ma pusti ti Bega ala Monkya ,isprati ove moje paroveVolimLiverpool je napisao/la:Od @Begonje koji je banovan na ovom forumu,dobio sam ovo:
Ne znam kako ste svi propustili Karlovića po 1.70. Kod Acasusa je već dugo raspad sistema, a ovo je i najbrža zemlja. Ivo je i osvojio ovaj turnir.
Još je dodao da se ima igrati samo u Premieru.Rekao je da 100% prolazi ovdje kec na Karlovića.
na kojem se forumu sad čujete




