Pa nije grb Azmir promijenio tj izglasao, on nema nikakve veze sa tim, skupstina je usvojila i izglasala on je tad bio samo Predsjednik i nije imao vecinu, ja mu licno ne vjerujem poslije svega sta je uradio, pa i ono dijeljenje navijaca Slobode kako mi ne mozemo na Zapad i da mozemo samo na Sjever sa obiljezljima kluba, yebo sendvice, bice mozda steak sad
FK Sloboda Tuzla
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫
Re: FK Sloboda Tuzla
Sta moze gore od ovog, jedino da se ugasimo, ispadamo 90%.
Re: FK Sloboda Tuzla
-
IbrahimAga075
- Postovi: 267
- Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
ovo nije samo dijabetisov bot,ovo je i mrzitelj Azmira iz dna duse,zavist je cudo..al eto na njegovu zalost svi su popusili iz te hrkljus ekipefukara87 je napisao/la: ↑17 sep 2024, 00:10Pa nije grb Azmir promijenio tj izglasao, on nema nikakve veze sa tim, skupstina je usvojila i izglasala on je tad bio samo Predsjednik i nije imao vecinu, ja mu licno ne vjerujem poslije svega sta je uradio, pa i ono dijeljenje navijaca Slobode kako mi ne mozemo na Zapad i da mozemo samo na Sjever sa obiljezljima kluba, yebo sendvice, bice mozda steak sad![]()
Šta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex
Najveci grobar Slobode-Šecerbegovic i OZU
Najveci grobar Slobode-Šecerbegovic i OZU
Re: FK Sloboda Tuzla
Da nam promijene grb i boje...
A izgleda vec kuhaju to...
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: FK Sloboda Tuzla
Re: FK Sloboda Tuzla
Nemas sta kontat kad su spinovi brate.
Komentar godine, majkemi
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Re: FK Sloboda Tuzla
Isplači se biće ti lakše, neka kroz suze izađe bol...simonknows je napisao/la: ↑16 sep 2024, 19:0719. Skupština. Izbor predsjednika UO, Azmira Husića sa njegovom većinom u skupštini. Eto, tražili ste čovjeka sa parama, došao čovjek sa parama. Tražili ste da se pita onaj ko ulaže, pitat će se onaj ko ulaže, imati će većinu svoju u skupštini.
Mislim da je sad ispunjeno sve što je ogromna većina ovdje tražila. Zato sad svi na stadion i odraditi svoj dio posla. Ulaznice, posjeta, fanshop...
Atmosfera je sad vrlo važna, a ako je ne promijene navijači koji su sad dobili sve što su htjeli, ne znam ko će i kad će.
Naravno, ako ponovo dobijemo milionski porezni dug, slučajeve poput Kostića i Fatića, Karića... Provokacije, prozivanja, prijetnje i ucjene, ponižavanje od biznismena iz Glogove, znat ćemo ko je to tražio. Navijači. Tražili-dobili, sad uživajte, koliko će to potrajati vidjet ćemo, za posljedice recite, mi smo ovo tražili.
Prijatelju nisam oduševljen sa A.H. ali makar ima neke šanse da se opstane, sa tvojim jaranima smo već u kanalu i lansirani u prvu federacije....
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba
Sloboda do groba
Re: FK Sloboda Tuzla
U petak moraju zrtvovati svojih 16 jarana iz skupstine. Raspad sistema.
Re: FK Sloboda Tuzla
Ja licno nisam fan lika i djela A.H.
Postoji milion razloga (uglavnom opravdanih) zasto se taj covjek moze okarakterisati različitim negativnim osobinama.
Ali, ako ce sad u klub doci Ramo Isak i priuštiti mi Slobodu kakvu želim da gledam,jaku, u borbi za titule, izlasci u Evropu, kupovi vako nako bujrum izvoli radi
Iako mozda nisam fan lika i djela tog investitora, ako se moj klub ne pati, a ti radis dobre stvari za njega, svaka cast na tome, moj animozitet prema tebi ostaje isti vjerovatno ali ti radis dobro za moj klub i nemam sta prigovarati u tom segmentu
Stava sam da ako Azmir dođe i bude postupao sa klubom kao sto je postupao sa TC zadnje dvije sezone, tj dao sinu da se igra, završiti cemo u kantonalnoj ligi ili se cak ugasiti.
Taj covjek ima previse privatnih problema, ako se ovog ne bude prihvatio kako Bog zapovijeda, odosmo mi u historiju, bit ce
" bila jednom jedna Sloboda".
Zivi bili pa vidjeli sta nas ceka, jedino sto mozemo je nadati se najboljem, i doprinijeti klubu koliko mozemo NPR clanske karte, donatorske ulaznice i sl
Postoji milion razloga (uglavnom opravdanih) zasto se taj covjek moze okarakterisati različitim negativnim osobinama.
Ali, ako ce sad u klub doci Ramo Isak i priuštiti mi Slobodu kakvu želim da gledam,jaku, u borbi za titule, izlasci u Evropu, kupovi vako nako bujrum izvoli radi
Iako mozda nisam fan lika i djela tog investitora, ako se moj klub ne pati, a ti radis dobre stvari za njega, svaka cast na tome, moj animozitet prema tebi ostaje isti vjerovatno ali ti radis dobro za moj klub i nemam sta prigovarati u tom segmentu
Stava sam da ako Azmir dođe i bude postupao sa klubom kao sto je postupao sa TC zadnje dvije sezone, tj dao sinu da se igra, završiti cemo u kantonalnoj ligi ili se cak ugasiti.
