Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
bvsic
- Postovi: 4861
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 01 sep 2024, 17:39
Vanja8 je napisao/la: ↑01 sep 2024, 17:25
GalileoGalilei je napisao/la: ↑01 sep 2024, 15:00
Zekić je fleksibilan, tu mu je jedna od jačih karakteristika. Zna i ne libi se promijeniti tri formacije u toku jedne utakmice. To mu je velika prednost, isto tako i same izmjene kad vidi da nešto ne ide. Tako da su te formacije manje bitne generalno.
Zato se igraci pitaju medjusobno " Sta sad igramo "...
Ovo je nezapamceno sta lik radi, mijenja formacije ko eure u KM...
Zato Zekic i jest najbolji trener trenutno u ovoj ligi.
Nije ogranicen, razumije fudbal i vidi kad nesto ne ide. A kad ne ide mijenjas, a hvala Bogu kad god je promijenio pogodio je.
Ostali treneri su ograniceni, ako nesto ne ide nemaju odgovor na to i pusiona.
Slicno s Rozmanom prosle sezone bez mudq citavu sezonu i onda promijeni na 3-5-2 i proigramo.
-
NazorUso
- Postovi: 6867
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 01 sep 2024, 18:01
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑01 sep 2024, 17:14
NazorUso je napisao/la: ↑01 sep 2024, 16:31
Al kako braca gurnuse Keremeha i Renana iz prvih 11

koji cirkusanti...
Renan ni klupu ne zasluzuje nego tribine zbog nezalaganja.Kyeremeh je medju 5 nasi najbitniji igraca,kakva klupa
Turkes mora poceti sljedecu.
Tako je. Znate vi koliko se zalaze, ali ZZ budala, uzima ga Brazilac na emocije, zato mu igra i ima povjerenje u njega.
Btw, sav hejt prema Renanu je krenuo od mahalskih da cuga, kocka, lumpuje... Pa kad ste ga svi vidjeli u tim "nedjelima" sto ga niko ne uslika, evo ja cu do Uorave i ZZ dostaviti slike...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
mnon46
- Postovi: 5198
- Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la mnon46 » 01 sep 2024, 18:05
NazorUso je napisao/la: ↑01 sep 2024, 18:01
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑01 sep 2024, 17:14
NazorUso je napisao/la: ↑01 sep 2024, 16:31
Al kako braca gurnuse Keremeha i Renana iz prvih 11

koji cirkusanti...
Renan ni klupu ne zasluzuje nego tribine zbog nezalaganja.Kyeremeh je medju 5 nasi najbitniji igraca,kakva klupa
Turkes mora poceti sljedecu.
Tako je. Znate vi koliko se zalaze, ali ZZ budala, uzima ga Brazilac na emocije, zato mu igra i ima povjerenje u njega.
Btw, sav hejt prema Renanu je krenuo od mahalskih da cuga, kocka, lumpuje... Pa kad ste ga svi vidjeli u tim "nedjelima" sto ga niko ne uslika, evo ja cu do Uorave i ZZ dostaviti slike...
Bila je slika sa Mustafićem iz aque oko nove godine, bila je iz kfca/basha.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10167
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 01 sep 2024, 18:06
NazorUso je napisao/la: ↑01 sep 2024, 18:01
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑01 sep 2024, 17:14
NazorUso je napisao/la: ↑01 sep 2024, 16:31
Al kako braca gurnuse Keremeha i Renana iz prvih 11

