobra igra,par uigranih akcija,ali gol zacaran,na kraju smo se provukli mogli smo ostati kratkih rukava,Vulicu kopacka ti se pozlatila..Bratstvo opet jedna od nasih boljih ako ne i najboljih utakmica kuci,izgleda to dosta bolje.Momci su svjesni situacije,a to je da bi trebali rijesiti sve u Tesnju,ne zavlaciti se bez potrebe...Olovo je vrlo vjerovatno zavrsilo utakmicu u Gorazdu,vidili smo kako je Gorazde zapinjalo protiv nas na Tusnju...Pojedini preletaci se krisom vracaju na Tusanj,ali takva su vremena dosla za ljude koji nemaju obraza....Svi u Tesanj !
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

antisisoja1919
Postovi: 3713
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 27 maj 2024, 19:09

HPCompaq je napisao/la:
27 maj 2024, 18:10
Suma summarum zadnje dvije utakmice.Odakle poceti...Vidi se napredak u igri,ima to nekog smisla,protiv Tomislava dosta dobra igra,par uigranih akcija,ali gol zacaran,na kraju smo se provukli mogli smo ostati kratkih rukava,Vulicu kopacka ti se pozlatila..Bratstvo opet jedna od nasih boljih ako ne i najboljih utakmica kuci,izgleda to dosta bolje.Momci su svjesni situacije,a to je da bi trebali rijesiti sve u Tesnju,ne zavlaciti se bez potrebe...Olovo je vrlo vjerovatno zavrsilo utakmicu u Gorazdu,vidili smo kako je Gorazde zapinjalo protiv nas na Tusnju...Pojedini preletaci se krisom vracaju na Tusanj,ali takva su vremena dosla za ljude koji nemaju obraza....Svi u Tesanj !
Velika razlika je kad pocne Dilaver i kad pocne Koma. Puno smo konkretniji naprijed sa Komom.
Uz to, Koma puno vise radi za ekipu. Stalno napada i vrsi pritisak na protivnicku zadnju liniju.
O energiji koja je na terenu s njim je suvisno i govorit.
Uz njega, tu bih dodao i Dinu, koji daje drugu dimenziju ekipi.
Mislim da su navedena dvojica i bili glavni faktori bolje igre jucer.
Drago mi je sto je onaj aplauz Tusnja prilikom neopravdanog mijenjanja Dine sve rekao, kako Dini, tako i Nalicu.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8556
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 27 maj 2024, 19:24

fukara87 je napisao/la:
27 maj 2024, 11:05
100% nece doci do skracivanja jer hrvatima to ne godi, smatraju da bi bili manjina u toj ligi sto je i realno govoreci, Siroki i Zrinjski jedini stabilni ovo ostalo tesko da bi ostali u ligi u dogledno vrijeme
Posušje je trenutno stabilnije i ima veći budžet od Širokog.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

klasik
Postovi: 4045
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 27 maj 2024, 20:36

Nece Stupcanica zavrsit utakmicu u Gorazdu, nepotreban trosak, ako pobijede pobijedit ce jer su bolji
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
DamirT
Postovi: 15238
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 27 maj 2024, 22:06

Od sezone 2025/26. u elitnom razredu bh. fudbala igrat će 10 klubova (Liga 10). Prvobitne informacije "govorile su" da će u predstojećoj sezoni (2024/25) iz elite ispasti četiri posljednjeplasirana tima, a da će u PLBiH ući entitetski prvaci i da ćemo tako dobiti deset učesnika za sezonu 2025/26.
Međutim, sada se pojavila informacija da prvaci entiteta RS-a i Federacije BiH nisu sigurni učesnici Lige 10!?
Naime, u fudbalskim krugovima priča se da će u sezoni 2024/25 iz PLBiH ispasti dvije posljednjeplasirane ekipe (11. i 12. mjesto), a da će timovi koji osvoje 9. i 10. mjesto za Ligu 10 razigravati sa entitetskim prvacima.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Flufy
Postovi: 258
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Flufy » 27 maj 2024, 23:56

Volkan je napisao/la:
26 maj 2024, 22:03
Sreca i Tosk je osigurao opstanak nece biti velikog zapinjanja vjerovatno. A protiv Simm Baua napuniti stadion proslaviti ulazak aBd, pripremiti neku koreografiju, crveno crne zastave nek se vijore...
Revijalna utakmica. Neka bude 5:5, vi ste novi prvaci jer je Sim Bau “zavrsen” odavno :D
Uzivajmo svi u fudbalu u subotu. Bujrum

Avatar
Beduin
Postovi: 16768
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 28 maj 2024, 09:42

:pray:
Flufy je napisao/la:
27 maj 2024, 23:56
Volkan je napisao/la:
26 maj 2024, 22:03
Sreca i Tosk je osigurao opstanak nece biti velikog zapinjanja vjerovatno. A protiv Simm Baua napuniti stadion proslaviti ulazak aBd, pripremiti neku koreografiju, crveno crne zastave nek se vijore...
Revijalna utakmica. Neka bude 5:5, vi ste novi prvaci jer je Sim Bau “zavrsen” odavno :D
Uzivajmo svi u fudbalu u subotu. Bujrum
Kad sam ja to pisao ovdje za Sim Bau, to je rijeseno davno ukoliko bude ta utakmica odlucivala, mozda i ponajveci prijatelji su im ovaj klub u Federalnoj.
A opet sve zavisi od naredne utakmice.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

crvenocrnitz
Postovi: 916
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 28 maj 2024, 13:04

Za Sim Bau se znalo još početkom sezone da je to "naš" klub
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Volkan
Postovi: 304
Pridružen/a: 05 jul 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Volkan » 28 maj 2024, 13:17

Potruditi se da se u Tesnju zavrsi posao i da rijesimo sve dileme aBd. Samo ako Stupcanica pobijedi u Gorazdu ostaje u utrci i zadnje kolo, uz nas remi il poraz u Tesnju.
Znaci veoma smo blizu da to bude zavrseno i sljedece kolo zvanicno aBd.
I onda zadnju utakmicu odigrati za publiku sa puno golova i uz dobru atmosferu.
❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤
🔴⚫ FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

klasik
Postovi: 4045
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 28 maj 2024, 15:14

Volkan je napisao/la:
28 maj 2024, 13:17
Potruditi se da se u Tesnju zavrsi posao i da rijesimo sve dileme aBd. Samo ako Stupcanica pobijedi u Gorazdu ostaje u utrci i zadnje kolo, uz nas remi il poraz u Tesnju.
Znaci veoma smo blizu da to bude zavrseno i sljedece kolo zvanicno aBd.
I onda zadnju utakmicu odigrati za publiku sa puno golova i uz dobru atmosferu.
❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤
Ja bi volio zadnje kolo vidit najbolje sta imamo iz juniora, popunit da prvih 11 budu igraci iz nase skole fudbala
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Volkan
Postovi: 304
Pridružen/a: 05 jul 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Volkan » 28 maj 2024, 18:44

klasik je napisao/la:
28 maj 2024, 15:14
Volkan je napisao/la:
28 maj 2024, 13:17
Potruditi se da se u Tesnju zavrsi posao i da rijesimo sve dileme aBd. Samo ako Stupcanica pobijedi u Gorazdu ostaje u utrci i zadnje kolo, uz nas remi il poraz u Tesnju.
Znaci veoma smo blizu da to bude zavrseno i sljedece kolo zvanicno aBd.
I onda zadnju utakmicu odigrati za publiku sa puno golova i uz dobru atmosferu.
❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤
Ja bi volio zadnje kolo vidit najbolje sta imamo iz juniora, popunit da prvih 11 budu igraci iz nase skole fudbala
I to nije losa ideja da se vidi cime raspolazemo, koga mozemo gurati u vatru.
🔴⚫ FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

antisisoja1919
Postovi: 3713
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 28 maj 2024, 18:56

Simona nema, al vjerujem da cita temu, a sigurno ima jos ma temi onih koji su u kontaktu sa upravom.
Sa obzirom na to da smo se 99% vratili u PL, daj nek urade neke slavljenicke majice za proslavu ulaska sa posebnim motivima.
Nek tribine ljepse izgledaju, a fina finansijska injekcija klubu.
Pustit majice u prodaju vec pocetkom sljedece sedmice na 2-3 mjesta u gradu.
I npr 2 majice, karta gratis.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Beduin
Postovi: 16768
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 28 maj 2024, 19:20

Halali brate i pozdravljam ideju, ali mene bi prvog stid bilo kupiti takvu majicu (nevezano sad za moj trenutni odnos prema klubu i Upravi, vec eto i da dajem podrsku i idem na tekme), jer nismo mi neki klubcic koji prvi put ulazi u PL. Sramota je uopste sto dozvoljavamo da ispadnemo.

Naravno, pisem u svoje ime i tako razmisljam. :thumbup:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

antisisoja1919
Postovi: 3713
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 28 maj 2024, 19:34

Beduin je napisao/la:
28 maj 2024, 19:20
Halali brate i pozdravljam ideju, ali mene bi prvog stid bilo kupiti takvu majicu (nevezano sad za moj trenutni odnos prema klubu i Upravi, vec eto i da dajem podrsku i idem na tekme), jer nismo mi neki klubcic koji prvi put ulazi u PL. Sramota je uopste sto dozvoljavamo da ispadnemo.

Naravno, pisem u svoje ime i tako razmisljam. :thumbup:
Stoji i ta konstatacija. Al eto i sam sam mislio da se to odnosi na neki univerzalni motiv vezan za nas, a me striktno da bude neki motiv vezan samo za ulazak u PL. Al eto mozda sam se i ma pogresno izrazio.
Npr slogan "u srcu mome samo zivis ti" i uz to dobar dizajn majice.
Nek nam ta utakmica bude samo kao neki povod da ispostujemo tu akciju, uljepsamo stadion i podrzimo klub.
I da konacno i mi na Tusnju ozivimo neki crveno-crni kodeks oblacenja.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Beduin
Postovi: 16768
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 28 maj 2024, 20:00

antisisoja1919 je napisao/la:
28 maj 2024, 19:34
Beduin je napisao/la:
28 maj 2024, 19:20
Halali brate i pozdravljam ideju, ali mene bi prvog stid bilo kupiti takvu majicu (nevezano sad za moj trenutni odnos prema klubu i Upravi, vec eto i da dajem podrsku i idem na tekme), jer nismo mi neki klubcic koji prvi put ulazi u PL. Sramota je uopste sto dozvoljavamo da ispadnemo.

Naravno, pisem u svoje ime i tako razmisljam. :thumbup:
Stoji i ta konstatacija. Al eto i sam sam mislio da se to odnosi na neki univerzalni motiv vezan za nas, a me striktno da bude neki motiv vezan samo za ulazak u PL. Al eto mozda sam se i ma pogresno izrazio.
Npr slogan "u srcu mome samo zivis ti" i uz to dobar dizajn majice.
Nek nam ta utakmica bude samo kao neki povod da ispostujemo tu akciju, uljepsamo stadion i podrzimo klub.
I da konacno i mi na Tusnju ozivimo neki crveno-crni kodeks oblacenja.
:thumbup:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.