
Bilo bi invazija pitara 100 posto
Moderatori/ce: ribery,insider,Monolog,_dreamer_
Kako može biti gostovanje ako ste bili domaćini !?
Tako je. Prva u Mostaru 1-1, druga 2-0 za Botev.
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/m ... -zrinjski/
Wisla ako je drugoligas Sloboda je elitan klub.H8Z7 je napisao/la: ↑22 jul 2024, 14:32Mogao je i bolji žrijeb biti. Wisla iako je drugoligaš uzeli su kup u daleko jačoj ligi od naše, ne treba ih podcijeniti sekunds.
Botev nezgodna ekipa ali se može. Izbacili smo Maribor, treba ih ozbiljno shvatiti.
Sada sve ekipe treba se se usmjere u mečeve ove sedmice i da ih završe najbolje po njih, saznali smo treći korak, hajdemo sad drugi završiti.
Mislili su pobjednik tog para, pa ispravili
Napisali su bili i za Rapid-Wisla pobjednik , pa ispravili
Ne razumijem tvoj post, ljudi igraju drugu ligu, Europu izborili preko kupa.DinGospo21 je napisao/la: ↑22 jul 2024, 14:34Wisla ako je drugoligas Sloboda je elitan klub.H8Z7 je napisao/la: ↑22 jul 2024, 14:32Mogao je i bolji žrijeb biti. Wisla iako je drugoligaš uzeli su kup u daleko jačoj ligi od naše, ne treba ih podcijeniti sekunds.
Botev nezgodna ekipa ali se može. Izbacili smo Maribor, treba ih ozbiljno shvatiti.
Sada sve ekipe treba se se usmjere u mečeve ove sedmice i da ih završe najbolje po njih, saznali smo treći korak, hajdemo sad drugi završiti.
Ma haman onako lupio, likovi ulaze u već treću sezonu druge lige.
Svaka objava, milion gresaka, ali SVAKA.
Kako može biti gostovanje utakmica van svog grada, na koju putuješ dva sata, preko 100 km udaljenosti. Ovo je loše i za tvoje standardebagniadiluca je napisao/la: ↑22 jul 2024, 14:24Kako može biti gostovanje ako ste bili domaćini !?al šta vas briga pobjedili ste u Andori na uzavrelim tribinama, ovo u BIH nije ni važno
![]()
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.