koji cirkusanti...
Renan ni klupu ne zasluzuje nego tribine zbog nezalaganja.Kyeremeh je medju 5 nasi najbitniji igraca,kakva klupa
Turkes mora poceti sljedecu.
Tako je. Znate vi koliko se zalaze, ali ZZ budala, uzima ga Brazilac na emocije, zato mu igra i ima povjerenje u njega.
Btw, sav hejt prema Renanu je krenuo od mahalskih da cuga, kocka, lumpuje... Pa kad ste ga svi vidjeli u tim "nedjelima" sto ga niko ne uslika, evo ja cu do Uorave i ZZ dostaviti slike...
Nema ko meni sta pricati jer znam sta vidim
Privatni zivot i price me ne zanimaju ja od februara pisem da ne trci nikako i ne zalaze se na terenu.Nije niko budala.Ispucao je sav kredit i vrijeme je da se smiri malo.Nek pogleda kretnju drugi napadaca i kako momci ginu.Prvi Guliashvili koji trci i za sebe i za njega
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
H8Z7
- Postovi: 7200
- Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la H8Z7 » 01 sep 2024, 18:13
Domagoj Antolić došao u Lokomotivu. Da ovo nije znak da Mudražija ide?

Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 01 sep 2024, 18:23
Evo ga u prvoj postavi protiv Varaždina. Ne ide on niđi.

-
H8Z7
- Postovi: 7200
- Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la H8Z7 » 01 sep 2024, 18:37
hazarder je napisao/la: ↑01 sep 2024, 18:23
Evo ga u prvoj postavi protiv Varaždina. Ne ide on niđi.
Oproštajna

Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Vanja8
- Postovi: 14088
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 01 sep 2024, 18:40
ubipara je napisao/la: ↑01 sep 2024, 17:36
Vanja8 je napisao/la: ↑01 sep 2024, 17:25
GalileoGalilei je napisao/la: ↑01 sep 2024, 15:00
Zekić je fleksibilan, tu mu je jedna od jačih karakteristika. Zna i ne libi se promijeniti tri formacije u toku jedne utakmice. To mu je velika prednost, isto tako i same izmjene kad vidi da nešto ne ide. Tako da su te formacije manje bitne generalno.
Zato se igraci pitaju medjusobno " Sta sad igramo "...
Ovo je nezapamceno sta lik radi, mijenja formacije ko eure u KM...
Pa normalno je da ce se pitati ”sta sada igramo” kada uvodi nove igrace da bi im ovi rekli sta im je pri ulazku u igru rekao trner. To je svugdje normalno kad se mjenja formacija pri izmjenama samo nama nije jer nismo navikli na to. Ne generalno mi kao FKS nego generalno u ligi ni jedan trener to ne radi pa je zato i cudno. Bit ce ovo sve odlicno kad se uigramo i kad tacno znas sta se igra kad ulaze zamjene
Zato i jeste smijesno, to sto je u danasnjem fudbalu normalno, kod nas je kao rebus, jednostavno igracima je to novitet i treba vremena da se naviknu...
To je u nasoj ligi radio samo Jakirovic i Nermin Basic je to poskusao kod gurbeta, ali ga je kostalo glave sa Mekicem, Stilicem, Krpicem...

-
donDondon
- Postovi: 4485
- Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la donDondon » 01 sep 2024, 18:46
Gdje je onaj što je sletio jutros
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 01 sep 2024, 19:14
NazorUso je napisao/la: ↑01 sep 2024, 18:01
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑01 sep 2024, 17:14
NazorUso je napisao/la: ↑01 sep 2024, 16:31
Al kako braca gurnuse Keremeha i Renana iz prvih 11

