Kakav fer odnos? Doveden, igra dobro, dobija platu, zauzvrat vraca dobrim igrama i golovima. Trziste je takvo, cak i u nekim jacim ligama, a pogotovo u nasoj. Nikom nije u cilju ostati pet sezona i trpiti nekakve Kazlagiće, Petroviće, Pilave itd.Amcho1 je napisao/la: ↑05 okt 2024, 00:12Sve to stoji ali ko je bio i gdje Guli dok ga Sarajevo nije bukvalno pronašlo, dovuklo vamo i afirmiralo u dobrog igrača.? Postoji i nekakav fer odnos. Ponavljao sam više puta da je nama Europa za iskorak možda i jedini mogući put jer u našoj ligi to ide jako teško. Nadam se da taj EU put neće ići na teži način ali kako sada stvari stoje vrlo je moguće da hoće. Put u EU možemo gaziti samo sa dobrim i kvalitetnim igračima, a pogotovo teži put zvani "pretkola", a to svakako ne možemo ukoliko iste olako prodajemo. Igrači kao Hasić na posudbi isto su loša opcija za nas, a posebno ukoliko je taj igrač jedan od nosioca igre. Ljudi kažu nađeš zamjenu ali svi znamo da to ide jako teško i nerijetko sa mnogo flopova završimo. Zamjena se mora afirmisati dok je još igrač u aktivnoj igri pa tek onda razmišljati o prodaji. To ti je isto kada mijenjaš auto i fali ti para pa prodaš svoje primarno te počneš aktivno tražiti vozilo dok tabanaš i na kraju kupiš bilo što ili nešto o čemu nisi ni razmišljao. Pozdravbvsic je napisao/la: ↑03 okt 2024, 18:15Igraci jedva cekaju prvu ponudu samo da odu iz ove lige iste sekunde.
Iako se slazem, produzit mu ugovor na zimu odma, ali mislim da ga poslije europe bi trebalo prodati pod uslovom da se sada traze vec alternative i radi skauting.
Nek ga zaobidju povrede dobit ce opet pozive za repku, ispod 3mil eura ja ne bi pricao ni s kim
PS: Bravo za HZ još jednom su pokazali snagu i konkretnost i sve ostale dobre ljude koje pružaju pomoć unesrećenim u ovim teškim trenucima.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 418
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: FK Sarajevo
Čuj kakav fer odnos. Šta misliš dokle bi dogurao da je ostao u Gruziji? Postoji Ugovor to jeste pravni dogovor dvije strane do 31.05.2026 godine i nema tu mnogo polemike igraš/radiš po dogovorenim uslovima. U tom periodu volja je kluba da odbije ponudu od milion, dva tri nebitno ako ima interesa, a igrač treba to prihvatiti. Gulisha nije lokalac nego profesionalac koji će ukoliko klub odbije neku ponudu bojkotovati, praviti probleme i sjediti na tribini jer sa tim bi sebe uništio za dalje, tačnije igrač je koji će od prvog do zadnjeg dana ugovora ukoliko ga zdravlje posluži raditi, napredovati i dobro igrati jer to je njegov lični interes. Treba dodati i fokus na to da je još uvijek mlad. PozGianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑05 okt 2024, 08:08Kakav fer odnos? Doveden, igra dobro, dobija platu, zauzvrat vraca dobrim igrama i golovima. Trziste je takvo, cak i u nekim jacim ligama, a pogotovo u nasoj. Nikom nije u cilju ostati pet sezona i trpiti nekakve Kazlagiće, Petroviće, Pilave itd.Amcho1 je napisao/la: ↑05 okt 2024, 00:12Sve to stoji ali ko je bio i gdje Guli dok ga Sarajevo nije bukvalno pronašlo, dovuklo vamo i afirmiralo u dobrog igrača.? Postoji i nekakav fer odnos. Ponavljao sam više puta da je nama Europa za iskorak možda i jedini mogući put jer u našoj ligi to ide jako teško. Nadam se da taj EU put neće ići na teži način ali kako sada stvari stoje vrlo je moguće da hoće. Put u EU možemo gaziti samo sa dobrim i kvalitetnim igračima, a pogotovo teži put zvani "pretkola", a to svakako ne možemo ukoliko iste olako prodajemo. Igrači kao Hasić na posudbi isto su loša opcija za nas, a posebno ukoliko je taj igrač jedan od nosioca igre. Ljudi kažu nađeš zamjenu ali svi znamo da to ide jako teško i nerijetko sa mnogo flopova završimo. Zamjena se mora afirmisati dok je još igrač u aktivnoj igri pa tek onda razmišljati o prodaji. To ti je isto kada mijenjaš auto i fali ti para pa prodaš svoje primarno te počneš aktivno tražiti vozilo dok tabanaš i na kraju kupiš bilo što ili nešto o čemu nisi ni razmišljao. Pozdravbvsic je napisao/la: ↑03 okt 2024, 18:15
Igraci jedva cekaju prvu ponudu samo da odu iz ove lige iste sekunde.
Iako se slazem, produzit mu ugovor na zimu odma, ali mislim da ga poslije europe bi trebalo prodati pod uslovom da se sada traze vec alternative i radi skauting.
