Haris Hajradinović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Haris Hajradinović
-
Tekstilac1970
- Postovi: 18
- Pridružen/a: 11 okt 2020, 20:45
- Kontakt:
Re: Haris Hajradinović
Re: Haris Hajradinović
Apsolutno se slazem, ali je pitanje ko umjesto njega? Problem je sto nemamo opcija.Tekstilac1970 je napisao/la: ↑04 jun 2024, 00:41Stvarno ne kontam zasto je "hype" kod Hajradinovica. U najboljem slucaju on je igraz za sirinu, a nikako za pocetnu postavu.
-
19vendetta87
- Postovi: 10282
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Haris Hajradinović
Nije bio najgori, ali je bio neprimijetan, isto kao protiv Ukrajine.
Trci, trudi se, ali nista posebno ne uradi na terenu.
Re: Haris Hajradinović
Pa to bi se moglo reci za svakog igraca sinoc19vendetta87 je napisao/la: ↑04 jun 2024, 11:48Nije bio najgori, ali je bio neprimijetan, isto kao protiv Ukrajine.
Trci, trudi se, ali nista posebno ne uradi na terenu.
Re: Haris Hajradinović
Kopija Seje Salihovica Nesto zuji al ucinak 0ReX2 je napisao/la: ↑04 jun 2024, 01:29Apsolutno se slazem, ali je pitanje ko umjesto njega? Problem je sto nemamo opcija.Tekstilac1970 je napisao/la: ↑04 jun 2024, 00:41Stvarno ne kontam zasto je "hype" kod Hajradinovica. U najboljem slucaju on je igraz za sirinu, a nikako za pocetnu postavu.
- Beduin
- Postovi: 19474
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Haris Hajradinović
Generalno smo izgledali slabasno jer je protivnik bio daleko fizicki jaci i rastrcaniji od nas tako da neki sud mozemo dati tek nakon 10ak utakmice ovih momaka zajedno.
075 ❤
Re: Haris Hajradinović
Re: Haris Hajradinović
I ovog preventivno prekrižiti.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Haris Hajradinović
Re: Haris Hajradinović
- marlostanf1eld
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
- Kontakt:
Re: Haris Hajradinović
Re: Haris Hajradinović
Re: Haris Hajradinović
Ma samo kaznjavati. Donose nemir sad kad probavamo ustabiliti i izgraditi tim koji se odavno krece na stakama.marlostanf1eld je napisao/la: ↑11 sep 2024, 08:17Ne mogu da vjerujem da je i ovaj umislio da je igračina koja mora igrati u prvih 11, ima li još koji antitalenat da iskaže nezadovoljstvo...Kao da u City-ju igra, a ne u Kurcasporu
-
adrenaline323
- Postovi: 413
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: Haris Hajradinović
Re: Haris Hajradinović
Zapitkuje se momak sto nije igrao.adrenaline323 je napisao/la: ↑11 sep 2024, 08:34Pa nije on nista uradio da ga se kazni moze zena pisati sta hoce, nista strasno
-
adrenaline323
- Postovi: 413
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: Haris Hajradinović
Sta ima veze znaci da mu je stalo i da zeli pomoci bolje nego da mu je svejedno da li igra ili ne.denza je napisao/la: ↑11 sep 2024, 08:35Zapitkuje se momak sto nije igrao.adrenaline323 je napisao/la: ↑11 sep 2024, 08:34Pa nije on nista uradio da ga se kazni moze zena pisati sta hoce, nista strasno
Re: Haris Hajradinović
Siguran sam da je svima sto su tu stalo i da su htjeli igrati. Jednostavno, pusti selektora da izabira tim i taktiku kako on hoce, a ne da javno iskazivas neko nezadovoljstvo pogotovo kad si prosjecan igrac (ako je i to). Dosta je drame u zadnje vrijeme....adrenaline323 je napisao/la: ↑11 sep 2024, 08:45Sta ima veze znaci da mu je stalo i da zeli pomoci bolje nego da mu je svejedno da li igra ili ne.denza je napisao/la: ↑11 sep 2024, 08:35Zapitkuje se momak sto nije igrao.adrenaline323 je napisao/la: ↑11 sep 2024, 08:34Pa nije on nista uradio da ga se kazni moze zena pisati sta hoce, nista strasno
Re: Haris Hajradinović
Ovakve stvari remete mir, umjesto da čuva to jer se trenutno gradi ekipa i tim on dopušta ovakve gluposti.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, alacious, ANamelessGhoul, AzRimiRzA, Beduin, bh22, boki86, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, FerdinandF, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, Helemnejse, husrefbeg, invincible1921, izdzezveubrazil, kenanktkt, klasik, kouadio, kovac, lakilone, Lavcina, LenyYoro15, Marokanci58, myself, Napapijri, Pensioner26, Shevko, Sheyi, SN1996BIHAC, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TripleThreat, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar i 333 gosta.






