Kako uporno izbjegavas cinjenicu da su vam kop na Tusnju popunili ljudi iz mjesta za koje ismijavas FKS. Tu si ispao bas dvoličan
Premijer liga BiH - aktuelno
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tuzlanska 'čaršija' ili lokal nacionalisti možda skontaju nekad da su sjebali čovjeka koji im bi do sada omogućio mnogo šta da nije bilo podmetanja klipova. Sad ga i prizivaju ti tvrdo nacionalistički linijaši kad vide kuda tone brod zvani Sloboda.


- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kop su popunili prije svega navijaci iz Sarajeva sa busevima i autima, bili su naravno i navijaci iz drugih mjesta nase drzave, sta je sporno tu?feniksptica je napisao/la: ↑28 avg 2024, 14:06Kako uporno izbjegavas cinjenicu da su vam kop na Tusnju popunili ljudi iz mjesta za koje ismijavas FKS. Tu si ispao bas dvoličan
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znaci ako Husic udje u Slobodu, Tuzla City pusta niz vodu? Ili ostavlja malom da se igra Master Lige?
ps: Zanima me kakvo je generalno misljenje navijaca Slobode u vezi njegovog povratka, jel vecina za tu odluku, ili su strogo protiv.
ps: Zanima me kakvo je generalno misljenje navijaca Slobode u vezi njegovog povratka, jel vecina za tu odluku, ili su strogo protiv.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gori ne moze biti od ove garniture ljudi. Ako nista, bili smo u vrhu sa njim. Sa trenutnim smo u vrhu al Federalne lige.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nevjerojatno je kako je Sloboda nisko pala, velik grad, regija, nemaju neke rivale u blizini. Stvarno mi nije jasno kako ne pronađu investitora ili nešto. Mogli bi ozbiljan klub napraviti.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sloboda je bila samo teren za politicke igrice izmedju crvenih i zelenih, Husic je sebe popisao kad je usao otvoreno u politiku. Crveni su unistili generalno sport u Tuzli tako da nisu dozvolili Husicu da odvoji FK Sloboda iz tog prosjeka ali je i ovaj jedva docekao da opet preko Slobode se bori protiv crvenih i da udarcima po Slobodi udara i njih. Ukratko j3bem i jedne i druge jer svi samo gledaju svoj iteres a Sloboda u svemu tomeje samo teren za njihove igrice.
Da je sposoban jest , da mu treba podrska grada treba , da moze sve sam ne moze to se pokazalo najbolje sa TC. Takodjer grad bez ozbiljnog covjeka koji bi preuzeo upravljanje ne moze, oni su pokusavali sa ovim carsiskim klosarima ali nisu oni taj kalibar.
Iskreno nemam nista ni protiv Azmira ni protiv ovih drugih ali me boli sto se preko Slobode prepucavaju a i jedni i drugi se kunu u nju.
Da je sposoban jest , da mu treba podrska grada treba , da moze sve sam ne moze to se pokazalo najbolje sa TC. Takodjer grad bez ozbiljnog covjeka koji bi preuzeo upravljanje ne moze, oni su pokusavali sa ovim carsiskim klosarima ali nisu oni taj kalibar.
Iskreno nemam nista ni protiv Azmira ni protiv ovih drugih ali me boli sto se preko Slobode prepucavaju a i jedni i drugi se kunu u nju.
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ni meni nije jasno lol. Grad Tuzla, imas jedan klub na cijeli kanton i da nisu u stanju napraviti stabilnog prvoligasa ako nista. Pa gdje su ti tuzlanski biznismeni, zar je tesko sjesti dogovorit se i napraviti klub koji ce konkurisati za europska takmicenja? Jos uz to imas bazu navijaca i klub koji gaji tradiciju i simpatije jos iz bivse drzave.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
- cetvrtomjesto
- Postovi: 564
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 05:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Slobodi ce biti ispaljen metak u celo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
- cetvrtomjesto
- Postovi: 564
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 05:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ništa očiglednoKONTRASVIH je napisao/la: ↑28 avg 2024, 14:13Kop su popunili prije svega navijaci iz Sarajeva sa busevima i autima, bili su naravno i navijaci iz drugih mjesta nase drzave, sta je sporno tu?feniksptica je napisao/la: ↑28 avg 2024, 14:06Kako uporno izbjegavas cinjenicu da su vam kop na Tusnju popunili ljudi iz mjesta za koje ismijavas FKS. Tu si ispao bas dvoličan![]()
Sporno je samo kad navijači iz drugih dijelova države navijaju za FKS. Za Želju je ok. Poz živio
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kud ces vecu spornu situaciju od one da ja iz Jablanice aka Velezove baze navijam za Sarajevo
Uz to 90% porodice sire uze navija za Velez.
Sporna situacija mi je srednje ime
Uz to 90% porodice sire uze navija za Velez.
Sporna situacija mi je srednje ime
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto bi mi jedan dobar drug, velezovac rekao;
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Je li spornije od toga da Konjičanin pored Veleža, Željezničara i domaćeg Igmana navija za Sarajevo?
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Auh, spavas li mirno
Ja ko beba
Zadnja izmjena: Beli98, dana/u 28 avg 2024, 15:11, ukupno mijenjano 1 put.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
- svrakino1921
- Postovi: 19862
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo nas ne vracajte u prošlost
Molim Vas
-
19vendetta87
- Postovi: 10258
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imaju te cifre kad se igraju evropske utakmice, u domacem prvenstvu je totalnu druga prica.bagniadiluca je napisao/la: ↑28 avg 2024, 12:28E moj rođače čim se ti hvališ.....Pa jedan PSG nema ni približno navijača kao npr St etienne, ili Marsej ili Lion , ni približno, pa gdje si vidio da je to neko provukao medijski....Pa marakana će ti večeras imati 50 hiljada , trebaće ti 5 punih Grbavica da to stigneš....pa u Štark areni svaku utakmicu evrolige Partizana bude preko 20k, o kakvim ti velikim velikim posjetama pričaš....10 - 12 hiljada za grad veličine Sarajeva i bazu navijača van tog grada je neki normativ, plus nemate nikog drugog da vam remeti taj prosjek osim gradskog rivala....
14000 im je prosjecna posjeta iz prosle sezone.
Kad uzmes u obzir da Beograd ima preko milion stanovnika i da 70% Srba navija za Zvezdu (pogotovo Srbi iz BiH i CG), to i nije neka zavidna cifra.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
- svrakino1921
- Postovi: 19862
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jer ja sam Hordaš i imam san, i čvrsto spavam zbog Saraj'va.
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Online
Trenutno korisnika/ca: Balorda, Combattente87 i 17 gostiju.





