Po meni je ono čist penal bio, gledao sam par puta vraćao. Niti je bili uz tijelozagorski je napisao/la: ↑25 sep 2024, 22:30Fuj,fuj,fuj… po ko zna koji put ih imamo na konopcima u nokdaunu i ne zavrsavamo posao!!!
I ovog Kyeremeha treba klupirati koju utakmicu da se dohaviza,pa jbt lik solira kao da je Mesi.
Ali i ovako da nije bilo Zokinog eksperimenta u 1.plvr mislim da bi ih dobili.
I ne mogu da vjerujem da ona ruka nije bar otisla na var provjeru.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Krompirusa
- Postovi: 58
- Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1523
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E moj Zekicu sta napravi,pa i ovako istumbani i osakaceni pojeli smo ih u drugom.
Sta smo sve fulili jel realno ovo????
Godinama govorim ne znamo mi s njima.
Da su oni na nasem mjestu,pa mi ne bi remija nikad vidjeli,svaku bi nas uzeli s vise razlike.
Renana pustiti obavezno na zimu,mi nemamo drugog spica uopste.
Dragi Turkes kako je ne zakuca pod precku jbtee
Sta smo sve fulili jel realno ovo????
Godinama govorim ne znamo mi s njima.
Da su oni na nasem mjestu,pa mi ne bi remija nikad vidjeli,svaku bi nas uzeli s vise razlike.
Renana pustiti obavezno na zimu,mi nemamo drugog spica uopste.
Dragi Turkes kako je ne zakuca pod precku jbtee
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Drugo poluvrijeme ih pojeli, Zekić više ne smije vršiti experimente u važnim utakmicama. Idemo još jače, mislim da u širokom možemo do bodova.
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hvala Zekicu sto uvijek protivniku da poluvrijeme fore, pa onda unormali ekipu. Inace super trener, ali bezbeli tvrdoglav.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1523
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ali,bas..
Sta mu bi jbt bez Solde poceti i onako postaviti igru…cccc
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Po mom.skromnom misljenjuzagorski je napisao/la: ↑25 sep 2024, 22:30Fuj,fuj,fuj… po ko zna koji put ih imamo na konopcima u nokdaunu i ne zavrsavamo posao!!!
I ovog Kyeremeha treba klupirati koju utakmicu da se dohaviza,pa jbt lik solira kao da je Mesi.
Ali i ovako da nije bilo Zokinog eksperimenta u 1.plvr mislim da bi ih dobili.
I ne mogu da vjerujem da ona ruka nije bar otisla na var provjeru.
Kerim daleko najbolji na terenu.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: FK Sarajevo
Tanko prvo poluvrijeme ali zato drugo mnogo bolje i konkretnije. Steta sto jos jedan nismo zabili od onoliko zicera bar da je Turkes onu 1 na 1 zakuco ko protiv radnika ali nema veza. Eldar odlicnu tekmu odigrao.
Pada listica 100%
Pada listica 100%
Re: FK Sarajevo
Kad ce Sjever skontati da baklje nisu vise In????
Ko djeca sa prskalicama jbt, wauuuu
Ko djeca sa prskalicama jbt, wauuuu
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: FK Sarajevo
Ja sta smo se isfulali u drugom, gluho bilo
-
johntravolta123
- Postovi: 1676
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ZZ priznao da je kriv da se nije sa igracima razumio
Da je jedva cekao poluvrijeme ...
Posteno u neku ruku priznao
Jbg steta sto nismo zabili u drugom ...
Idemo dalje nema negative , uzeti selo Listicu kad su u raspadu
Da je jedva cekao poluvrijeme ...
Posteno u neku ruku priznao
Jbg steta sto nismo zabili u drugom ...
Idemo dalje nema negative , uzeti selo Listicu kad su u raspadu
Re: FK Sarajevo
Ma ZZ je sada rekao, njegova greška, nije dobio od igrača što je želio sa tim u 1. Pol. Ali nema veze, idemo dalje, bit će to bolje.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1523
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kerim dobar skroz,htio je rijesiti tekmu i nevjerovatno koliko nije htjela u gol.
Guli ostao bez daha ali je masina.
Ali da skide Turkesu onu kolosalnu sansu..aaaaaa jbteee
Guli ostao bez daha ali je masina.
Ali da skide Turkesu onu kolosalnu sansu..aaaaaa jbteee
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sad ide niz od 6 pobjeda nadam se
Re: FK Sarajevo
Po cemu je to Eldar imao odlican mec?
Da se hoce vise Djordjevic vratiti da ovog traktora vise ne gledamo.
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nismo srece imali,nema veze idemo dalje,po pobjedu u Listicu!
Ovi se valjali 50 minuta,od 7 nadoknade igralo se 3 minute
Ovi se valjali 50 minuta,od 7 nadoknade igralo se 3 minute
Re: FK Sarajevo
Ma mene nervira,kada uzme loptu ide do kraja dok je ne izgubi,3-4 situacije su bile kada je mogao i morao dodati ali on gura ili dok ne dode u poziciju da je osuta ili dok ne izgubi loptu.Fudo je napisao/la: ↑25 sep 2024, 22:40Po mom.skromnom misljenjuzagorski je napisao/la: ↑25 sep 2024, 22:30Fuj,fuj,fuj… po ko zna koji put ih imamo na konopcima u nokdaunu i ne zavrsavamo posao!!!
I ovog Kyeremeha treba klupirati koju utakmicu da se dohaviza,pa jbt lik solira kao da je Mesi.
Ali i ovako da nije bilo Zokinog eksperimenta u 1.plvr mislim da bi ih dobili.
I ne mogu da vjerujem da ona ruka nije bar otisla na var provjeru.
Kerim daleko najbolji na terenu.
Re: FK Sarajevo
Ma baklje su zakon pogotovo kad napadas i imas momentum, ehh tad zapali.. vidi bakljaaaa
Zadnja izmjena: Fudo, dana/u 25 sep 2024, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: FK Sarajevo
Fali Celik, kako god okrenes. Prvo lose postavljeni, ovo se desava kad igraci ne igraju svoje pozicije, mogli smo to skontat i kod prethodnih trenera, al ajde, valjda svak mora na svojim greskama naucit. Raja sta je sa Đorđevićem?
Re: FK Sarajevo
Danasnje Horde zaostale u 80im, ljudi prave 7D koreografije po svijetu, Horde pale baklje u 2024.g, em sto klubu svaki put izbiju bruku para em nije ba vise to zanimljivo Bogami
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.


