Benjamin Tahirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Benjamin Tahirović
Danas je bio dobar. Do nesretnog penala, a i poslije njega bio je sasvim ok ako ne i jedan od boljih u nasem veznom redu.
OK, penal je naivan ali momak je mlad. Napravio je gresku, na njoj ce sigurno nauciti. Sigurno zasluzuje da ga se istrpi.
- Beduin
- Postovi: 19474
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Englezi igraju dosta bezo i okretno sto je problem i daleko jacim reprezentacijama. Protiv Italije bi trebali izgledati dosta bolje gdje i mi mozemo malo sakriti loptu i sa vise possova odigrati.
075 ❤
Re: Benjamin Tahirović
Re: Benjamin Tahirović
Da ali Anel je igrao u klubu za razliku od Benjamina. I ovo je Benjaminu samo nastavak reprezentativnih utakmica gdje je teska ojebina.Beduin je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:12Sjetimo se i Anelovih prvih utakmica za repku gdje mi je Dennis izgledao bolje na stoperu.
Englezi igraju dosta bezo i okretno sto je problem i daleko jacim reprezentacijama. Protiv Italije bi trebali izgledati dosta bolje gdje i mi mozemo malo sakriti loptu i sa vise possova odigrati.
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Benjamin Tahirović
ovdje je falio jasic na beku i borbeni huskovic u of. veznom redu. huskovic je bolja verzija sarica, isto borben kao on, samo kvalitetniji/bolji igrac.
Re: Benjamin Tahirović
Kakvom klubu?! Pa igrao u raspalom Bordou koji je ispao.Madal je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:20Da ali Anel je igrao u klubu za razliku od Benjamina. I ovo je Benjaminu samo nastavak reprezentativnih utakmica gdje je teska ojebina.Beduin je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:12Sjetimo se i Anelovih prvih utakmica za repku gdje mi je Dennis izgledao bolje na stoperu.
Englezi igraju dosta bezo i okretno sto je problem i daleko jacim reprezentacijama. Protiv Italije bi trebali izgledati dosta bolje gdje i mi mozemo malo sakriti loptu i sa vise possova odigrati.
Benjo opste nema toliko losih utakmica u reprezentaciji. Protiv Islanda prvu bio jedan od najboljih. Protiv Slovacke isto dobar, nije on kriv sto Krunic kada izgubi loptu bas mu puca ki.ta da se vraca. Ostalo su svi bilo odron tako da sta ocekivati od momka.
Uostalom ovo je Benji bila prva prava seniorska sezona. Ohanite malo.
Re: Benjamin Tahirović
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Benjamin Tahirović
Pa jel igrao u Bordou? A Benjo je top momak samo ne zna lopte, jos uvijek. On je i u tim utakmicama gdje su svi odron uspijevao biti najveci odron na terenu. Treba biti na nekom sirom spisku ali ako cemo se kockati da igrac koji igra lose u reprezentaciji i ne igra u klubu nastavi biti u prvih 11 onda gasi svjetlo, zasto uopste pratimo.h1a2s3o4 je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:29
Kakvom klubu?! Pa igrao u raspalom Bordou koji je ispao.
Benjo opste nema toliko losih utakmica u reprezentaciji. Protiv Islanda prvu bio jedan od najboljih. Protiv Slovacke isto dobar, nije on kriv sto Krunic kada izgubi loptu bas mu puca ki.ta da se vraca. Ostalo su svi bilo odron tako da sta ocekivati od momka.
Uostalom ovo je Benji bila prva prava seniorska sezona. Ohanite malo.
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Benjamin Tahirović
Sigurno bi mu kriske sa mlijekom i nutelom nosili negdje drugo.
Re: Benjamin Tahirović
Ja postujem to da ne vidimo isto stvari. Za mene je Benjo veceras odigrao sasvim solidno. U veznom redu poslije Gigovića najbolji. Penal je naivan, platili smo danak njegovom neiskustvu, ali ako vec grijesi i stice iskustvo ne treba ga rjesavati. Tek tada bi sve ovo bilo dzaba.Madal je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:31Pa jel igrao u Bordou? A Benjo je top momak samo ne zna lopte, jos uvijek. On je i u tim utakmicama gdje su svi odron uspijevao biti najveci odron na terenu. Treba biti na nekom sirom spisku ali ako cemo se kockati da igrac koji igra lose u reprezentaciji i ne igra u klubu nastavi biti u prvih 11 onda gasi svjetlo, zasto uopste pratimo.h1a2s3o4 je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:29
Kakvom klubu?! Pa igrao u raspalom Bordou koji je ispao.
