Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
magnum
- Postovi: 157
- Pridružen/a: 06 jun 2022, 23:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la magnum » 26 jun 2024, 00:47
doki48 je napisao/la: ↑24 jun 2024, 20:33
magnum je napisao/la: ↑24 jun 2024, 19:26
Beduin ostao u 90im, zalosno
Tek sada vidim da si vanago malo kamenjarsko,treba ti se mame smrdljive nahebati, znaš govance da pojedinim ljudima nalaze kosti najmilijih čak i u 2024, takvi ljudi su prinuđeni ostati u 90-tim govancesmrdljivo kamenjarsko.
Nije ti lako. Sto bi stojko rekao, da brzo ozdravis!
-
ReX2
- Postovi: 699
- Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX2 » 03 jul 2024, 15:30
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 03 jul 2024, 16:08
Nihade, jel bio genocid u Srebrenici?
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 03 jul 2024, 16:19
E o slicnim stvarima se pricalo na ovoj temi. I ovo je tek pocetak. Ne zvati ga vise nikad sto se mene tice.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
mercurial
- Postovi: 1639
- Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la mercurial » 03 jul 2024, 16:20
Sto bi rekao uvazeni predsjenik samo budala ne mijenja misljenje. Tako i Nihad...jes bio...nije bio
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 03 jul 2024, 16:22
Al' koja raspala ****, izbrisao objavu

-
Semper
- Postovi: 3529
- Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Semper » 03 jul 2024, 16:23
S obzirom da je igrao u Sarajevo sasvim je normalno da negira genocid. Opće poznato je da je navijacima Sarajeva nsjvexa poslijeratna legenda Vladan Kovacevic, prirodni srbin kako on sam sebe naziva.
-
godrina
- Postovi: 4803
- Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la godrina » 03 jul 2024, 16:25
Ako bude pozvan u reprezentaciju treba parola "Nihade jel bio genocid".
Piizda.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 03 jul 2024, 16:37
Hahahaha p1cketina izbrisala objavu, nisam ni sumnjao da nema gram samopoštovanja kao i većina pitara koji šlaufaju na Vladana i prizivaju ga u reprezentaciju, ko nas bre zavadi?

DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
NoDi80
- Postovi: 19009
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 03 jul 2024, 16:41
Bruka
Ko ga J**+, sam je trazio
Nek promijeni i ime, ako budu trazili
Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 03 jul 2024, 16:43, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Bazinga12345
- Postovi: 5710
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bazinga12345 » 03 jul 2024, 16:42
Nihad je definicija balije.
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
-
BocaJuniors1905
- Postovi: 5194
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la BocaJuniors1905 » 03 jul 2024, 16:49
Kakav klošar tac ga ****, fuj

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
-
MoodyHank
- Postovi: 4776
- Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoodyHank » 03 jul 2024, 17:25
Kakva peezda ispade momak, a nije da nismo znali da će ovi beogradski četnici orgijati.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆
-
retromoos
- Postovi: 1136
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la retromoos » 03 jul 2024, 19:19
Znao sam. Uskoro ce ga poceti uvjeravati da je on Srbin bre, onda idu čvarci na sto itd. Bolesnici
Mozes opstati medju njima samo ako si veci Srbijanac od njih, kao lojavi Kusturica ili Muharem Bazdulj. Prije nekoliko godina bilo takmicenje jedenje cvaraka u Prijedoru, tamo nasli neku pijanicu Mirsada i namjestili kao da je on pobijedio da mogu to kasnije objaviti i sprdati se. Isto radili po Kladusi kad su nekoliko babinih klosara platili da prodaju svinjetinu Bosnjacima. Kasnije od toga napravili cirkus i sprdacinu. Bolesna SPC sekta
Moras biti zestoko glup da odes u zlocinacki brlog i da zavisis od njih.
-
NoDi80
- Postovi: 19009
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 03 jul 2024, 19:34
Kakav filmski debi za Nebojsu Mujakica
Ruku na srce Nebojsa kad je himna
Izbrisao objavu o Srebenici i odmah im je Nebojsa u prvom planu
Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 03 jul 2024, 19:38, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 03 jul 2024, 19:38
NoDi80 je napisao/la: ↑03 jul 2024, 19:34
Kakav filmski debi za Nebojsu Mujakica
Ruku na srce Nebojsa kad je himna
Izbrisao o Srebenici i odmah im je u prvom planu

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
upohaluhizugnimda
- Postovi: 927
- Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la upohaluhizugnimda » 03 jul 2024, 19:40
ReX2 je napisao/la: ↑03 jul 2024, 15:30
Pocelo je znaci.. Trazio si sta si dobio Nihade.
Natjerali ga iz kluba da izbrise post o Srebrenici prije cetiri godine. Kakav jad. DaBogda nikad vise ne dobio poziv u drzavni dres.
Jad, ameba, gmaz, smece, ckapi.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 03 jul 2024, 20:11
Osim što je teško smeće od igrača, vidimo da je još veće smeće od insana i karaktera

DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 03 jul 2024, 20:30
Vece je smece onaj ko bude ovog gofnara branio.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
avenija
- Postovi: 10834
- Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
- Lokacija: Zenica
-
Kontakt:
Post
Postao/la avenija » 03 jul 2024, 20:31
ja sad provjerio, objava je tu nije obrisao.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bobadilla, boki86, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, DeeWa, denza, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, Hajdeee, HalaMadrid, husrefbeg, InatSilniBosanski, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, kovac, lakilone, legendarnadruga, Lynx, Marsal, Micron, MokraKifla, MostarReds22, PeppermintSA, prijeratni mangup, rishovski, Riziko, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, StevieG8, tiketoke, Vanja8, Venom, visarionovich, Wisey i 447 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []