FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Do kad je otvoren prelazni rok?
Re: FK Željezničar
Do 6.
Do tekme ide jedna bombetina
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
- QUARTERBACK
- Postovi: 12663
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
sto ne mogu ovih telegram bombi 
Re: FK Željezničar
Sta je sad uradio Meša zvani nevakat?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- dubioza144
- Postovi: 2500
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da je bolji od Gatusa i dogodine on i Dzeko u Hajduku te kako mu je Željo i Ivica Osim ucinili odredjenu nepravdu, ovog lika sto dalje od Grbavice treba kakav konj
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
-
elevenblues
- Postovi: 590
- Pridružen/a: 02 avg 2020, 15:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Covjek vjerovatno ima psihickih problema.
Re: FK Željezničar
Malo pretjerujete zbog senzacionalistickog naslova u clanku, to je reko kroz zezanciju na turniru nekom a taj drugii dio je par mjeseci izjavio
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Popljuvati svakoga ko je ikada imao ikakve veze sa Željom. 
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Ma ko ga je.be, svi redom mogu i moraju biti popljuvani ako zasluze, svi su primali platu u Zelji, imali interes neki, stekli popularnost i obogatili se na racun Zelje.
Jedino navijaci su bili, jesu i bit ce tu bez ikakvog interesa.
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da li nas to furaš za bombetinu?
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Ja ne furam, naravno uvijek se sve moze izjaloviti i pred kraj kao sto smo vidjeli i sa ljajicem i sa cileancem, ali ocekujem danas/sutra svakako u medijima da se pojavi info
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
irfo je napisao/la: ↑30 avg 2024, 09:53Ja ne furam, naravno uvijek se sve moze izjaloviti i pred kraj kao sto smo vidjeli i sa ljajicem i sa cileancem, ali ocekujem danas/sutra svakako u medijima da se pojavi info
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Ako dodje, najbolji igrac ligemamonelafo je napisao/la: ↑30 avg 2024, 09:55![]()
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
MoSaZeLjo1921
- Postovi: 553
- Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
- Kontakt:
- Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
irfo je napisao/la: ↑30 avg 2024, 09:56Ako dodje, najbolji igrac lige![]()
Gluposti pricas haveru, niko nece doci osim Masica (ako dodje)
Ne furaj narod !
Re: FK Željezničar
Ćorić objasnio situaciju sa Vargasom, pa otkrio: Imamo u planu dovesti još jednog-dva igrača
FK Željezničar će u petom kolu WWin lige Bosne i Hercegovine igrati protiv Sloge Doboj.
Uoči utakmice, održana je press-konferencija na kojoj je susret najavio trener Plavih Denis Ćorić.
- Što se tiče same ekipe Sloge, sav respekt. Znamo da nisu puno mijenjali. U svojim redovima imaju dosta iskusnih igrača i jedan kontinuitet, trener je tu više od godinu i po, ima preko 500 utakmica vođenja u Premijer ligi. Par puta sam naglasio da gledam samo kakva će moja ekipa biti. Prvi put otkako sam u Željezničaru, sve igrače imam na raspolaganju. Slatke brige. Imamo još tri treninga do utakmice. Dobra atmosfera, dobra energija. Nadam se da ćemo odigrati jednu dobru utakmicu. Vidjet ćemo kako će sve završiti, kazao je Ćorić na početku.
Čileanac Vargas bio je blizu dolaska na Grbavicu, no od cijele priče neće biti ništa.
- Pisalo se dosta toga. Vargas nije sa nama i neće biti sa nama, jer se zakomplikovalo nešto u vezi papira. Te stvari smo zatvorili. Što se tiče Huse i Stefana, oni konkurišu u nedjelju za utakmicu, otkrio je Ćorić.
Plavi su ovog ljeta dosta mijenjali, pa ima i onih koji su se nešto kasnije priključili timu.
- Momci koji su se naknadno priključili trebaju vremena za adaptaciju. U Tuzli smo morali reagovati zbog spleta okolnosti, to nam je poremetilo dosta toga u nekakvom planu. No, oni su svi tu i spremni su. Tri su treninga do utakmice, pa ćemo odlučiti, govori trener Plavih.
Klub sa Grbavice planira dovesti još pojačanja.
- Nećemo se lagati. Sigurno imamo u planu dovesti još jednog do dva igrača. Nije lako, kraj je prelaznog roka. Nećemo srljati. Činjenica je da tražimo i razgovaramo, pa ćemo vidjeti kroz koji dan kako će ti razgovori završiti. Nadam se da ćemo sa tim završiti sve što smo planirali. Do 10. je prelazni rok, nadam se da ćemo i to završiti. Ne bih o pozicijama, bit ćete pravovremeno obavješteni, poručio je Ćorić.
Meč Željezničar - Sloga igra se u nedjelju na Grbavici sa početkom u 18:45 sati.
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Što se tiče sastava za utakmicu, sad je pitanje da li nastaviti u standardnoj formaciji, ili se prilagoditi protivniku.
Koliko znamo o njima je to da su najstarija i najvisočija ekipa lige. Što znači sporija ekipa, ali opasna na prekide, gdje smo mi svakako već jako loši na ubačaje.
Da se ja pitam krenuo bih u 3-4-3 formaciji, gdje bih pokušao neutralisati njihovu visinu sa naša tri visočija štopera, a po stranama ubacio brze igrače da iskoristimo njihovu 'tromost'.
----------------Muftić-----------------
----Karamarko-Cavnić-Mahmić----
Odinaka--Radovac--Al Jaber--Marković
---Cvetanovski-Dangubić-Boljević---
Brži i kvalitetniji s loptom igrači po stranama i naprijed.
S tim da sam izabrao Odinaku desno prvenstveno radi brzine, mada je i Galić u ovoj formaciji na derbiju postigao dva gola.
U slučaju da zapne, možemo se vratiti našoj standardnoj formaciji, gdje imamo dosta kvalitetnih igrača na klupi, koji mogu odgovoriti na još dvije različite formacije, što je vjerovatno i naša najveća širina ove godine, bukvalno imamo naprijed igrače za razne sisteme. Hiroš, Krpić, Mirčevski, Vukoja, možda i Laušević su sjajna rješenja i bukvalno se svima možemo prilagoditi.
Ne znam šta vi mislite, ali po meni bi ovo bilo najboljih 11. za Slogu pošto je specifična ekipa.
@irfo misliš na Lončara?
Koliko znamo o njima je to da su najstarija i najvisočija ekipa lige. Što znači sporija ekipa, ali opasna na prekide, gdje smo mi svakako već jako loši na ubačaje.
Da se ja pitam krenuo bih u 3-4-3 formaciji, gdje bih pokušao neutralisati njihovu visinu sa naša tri visočija štopera, a po stranama ubacio brze igrače da iskoristimo njihovu 'tromost'.
----------------Muftić-----------------
----Karamarko-Cavnić-Mahmić----
Odinaka--Radovac--Al Jaber--Marković
---Cvetanovski-Dangubić-Boljević---
Brži i kvalitetniji s loptom igrači po stranama i naprijed.
S tim da sam izabrao Odinaku desno prvenstveno radi brzine, mada je i Galić u ovoj formaciji na derbiju postigao dva gola.
U slučaju da zapne, možemo se vratiti našoj standardnoj formaciji, gdje imamo dosta kvalitetnih igrača na klupi, koji mogu odgovoriti na još dvije različite formacije, što je vjerovatno i naša najveća širina ove godine, bukvalno imamo naprijed igrače za razne sisteme. Hiroš, Krpić, Mirčevski, Vukoja, možda i Laušević su sjajna rješenja i bukvalno se svima možemo prilagoditi.
Ne znam šta vi mislite, ali po meni bi ovo bilo najboljih 11. za Slogu pošto je specifična ekipa.
@irfo misliš na Lončara?
-
sarajevskiPlavi1921
- Postovi: 1362
- Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ti jarane nista ne znas oca mi. Irfo je fulao na pocetku pa je dosao do pravih info. Ti brata mi sta napises fulis.Meraak1921 je napisao/la: ↑30 avg 2024, 10:07
Gluposti pricas haveru, niko nece doci osim Masica (ako dodje)
Ne furaj narod !
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!
UVIJEK UZ TEBE
Ivica Osim!!!
UVIJEK UZ TEBE
Re: FK Željezničar
“Radinovic i Karjasevic konkurisu za utakmicu i sigurno namjeravamo dovesti najmanje jos dva igraca” - Coric
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Arma00, dariolovrinovic00, WeekendOffender i 33 gosta.