Benjo opste nema toliko losih utakmica u reprezentaciji. Protiv Islanda prvu bio jedan od najboljih. Protiv Slovacke isto dobar, nije on kriv sto Krunic kada izgubi loptu bas mu puca ki.ta da se vraca. Ostalo su svi bilo odron tako da sta ocekivati od momka.
Uostalom ovo je Benji bila prva prava seniorska sezona. Ohanite malo.
Bolji igrač od Cimirota, Šarića i Hadžaiahmetovića.
Re: Benjamin Tahirović
Penal je slag na tortu njegove blijede igre kao sto je i vecerasnja igra slag na tortu njegovih nastupa u reprezentaciji. Od Cimirota i prime Sarica svakako nije bolji trenutno ni u snu a niko sretniji od mene da on to postane. Nazalost trenutno nije taj kalibar koliko god se vi trudili da ne pogledate istini u oci iz razloga sto je mlad, fin, perspektivan, Ajax i sl.h1a2s3o4 je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:36Ja postujem to da ne vidimo isto stvari. Za mene je Benjo veceras odigrao sasvim solidno. U veznom redu poslije Gigovića najbolji. Penal je naivan, platili smo danak njegovom neiskustvu, ali ako vec grijesi i stice iskustvo ne treba ga rjesavati. Tek tada bi sve ovo bilo dzaba.
Bolji igrač od Cimirota, Šarića i Hadžaiahmetovića.
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Zivi bili pa vidjeli.Madal je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:39Penal je slag na tortu njegove blijede igre kao sto je i vecerasnja igra slag na tortu njegovih nastupa u reprezentaciji. Od Cimirota i prime Sarica svakako nije bolji trenutno ni u snu a niko sretniji od mene da on to postane. Nazalost trenutno nije taj kalibar koliko god se vi trudili da ne pogledate istini u oci iz razloga sto je mlad, fin, perspektivan, Ajax i sl.h1a2s3o4 je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:36Ja postujem to da ne vidimo isto stvari. Za mene je Benjo veceras odigrao sasvim solidno. U veznom redu poslije Gigovića najbolji. Penal je naivan, platili smo danak njegovom neiskustvu, ali ako vec grijesi i stice iskustvo ne treba ga rjesavati. Tek tada bi sve ovo bilo dzaba.
Bolji igrač od Cimirota, Šarića i Hadžaiahmetovića.
Momak ima gresaka, ali uopste nije loš koliko se neki trude da to predstave.
Re: Benjamin Tahirović
Re: Benjamin Tahirović
Slažem se. Imao je kiks ali realno sa Gigovicem jako dobro odradjivao posao. Mlad je dečko još. Naucice siguran sam. Ali borben je, trci i bori se. Konačno neko ko zna korner izvesti. Do večeras nismo pošten korner izveli ima godina dana. On je bas dobro to radio. Treba mu utakmica u nogama . Dečku je tek 21 godina a igra na jako teškoj poziciji pogotovo kod nas jer se konstantno mora vraćati nazad da pomaze.
Re: Benjamin Tahirović
Buljubasic u svako doba, dok je Julardzija nivo Zelje
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3324
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Re: Benjamin Tahirović
Pristojna partija.
Re: Benjamin Tahirović
Re: Benjamin Tahirović
I gdje onda Gigovica selimo? Liverpool ili Bayern?
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, AnelMid, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, dedo26, DeeWa, farenhajt, fukareSjever, Goalgetter, GrbavicaHrammm, HariTz, husrefbeg, Iniesta12, JimmyPage, klasik, Kljukusar, Lavcina, LenyYoro15, LjutaPaprika, MundijalVibes26, omanovski, oneday, ovisnik, prisonbreak, s4mke, Shevko, Sheyi, SHZ82, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, TripleThreat, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, Zglavkar i 321 gost.





