FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Žalosno je koliko lošeg golmana i odbranu imamo. Čime vas je Đuričković kupio neka mi neko odgovori? Pa čovjek duela ne može dobit, okreće guzicu na svaku loptu.
Komentarisati Renana i njegovu formu je suvišno
Komentarisati Renana i njegovu formu je suvišno
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/goddess-sigal-62.html]Goddess Sigal[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-74.html]Bella[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/baeasian-120.html]BaeAsian[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/amy-38.html]AMY[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/fantasybabe-91.html]FantasyBabe[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Chat Dating [/url]
Re: FK Sarajevo
Što je najgore igrače za druge formacije nemaš, jedino 442 romb, LW nikako nemaš. Bukvalno si primoran igrati ovu ili Kuprešaka gurnuti na LW.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Hladjenje do daljnjeg ,necete vi meni zivce zajeb.avat vise,svi golmani lige vade svoje ekipe i donose im bodove,kod nas samo broj.
Nit mi treba gledati ovo ligu ovakva kakva jeste,niti se nervirat zbog nekog golmana sa repicem,Crnogorca sa trakom itd itd
Momci cuvajte se bilo mi je drago pisati na ovom forumu ovoliko godina,nije vrijedno zivota ovo.
Nit mi treba gledati ovo ligu ovakva kakva jeste,niti se nervirat zbog nekog golmana sa repicem,Crnogorca sa trakom itd itd
Momci cuvajte se bilo mi je drago pisati na ovom forumu ovoliko godina,nije vrijedno zivota ovo.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Yebem ti majku i sve to ti se za šteku hvata Petrovicu i tebi i onome ko te postavi.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: FK Sarajevo
Ovo ako nije razlog da plane savez, ja ne znam šta jeste.
Re: FK Sarajevo
Ne ovdje vec kad je ovom krilu upucena loptaMaroon1946 je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:12
![]()
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- Mourinhokilledbarca
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mislim da je pas ranije bio ofsajd.Maroon1946 je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:12
![]()
1946
Re: FK Sarajevo
Ko druže da pali?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 418
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ebem li vam familije realne.. Dva gola nam poniste, dva cista gola i vi pricate o necemu drugom? Mrs kerovi oni imbecilni.
Renan je zabio regularan gol za 3:1 i poslije bi utakmica otisla u skroz drugom pravcu.
Fuj, gadi mi se ovo sve, pogotovo realni balijanderi i debili koji glume pametnjakovice neke. Kako vas nije stid?
Renan je zabio regularan gol za 3:1 i poslije bi utakmica otisla u skroz drugom pravcu.
Fuj, gadi mi se ovo sve, pogotovo realni balijanderi i debili koji glume pametnjakovice neke. Kako vas nije stid?
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: FK Sarajevo
Treći gol su dali iz ofsajd a ovo je krađa epskih razmjera. Bez obzira na sve opet smo trebali pobijediti, da nam je odbrana barem kao u Slobode.
Re: FK Sarajevo
Upravu si "budali je jasno da je bio go".Pantelija je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:10Ko ti trese kavez majmuneHajdeee je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:06Ti ikujes bas. Jer si dobio otkaz i otjeran si ko ker.Pantelija je napisao/la: ↑30 sep 2024, 19:58I jel bio gol za siroki? Hahahaha
Turkes u ofside bio
Gol sirokog nisu priznali jer savez nema gol kamere.
Posto linijski nije signalizirao gol, var je morao imati snimak gdje se vidi gol bez aumnje a ne moze imati bez gol kamere...iako je i busali jasno da je lopta bila u golu![]()
Sve vise mi je jasno zasto su te smatrali kerom. I jedna od rijetkih odluka te postave u klubu koji podrzavam je sto su te otjerali.
Keru!
Re: FK Sarajevo
Bio je u ofsajdu crnac 90% sam siguran, cak i komentatoru izleti mozda je ofsajd, ali tu situaciju vise ne pokazase na snimku!
-
scudetto89
- Postovi: 3043
- Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tri kiksa imamo nisam vise pametan neka igraju kolo, po kolo pa cemo vidjeti, ozbiljnost nemamo za titule mozda je rano, ali je tako bgm, golman podhitno, odbrana ocajna, celik mali ne siguran itd!
04.10.2009 !
-
bordospartanac
- Postovi: 616
- Pridružen/a: 23 okt 2015, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prvenstvo se mora odigrati.Beli98 je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:07Cemu se okrecemo? Novom kolu i nekom novom Petrovicu? Daj ne budite smijesni.bordospartanac je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:05Treba glave ohladiti.
Jasno je da smo imali cistu pobjedu itd., ali opet nismo izgubili na kraju. Okrecemo se dalje prvenstvu i akobogda uzeti nove bodove.
Ovo je fudbal. Skaces, radujes se, a onda udaras glavom u zid. Ovdje ljudi prebrzo donose odluke.
Bod je razlike, imamo zaostalu sa Zrinjski, dolazi Velez itd.
Ekipa se mora vratiti sebi, samo hrabro,
a o greškama pojedinaca to ce trener riješiti.
Ima puno toga da se radi. Idemo dalje.
Re: FK Sarajevo
Cijelu famijiu u usta, majmune.Pantelija je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:10Ko ti trese kavez majmuneHajdeee je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:06Ti ikujes bas. Jer si dobio otkaz i otjeran si ko ker.Pantelija je napisao/la: ↑30 sep 2024, 19:58I jel bio gol za siroki? Hahahaha
Turkes u ofside bio
Gol sirokog nisu priznali jer savez nema gol kamere.
Posto linijski nije signalizirao gol, var je morao imati snimak gdje se vidi gol bez aumnje a ne moze imati bez gol kamere...iako je i busali jasno da je lopta bila u golu![]()
Sve vise mi je jasno zasto su te smatrali kerom. I jedna od rijetkih odluka te postave u klubu koji podrzavam je sto su te otjerali.
Keru!
Ako ti sta nije jasno. Cim dodjes u Sarajevo PP.
Pun **** dusmana vise.
- FKS -
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
+100000GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:14Ebem li vam familije realne.. Dva gola nam poniste, dva cista gola i vi pricate o necemu drugom? Mrs kerovi oni imbecilni.
Renan je zabio regularan gol za 3:1 i poslije bi utakmica otisla u skroz drugom pravcu.
Fuj, gadi mi se ovo sve, pogotovo realni balijanderi i debili koji glume pametnjakovice neke. Kako vas nije stid?
Re: FK Sarajevo
Zrinjski vec na +4
Re: FK Sarajevo
Daj pas prema ChineduuMaroon1946 je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:12
![]()
Mi nikada odustati necemo...
Re: FK Sarajevo
Nece poduzeti.DurmitorskiJablan je napisao/la: ↑30 sep 2024, 20:10Ovi što podržavaju ovo i govore idemo dalje su fotelja navijači, njih Kosevo nikad nije vidjelo
Idem kisnem gubim glas gubim pare da gledam ovu namjestenu ligu a da pri tome moj klub čuti kao da mu odgovara sve ovo
Ma nema teorije
Ako sad ne poduzmu neki korak neće me dugo vidjeti
I niko ne konta da ja ne pisem da sudija nije nas ostetio, jer sa 3-1 (bar mislim) bi dobili.
Ali nas vlasnik za ave ove godine umjesto da je gradio sistem da zastiti svoj klub, svoje mjesto gdje ulaze novac, svoju investiciju, on ide kod seje na kafu i vrti fidzan i pise komentare na instagramu.
Za 3 godine je bilo dovoljno vremena da se zastiti klub sistemski. Dakle, da se ubace ili "nadju" ljudi u savezu, da se ima bar nesto, a mi spali na to da nas hebe gdje ko stigne.
Nakon tri godine, sjetio se da dovede ibrakovica da krene nesto da radi.
Dalje, Renana svi vidjaju po nocnim klubovima, zna se jos od vakta penerande da brat orgija, i klub odluci prodati hamzu a ostaviti njega, evo veceras izmedju ostalog uz sudiju i ovaj poraz ide na njeg... Tacka
Ono se zabija zureći
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Online
Trenutno korisnika/ca: gh0stHZ, Shategabri i 35 gostiju.




