drug ne bi tvog puncaBosanac1997 je napisao/la: ↑24 sep 2024, 20:09I sta kazu do juce su stajali sa nama na tribini,nasi su.
Zovi punca Azmire izgidesmo.
FK Sloboda Tuzla
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
-
Bosanac1997
- Postovi: 277
- Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Joj kad nam dodju konobari iz Austrije,pa kakva ce to dominacija da bude u BH fudbalu.
-
montolivo18
- Postovi: 965
- Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Baš tako, sad više nije 5 do 12, sad je 12 i 5.DamirT je napisao/la: ↑24 sep 2024, 20:06Znamo svi mi da nisu sigurno dzaba pomjerili skupstinu za petak. Kupovanje vremena dok ne nadju nekog kokuza sa kojim mogu upravljati. Dabogda im za lijekova trebalo svima.montolivo18 je napisao/la: ↑24 sep 2024, 20:01Ja stvarno više nemam komentar na ovo, na šta su ti ljudi spremni. Ovo prelazi sve granice. Nagovaraju tog Vinka, koji nema marke u džepu, da vodi Slobodu, i to kao "predsjednik", a u stvari bi bio njihov potrčko. Svega mi, ovdje se može napraviti neki dobar film, ovo je ludilo.![]()
![]()
Kakav ba Vinko i "investitor" iz Austrije. Garantujem da lik ima manje novca od nas ovdje sa foruma.
U tog investitora moze povjerovati samo onaj ko ne zna ovu bagru od ljudi.
Re: FK Sloboda Tuzla
Pranjic ponudi ostavku,ovaj nas jado nema sta ponudit drugo,nego da valja sjedit dok neko drugi ne odluci u njegovo ime...jak karakter,jaka licnost ,dame i gospodo maksimovic marko,trener koji biljezi najgori start Slobode u njezinoj historiji...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
Re: FK Sloboda Tuzla
Dajte nam imena i prezimena OZU da to objavljujemo i dijelimo gdje god stignemo. Ovakvu bruku i sramotu od neznalica treba Non stop spominjati

FK SLOBODA 1919 ❤️🖤
Re: FK Sloboda Tuzla
Eno igraci na treningu. Iz busa pravac na teren.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
Yebem mater i njima i Maksi i treningu. Kakav trening ostavka imas li obraza majku ti yebem
Re: FK Sloboda Tuzla
Sprdaju se s nama ocigledno,nakonm 8 utakmica neke mjere...Kupuju vrijeme za trenera kako za upravu....Nemam rijeci druge....
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
-
CrvenoCrnaArmija
- Postovi: 1476
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Yebem vam majku svima
Re: FK Sloboda Tuzla
Ej....a cuj to....kazneni trening....yebu nas ljudi ne vade ga
Re: FK Sloboda Tuzla
Cuj bajg trening iz busa, koji cirkus od ekipe ne vjerujem, ne moze njima pomoc da treniraju svako vece kad su limitirani igraci nazalost
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫
Re: FK Sloboda Tuzla
A gledam i ovaj video sa ss.ba, ljudi lagano trckaraju isto rekreativci kad se zagrijavaju 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
Brat strog ali posten
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
- Beduin
- Postovi: 19510
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ako je nesto postalo ocito i cinjenics ovdje kod nas na forumu, onda je to da ako Simon nesto tajanstveno nagovijesti kao BOOM, onda znaj da smo j3bani.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
-
Bosanac1997
- Postovi: 277
- Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ovi mogu trenirati 3 mjeseca,nema od njih nista.Oni nemaju osnovno elementarno znanje o fudbalu.
J*** li ti zeba porijeklo i tebi i onome ko tebe dovede, da unistavas klub.
CUJ KAZNENI TRENING,MAKSIMOVIVU PUKO FILM.
PUKO JE I NAMA PIZDA VAM MATERINA.
J*** li ti zeba porijeklo i tebi i onome ko tebe dovede, da unistavas klub.
CUJ KAZNENI TRENING,MAKSIMOVIVU PUKO FILM.
PUKO JE I NAMA PIZDA VAM MATERINA.
Re: FK Sloboda Tuzla
Ovaj trening je samo pokusaj kupovanja navijacs i prodavanje neke strogoce prems igracima, na stranu da su zasluzili da ih se podere al ne na travi, nego negdje na hrljus da cupaju noge iz blata.
Treba vratit onaj stari pomocni gdje je blato do koljena bilo i pored ona sljaka, i to sa Esketom treninge pa ko to prezivi taj jedino moze bit igrac
Treba vratit onaj stari pomocni gdje je blato do koljena bilo i pored ona sljaka, i to sa Esketom treninge pa ko to prezivi taj jedino moze bit igrac
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Nisu oni krivi sto ne znaju. Mozes ih kaznjavati koliko god hoces oni opet nece znati.
- Beduin
- Postovi: 19510
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Ništa mi neće ovaj dan pokvarit’
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: FK Sloboda Tuzla
Pa u ostavci je Vavju, smatra da je bespotrebno.
Stare mu si i zene nabejem.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA
KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)
KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)
-
sviunapad1010
- Postovi: 7982
- Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Igrače su oni birali nema potrebe kažnjavati ih zato što ne znaju i neće od njih nikada fudbalera biti za lijeka.
Nego se ovoj upravi može jer je većina navijača odustala i digla ruke nakon godina laži i obećanja.
Bezbroj je lešinara u klubu i oko kluba dugo predugo vremena pod zaštitom da su navodni veliki Slobodaši i navijači.
Ove što se godinama vrte u klubu treba sve rastjerati iz kluba što dalje od trenera u omladinskim pogonima do čistačice sve otjerati kilometrima od kluba.
Nego se ovoj upravi može jer je većina navijača odustala i digla ruke nakon godina laži i obećanja.
Bezbroj je lešinara u klubu i oko kluba dugo predugo vremena pod zaštitom da su navodni veliki Slobodaši i navijači.
Ove što se godinama vrte u klubu treba sve rastjerati iz kluba što dalje od trenera u omladinskim pogonima do čistačice sve otjerati kilometrima od kluba.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


