Jaganjac vodio Travnik prije 13 godina.
Eto stručnjaka i g.ovana.
Preuzmi roćko, pokaži Zekiću kako se radi.
Nemoj tu pisati statuse, vidi se da znaš.
Šteta da talent propada.
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Jaganjac vodio Travnik prije 13 godina.
Nas igrac sa kraja 80 tih. Ko fol neki predavac na trenerskim seminarima, niđe veze, ne benda ga niko ni 2 %. U pokušaju trenerske karijere, uspio je samo mjesec - dva da vodi Travnik, odakle su ga protjerali. Ista ubleha kao recimo Hurtić, Jagodic je za njega Rinus Michels.johntravolta123 je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:07**** mu sve !!!
Ovakvi unose negativu i rovare i huskaju
Najvise mi je žao sto Markovic nije dobio šansu. Vidim da je neki dan potpisao za Levski.napoleon72 je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:21Zadnji bas dobar golman kojeg smo doveli je bio Delac prije haman 10 godina jbt. Strasno koliko na toj poziciji promasaja trpimo. Poslije Delaca redom:
Pavlovic - tu i tamo, al vise ga pamtimo kao loseg golmana
Kovacevic - akademija
Dzafic - da Bog sacuva
Markovic - ne znam da li je i stao na gol
Dizdarevic - akademija
Sahinovic - akademija
Kanuric - ne ponovilo se
Rogic - ubleha
Iliev - nedorecen, nelos u nekim stvarima, u drugim Boze sacuvaj
Rockov - za sad vise los nego dobar
Nevjerovatno fkt. A i prije Delaca se nismo nesto proslavili s golmanima. Dragovic, Delac i Kovacevic jedina tri golmana kako treba od kraja rata. Moze s njima i Krak.
A Mirso Dedic -Deda?napoleon72 je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:21Zadnji bas dobar golman kojeg smo doveli je bio Delac prije haman 10 godina jbt. Strasno koliko na toj poziciji promasaja trpimo. Poslije Delaca redom:
Pavlovic - tu i tamo, al vise ga pamtimo kao loseg golmana
Kovacevic - akademija
Dzafic - da Bog sacuva
Markovic - ne znam da li je i stao na gol
Dizdarevic - akademija
Sahinovic - akademija
Kanuric - ne ponovilo se
Rogic - ubleha
Iliev - nedorecen, nelos u nekim stvarima, u drugim Boze sacuvaj
Rockov - za sad vise los nego dobar
Nevjerovatno fkt. A i prije Delaca se nismo nesto proslavili s golmanima. Dragovic, Delac i Kovacevic jedina tri golmana kako treba od kraja rata. Moze s njima i Krak.
Sjajan golman prema kojem su bas debilski postupili i zavlacili ga.Lucas je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:28Najvise mi je žao sto Markovic nije dobio šansu. Vidim da je neki dan potpisao za Levski.napoleon72 je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:21Zadnji bas dobar golman kojeg smo doveli je bio Delac prije haman 10 godina jbt. Strasno koliko na toj poziciji promasaja trpimo. Poslije Delaca redom:
Pavlovic - tu i tamo, al vise ga pamtimo kao loseg golmana
Kovacevic - akademija
Dzafic - da Bog sacuva
Markovic - ne znam da li je i stao na gol
Dizdarevic - akademija
Sahinovic - akademija
Kanuric - ne ponovilo se
Rogic - ubleha
Iliev - nedorecen, nelos u nekim stvarima, u drugim Boze sacuvaj
Rockov - za sad vise los nego dobar
Nevjerovatno fkt. A i prije Delaca se nismo nesto proslavili s golmanima. Dragovic, Delac i Kovacevic jedina tri golmana kako treba od kraja rata. Moze s njima i Krak.
Mi sa ovom odbranom npr Celik-Soldo-Jovic imas i Djurija jos, Kupresak na beku, Began da se dohaviza, sasvim dovoljno do kraja roka. Dovesti jednog pravog stopera i odbrana je dovoljna za nasu ligu.BordoArmy88 je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:48Mi sa ovom odbranom moramo slobodi zabiti barem 2-3 komada ako želimo 3 boda!
Valjda napad pročepi, jer dosta su se vala nafulali u ove 2 utakmice, pa valjda se sve vrati sada u ligi?!
Zekiću bih svakako dao ugovor barem 2 god. garantovano, uz uslov da ne padamo ispod mjesta koje vodi u Evropska takmičenja i super, pa prvi sud donositi nakon čitave sezone + Evrope.
A igračima dati do znanja da će prije oni letiti nego trener ako se budu zajebavali ili pokušavali zabušavati nešto, pa nek igraju za sisoju i koverte ispod stola jer ogromna većina za nešto bolje i nije realno tako da im je bolje da guzove poderu svaku utakmicu.![]()
Apsolutno se slažem sa Zekićem, golove smo primili upravo zbog statike nekoliko igrača, slabe kretnje u odbrani i niti jednu ničiju loptu nismo pokupili, kao što je bio slučaj na Koševu gdje smo imali preko 10 napada više upravo zbog te odlučnosti i agresivnosti u igri.Atlanta je napisao/la: ↑01 avg 2024, 15:14Ne moze nikako tip kojem je vrhunac karijere NK Travnik davati neko strucno misljenje. Ignorisite debila, znamo svi sta je Zekic mislio pod "ratnici". Nego valja glumit strucnjaka.
Ja da mogu sve bi ove budalase, mahalase i hahare udaljio od kluba. Daj sve strancima nek rade ljudi, ovde ti nemas 3 skolovana covjeka u drzavi.
Puna podrska Zekicu i momcima.
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 14 gostiju.