Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Madal
- Postovi: 6004
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 08 jul 2024, 14:59
Da li vec ima uslove za poziv ili treba jos nesto zavrsavati? Po highlightsima cini se kao igrac kakvog nemamo i vjerovatno za pocetak idealan kao dzoker s klupe. Nama je sad glavna izmjena mijenjanje jednog polumrtvaca u veznom redu sa drugim uz nadu da ce se tom drugom potrefiti dan kao rijetko kad u karijeri.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 08 jul 2024, 15:23
Ma kakav dzoker, u 1. Postavu odmah umjesto prevare Hajradinovica kojeg je nadam se svakome dosta nakon 3 4 utakmice i nesposobnosti da stopa loptu najbolji asistent Turske lige. Mladji je 10 godina a vec sad duplo bolji igrac. Vidim da mnogi pisete da MLS nije neko mjerilo a jedan Jovan Mijatovic kao najveci talenat Srbije ode iz Zvezde u MLS za 10 miliona eura i grije klupu citavu sezonu. Prije nego sto nesto napisete pogledajte 1 utakmicu i pogledajte Esmira od 19 godina i njegovu fizicku spremu pa usporedite s ovim buranijama iz Sarajeva sto govorite da ih treba zvat u reprezentaciju.
-
RoninX
- Postovi: 2059
- Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la RoninX » 08 jul 2024, 18:20
Samo da se sto prije docepa Bundeslige tj. nekog kluba gdje ce igrati... Cini mi se da je lani pisano da je na probi u Alkmaru? I holandska bi bila bi dobra za pocetak...
Za malog ne mogu nista reci dok ga ne budem gledao na malo vecem uzorku. Generalno ovakvi zvrkovi su vrlo intersantni. Neko ko moze napraviti visak, napast okomito, sutirati, i td. Mene podsjeca na ovu galeriju spanskih krila koji nisu bili pretjerano brzi ali su imali strasnu tehniku i fudbalsku inteligenciju....Inteligencija je tu jako bitna, jer dzaba ti sve ako stalno donosis lose odluke, bilo pod pritiskom ili bez njega.
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Imajednabrigada » 08 jul 2024, 18:34
Rođen za 10 tke, i po fizionomiji i po stilu igre.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 23 jul 2024, 10:11
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Horoz
- Postovi: 2378
- Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Horoz » 23 jul 2024, 11:17
Šta je ovo, ne mogu otvorit?
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 23 jul 2024, 11:53
Horoz je napisao/la: ↑23 jul 2024, 11:17
Šta je ovo, ne mogu otvorit?

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 23 jul 2024, 21:31
Da Hasic nije imao tezu povredu, bili bi u istom rangu.
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 23 jul 2024, 21:35
Da Hasić nije imao retardiranog i seljačkog oca*
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
Sheyi
- Postovi: 13916
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 24 jul 2024, 15:03
Cuj u Hajduk da ide?
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 24 jul 2024, 15:05
Ne daj Boze da ode tu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 24 jul 2024, 15:05
To mu i jest nivo, mozda i najidealnije da ode na posudbu u FKS a u medjuvremenu nastupi za U21.
-
MoodyHank
- Postovi: 4776
- Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoodyHank » 24 jul 2024, 15:14
kempes je napisao/la: ↑24 jul 2024, 15:05
To mu i jest nivo, mozda i najidealnije da ode na posudbu u FKS a u medjuvremenu nastupi za U21.
Kako ti ne dosadi trolati, mrtve ti yebem više?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 24 jul 2024, 15:47
Sheyi je napisao/la: ↑24 jul 2024, 15:03
Cuj u Hajduk da ide?
Ova informacija je krenula od Hajdukovog foruma gdje su oni vidjeli da prati Hajdukov Instagram i po tome zaključili da on ide kod njih.
Međutim, poslije su tek vidjeli da prati i Dinamo Zagreb i sl. fudbalske klubove ali kasno je bilo da pokoji retardirani medij to prenese.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
muharemovicdzelo
- Postovi: 1300
- Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la muharemovicdzelo » 24 jul 2024, 16:01
Koliko god htio da igra na našem kontinentu, mislim da bi Hajduk bio potpuni promašaj. HNL nije loša opcija da otpočne EU karijeru, ali Hajduk nikako.
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 27 jul 2024, 17:09
Pored Bajraktarevićevog imena na Transfermarktu je uz američku i zastava BiH, roditelji su mu iz Srebrenice, tako da nema prepreke da uskoro dobije poziv među Zmajeve, što nam je potvrdio izvor iz FSBiH. Možda već za mečeve Lige nacija protiv Nizozemske i Mađarske, koji su na rasporedu početkom narednog mjeseca.

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 07 avg 2024, 02:59
Zamijenjen na poluvremenu, zadobio pred kraj prvog poluvremena nezgodan udarac. Doslovno jaukao od bolova, bili usli sa nosilima ali se pridigao i izdrzao jos 5 6 minuta. Lose primio jednu loptu i u trku za njom mu uleti klizeci protivnik i tu je doslo do kontakta. Nadam se da nije nista ozbiljno obzirom da je ustao i nastavio
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 16 avg 2024, 12:08
Dobrodosao
Ispravna odluka da se uvrsti na spisak, da vidimo sta moze.
-
Semper
- Postovi: 3529
- Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la Semper » 16 avg 2024, 13:10
Nece moci meda standardno.
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 16 avg 2024, 14:33
Nije decko los ali daleko od toga da je kvalitetan. Skupljao bi mozda neke minute u Osijeku.
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bobadilla, boki86, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, DeeWa, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, Hajdeee, HalaMadrid, husrefbeg, InatSilniBosanski, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, kovac, lakilone, legendarnadruga, MaroonBjelave, Marsal, Micron, MokraKifla, MostarReds22, NeRi_K, PeppermintSA, prijeratni mangup, rishovski, Riziko, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, StevieG8, tiketoke, Venom, visarionovich, Wisey i 422 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []