Dobro, Kane je luzer. Jesu li luzeri Robben koji je promasio mrtvi zicer u finalu SP, Messi s promasenim penalom u polufinalu LP, Shevchenko sa promasenim zicerom s pola metra plus penalom protiv Liverpula...? Ima tih primjera uvijek, ne mozes teret ispadanja stavit ni na kog. Kriv napad jer je fulao, al je kriva i odbrana jer je ispadala i primala golove.TurkishAirlines je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:32Zato KANE i jes loser.napoleon72 je napisao/la: ↑01 avg 2024, 07:49Prazan gol promasi Kane u polufinalu SPa a najbolji je spic na svijetu. Desi se, ne treba sad ni u kog prstom uperit. Tim i dobija i gubi utakmice.TurkishAirlines je napisao/la: ↑01 avg 2024, 07:41Direktan krivci za fijasko su igraci koji ne z aju zabiti gol.
Ako trazis ogromne pare, onda MORAS prazan gol zabiti.
Nije to manjak srece.
To MORAS zabiti.
Kazem da su krivci, jer da su pola onog zabili mi bi hladno prosli.
I jbga, mozda i mi previse zelimo pa dobro padnemo
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
ma jaLucas je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:33Srbijanski mediji, ispadanje Radničkog proglasili največom katastrofom u historiji srpskog klupskog fudbala.Feđa postade sinonim za te katastrofe, prvo sa Veležom od Elfsborga, pa sa nama ispao od Čelika u kupu i 1-5 od Tuzle, pa ovo sinoc.donDondon je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:17i Radnicki kojeg su ovdje velicali ispade od Bara jbt
neki finci izbacise austriju Bec
kakav crni spartak i favorit,nema favorita vise osim ako bas nije skupljji od tebe troduplo,ovo ostalo je sve bara bara
Mi da smo izvukli radnicki ovdje bi se pricalo o murinju dudicu,radnickom ko hitu srpske lige ,klubu u usponu itd itd
a gola istina je da ne bi kod nas bili top 3 kluba
to sam uzeo kao primjer da ekipe koje mi velicamo ispadaju kao sa kruske od amatera
zali boze samo onolike borbe za evropu i hajca
da bi kasnije u sred evrope prodao buljubasica a prije evrope pustio Hasica
a evropu napadao durakovicem,Jovicem,rockovom,djordjevicem,mehmedovicem...
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa i jest katastrofa, ispali su od kluba koji igra u jednoj od najgorih liga u Evropi.Lucas je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:33Srbijanski mediji, ispadanje Radničkog proglasili največom katastrofom u historiji srpskog klupskog fudbala.Feđa postade sinonim za te katastrofe, prvo sa Veležom od Elfsborga, pa sa nama ispao od Čelika u kupu i 1-5 od Tuzle, pa ovo sinoc.donDondon je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:17i Radnicki kojeg su ovdje velicali ispade od Bara jbt
neki finci izbacise austriju Bec
kakav crni spartak i favorit,nema favorita vise osim ako bas nije skupljji od tebe troduplo,ovo ostalo je sve bara bara
Mi da smo izvukli radnicki ovdje bi se pricalo o murinju dudicu,radnickom ko hitu srpske lige ,klubu u usponu itd itd
a gola istina je da ne bi kod nas bili top 3 kluba
Koševo Zapad
- Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako vam se da pravdati poraz? Ok, nije kraj svijeta i ispadali smo i od gorih ekipa ali ova Trnava je loša ekipa i kraj. Morali smo im zabiti bar jedan ako ne i dva gola na Koševu i riješiti prolaz. Favorit nije bio ni Aktobe ni Trnava, mi smo u egalu s njima. 3 utakmice si dobro odigrao, jednu katastrofalno Bože moj idemo napasti titulu. Svi smo vidjeli da nam fali još pojačanja za nju.
Re: FK Sarajevo
Pa neko je vec napisao mi smo po plateznoj moci tek od 10 do 15 mjeste(Srbija,Hrvatska,Slovenija)donDondon je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:41ma jaLucas je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:33Srbijanski mediji, ispadanje Radničkog proglasili največom katastrofom u historiji srpskog klupskog fudbala.Feđa postade sinonim za te katastrofe, prvo sa Veležom od Elfsborga, pa sa nama ispao od Čelika u kupu i 1-5 od Tuzle, pa ovo sinoc.donDondon je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:17i Radnicki kojeg su ovdje velicali ispade od Bara jbt
neki finci izbacise austriju Bec
kakav crni spartak i favorit,nema favorita vise osim ako bas nije skupljji od tebe troduplo,ovo ostalo je sve bara bara
Mi da smo izvukli radnicki ovdje bi se pricalo o murinju dudicu,radnickom ko hitu srpske lige ,klubu u usponu itd itd
a gola istina je da ne bi kod nas bili top 3 kluba
to sam uzeo kao primjer da ekipe koje mi velicamo ispadaju kao sa kruske od amatera
zali boze samo onolike borbe za evropu i hajca
da bi kasnije u sred evrope prodao buljubasica a prije evrope pustio Hasica
a evropu napadao durakovicem,Jovicem,rockovom,djordjevicem,mehmedovicem...
Da igramo prvenstvo u ovim ligama ma Evrope ne bih vidjeli.
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 01 avg 2024, 08:56, ukupno mijenjano 1 put.
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ljudi su ipak preozbiljna ekipa, da bi preko njih tražio prolaz sa Čelikom na stoperu i Mehmedovićem kao desetkom.Maroon1946 je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:51Kako vam se da pravdati poraz? Ok, nije kraj svijeta i ispadali smo i od gorih ekipa ali ova Trnava je loša ekipa i kraj. Morali smo im zabiti bar jedan ako ne i dva gola na Koševu i riješiti prolaz. Favorit nije bio ni Aktobe ni Trnava, mi smo u egalu s njima. 3 utakmice si dobro odigrao, jednu katastrofalno Bože moj idemo napasti titulu. Svi smo vidjeli da nam fali još pojačanja za nju.
Re: FK Sarajevo
Rozman ostavio fizicki nepripremljenu ekipu 
-
kogmagie46
- Postovi: 367
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Naravno da nam je svima zao zbog ispadanja, ali ja mislim da je cak i bolje da smo sad ispali i to zbog utakmica u ligi.
Smatram da naš najveći fokus ove sezone zapravo treba biti liga, zato nam treba jos stoper i desetka/spic (jedno od to dvoje).
Prvih 5 kola u ligi trebamo dati sve od sebe, umor će sigurno doci al sta je tu je, dok je pocetka treba ove bodove grabiti i fajtati se za ovu titulu pa šta Bog da.
NEDJELJA, 21:00, SVI NA KOŠEVO
Smatram da naš najveći fokus ove sezone zapravo treba biti liga, zato nam treba jos stoper i desetka/spic (jedno od to dvoje).
Prvih 5 kola u ligi trebamo dati sve od sebe, umor će sigurno doci al sta je tu je, dok je pocetka treba ove bodove grabiti i fajtati se za ovu titulu pa šta Bog da.
NEDJELJA, 21:00, SVI NA KOŠEVO
Re: FK Sarajevo
Kakav dvomeč, kakva šteta. Nama prilike, njima golovi.
Promašiš u prvoj utakmici brat bratu pet dobrih šansi, a u drugoj tri, četiri i ne postigneš niti jedan gol. **** ga... Jedina prava njihova prilika je ona stativa ako se dobro sjećam. Utjeha je da su igrači htjeli, trudili se, tražila se pobjeda, ali nedovoljno dobro. I utjeha za naredne utakmice da smo napadali kod 2:0. Stisli smo ih u drugom poluvremenu.
Nadam se da Zekić i igrači neće izgubiti na podršci. Tačnije, ne smiju izgubiti. Podrška mora biti.
Nadam se da Zekić i igrači neće izgubiti na podršci. Tačnije, ne smiju izgubiti. Podrška mora biti.
Re: FK Sarajevo
slagao te neko,slovenija je smijesna ,sem dva kluba tako i srbija,mada srbiju ne treba uzimiat relevantnu nizasto.Tu imas drzavni projekat zvezdu i njegovu najvecu opoziciju partizan a ostalo su sve seoski projekti slicno kao tz city,sezona dvijeamypitar je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:52Pa neko je vec napisao mi smo po plateznoj moci tek od 10 do 15 mjeste(Srbija,Hrvatska,Slovenija)donDondon je napisao/la: ↑01 avg 2024, 08:41ma ja
to sam uzeo kao primjer da ekipe koje mi velicamo ispadaju kao sa kruske od amatera
zali boze samo onolike borbe za evropu i hajca
da bi kasnije u sred evrope prodao buljubasica a prije evrope pustio Hasica
a evropu napadao durakovicem,Jovicem,rockovom,djordjevicem,mehmedovicem...
Da igramo prvenstvo u ovim ligama ma Evrope ne bih vidjeli.
Pitaj Beganovica koliko je dobijao i sta je dobijao dok je igrao za Muru
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mi ako zglajzamo i sa Zekićem, pishaj nas!Morpheus je napisao/la: ↑01 avg 2024, 09:16Kakav dvomeč, kakva šteta. Nama prilike, njima golovi.![]()
Promašiš u prvoj utakmici brat bratu pet dobrih šansi, a u drugoj tri, četiri i ne postigneš niti jedan gol. **** ga... Jedina prava njihova prilika je ona stativa ako se dobro sjećam. Utjeha je da su igrači htjeli, trudili se, tražila se pobjeda, ali nedovoljno dobro. I utjeha za naredne utakmice da smo napadali kod 2:0. Stisli smo ih u drugom poluvremenu.
Nadam se da Zekić i igrači neće izgubiti na podršci. Tačnije, ne smiju izgubiti. Podrška mora biti.
Postaviti Dženu nek vodi ekipu.