koji cirkusanti...
Renan ni klupu ne zasluzuje nego tribine zbog nezalaganja.Kyeremeh je medju 5 nasi najbitniji igraca,kakva klupa
Turkes mora poceti sljedecu.
Tako je. Znate vi koliko se zalaze, ali ZZ budala, uzima ga Brazilac na emocije, zato mu igra i ima povjerenje u njega.
Btw, sav hejt prema Renanu je krenuo od mahalskih da cuga, kocka, lumpuje... Pa kad ste ga svi vidjeli u tim "nedjelima" sto ga niko ne uslika, evo ja cu do Uorave i ZZ dostaviti slike...
Eno, neko ga jednom u Bashu vidio pa je zbog toga propo.
Momak jednostavno nije psihicki tu i nadati se da ce ga Zekic uzdici.
-
Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosniacum Lilium » 01 sep 2024, 19:24
Vanja8 je napisao/la: ↑01 sep 2024, 17:25
GalileoGalilei je napisao/la: ↑01 sep 2024, 15:00
Zekić je fleksibilan, tu mu je jedna od jačih karakteristika. Zna i ne libi se promijeniti tri formacije u toku jedne utakmice. To mu je velika prednost, isto tako i same izmjene kad vidi da nešto ne ide. Tako da su te formacije manje bitne generalno.
Zato se igraci pitaju medjusobno " Sta sad igramo "...
Ovo je nezapamceno sta lik radi, mijenja formacije ko eure u KM...
Zato sto je dobar trener. Ne sjećam se kad sam gledao da se trener ne libi preskacemo linije dugim loptama. Kad ne ide, barem onda preskači. Tu smo možda i najopasniji zbog Gulishe, Keremije i Renana
-
bodi123
- Moderator
- Postovi: 15721
- Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la bodi123 » 01 sep 2024, 19:37
Gdje je onaj brat što je pisao kako Željo dovede Odinaku a mi Unušića
Crnjo izgubljen, ne zna jel pošo il došo, Bruno je za njega Cafu
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la bordobijeli » 01 sep 2024, 19:39
bodi123 je napisao/la: ↑01 sep 2024, 19:37
Gdje je onaj brat što je pisao kako Željo dovede Odinaku a mi Unušića
Crnjo izgubljen, ne zna jel pošo il došo, Bruno je za njega Cafu
Kae marke nemaju a bolji od nas

-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 01 sep 2024, 19:40
bodi123 je napisao/la: ↑01 sep 2024, 19:37
Gdje je onaj brat što je pisao kako Željo dovede Odinaku a mi Unušića
Crnjo izgubljen, ne zna jel pošo il došo, Bruno je za njega Cafu
Evidentno postoji razlog zašto je vraćen sa svih 5 probi na koje je otišao.
-
GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la GospodinIzSarajeva » 01 sep 2024, 19:46
Na današnji dan prije 3 godine je zvanično Ismir postao većinski vlasnik.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
BigZlatan
- Postovi: 1138
- Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la BigZlatan » 01 sep 2024, 19:47
U19
Sloga - FKS 0-5
Merdžanović Emman 5', 66'
Koso Bakir 9', 64'
Tiro Ahmed 30'
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 01 sep 2024, 19:55
GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑01 sep 2024, 19:46
Na današnji dan prije 3 godine je zvanično Ismir postao većinski vlasnik.
Mislim da je 19.9.2021. bila skupština.
-
GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la GospodinIzSarajeva » 01 sep 2024, 19:59
luckystrike je napisao/la: ↑01 sep 2024, 19:55
GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑01 sep 2024, 19:46
Na današnji dan prije 3 godine je zvanično Ismir postao većinski vlasnik.
Mislim da je 19.9.2021. bila skupština.
Naknadno se to ozvaničilo na skupštini, ali 1.9.2021 je zvanično objavljeno da je sve dogovoreno.
Odnosno, možda je i 31.8 bio, ybg nisam sad siguran

Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
bavaracmujo
- Postovi: 674
- Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la bavaracmujo » 01 sep 2024, 20:08
Moze jedno pitanje za poznavaoce ove nase lige?
Dali postoji ijedan klub u lizi u kojem nema 1 nas bivsi igrac?
-
mnon46
- Postovi: 5198
- Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la mnon46 » 01 sep 2024, 20:10
bavaracmujo je napisao/la: ↑01 sep 2024, 20:08
Moze jedno pitanje za poznavaoce ove nase lige?
Dali postoji ijedan klub u lizi u kojem nema 1 nas bivsi igrac?
Široki Brijeg i Borac, onako iz glave
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []