Ah, slažem se.
Ali da ne bi tih igrača, ne bi vidjeli ni ono jedno svjetsko prvenstvo (Hajrović).
Nemamo mi dovoljnu bazu igrača da možemo imati princip hoš-neš
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Ah, slažem se.
Sad sam vidio konacan spisak bas zacudjujuce dok je bio u Partizanu uvijek na spisku sad vec odigrao 62 min za Zaragozu ali ostao bez poziva treba Spahic reagovat
Bio na spisku dok ga ne prodaju.
Ne volim ovu diskusije ko je manje los, ali u svakom slucaju igra na vecem nivou od Tatara i Sarica.
Jel se to vratilo zlo ???
I upravo je zabio golcinu iz slobodnjaka