Koševo Zapad
-
Krompirusa
- Postovi: 58
- Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Niko gori mentalitet od nas nema, gubis 1:0 primiš go kako primis i na kraju njihovo razmišljanje na terenu je kao da su već izgubili utakmicu k'o da su primili 5 a ne jedan, borba momci borba nema odustajanja sve dok tako ne bude nećemo nikad ništa ni uspjeti, talenat dobri igrači to sve pada u vodu ako nema borbe
Re: FK Sarajevo
Mirvić mora znati šta raditi da ne dođe do toga. A mi smo isto bitni, podrška sa tribina ne smije izostati.Shategabri je napisao/la: ↑01 avg 2024, 09:21Mi ako zglajzamo i sa Zekićem, pishaj nas!
Postaviti Dženu nek vodi ekipu.
Re: FK Sarajevo
Eh da je i nama da budemo smiješni kao ta Slovenija, pa bilo bi dobrodonDondon je napisao/la: ↑01 avg 2024, 09:17slagao te neko,slovenija je smijesna ,sem dva kluba tako i srbija,mada srbiju ne treba uzimiat relevantnu nizasto.Tu imas drzavni projekat zvezdu i njegovu najvecu opoziciju partizan a ostalo su sve seoski projekti slicno kao tz city,sezona dvije
Pitaj Beganovica koliko je dobijao i sta je dobijao dok je igrao za Muru
Re: FK Sarajevo
Tako je. Nase najvece pojacanje je on.Shategabri je napisao/la: ↑01 avg 2024, 09:21Mi ako zglajzamo i sa Zekićem, pishaj nas!Morpheus je napisao/la: ↑01 avg 2024, 09:16Kakav dvomeč, kakva šteta. Nama prilike, njima golovi.![]()
Promašiš u prvoj utakmici brat bratu pet dobrih šansi, a u drugoj tri, četiri i ne postigneš niti jedan gol. **** ga... Jedina prava njihova prilika je ona stativa ako se dobro sjećam. Utjeha je da su igrači htjeli, trudili se, tražila se pobjeda, ali nedovoljno dobro. I utjeha za naredne utakmice da smo napadali kod 2:0. Stisli smo ih u drugom poluvremenu.
Nadam se da Zekić i igrači neće izgubiti na podršci. Tačnije, ne smiju izgubiti. Podrška mora biti.
Postaviti Dženu nek vodi ekipu.
Daj mu jos 2 3 igraca nek izabere i ne moze da ne valja. Mislim ipak da ovi "kapitalci" cekaju do zadnje pa ako ne nadju nista eto ih kod nas.
Mudrazija nije toliko dobar da se za njega daju nekakve svote za obestecenje, oo meni. Jeste razlika na terenu pogotovo za nasu ligi ali da sad za njega dajes bubam 500 600k eura ne znam bas..
Re: FK Sarajevo
Šansa za prolazak je propuštena na Koševu. Drugačije bi bilo da smo tamo branili prednost, pa bila to i ona minimalna.
Imali smo bezbroj šansi za pogodak u prvoj utakmici, drugo poluvrijeme su nam ljudi dopustili da igramo viktorije na njihov gol i nismo uspjeli zabiti.
Luđački bi bilo razmišljati da su oni tako loši da će nam oni dopustiti onakvu igru na njihovom stadionu, i ponavljati iste greške koje su na Koševu.
Što se tiče same utakmice poslije prvog primljenog gola smo nestali za terena, šanse su se samo redale pred našim golom i rezultat je apsolutno realan i zaslužen.
Domaće prvenstvo svakako treba biti prioritet, ekipa ne bi trebalo da ima neki emotivni pad pogotovo jer su odigrali tek četiri utakmice u europi, tako da to ne može i ne smije biti opravdanje. Igrati jako 90', riješiti se ovih koji objektivno i nemaju kvalitet za nas na zimu i to je to. Ekipa nije ništa slabija od konkurenata.
Imali smo bezbroj šansi za pogodak u prvoj utakmici, drugo poluvrijeme su nam ljudi dopustili da igramo viktorije na njihov gol i nismo uspjeli zabiti.
Luđački bi bilo razmišljati da su oni tako loši da će nam oni dopustiti onakvu igru na njihovom stadionu, i ponavljati iste greške koje su na Koševu.
Što se tiče same utakmice poslije prvog primljenog gola smo nestali za terena, šanse su se samo redale pred našim golom i rezultat je apsolutno realan i zaslužen.
Domaće prvenstvo svakako treba biti prioritet, ekipa ne bi trebalo da ima neki emotivni pad pogotovo jer su odigrali tek četiri utakmice u europi, tako da to ne može i ne smije biti opravdanje. Igrati jako 90', riješiti se ovih koji objektivno i nemaju kvalitet za nas na zimu i to je to. Ekipa nije ništa slabija od konkurenata.
Online
Trenutno korisnika/ca: belosevic23, Google Adsense [Bot], Seipronto i 24 gosta.

