A šta sve treba da se desi da bi tom narodu "pukao film" ?neutralan__ je napisao/la:Sve je dobro dok narodu ne pukne film.
Nogometni savez BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Nogometni savez BiH
Re: Nogometni savez BiH
Sumnjam,zapravo ne vjerujem da je i Borcu drago da titulu osvoji "onako bezz",da na kraju godine potpuno zasluzeno ne ide u Ligi prvaka gdje sigurno moze dobro da zaradi.
I ne treba kriviti samo ljude iz FSRS-a,trebamo kriviti i licjemere iz "naseg" Fedaralnog saveza,jednom rijecu krivi su mi sve jer nijedan od tih nije sportista bio.
Tko je recimo Bogdan Ceko kakvu je on karijeru ima?.
Colakvovic,"veliki" nogometas nastupao pazi malo za velikana Fk Nemilu,dok je nas slatki Iljica nastupao za jos veci tim,Hajduk iz Orasja.
Protiv ovih timova nema nista,drago mi je da postoje ali protiv ljudi koji su u savezu a dosli su iz tih "velikana" imam mnogo toga.
Orasje,Nemila to su amaterski timovi i mi smo pustili da nam amateri vode savez,a mjesta u savezu nema za Pasica,Sliskvica,Bajevica,Osima itd,ljudi koji su poznati sirom svijeta.
Moramo sada samo Boga moliti da UEFA bude razumna,pa da ona uz pomoc FIFA-e rjesi nas za sva vremena ovih "profesionalaca" koji se zaklinju u BiH samo kad im treba koji milioncic sjesti u dzep.
www.valencia-balkan.net
- miralem444
- Postovi: 1744
- Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
- neko_iz_mase
- Postovi: 1758
- Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Sve što vodi ka spriječavanju toga, samo je jedan veliki DOBITAK.
Suspenzija će biti samo jedan korak naprijed, kada je u pitanju bolje sutra BH fudbala.
Re: Nogometni savez BiH
Nažalost, ali mislim da si u potpunosti u pravu.legenda reala je napisao/la:Nema od ovog više ništa ,sljedeći korak je izbacivanje NFSBIH iz Fife I Uefe i tu je i kraj ,ostali zavezi kad su imali suspenzije skinute su im kad su se dogovorili ,a naši se neće nikad dogovoriti tako da crno nam se piše ,a Uefa nam sigurno neće pomoći ,samo će se pridržavati pravila .
Re: Nogometni savez BiH
avlami97 je napisao/la:Nažalost, ali mislim da si u potpunosti u pravu.legenda reala je napisao/la:Nema od ovog više ništa ,sljedeći korak je izbacivanje NFSBIH iz Fife I Uefe i tu je i kraj ,ostali zavezi kad su imali suspenzije skinute su im kad su se dogovorili ,a naši se neće nikad dogovoriti tako da crno nam se piše ,a Uefa nam sigurno neće pomoći ,samo će se pridržavati pravila .
pa i nasi ce se dog.. mislim bola, meho,sergej faruk, muha, i ostali nije to neki problem
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: Nogometni savez BiH
Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...
- Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
-
Chelsea_CBH
- Postovi: 440
- Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Re: Nogometni savez BiH
Ja sam za to da prvo prebijemo onoga Colakovica.Njega bi volio namarati vec se hljeba najesti.Chelsea_CBH je napisao/la:Što ovdje pljujete po Hrvatima i Srbima stid vas bilo!!! Zar je važno tko je tko? Sergej Barbarez je dijete Srbina i Hrvatice, pa je dobar čovjek. Koliko ja znam danas je najveće smeće ispao Sulejman Čolaković. Da on možda nije Hrvat ili Srbin? Problem je u lopovima i ljudima kojima nije stalo do BH nogometa. Problem nije ni u Hrvatima ni u Srbima.
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
- Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Slazem se 100%!Chelsea_CBH je napisao/la:Što ovdje pljujete po Hrvatima i Srbima stid vas bilo!!! Zar je važno tko je tko? Sergej Barbarez je dijete Srbina i Hrvatice, pa je dobar čovjek. Koliko ja znam danas je najveće smeće ispao Sulejman Čolaković. Da on možda nije Hrvat ili Srbin? Problem je u lopovima i ljudima kojima nije stalo do BH nogometa. Problem nije ni u Hrvatima ni u Srbima.
Re: Nogometni savez BiH
-
jasno_masridista
- Postovi: 2
- Pridružen/a: 29 mar 2011, 16:36
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
e jadanŠB.TRN je napisao/la:Jel onaj sto ganja onog Čolakovića onaj delegat iz Srednje Bosne.Za kojeg govore da je ubica,takva mu je faca.Nije mi jasno sto svi napadaju Čolakovića,čovjek je realan,i sve najbolje u zivotu mu zelim!!!
Re: Nogometni savez BiH
samo ti provocirajŠB.TRN je napisao/la:Jel onaj sto ganja onog Čolakovića onaj delegat iz Srednje Bosne.Za kojeg govore da je ubica,takva mu je faca.Nije mi jasno sto svi napadaju Čolakovića,čovjek je realan,i sve najbolje u zivotu mu zelim!!!
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Čudan način provociranja, moram priznati. Rek'o bih jadan i glup, al' ne smijem.ŠB.TRN je napisao/la:Jel onaj sto ganja onog Čolakovića onaj delegat iz Srednje Bosne.Za kojeg govore da je ubica,takva mu je faca.Nije mi jasno sto svi napadaju Čolakovića,čovjek je realan,i sve najbolje u zivotu mu zelim!!!
-
jasno_masridista
- Postovi: 2
- Pridružen/a: 29 mar 2011, 16:36
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
- majestic24
- Postovi: 11045
- Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
A sto se tice Hrvata i Srba,pljujemo po ovima sta su u savezu a ne sve. Ljudi,ovo ovdje je sve politika. Dodik upravlja i njega slusaju ovi iz FSRS. Hrvati su posebna prica za sebe. Iste te hrvatske delegate ili kako god se vec zovu financira politika HDZ-a. Pa netreba biti pametan da se neke stvari shvate.
Nema ovdje sta govoriti ovaj je dobar,ovaj los. SVI U NOGOMETNOM SAVEZU SU SMECE i to je to.
Evo gledam sad ovaj video sta ima. Ko je ovaj sta pametuje na kraju i sta govori protiv saveza. Sta nije govorio prije?? I ptice na grani su znale da nece biti nista od usvjanja statuta. Sta nije prije izasao u javnost i javno rekao protiv saveza.
Neko je na temi viceva dobro napisao:
Bosna i Hercegovina:JEDNA ZEMLJA,DVA ENTITETA,3 NARODA,4 PI.ZDE MATERINE
..:::The Black Mamba Strikes Again::...
Re: Nogometni savez BiH
Smijem li ja ? Nesto sam nabrijan da se iskalim na nekogaMonolog je napisao/la:Čudan način provociranja, moram priznati. Rek'o bih jadan i glup, al' ne smijem.ŠB.TRN je napisao/la:Jel onaj sto ganja onog Čolakovića onaj delegat iz Srednje Bosne.Za kojeg govore da je ubica,takva mu je faca.Nije mi jasno sto svi napadaju Čolakovića,čovjek je realan,i sve najbolje u zivotu mu zelim!!!
Re: Nogometni savez BiH
Samo pitam da li je to taj.Jednom je bio napao i Bevandu ali nije dobro prosao.Mislio da ce ga se prepasti,al ne!!!Meni je zao Čolakovića sto je sve sad otislo da je on kriv,a ne vjerujem da je!!!Buddy je napisao/la:samo ti provocirajŠB.TRN je napisao/la:Jel onaj sto ganja onog Čolakovića onaj delegat iz Srednje Bosne.Za kojeg govore da je ubica,takva mu je faca.Nije mi jasno sto svi napadaju Čolakovića,čovjek je realan,i sve najbolje u zivotu mu zelim!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, b00t, bh22, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, Google [Bot], GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, jasmin10, JimmyPage, karajlo, KockarVicin007, Kylian, lakilone, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Mocvara1991, MostarNeretva, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wlad55, Zaxon i 339 gostiju.






