Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Prvo poluvrijeme jako dobro, drugo je bilo za ocekivat jer Englezi su par levela iznad nas.
Bit ce ovo fina prica samo ce trebati vremena.
Nama je danas falilo 3 jako bitna prvotimca (Kola, Dedic i Krunic) cak i Basic koji ce se ”potuc” sa Hajradinovicem za istu poziciju.
Tahirovic je iznenadio negativno i mislim da ako ovako nastavi nece izac na dobro.
Trebaju se ljudi pocet navikavat da mi vise necemo glumit neki tiku taku nego obrnuto. Trka, cvrsta odbrana i ne puno filozofiranja.
- feniksptica
- Postovi: 19111
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Ne znamo kakvu Barbarez igru preferira..nismo mogli nihdje vidjet ( iskreno i najiskrenije bez zajebancije nadam se da on zna a ne da sad isprobava i da se uci
BOT (ponude u inbox)
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Ovdje se šire mitovi da smo igrali protiv igrača Blackpoola, Plymoutha i Wrexhama. Ovi mitovi najčešće dolaze od pitara koji mrze reprezentaciju jer nisu pozvani Čataković, Buljubašić i slične vedete tima koji je jedva četveroplasirani u najgoroj ligi galaksije.
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Nail Omerović se ženi na dan kad igramo u Italiji, momak platio svadbu unaprijed i nije očekivao poziv.
Lončar hinjski ne dođe na okupljanje.
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
- feniksptica
- Postovi: 19111
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
De ba druze nigdje veze post. Kakve veze ima Sarajevo s icim ovdje. Eto pozvat il ne Buljubasica da bude 22 igrac repke...baboedindzeko09 je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:24Najjače kad neko napiše treća postava Engleske a bukvalno će ih 90% što su igrali večeras ići na prvenstvo a bar 50% igrati značajnu minutažu.
Ovdje se šire mitovi da smo igrali protiv igrača Blackpoola, Plymoutha i Wrexhama. Ovi mitovi najčešće dolaze od pitara koji mrze reprezentaciju jer nisu pozvani Čataković, Buljubašić i slične vedete tima koji je jedva četveroplasirani u najgoroj ligi galaksije.
Osim golmana nijedan nije prvih 11. Osim Palmera i Trippiera niko neće imat značajniju minutazu ( Arnlod tak tak..ko zna sta budala na klupi sprema).
Nebitno, za koji mjesec te ocekuju utakmice protivh slicnih protivnika na bodove. Znaci očekivati je unaprijed da je ok sve do 5-0...
BOT (ponude u inbox)
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Ma u biti imaš Katića koji će biti ozbiljna konkurencija na stoperu i Gigovića koji će biti nosilac u sredini.
3-5-2 otprilike:
Vasilj, Dedić, Gazibegović, Ahmedhodžić, Kolašinac, Katić, Gigović, Huseinbašić, Tahirović, Demirović, Tabaković.
U 4-2-3-1 je već kompleksnije, vjerovatno Kolašinac na beka, Gazibegović ili Dedić na krilo.
Na ovo imaš Barišića, Hadžikadunića, Bašića, kad se oporavi Hadžiahmetovića ko najozbiljnije opcije. To je kostur.
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
90KA pobjednik SS foruma.
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
To je taj nivo navijaca ovdje…
- feniksptica
- Postovi: 19111
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
S 5 pozadi Dedic i Gazibegovic bocni a stoperi Hadzikadunic Kolasinac i Anel...s 4 pozadi Gazibegovic nema sta tražiti...barem po mom ukusu prednost jos neko vrijeme ima Kolasinac.zaostrog je napisao/la: ↑03 jun 2024, 23:35Ma u biti imaš Katića koji će biti ozbiljna konkurencija na stoperu i Gigovića koji će biti nosilac u sredini.
3-5-2 otprilike:
Vasilj, Dedić, Gazibegović, Ahmedhodžić, Kolašinac, Katić, Gigović, Huseinbašić, Tahirović, Demirović, Tabaković.
U 4-2-3-1 je već kompleksnije, vjerovatno Kolašinac na beka, Gazibegović ili Dedić na krilo.
Na ovo imaš Barišića, Hadžikadunića, Bašića, kad se oporavi Hadžiahmetovića ko najozbiljnije opcije. To je kostur.
BOT (ponude u inbox)
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Ulaze im igraci u igru koji vrijede kao cijela nasa reprezentacija...
Par igraca je vec iskocilo, idemo dalje.
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
Re: Engleska-BiH/Italija-BiH (3. Juni/9. Juni)
Taj s tvog avatara mora izmislit krila i bekove, a Demirović će se onda snaći.
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, ANamelessGhoul, antetokounmpo, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, boki86, Brazzzoo123, Brokula, Burberry46, CAGarfia, CHR, darker10, denza, Elddar, enobarca, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Fudo, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Imamkarbarum, Jadnimi, jasmin10, karajlo, kinder_jaje, KockarVicin007, lakilone, LenyYoro15, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsiano, Micron, MokraKifla, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, Riziko, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, smajke, SWOT, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Zaxon, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 492 gosta.



