Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 33570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 06 jul 2024, 15:35

Veliki brat kada im je rekao da pogase do 2030. nije mislio da samo pogase, a ne uloze u druge izvore energije. Oni nisu ulozili i sada ide kolaps.

Treba biti pametan pa nabaciti kucu na bar 50% solarne ako ikako moze jer cemo imati najskuplju struju u Evropi uskoro.

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Tekashi » 06 jul 2024, 21:01

slika

Konacno u Bingu. :thumbup:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13806
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la BosniaBoston » 06 jul 2024, 21:07



Seksualna tenzija izmedju Nešića i Emele vol 86.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la MaroonBjelave » 06 jul 2024, 21:13

Tekashi je napisao/la:
06 jul 2024, 21:01
slika

Konacno u Bingu. :thumbup:
Imao si ga prije na Hifa Petrol pumpama.

Avatar
Mogli
Postovi: 5905
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Mogli » 06 jul 2024, 21:23

Tekashi je napisao/la:
06 jul 2024, 21:01
slika

Konacno u Bingu. :thumbup:
U kojem Bingu brt?

Avatar
DamirT
Postovi: 30989
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la DamirT » 06 jul 2024, 21:27

Jeo sam ja te, ali na stapicima. Dodje nekoliko u kutiji. Nista specijalno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Judd
Postovi: 2017
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Judd » 06 jul 2024, 21:32

Kontam da ovaj seljober Nešić donosi preglede i kontam da je on 'najbolji ministar iz RSa ikada', ali Emela legendo, popusti nas malo te odvratne njuške. Hvala.
Ceri mi se u facu a ja njega pitam!

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5271
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la VensanKasel » 06 jul 2024, 21:53

BosniaBoston je napisao/la:
06 jul 2024, 21:07


Seksualna tenzija izmedju Nešića i Emele vol 86.
Ima neka tajna veza ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Arvid
Postovi: 24128
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Arvid » 06 jul 2024, 21:55



:bow:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Tekashi » 06 jul 2024, 21:57

Mogli je napisao/la:
06 jul 2024, 21:23
Tekashi je napisao/la:
06 jul 2024, 21:01
slika

Konacno u Bingu. :thumbup:
U kojem Bingu brt?
Bingo plus.

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Tekashi » 06 jul 2024, 22:02

MaroonBjelave je napisao/la:
06 jul 2024, 21:13
Tekashi je napisao/la:
06 jul 2024, 21:01
slika

Konacno u Bingu. :thumbup:
Imao si ga prije na Hifa Petrol pumpama.
Hifa ima veci izbor, sto jes jes

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5271
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la VensanKasel » 06 jul 2024, 22:33

Tekashi je napisao/la:
06 jul 2024, 22:02
MaroonBjelave je napisao/la:
06 jul 2024, 21:13
Tekashi je napisao/la:
06 jul 2024, 21:01
slika

Konacno u Bingu. :thumbup:
Imao si ga prije na Hifa Petrol pumpama.
Hifa ima veci izbor, sto jes jes
Danas kad sam išao na Bjelašnicu vidim na bilbordu i Tropic ga reklamira .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
TefalTava
Postovi: 1073
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la TefalTava » 06 jul 2024, 22:40

VensanKasel je napisao/la:
06 jul 2024, 22:33
Tekashi je napisao/la:
06 jul 2024, 22:02
MaroonBjelave je napisao/la:
06 jul 2024, 21:13

Imao si ga prije na Hifa Petrol pumpama.
Hifa ima veci izbor, sto jes jes
Danas kad sam išao na Bjelašnicu vidim na bilbordu i Tropic ga reklamira .

slika

slika

Navukao je Bingo boga oca od sladoleda ovaj monte bukvalno zaledjena verzija montea :mrgreen: jes devet keka al vrijedi svake marke :tokralju:

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Tekashi » 06 jul 2024, 23:12

slika

Ja samo udaram po Macho cokolada. :thumbup:

Avatar
PikachuSA
Postovi: 965
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la PikachuSA » 06 jul 2024, 23:27

Tekashi je napisao/la:
06 jul 2024, 23:12
slika

Ja samo udaram po Macho cokolada. :thumbup:
Carte d'Or je institucija. Nedavno sam probao okuse oraha, vanilije i jagode, do tada sam jeo samo od čokolade. Ne znaš koji je bolji, realno.
Bolji sladoled od vanilije nisam u životu probao...
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×8
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐𝘅𝟴
K : ⭐𝘅𝟳
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 06 jul 2024, 23:32

Arvid je napisao/la:
06 jul 2024, 21:55


:bow:
U Britaniji u svemu uvode muslimane u životne tokove.

Gledam sa djecom crtani Paddington medo, već imaju komsiju muslimana sa pokrivenom ženom...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la MaroonBjelave » 06 jul 2024, 23:33

E jest meni prahnuo Tops, k'o trudnoj ženi. Ali turci ga ovdje haman ne nabavljaju :plac:

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 06 jul 2024, 23:42

MaroonBjelave je napisao/la:
06 jul 2024, 23:33
E jest meni prahnuo Tops, k'o trudnoj ženi. Ali turci ga ovdje haman ne nabavljaju :plac:
Ja bi nekad, kad mi slatko naupmadne, upalio auto i na pumpu. Nema veze koliko je sati.

Zato sad imam zalihe, i slatko i slano, ne da mi se više ići u neka doba na pumpu...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

denimb
Postovi: 1155
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la denimb » 06 jul 2024, 23:47

Ja bi vala neke janjetine mogao, sta ce vam slatko u ovo vrijeme, udebljat cete se :roll: :mrgreen:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59798
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Virtu4l » 06 jul 2024, 23:56

Asteriks je napisao/la:
12 sep 2023, 17:44
.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/svega-1 ... /240703031

Toliko o nama i digitalizaciji.

Zatucan narod.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98 i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []