Što malo ne pišeš o svojoj ekipi? Mislim ako si uopšte navijač Željezničara.Virtu4l je napisao/la: ↑03 jun 2024, 00:56E sad ćemo se malo dotaći i ispovijesti Almedina Ziljkića.
Uglavnom sve ono što je nekolicina nas konstantno pisala na kraju se ispostavilo kao tačno.
PR mašinerija FK Sarajevo je odradila posao i samo im je trebalo žrtveno janje. Fascinantno mi je koliko su tu uspješni, da apsolutno svaki put pogled navijača skrenu negdje drugo i dovedu ih tačno tamo gdje žele. Pritisak je toliki da danas niko ne smije da priča o ovome što je Ziljkić rekao.
Jasno je da je Rožman uništio ovu ekipu, da Ibričić rovari i da je ono što svi znamo da jeste - obični mahalac i truhla jabuka u svakom sistemu.
Zanimljivo je kako su se u isto vrijeme pojavili botovi koji su horski počeli pričati o nekoj mafiji i opasnom Ziljkiću, to su vjerovatno oni koje je spomenuo da za 50 maraka pišu sve što im se naredi. Te nickove je lako prepoznati na temi Sarajeva.
Malo da nam pojasniš ovo drugovanje navijačkih grupa, izlazni/ulazni transferi, ko će obezbjediti budžet za narednu sezonu, računa li se tu na pare za rekonstrukciju juga i slične stvari?!
Ko tebe plaća da isključivo pišeš o FK Sarajevu?
I koliko?
Kad već potežeš tu priču.