Ovo što oni pričaju je sve ok.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Sretno nam, srce na teren momci 
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
Re: FK Sarajevo
Majke Srebrenice imaju primanja po 5000KM, treba im. Čast ženama kojim jave za šleper robe kad već sa istog dotične skinu sve što valja. Bio u par akcija za njih pa znam. Kuće nema ispod 500 000, a ni đipa ispod 50 000. Nemojte Boga vam o akcijama nikavim.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑11 jul 2024, 16:14da se pitam napravio bih neku akciju, ekskluzivu tih dresova s utakmice, stavio na prodaju/aukciju i sva sredstva uplatiti memorijalnom fondu ili majkama Srebrenice. U tom fazonu. Lijepo bi bilo
Pogotovo ne njima gdje su se skrišile milijarde maraka.
🇵🇸
Re: FK Sarajevo
https://****.live/
Rekoše ljudi ne radi taj link gore, radi li sad?
Ako i dalje ne radi link evo ss pa ukucajte stranicu na Google

Rekoše ljudi ne radi taj link gore, radi li sad?
Ako i dalje ne radi link evo ss pa ukucajte stranicu na Google

Zadnja izmjena: Seipronto, dana/u 11 jul 2024, 16:52, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
0 - 3
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: FK Sarajevo
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
Re: FK Sarajevo
Sretno nam danas i da vidimo kako napredujemo pod palicom Zekica.
Re: FK Sarajevo
Guliashvili oprosti nam, jednostavno ne znamo, i trazi raskid spašavaj svoju karijeru...
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: FK Sarajevo
Sta radi anela potura u busu sa igracima?
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.
"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.
"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"
- betrezengorbachev
- Postovi: 672
- Pridružen/a: 23 jul 2016, 17:34
- Kontakt:
-
scudetto89
- Postovi: 3043
- Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nek nam je sa srećom!
Re: FK Sarajevo
Podize moral
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: FK Sarajevo
Ovi kao da digitronom snimaju
-
bordobijeli
- Postovi: 18330
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prva ljubavi najveca radosti pobjedu daj nam ti . Sarajvoooo
Re: FK Sarajevo
Ni meni nije jasno zašto ne igra
Vrijeme je da dobije priliku kakvu zaslužuje.
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 30 gostiju.