Taj covjek ima previse privatnih problema, ako se ovog ne bude prihvatio kako Bog zapovijeda, odosmo mi u historiju, bit ce
" bila jednom jedna Sloboda".
Zivi bili pa vidjeli sta nas ceka, jedino sto mozemo je nadati se najboljem, i doprinijeti klubu koliko mozemo NPR clanske karte, donatorske ulaznice i sl
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫
Re: FK Sloboda Tuzla
Onaj vas japanac je dobio juce dozvolu. moze sada igrati za vas.
Re: FK Sloboda Tuzla
Nije sad ni Azmir "andjeo sa neba"
ali makar ne bi trebali ispasti. Sa ovim trenutnim ljudima mi smo vec spakovali kofere za Federalnu.
Sto se tice Evrope sa Azmirom, nisam optimista da ce se to desiti. Makar da budemo stabilan prvoligas, nesto slicno Posusju. Imamo 2 politicka kluba (Zri i Bor), jedan sa privatnim ulaganjima (Sar) i Zelju koji nikad ne treba otpisati u borbi za Evropu. A i znamo da Azmir sigurno nece bacati pare kao prosli puta kad je tek dosao. Tako da jako tesko mozemo to izboriti, mada sad imamo puno vecih briga od toga.
Sto se tice Evrope sa Azmirom, nisam optimista da ce se to desiti. Makar da budemo stabilan prvoligas, nesto slicno Posusju. Imamo 2 politicka kluba (Zri i Bor), jedan sa privatnim ulaganjima (Sar) i Zelju koji nikad ne treba otpisati u borbi za Evropu. A i znamo da Azmir sigurno nece bacati pare kao prosli puta kad je tek dosao. Tako da jako tesko mozemo to izboriti, mada sad imamo puno vecih briga od toga.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Beduin
- Postovi: 19510
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
U ovom trentuku nas primarni problem je igracki kadar. Slab, oskudan, neuigran, fizicki inferioran, svaku utakmicu drugi sastav (dakle, uz igracki kadar tu je i trener).
Oko ovih stvari aktuelnih neka se oni handre. J3be mi se za Azukom, samo mani laznih obecanja i prebacivanja odgovornosti na druge gdje su svi krivi osim tebe (trenutno Aco&CO).
Oko ovih stvari aktuelnih neka se oni handre. J3be mi se za Azukom, samo mani laznih obecanja i prebacivanja odgovornosti na druge gdje su svi krivi osim tebe (trenutno Aco&CO).
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: FK Sloboda Tuzla
Ovo je bitno. Mislim da svaki objektivni navijač nije ni za ni protiv nekoga, već mu je bitno da klub igra dobro. Čak se ni titule ne traže, već samo da brate ne idemo opet u federalni, daj da budemo barem konkurentni za Evropu, ubacimo nekih para u klub, gledamo neki fudbal miša mu a ne ove patnje prethodnih godina. Ja sam rekao i stojim i dalje iza toga - ko god bude sudit ću mu po rezultatima.mk1008 je napisao/la: ↑17 sep 2024, 10:42Ja licno nisam fan lika i djela A.H.
Postoji milion razloga (uglavnom opravdanih) zasto se taj covjek moze okarakterisati različitim negativnim osobinama.
Ali, ako ce sad u klub doci Ramo Isak i priuštiti mi Slobodu kakvu želim da gledam,jaku, u borbi za titule, izlasci u Evropu, kupovi vako nako bujrum izvoli radi
Iako mozda nisam fan lika i djela tog investitora, ako se moj klub ne pati, a ti radis dobre stvari za njega, svaka cast na tome, moj animozitet prema tebi ostaje isti vjerovatno ali ti radis dobro za moj klub i nemam sta prigovarati u tom segmentu
Stava sam da ako Azmir dođe i bude postupao sa klubom kao sto je postupao sa TC zadnje dvije sezone, tj dao sinu da se igra, završiti cemo u kantonalnoj ligi ili se cak ugasiti.
Taj covjek ima previse privatnih problema, ako se ovog ne bude prihvatio kako Bog zapovijeda, odosmo mi u historiju, bit ce
" bila jednom jedna Sloboda".
Zivi bili pa vidjeli sta nas ceka, jedino sto mozemo je nadati se najboljem, i doprinijeti klubu koliko mozemo NPR clanske karte, donatorske ulaznice i sl
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
Re: FK Sloboda Tuzla
Idemo ba u evropu preko kupa, ako opet ne proda finale.
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
Re: FK Sloboda Tuzla
Ne mozemo ove godine to svakako jer sa Acikinim igracima ispadamo u prvom kolu na gostovanju nizeligasu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: FK Sloboda Tuzla
Steta onda manje prilike za prodaju tekmi.
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
-
IbrahimAga075
- Postovi: 267
- Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Šta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex
Najveci grobar Slobode-Šecerbegovic i OZU
Najveci grobar Slobode-Šecerbegovic i OZU
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


