Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Beduin
- Postovi: 19473
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
-
Kontakt:
Post
Postao/la Beduin » 07 sep 2024, 23:48
Bezglava ptica trkacica sa onim morbidnim zalijetanjem u protivnika i grimasom ubice motornom pilom.
Ovakve zohare i povrede zaobilaze.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
-
NazorUso
- Postovi: 6866
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 08 sep 2024, 02:03
Tanko.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
DanijelTZ
- Postovi: 599
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 08 sep 2024, 03:03
Klub: FK Partizan
Tu smo sve rekli...
Bit će gusto
-
Kobayashi
- Postovi: 368
- Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kobayashi » 08 sep 2024, 04:19
Beduin je napisao/la: ↑07 sep 2024, 23:48
Bezglava ptica trkacica sa onim morbidnim zalijetanjem u protivnika i grimasom ubice motornom pilom.
Ovakve zohare i povrede zaobilaze.
Pravo spora ptica trkacica.
Okreće se kao kupola od tenka.
On dok se okrene protivnik vec pred golom.
Ne valja lika vrijeđati, nije od kriv sto je pozvan.

-
h1a2s3o4
- Postovi: 2835
- Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la h1a2s3o4 » 08 sep 2024, 07:36
Ako Muharemović počne redovno igrati u Sassuolu mislim da ga treba zvati i probati na mjestu Mujakića.
Barba halali sto smo sumnjali.
-
meecko
- Postovi: 2121
- Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la meecko » 08 sep 2024, 08:26
Beduin je napisao/la: ↑07 sep 2024, 23:48
Bezglava ptica trkacica sa onim morbidnim zalijetanjem u protivnika i grimasom ubice motornom pilom.
Ovakve zohare i povrede zaobilaze.
A brate što me nasmija na jutru. Uz to si apsolutno sve tačno napisao. Nije kriv Mujakić što ne zna, nego što se zove.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba
-
JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnCleese » 08 sep 2024, 09:09
Sinoc pokazao vise od Vasilja, Tahirovica, Barisica, Gigovica
Kakvim panjem ga smatraju realni bh gledaoci ocekivao sam da ce biti ubjedljivo najlosiji

Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 15 sep 2024, 21:01
Odličnu formu i poteze iz reprezentacije nastavio je i u klubu.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
Arvid
- Postovi: 24115
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 15 sep 2024, 21:05
Najlošije ocijenjen na današnjem meču, strašno.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
Arvid
- Postovi: 24115
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 15 sep 2024, 21:07
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
SetoKaiba
- Postovi: 1203
- Pridružen/a: 22 avg 2024, 15:04
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la SetoKaiba » 16 sep 2024, 00:06
Ovaj lik je tolika ojebina da više nije smiješno ni sprdati ga.
-
zaostrog
- Postovi: 1791
- Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la zaostrog » 16 sep 2024, 00:55
Mujakić je prostor sirovina koja bi bila korisna u našoj ligi i to je to. Čak sam mišljenja da bi u ovim klubovima koji hoće nešto da igraju i da ostvaruju dominaciju i posjed i u našoj ligi bio problematičan. Šteta je samo jer čovjek ima dobru fiziku (što većini naših igrača fali), ali pored toga nema apsolutno ništa. Da je pametan, varakao bi se po turskoj vječno, jer tamo takav fudbal može proći. Plus, ekipe koje ne ganjaju dominaciju, nego je super da imaš krkane nazad, može.
I bezveze se kroz reprezentaciju nastojao praviti igrač od njega. Isti klinac ko Saničanin ili bilo ko drugi tog ranga.
-
bavariapivo
- Postovi: 2048
- Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
- Lokacija: Salzburg
-
Kontakt:
Post
Postao/la bavariapivo » 16 sep 2024, 00:57
SetoKaiba je napisao/la: ↑16 sep 2024, 00:06
Ovaj lik je tolika ojebina da više nije smiješno ni sprdati ga.
I kao takav mi je opet bolji od civica
-
Arvid
- Postovi: 24115
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 23 sep 2024, 20:09
Lagan i večeras
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
DamirT
- Postovi: 30952
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 23 sep 2024, 20:12
Pa njima Bog ne moze pomoci. Da dodje Van Dijk, utopio bi se u sivilo, jer su malo je reci ocajan tim. Bas je eto samo do ovog naseg.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 23 sep 2024, 20:34
Jedino tužnije od njega, njegovog (ne)kvaliteta, pitara što ga brane, jeste činjenica da će opet biti pozvan i igrati u prvih 11, dok će bolji igrači biti na klupi.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
SetoKaiba
- Postovi: 1203
- Pridružen/a: 22 avg 2024, 15:04
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la SetoKaiba » 23 sep 2024, 20:38
Naša jedina nada je da ga neki fan Partizana sretne negdje i istuče, pa ovaj ne mogne doći na okupljanje reprezentacije.
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 23 sep 2024, 20:41
SetoKaiba je napisao/la: ↑23 sep 2024, 20:38
Naša jedina nada je da ga neki fan Partizana sretne negdje i istuče, pa ovaj ne mogne doći na okupljanje reprezentacije.
Nemoj tako, momak se samo uklopio u sivilo ekipe, kvalitet je neupitan i samo je pitanje dana kad ce zavrsit u ligi petice.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la izdzezveubrazil » 23 sep 2024, 20:58
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑23 sep 2024, 20:34
Jedino tužnije od njega, njegovog (ne)kvaliteta, pitara što ga brane, jeste činjenica da će opet biti pozvan i igrati u prvih 11, dok će bolji igrači biti na klupi.
Ko ga to brani? Ne brani ga niko, ne umišljajte.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, b00t, bh22, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Brokula, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, darker10, deda, delko, Elddar, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, HalaMadrid, HariTz, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, lol89, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, s4mke, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Zaxon i 317 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []