Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
NoDi80
- Postovi: 19012
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 03 jun 2024, 19:46
h1a2s3o4 je napisao/la: ↑03 jun 2024, 19:41
Uvijek mi je bilo čudno da ne kažem glupo kako to da pozovu naknadno igrača (radi povreda i sl) i onda taj igrač igra u prvih 11 (Šarić)?!
Odigrao 35 utakmica ove sezone u Turskoj ligi, Serie B i Coppa Italia
Vraca se u Palermo uskoro
Momak koji je konstatan igra godinama
Mozda nije bolji ali je sigurno u glavi jaci od vecine nasih veznih igraca
Na treninzima je pokazao strucnom stabu da nije neko lijevi za naknadnog poziva vec za nesto vise
Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 03 jun 2024, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
D97
- Postovi: 206
- Pridružen/a: 25 jan 2024, 21:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la D97 » 03 jun 2024, 19:48
Ja sastava.. Stvarno me nervira ovo forsiranje igraca na pozicije koje im nisu pozicije.
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 03 jun 2024, 19:50
Ja mislim da ce Katic na DM-a zajedno s Tahirovicem.
Neće Bico igrati na krilnom beku nema šanse. On će vjerovatno biti centralni stoper.
-
ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtVandelay » 03 jun 2024, 19:50
Bilo koga da smo stavili, yebat ce nas
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
-
NoDi80
- Postovi: 19012
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 03 jun 2024, 19:51
Zato sto je Katic puno jaci fizicki,psihicki i u igri s dvije noge
Da nema Katica sigurno bi igrao
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
retromoos
- Postovi: 1136
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la retromoos » 03 jun 2024, 19:53
Bicakcic
U najboljim godinama bio spor, sad ce pored njega prolaziti kao da ga nema
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la nebeskasila » 03 jun 2024, 19:54
h1a2s3o4 je napisao/la: ↑03 jun 2024, 19:41
Uvijek mi je bilo čudno da ne kažem glupo kako to da pozovu naknadno igrača (radi povreda i sl) i onda taj igrač igra u prvih 11 (Šarić)?!
To ti je isto kad neko Pise sa nekom curom mjesecima i onda uleti neki iz niceg i prodje iz prve

-
napapijri1987
- Postovi: 1111
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la napapijri1987 » 03 jun 2024, 19:54
Chevalier je napisao/la: ↑03 jun 2024, 19:44
Ovo ce vjv biti 3 stopera, 2 RWB, dijamant u sredini i isturen samo Demirovic.
Ma da. Tahirovic ce se spustat dublje po loptu da pokusa smirit igru. Hajradinovic moze biti vrlo opasan sa sutevima sa distance. Dobar plan na kraju krajeva. Saric ispred Denisa na 8 vjerovatno zbog iskustva i mirnoce. Cilj je se odbranit a gore ako napravimo dobro je...a ova ekipa moze i gore "nesto" izmajmunisat.
Slaba tacka je definitivno ermin na rwb,da li njega napada foden? Vjerovatno ce imat iskljucivo defanzivne zadatke.
-
NoDi80
- Postovi: 19012
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 03 jun 2024, 19:55
Ne vjerujem da ce Bickacic igrati desnog beka
Prije da ce to biti Ahmedhodzic koji je puno brzi
Formacija ce se vjerovatno mijenjati iz 5-3-2 u 3-5-2
Hurem vec napisao, nisam viidio

Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 03 jun 2024, 19:59, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
retromoos
- Postovi: 1136
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la retromoos » 03 jun 2024, 19:56
Jasno je da se negdje mora poceti, ali ova postava izgleda pokusava dobiti sto manje golova, nema ovdje ni pokusaja da se nesto odigra. Demirovic ce trcati ko navijen gore-dole , ostali ni do gola nece doci
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 03 jun 2024, 20:01
Samo je Šarić baš iznenađenje, ovo ostalo manje-više očekivano.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
aqarius
- Postovi: 4024
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la aqarius » 03 jun 2024, 20:03
Prirodne,neprirodne pozicije ama ljudi nemamo koga..
-
Raonffa
- Postovi: 25961
- Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la Raonffa » 03 jun 2024, 20:03
Kakva taktička zagonetka
Meni djeluje da će Anel na desnog wb, Jusko lijevi wb, Bičakčić, Katić i Radeljić stoperi.
E sad ovo u sredini je malo teže pohvatati, mogu biti Tahir, Gigović i Šarić u liniji i Haris malo ispred njih, a možda je i romb sa Tahirovićem zadnjim veznim, Šarićem i Gigovićem lijevo i desno, i Harisom na ofanzivnom veznom.
Nešto slično je Pape birvaktile igrao samo što smo tada igrali sa dva napadača umjesto sa tri stopera. Kako god biće zanimljivo vidjeti neke nove momke večeras.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
Sveti
- Postovi: 10108
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 03 jun 2024, 20:03
Ma ne ide bico na rwb sta vam je, on ce biti Centralni, gazibeg na desnog, a vjerovatno radeljic na lijevog wb.
Saric mi je iznenadjenje, ocekivao sam denisa al aj
naprijed rejal
-
Bazinga12345
- Postovi: 5711
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bazinga12345 » 03 jun 2024, 20:04
Ako ništa dobro je što im je Trippier na lijevom beku pa sa te strane neće biti toliko opasni, bar mislim.
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
-
bavarian_bk
- Postovi: 4583
- Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
- Lokacija: Bosanska Krupa
-
Kontakt:
Post
Postao/la bavarian_bk » 03 jun 2024, 20:05
Pretpostavljam da će Katić na zadnjeg veznog i spustati se nazad kada se Gazibegović ili Hajradinović, za kojeg mislim da će biti LWB, ispale naprijed. U biti:
-Vasilj-
-Ahmethodžić-Bičakčić-Radeljić-
-Gazibegović-Katić-Tahirović-Hajradinović-
-Šarić-Gigović-
-Demirović-.
-
NoDi80
- Postovi: 19012
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 03 jun 2024, 20:06

Forum preopterecen neka fino
Prvi put s Englezima historijska tekma
Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 03 jun 2024, 20:06, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
miky_hz
- Postovi: 22532
- Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
- Lokacija: BoRdO mAhAlA
-
Kontakt:
Post
Postao/la miky_hz » 03 jun 2024, 20:06
Sveti je napisao/la: ↑03 jun 2024, 20:03
Ma ne ide bico na rwb sta vam je, on ce biti Centralni, gazibeg na desnog, a vjerovatno radeljic na lijevog wb.
Saric mi je iznenadjenje, ocekivao sam denisa al aj
A kako Radeljic na wb sa svojih 2.01 ,neide realno po zakonu fizike

DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
Daduli
- Postovi: 1038
- Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Daduli » 03 jun 2024, 20:06
ovo je sa trojicom u odbrani (3-6-1) samo me zanima ko je libero. Najvjerovatnije Bičakčić, onda Katić ide na zadnjeg veznog sa tahirovićem, Gazibegović na lijevog beka/lijevog spoljnjeg, Gigović ili Šarić su desni bek / desni spoljnji. I vjerovatno je romb onda u sredini. Dakle:
-Vasilj-
-Ahmethodžić-Bičakčić-Radeljić-
-Šarić - Katić- -Gazibegović
-Gigović -Tahirović
-Hajradinović
-Demirović-
Moguća je (ali sumnjam) varijanta da je Katić libero, Bičakćić desni bek.
Prva varijanta mi je realnija i bolje izgleda.
Nema šanse da je onoliki čovjek (Radeljić) lijevi bek/lijevi spoljnji, posebno što u tom sistemu oni imaju dosta uloge i prema naprijed.
Zadnja izmjena:
Daduli, dana/u 03 jun 2024, 20:09, ukupno mijenjano 1 put.
Glory Glory Man United
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, Beduin, bh22, boki86, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, farenhajt, FerdinandF, Goalgetter, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Helemnejse, husrefbeg, izdzezveubrazil, kenanktkt, klasik, kouadio, lakilone, Lavcina, LenyYoro15, Marokanci58, Matterhorn22, myself, Napapijri, Pensioner26, Shevko, Sheyi, SN1996BIHAC, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TripleThreat, Wisey, Wolffire, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 319 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []