Najbolji je Pika sad na Federalnoj, kaze treba pohvatati sve kriminalceAdnel je napisao/la:Gledaj im glava zadundili koliko su pecenja pojeli na sjednicama ,dabogda svi karcinome dobili.
Nogometni savez BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Nogometni savez BiH
- Los_Blanos2
- Postovi: 2870
- Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
- Lokacija: Sanski Most
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Banja Luka, Bosanska Gradiska 100% BIHTZ_BoY je napisao/la:Ja neznam ali za sve ovo je kriva amerikai nato sto je zaustavila rat 95 g trebali smo se pobiti pa ko ostane neka vlada ..... ( da nije sad bi ovo bila normalna drzava ) a ne ovako svako svoju poolitiku vodi ....
Raul artista siempre madridista
FK Željezničar
Podrška Papetu
- Analiticar=Ahmo
- Postovi: 949
- Pridružen/a: 17 dec 2010, 20:34
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Lesinari plus Novosadjani tople su bratske grupe.....
Re: Nogometni savez BiH
- Los_Blanos2
- Postovi: 2870
- Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
- Lokacija: Sanski Most
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Raul artista siempre madridista
FK Željezničar
Podrška Papetu
Re: Nogometni savez BiH
J*** im mater u usta kakvi su to kreteni
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
Re: Nogometni savez BiH
-.- cekamo odluku fife i uefe .... nasi su svakako DNO DNA!
Re: Nogometni savez BiH
- Los_Blanos2
- Postovi: 2870
- Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
- Lokacija: Sanski Most
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Nista im drugo ne preostaje, igramo laganice africki kup nacija
Raul artista siempre madridista
FK Željezničar
Podrška Papetu
Re: Nogometni savez BiH
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: Nogometni savez BiH
Re: Nogometni savez BiH
- legenda reala
- Postovi: 32105
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Re: Nogometni savez BiH
Danas je, nazalost, umro fudbal/nogomet u Bosni i Hercegovini.
Ali, to je samo pravi pokazatelj stanja u drzavi. Sve dok nam u Skupstinama budu sjedili ljudi koji ovu zemlju ne osjecaju svojom domovinom bit ce nam ovako.
A nisu, da se razumijemo, krivi samo delegati iz RS-a i Zapadne Hercegovine, krivi su i ostali. Jer kako objasniti da njima ni najmanje nije stalo do Sirokog Brijega ili Borca?
Tragicno, ali istinito, Vlada RS-a donira Borcu novac, a onda tom istom Borcu neda u Europu, da se zaradi koji dinar...
Ili, iza jednog Sirokog Brijega stoji pola Hercegovine, ali sada delegati iz te iste Hercegovine nece glasati za novi statut, i ne daju Sirokom Brijegu u Europu...
Ruku na srce, ni Bosnjacima nije bas stalo do novog statuta.
Samo se nadam da ce FIFA i UEFA imati sluha za klubove i reprezentaciju, da ce dosadasnjim guzonjama zabraniti rad u fudbalskim tijelima (ja im ne bi dao ni portiri da budu), i da ce oni sami izabrati nove ljude, u novom Savezu.
- Emir_ZENICA
- Postovi: 4556
- Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
- Lokacija: JUG
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Bolje sto prije otjerati **** iz SAVEZA !
DO POBIJEDE !
P.S Ovo se trebalo spustiti sa zapadne tribine u subotu

Re: Nogometni savez BiH
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Emir_ZENICA je napisao/la:Ovo se moralo desiti prije ili kasnije![]()
Bolje sto prije otjerati **** iz SAVEZA !
DO POBIJEDE !
Re: Nogometni savez BiH
Željo i samo Željo...
- neutralan__
- Postovi: 3860
- Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
- Lokacija: Banovići
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Re: Nogometni savez BiH
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Atlanta, AzRimiRzA, Bing [Bot], Bobadilla, Bordo10, bosnas_, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, exampLe., ExEsPerac, farenhajt, feniksptica, FranckRibery, GG3, haklamas, harko35, InatSilniBosanski, izdzezveubrazil, James1987, jasmin10, JHam, klasik, Kljukusar, kouadio, legendarnadruga, LjutaPaprika, Marsal, Maverick, MiranGlasnic, mirsonetz, MokraKifla, MundijalVibes26, Nah1ddd, nebeskasila, NEZALAGANJE, Obdunsmen, Paromlinac, resko1, rossonero85, Rule_hz, Shategabri, Sheyi, Sport90, StevieG8, Tracy3McGrady, Wilshere10, Zeko87, Zglavkar i 458 gostiju.





