Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Sad kad smo fasovali peticu, naravno sve je sporno.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Hadzikadunic je bio standardan stoper. Jedan od najboljih, jer su ostali bili odron. Igra standardno u klubu i onda uleti umjesto njega lik koji je bio na rezervnom spisku. I to direktno kriv za jedan gol i za precku. Hajde molim vas...
Jos zamisli rekao za Bild da je iz sportskih razloga... kakvu sliku salje o igracu kada su po njegovoj procjeni isprad njega igrac iz raspalog Partizana i Barisic kikser kojem nije prvi put da nas ukopava.
Sramota. Ne bi me iznenadilo i bilo bi opravdano da i Dennis napusti reprezentaciju.
Mozda je mislio da ljudi nece naci clanak. Cisto da ne ostane zatrpan.
h1a2s3o4 je napisao/la: ↑08 sep 2024, 21:13Posto se naši novinari nisu potrudili da nam saznaju odgovor u vezi Hadžikadunića moramo konsultovati Bild.
Izvor: https://www.bild.de/sport/fussball/ohrf ... 5c6e1f53e6
"Was war passiert? Barbarez, einer der großen Helden der jüngeren HSV-Vergangenheit mit 76 Treffern in 216 Pflichtspiel für Hamburg zwischen 2000 und 2006, erklärt gegenüber BILD: „Wir waren aus sportlichen Gründen nicht zufrieden mit Dennis. Deshalb hat das Trainer-Team entschieden, ganz auf ihn gegen die Niederländer zu verzichten.“ Hadzikadunic soll lustlos und unmotiviert gewirkt haben."
Iliti na bosanski:
Šta se dogodilo? Barbarez, jedan od velikih heroja novije prošlosti HSV-a, sa 76 golova u 216 zvaničnih utakmica za Hamburg između 2000. i 2006. godine, objašnjava za BILD: „Nismo bili zadovoljni Dennisom iz sportskih razloga. Zato je trenerski tim odlučio da ga potpuno izostavi protiv Nizozemaca.“ Hadzikadunić je navodno djelovao nezainteresovano i nemotivisano.
Bravo majstori. Bitno je da su iz sportskih razloga bili zadovoljni Barisicem i Vasiljem.
EDIT: Stvarno ogroman minus za ovo. Mislim stavrno...Mujakic i Barisic prije Hadžikadunića?! WTF?? Barisic koji je bio na rezervnom spisku.
Bas mu je Barbarez priredio lijep clanak. Cuj molim te "Ohrfeige fur Hadzikadunic". Ovo ce ga motivisati pravo.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
19vendetta87
- Postovi: 10277
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Emotivno ga pogodio Anelov odlazak, pa je bio u behutu
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Na kraju krajeva Barbarez je rekao da je iz sportkih razloga(citaj kvalitet). A novinari su dodali da je navnodno bio nezainteresovan. Za to nisu naveli izvor ali da se pretpostaviti.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
-
RosicVildan
- Postovi: 87
- Pridružen/a: 20 apr 2024, 20:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ja da sam na njegovom mjestu poslao bih strucni stab u 3 pm i nikad vise ne bih dosao na okupljanje. Jer je ovo ponizavanje.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Zasto ponizavanje, eto ti si bio sa njima i znas kako je bilo?
Igrac moze biti ne zaineteresiran i bezvoljan iz hiljada razloga.
Ja vise sumnjam da je Anel podpalio malo vatru i Denisa navijaci na Tanak led.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Jesi li ti bio pa pravdas unaprijed?
Momak je kvalitetniji igrač od Mujakica i Barisica sigurno. I ima kredita i više staža u reprezentaciji. Valjda ima neka hijerarhija (sto je i sam Barbarez spominjao). Naravno da je poniženje.
Iz onoga sto smo do sada gledali Dennisa nikad nije pokazivao kurcobolju na terenu. Mozda i to nam govori da nije motivacija problem.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Nisam bio al ako je Dennis to primio sa Hrabroscu i opet je tu bez problema, znaci da je svjestan situacije. Mi sve vidimo iz vana i dajemo zakljucke.h1a2s3o4 je napisao/la: ↑08 sep 2024, 21:53Jesi li ti bio pa pravdas unaprijed?
Momak je kvalitetniji igrač od Mujakica i Barisica sigurno. I ima kredita i više staža u reprezentaciji. Valjda ima neka hijerarhija (sto je i sam Barbarez spominjao). Naravno da je poniženje.
Iz onoga sto smo do sada gledali Dennisa nikad nije pokazivao kurcobolju na terenu. Mozda i to nam govori da nije motivacija problem.
Samo da dodam, meni je Dennis isto malo bolji igrac od Barisica i Katica u formaciji sa 3 pozadi.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Imao je Denis mjesta i u prvih 11 sinoc ali nije on nikakav Bog zna kvalitet.
Nevjerovatno da ga niko od novinara nije pitao za ovo
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Barisic je kvalitetniji igrac od Mujakica i to je ocigledno samo se momak izgleda lose snasao u nasoj rerezentaciji a uz to je momak kao od stakla
Da jos dodam Hadzikadunic zasluzje da igra ispred obojice gore navedenih ali da ce bas neki Bog zna kakav kvalitet donijeti sumnjam, jedino vise iskustva u odnosu na njih dvojicu
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tesko nama s ovim zalutalim idiotima i njihovim procjenama.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Doce i rezultati
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Niti je Savo bio u pravu za Tahirovića niti je sad Barbarez za Hadžikadunića. Benjo je morao biti na klupi tad, bio je u boljoj formi nego sad i mogao je sigurno pomoći. A nema potrebe o Dennisu raspravljat jer on je morao biti u prvih 11, velika glupost Barbareza.
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
Brazzzoo123
- Postovi: 372
- Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, Atlanta, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, D97, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, exampLe., Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Google Adsense [Bot], Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, harko35, husrefbeg, jasmin10, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, LenyYoro15, Lynx, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, PeppermintSA, rishovski, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, Vanja8, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 504 gosta.





