FK Sloboda Tuzla
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Taj sa aviavi planom moze kupiti svakog od trenutne garniture u klubu. 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
CrvenoCrnaArmija
- Postovi: 1476
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Pojedi jedan sendvič i budi miran.
Re: FK Sloboda Tuzla
Nema ni sendwicha vise eno drece da im se menza ne zatvori na stadionu . Hoce da im onaj kafic ostane u vlasnistvu haha na to su spali gazdurine
Re: FK Sloboda Tuzla
na stranu sve ali pola tima su doveli nakon početka sezone. Nala pa sad ovaj. Igrači dolaze i odlaze tj ne odlaze sjede na tribinama. Valjda se za ugovore bori u pripremnom dijelu. Šta su očekivali novi pripremni period svakih dvadeset dana. Jbga tako smo i ispali zadnji put i to sa puno boljom i konkretnijom ekipom. Ovo samo još fali javi poziv da se objavi za igrače uz probni period od 3 utakmice. Kola ne idu nizbrdo nego jure i popustite sad sa sranjima ali on hoće i ovo ono. Gradska vlast vam je dala pare u ruke da upravljate i vrijeme je da upravljanje predate drugom. Ako gradska vlast odluči oostoje i drugi načinii ucjene. Npr kasnjenje tranše ili ukidanje Isto važi i za dolazeću ekipu.
& $ ?
- Beduin
- Postovi: 19509
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Lektoru je najbitnije jednacenje suglasnika po zvucnosti, a manje bitno da te pljuje cijeli grad i prezire iz dna duse.
E zamisli onda kakva kaca od hajvana je takva osoba. Kakvi sefeovi, takav i potrcko.
E zamisli onda kakva kaca od hajvana je takva osoba. Kakvi sefeovi, takav i potrcko.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: FK Sloboda Tuzla
Bojim se da ce ovi uciniti sve da opstruiraju Azmira. skoro pa sam siguran da mu nece dati vecinu u skupstini.
Re: FK Sloboda Tuzla
Bilo bi najpoštenije da oni izguraju do kraja sezone ovaj cirkus Colorado koji su započeli. Jer ovim otezanjem će dovesti (ako već i nisu) klub u prvu ligu federacije, tako da ko god preuzme Slobodu slijedi ispadanje. Sa svakim narednim kolom, prema postojećim stanjem, smo sve bliži ispadanju. Tako da nam ni Copperfield neće moći pomoći da ostanemo u ligi, a kamo li A.H., Mačak, Davud a.r. pojedinačno ili zajedno. Mada mislim da oni (trenutna uprava) za to nemaju mu da tj. Da ostanu do kraja sezone na čelu kluba
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba
Sloboda do groba
Re: FK Sloboda Tuzla
A kakvu promjenu vezanu za teren i trenutnu igru moze donijeti ijedan novi predsjednik, pa i trener da dodje , puno toga se ne moze, igraci i kvalitet koji imaju, ako imaju, tesko da puno mogu toga pokazat kso ekipa kad bukvalno svake sedmice je po jedan dolazio, nisu se jos ni upoznali kamoli uigrali, ne znam dal bi svaki mogo svakog prepoznat na ulici da se sretnu.
Ja se sve nadam da ce ekipa prokinut, proigrat, uz bar neko 50:50 sudjenje konacno.
Ja se sve nadam da ce ekipa prokinut, proigrat, uz bar neko 50:50 sudjenje konacno.
-
Bosanac1997
- Postovi: 277
- Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Igracki kadar nam je blago receno los,tako da sa dolaskom aze kamikaze nista ne treba pretjerano ocekivati,dok se ne dovedu novi igraci i trener.
I zasto jos zeba i maksimovic nisu podnijeli ostavke.
I zasto jos zeba i maksimovic nisu podnijeli ostavke.
Re: FK Sloboda Tuzla
Itekako se osjeti razlika kad klub ima pravog domacina, ta se atmosfera moze prenijeti i na teren, dobar i iskusan trener moze to bolje, skupiti nekih bodova pa pokusati na proljece napraviti sta se moze. Ovima zabraniti pristup na Tusanj kad igra Sloboda.
Re: FK Sloboda Tuzla
Ako sami podnesu, nece dobiti dinara. Nisu ludi da izgube sigurno ne male pare.Bosanac1997 je napisao/la: ↑22 sep 2024, 21:23Igracki kadar nam je blago receno los,tako da sa dolaskom aze kamikaze nista ne treba pretjerano ocekivati,dok se ne dovedu novi igraci i trener.
