Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Bosco
- Postovi: 4941
- Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
- Lokacija: 55th Pct
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosco » 31 mar 2011, 23:28
Ima mjesta u Arsenalu taman za još jednog štopera.

-
Pirke
- Postovi: 3431
- Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pirke » 01 apr 2011, 02:52
Pauk je napisao/la:Emir Spahic u Lyonu!?
Evo citam mozda Lyon dovede na ljeto Spahica kao zamjenu za Crisa koji ce imati uskoro 34 godine a navodno ima i problema za trenerom Lyona.
Spahic izgleda sigurno prelazi u novi klub na ljeto, a ja licno bi ga volio vidjeti u Arsenalu ako ga Wenger zaista hoce, ali i u Lyonu bi Spahicu vrlo dobro bilo sa Pjanicem.

Pa da usucuje Pjanica jeli?? hehehe
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
-
bosnas_
- Postovi: 4447
- Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la bosnas_ » 01 apr 2011, 03:02
Bilo bi extra da Spahic predje u Liyon,mislim da tamo ima mjesta,pogotovo ako ode Cric! Spaha je medju najboljim stoperima lige i lako ce on nac bolji klub,zasluzio je to,mada i sada igra u dosta jakom klubu,ali Spaha je igrac za Lige prvaka!
-
_dreamer_
- Moderator
- Postovi: 6139
- Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la _dreamer_ » 01 apr 2011, 10:09
Ne bi me cudilo da su mu svi ovi "ispadi" bili namjerni da bi ga pustili iz kluba da ide. Ovaj predsjednik je pravo tele, prvo trazi od njega pare kojih ni 70% ne vrijedi, a sad bi ga dao za kilu kafe i secera... Koji lik... Dobro si ti njega provalio Spaha...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)
-
Nebitno
- Postovi: 20
- Pridružen/a: 28 mar 2011, 13:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nebitno » 01 apr 2011, 10:38
Emir treba hitno da ide u neku drugu ligu. Jedino što treba da gleda je to da tamo ne važi kažnjavanje na osnovu video snimka i onda je sve uredno za njega.

-
Nimla_RZ
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nimla_RZ » 03 apr 2011, 15:46
E da hoće u Englesku... Mislim da bi mu pravo dobro došlo u Arsenal da pređe...
Čelik Zenica 1945
-
AulleTa
- Postovi: 1481
- Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
- Lokacija: Pijemont
-
Kontakt:
Post
Postao/la AulleTa » 03 apr 2011, 15:49
U Engleskoj se i gaji taj čvrst i defanzivan stil nogometa. Spahiću bi to itekako godilo.
Spammer
1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 03 apr 2011, 15:52
Ovdje se jasno vidi da je ovo bojkot. Ovim suspenzijama, tjera Montpellier da ga proda.
Ja bih ga isto volio vidjeti u Engleskoj, pa makar to bila Aston Villa, Spaha je svojim kvalitetama sigurno tip igraca, koji ce se brzo prilagoditi Premier Ligi, i biti mozda medju boljim stoperima Engleske PL.
-
Virtu4l
- Postovi: 59782
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 04 apr 2011, 20:16
Mafiozi se opasno drma stolica, opet će ga narav koštati...
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
88000
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 04 apr 2011, 20:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la 88000 » 04 apr 2011, 20:22
spaha je car,igra srcem za ljiljan.pape mu treba dati kapitensku zastavu.
-
harishp
- Postovi: 18933
- Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la harishp » 04 apr 2011, 20:30
Virtu4l je napisao/la:Mafiozi se opasno drma stolica, opet će ga narav koštati...
U sta ces,da ovo namjerno i svijesno radi.
Umjesto da mu se zahvale sto su kao friski bivsi drugoligasi odmah i Evropu vidjeli,neke parice i ucare za Spahica.
Ovi dizu cifru od 25 miliona za tridesetogodisnjaka.
Dobit ce al u centimetrima

Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
-
AulleTa
- Postovi: 1481
- Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
- Lokacija: Pijemont
-
Kontakt:
Post
Postao/la AulleTa » 04 apr 2011, 20:36
88000 je napisao/la:spaha je car,igra srcem za ljiljan.pape mu treba dati kapitensku zastavu.
Da možda već nije kapiten ?

Spammer
1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #
-
kimbo
- Postovi: 3336
- Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
- Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
-
Kontakt:
Post
Postao/la kimbo » 04 apr 2011, 20:47
Ja sam kritican po mnogim pitanjima na Spahu ali covjek radi pametno kod ovih Francuza
Od situacije da on njih moljaka da ga puste jos zarade par milioncica oni ce izgleda njemu platiti samo da ide

To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,
-
STEVIE
- Postovi: 4267
- Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
- Lokacija: SE1
-
Kontakt:
Post
Postao/la STEVIE » 04 apr 2011, 20:49
sj.ebali su mu francuski majmuni transfer na otok, sad im on vraca s kamatama. tako im i treba!
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X
-
Adinjo
- Postovi: 3479
- Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Adinjo » 04 apr 2011, 20:55
Jah, i na kraju cu sam sebe da sj.ebe.
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.
★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
-
harishp
- Postovi: 18933
- Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la harishp » 04 apr 2011, 21:15
Adinjo je napisao/la:Jah, i na kraju cu sam sebe da sj.ebe.
Moze shjebati ako ne zna igrati lopte.Kod Spahe tog problema nema.Nije bas preporuceno,ali ko zna sa Spahom.imat ce dobrog stopera u ekipi.
Uostalom kad bi se to gledalo Balotelli je vec odavno trebao na Grenlandu traziti visibabe i ljubicice.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
-
Halix
- Postovi: 120
- Pridružen/a: 25 mar 2011, 23:08
- Lokacija: Za Kućom
-
Kontakt:
Post
Postao/la Halix » 05 apr 2011, 03:41
Nije spaha levat zna on dobro šta radi....

Pod prečku u devet banki.... :)
-
Virtu4l
- Postovi: 59782
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 05 apr 2011, 08:29
Naravno da zna, g.uzicom zatvara vrata svakog kluba u kojem je igrao...
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
Ponos Torina
- Postovi: 5869
- Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ponos Torina » 05 apr 2011, 08:31
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi
-
calcio
- Postovi: 11374
- Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
- Lokacija: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch
-
Kontakt:
Post
Postao/la calcio » 05 apr 2011, 09:41
Pape daj mu zastavu, ne budi takav!!

Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Bobadilla, boki86, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, DeeWa, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, Google Adsense [Bot], Hajdeee, HalaMadrid, husrefbeg, InatSilniBosanski, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, kovac, lakilone, legendarnadruga, MaroonBjelave, Marsal, Micron, MokraKifla, MostarReds22, NeRi_K, PeppermintSA, prijeratni mangup, rishovski, Riziko, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, StevieG8, tiketoke, Vanja8, Venom, visarionovich, Wisey i 423 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []