Josko preuzeo mitologiju istocnih susjeda, covjek je balvan obicni, riglo na hrtu, svaka cast Antonu i Tomi.
UEFA EURO 2024.
Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88
Re: UEFA EURO 2024.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
-
napapijri1987
- Postovi: 1124
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
To se desi kada ti igraju drugorazredni igraci poput Budimira. Slobodan udarac na 80 metara od tvog gola,zadnja minuta utakmice i ti stojis i gledas,umjesto da ometes donarumu u brzom izvodjenju,dobijes mozda zuti,ali cilj bi ispunio. Ukrao mi minut vremena,dao ekipi vremena da se postavi,da malo prodise i vjerovatno bi isla duga lopta nakon toga i gotova tekma.
A on debil prolazi pored golmana i gleda kako ovaj daje loptu stoperu.
A on debil prolazi pored golmana i gleda kako ovaj daje loptu stoperu.
Re: UEFA EURO 2024.
Poslije nereda u Mostaru nakon utakmice s Brazilom 2006. MUP HNK je napisao izvještaj o nasilju između "hrvatskih i brazilskih navijača"rio_Ferdy88 je napisao/la: ↑24 jun 2024, 23:13A kad navijaju za Italiju i Tusku na isti nacinCAGarfia je napisao/la: ↑24 jun 2024, 23:10Samo da nabijem na qurac sve balije koji se srčanije raduju golovima Hrvatske nego vlastite reprezentacije. Ništa lično protiv Hrvatske i normalnih Hrvata aka Luka i Kova za koje ću vazda navijati, ali ovi kamenjari i podaničke balije neka pate, a momcima iz hrvatske repke želim više sreće u USA.
Mislim ne vidim problem sa normalnim navijanjem, za koga god ko hoce, al nema potrebe za omalovazavanjem i vrijedjanjem nekoga drugog da bi time dokazao da si veci navijac i patriota.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★
9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️
SK Stolac Hercegovina
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★
9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️
SK Stolac Hercegovina
- invincible1921
- Postovi: 11495
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
Cuj Modrica kae nama se nikad nista ne poklopi
pa je ne znam nikoga da je imo vise srece u historiji od njih
=\_1921_/=
- feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
Je l raja normalna...
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
-
GeriOldman
- Postovi: 2211
- Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
- Lokacija: U ofisu.
- Kontakt:
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
Jest fakat, ja citav zivot navijam za Italijane i Juventus. Navijam za Italiju uvijek osim ako protiv BiH ne igraju.
Re: UEFA EURO 2024.
Dan žalosti u švrakinom sutra
- muhamedhulk
- Postovi: 8518
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
Bušiiii 
Nafakasi vanka, dosta vise i njih i njihovog boja…
Jos da i(stočni) susjedi sjednu i mozemo gledati mirno 1/8 finala.
Nafakasi vanka, dosta vise i njih i njihovog boja…
Jos da i(stočni) susjedi sjednu i mozemo gledati mirno 1/8 finala.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Re: UEFA EURO 2024.
Kako je Calafiori iznese u stilu Lucia 
- JayCatwright
- Postovi: 9511
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
Ako ništa lijepo je znati da će onaj seljanin Rosicky iz zaseoka kod Širokog sutra ko popišan ustati i orati njivu od 5 sati
Re: UEFA EURO 2024.
Meni jedino žao Švrakindolaca
Re: UEFA EURO 2024.
I ja bas isto kontam, kakav garib, koliko su srece imali u kataru, cudi me da im se avion nije srusio u povratkuinvincible1921 je napisao/la: ↑24 jun 2024, 23:21Cuj Modrica kae nama se nikad nista ne poklopipa je ne znam nikoga da je imo vise srece u historiji od njih
- akisarajevo92
- Postovi: 19239
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
fakat im nista ne ide u na ovom euru, koliko bi vece sanse imali za prolaz samo da je jucer ostao X na Sko - Madj a i tu pao gol u zadnjoj min
Don't believe the hype.
- rio_Ferdy88
- Moderator
- Postovi: 26993
- Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
- Lokacija: Tamni Vilajet
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
Nije iz Sirokog nego sjevera, Orasje cini mi seJayCatwright je napisao/la: ↑24 jun 2024, 23:23Ako ništa lijepo je znati da će onaj seljanin Rosicky iz zaseoka kod Širokog sutra ko popišan ustati i orati njivu od 5 sati
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
- BoixosNois1899
- Postovi: 12623
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
Modrić hladno reče: "Nama se nikad ništa nije poklopilo."
Izgleda ona amnezija još uvijek traje pa se ne sjeća žrijeba knock-out faze 2018.
Izgleda ona amnezija još uvijek traje pa se ne sjeća žrijeba knock-out faze 2018.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: UEFA EURO 2024.
Tuzno. Znaci samo Mostar je ostao uspravan i cvrst.rio_Ferdy88 je napisao/la: ↑24 jun 2024, 23:20Pa evo ja sam iz Travnika, dosta ljudi navija za Hrvatsku, puno vise nego za Italiju recimo
Znam isto prije dok sam bio u Gornjem Vakufu koji je podijeljen kao Mostar nesto da se bez problema navijalo za Hrvatsku i u rukometu i u fudbalu i u jednom i u drugom dijelu
- Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
- Kontakt:
Re: UEFA EURO 2024.
Eh eto kakav komad debilkana, pa radi tih 500, pogotovo ovi sto su na terenu, oni pokazuju primjer kako treba postupati, iako žive vijekovima tu i bude se svako jutro u Bosni! A sta reci tek za ‘Srbe’ sto dolaze u Federaciju na posao, a kad dodji u svoju vukoyebinu psuju tu Federaciju i sve u njoj?lakilone je napisao/la: ↑24 jun 2024, 23:20E jakog izgovora, svaka cast. Zabolje me ona stvar za himnom. Osim toga, radi 500 ljudi, necu mrziti preostalih nekoliko miliona…zeljovac21 je napisao/la: ↑24 jun 2024, 23:17Navijaj za ljude koji ti okrecu ledja himni pravo si mi pametan
Nabijem ja svakog na qrac i po pi sham mu se u usta ko navija za Hrv i Srb, oni da ti žele dobro, ne bi radili to sto rade !
Mrsh u pm u Hrv
Zadnja izmjena: Meraak1921, dana/u 24 jun 2024, 23:26, ukupno mijenjano 1 put.
Re: UEFA EURO 2024.
ne ide im nista jer je trener debil, ne smijes primiti dva gola u nadonkadi koja ti uzimaju pobjedu
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.