I zasto jos zeba i maksimovic nisu podnijeli ostavke.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
Zasto je uklonjen post u kojem se pita o uposleniku kluba, tj.
Da li je jos na funkciji ili ne ?
Da li je jos na funkciji ili ne ?
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA
KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)
KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)
Re: FK Sloboda Tuzla
Sreca prosao si casove DD koliko Vas je naucio pa si uvidio gresku. Bravo majmune uskoro se vidimo.simonknows je napisao/la: ↑22 sep 2024, 17:01KluBskims kakvim ja nepismenim pavijanima pričam hahaha, i jeste za aviaviavi plana, brzo ćete naći zajedničku sa presjednikom hahaha, čuj presjednikom.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.
1919 ❤️🖤
-
simonknows
- Postovi: 2388
- Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
NoDi, vjeruj da jedva čekam da se vidimo.mirsonetz je napisao/la: ↑23 sep 2024, 00:56Sreca prosao si casove DD koliko Vas je naucio pa si uvidio gresku. Bravo majmune uskoro se vidimo.simonknows je napisao/la: ↑22 sep 2024, 17:01KluBskims kakvim ja nepismenim pavijanima pričam hahaha, i jeste za aviaviavi plana, brzo ćete naći zajedničku sa presjednikom hahaha, čuj presjednikom.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!
- Beduin
- Postovi: 19509
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ja jos cekam da se nas dvojica vidimo na kafi, nevjesto eskiviras. De do posla mog gore svrati, povedes sefove, ja svoje, i ispricamo se o situaciji o klubu. A ima i kafa vam besplatno 
Kad vec se ne plasis.
Kad vec se ne plasis.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
- RollingPaper
- Postovi: 4409
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Evo ovaj Zeljovac u svojoj analizi, odma na pocetku objektivno govori da nas je uništio Kazlagić sudjenjem od prve minute.
Re: FK Sloboda Tuzla
Neki su izgleda ipak malo više "zaštićeni" od drugih, mene su također ovdje zvali imenom i prezimenom (još kao forumaša, što je zabranjeno ali se nisu brisali postovi), ali to meni nije ni smetalo jer sam bez oraha u džepu i ne krijem ništa.
Re: FK Sloboda Tuzla
pa kakve to veze ima sa forumašima, ja pitam gdje je sad Alibašić, da li je on bivši PR i kakva mu je uloga u FK Slobodi trenutno, ne znam da li je dotični uopšte registrovan na forumu i učestvuje li u raspravama.
jer dotični gospodin koliko sam u toku ima također određene interesne veze unutar kluba a nije bio na tapeti zajedno sa Acijem, Bucijem, Marijem, i Šećerom i jednako mu pripadaju zasluge za trenutno stanje u FK Sloboda.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA
KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)
KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)
Re: FK Sloboda Tuzla
Ucestvuje itekakoMortus je napisao/la: ↑23 sep 2024, 11:25pa kakve to veze ima sa forumašima, ja pitam gdje je sad Alibašić, da li je on bivši PR i kakva mu je uloga u FK Slobodi trenutno, ne znam da li je dotični uopšte registrovan na forumu i učestvuje li u raspravama.
jer dotični gospodin koliko sam u toku ima također određene interesne veze unutar kluba a nije bio na tapeti zajedno sa Acijem, Bucijem, Marijem, i Šećerom i jednako mu pripadaju zasluge za trenutno stanje u FK Sloboda.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Beduin
- Postovi: 19509
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ucestvuje, jajima ga ispucas po onom visokom celu i on usljed neargumentacije nestane na 24h i onda pocne citirati nekog drugog.DamirT je napisao/la: ↑23 sep 2024, 11:31Ucestvuje itekakoMortus je napisao/la: ↑23 sep 2024, 11:25pa kakve to veze ima sa forumašima, ja pitam gdje je sad Alibašić, da li je on bivši PR i kakva mu je uloga u FK Slobodi trenutno, ne znam da li je dotični uopšte registrovan na forumu i učestvuje li u raspravama.
jer dotični gospodin koliko sam u toku ima također određene interesne veze unutar kluba a nije bio na tapeti zajedno sa Acijem, Bucijem, Marijem, i Šećerom i jednako mu pripadaju zasluge za trenutno stanje u FK Sloboda.![]()
I tako u krug.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