Nek ga zaobidju povrede dobit ce opet pozive za repku, ispod 3mil eura ja ne bi pricao ni s kim
PS: Bravo za HZ još jednom su pokazali snagu i konkretnost i sve ostale dobre ljude koje pružaju pomoć unesrećenim u ovim teškim trenucima.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.
Re: FK Sarajevo
A odkud ti da bi ostao u Gruziji.? Pa on je bio veliki talenat prije dolaska kod nas..
Objasnio ti čovjek, doveden, prima platu, ima ugovor i vraća na terenu sa golovima dobrom igrom itd. Ako dobiješ dobru ponudu za koju i on misli da je prava za njega nemaš ti tu sta stajati na putu, niti možeš i jasno ko dan.
Objasnio ti čovjek, doveden, prima platu, ima ugovor i vraća na terenu sa golovima dobrom igrom itd. Ako dobiješ dobru ponudu za koju i on misli da je prava za njega nemaš ti tu sta stajati na putu, niti možeš i jasno ko dan.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tesko je kod nas u ovoj ligi gdje je sve namjesteno,gdje ti svirne po 30 faulova i dozvole da te udaraju 90 min,gdje moze da ti okonca karijeru da zadrzis duze igraca ako je dobar,mada mi smo i tu kad pogledas dobri. Igrac kad dobije ponudu od nekog kluba iz bolje lige tesko ga je zadrzati a i nece imati motiv ako zeli da ide,imali smo primjer kod nas pa u Zvezdi,Parizanu itd ljudi nece da igraju uopste,ne dolaze na treninge itdnokee je napisao/la: ↑05 okt 2024, 09:58A odkud ti da bi ostao u Gruziji.? Pa on je bio veliki talenat prije dolaska kod nas..
Objasnio ti čovjek, doveden, prima platu, ima ugovor i vraća na terenu sa golovima dobrom igrom itd. Ako dobiješ dobru ponudu za koju i on misli da je prava za njega nemaš ti tu sta stajati na putu, niti možeš i jasno ko dan.
Re: FK Sarajevo
Odličan potez Kluba za donacije. Možemo biti sretni da navijamo za našeg giganta.

24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: FK Sarajevo
Hvala nasoj braci iz Sa. Prosli su jutros pored nas kod Osnovne skole. Hvala svima koji ste dosli, mnogo nam znaci.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: FK Sarajevo
Zato Div!
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Re: FK Sarajevo
Hajde braco ko god moze i sutra, ko ne moze neka donese lopate, cizme, kabanice, konzerve, vode, lijekova ...
Re: FK Sarajevo
Po uzoru na @H8Z7 da se postave neki zanimljivi igrači koji nisu nerealni za dovođenje
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: FK Sarajevo
Treba postovat prava igraca al isto igrac treba da postuje prava kluba.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑05 okt 2024, 10:47Tesko je kod nas u ovoj ligi gdje je sve namjesteno,gdje ti svirne po 30 faulova i dozvole da te udaraju 90 min,gdje moze da ti okonca karijeru da zadrzis duze igraca ako je dobar,mada mi smo i tu kad pogledas dobri. Igrac kad dobije ponudu od nekog kluba iz bolje lige tesko ga je zadrzati a i nece imati motiv ako zeli da ide,imali smo primjer kod nas pa u Zvezdi,Parizanu itd ljudi nece da igraju uopste,ne dolaze na treninge itdnokee je napisao/la: ↑05 okt 2024, 09:58A odkud ti da bi ostao u Gruziji.? Pa on je bio veliki talenat prije dolaska kod nas..
Objasnio ti čovjek, doveden, prima platu, ima ugovor i vraća na terenu sa golovima dobrom igrom itd. Ako dobiješ dobru ponudu za koju i on misli da je prava za njega nemaš ti tu sta stajati na putu, niti možeš i jasno ko dan.
Ponudit ugovor Gulijashviliju na jos 1,5 godinu u decembru sa 3x vecom platom, i dogovor za ostetu od 3 m€ plus procenat 20%. Takodje dat mu opciju da preko zime nadje klub koji ce ga kupit za 2,5 m€ i 10% ..
Gulashvili ako nece da pristane ni najednu opciju ok nije problem nac drugog igraca (nadam se da to vec sad skautiraju) njega poslat na tribinu.. Ovo govorim ako mu ugovor vazi jos 1,5 godinu od decembra.
Ovi sto pisu svak zeli da ode pa ljudi zele idu iz psg i iz liverpoola da nece zeljet otic iz FK SARAJEVO, al prica nece da ga guzi Gigx kazlagic Musa, NJEGA FK SARAJEVO nije doveli nasilu, nije ga dovelo za dzaba nije PODPISAO UGOVOR NASILNO, nike mu kao ni njegovom menageru ocu majci niko zavranio da provjeri u kakvoj ligi mi igramo. Ka sa sam MIRVIC apsulutno nebi gledao ba te stvari kao naljutice se bice sjeban, sve ok vrati sve pare koje smo utebe dali plati treninge plati platformu i izlog reklamu koje ti je FK SARAJEVO dalo i RIZIK KOJE JE FK SARAJEVO UZELO
PENERANDA
VICAROS
MULALIC
SERBEDZIC
ZELJOOVIC
ANDJUSIC
SVE SU TO IGRACI KOJE FK SARAJEVO PLACA i nema koristi al to je rezik kluba tako isto ovi svi igraci ce tuzit klub ako im klub nebude davo pare taman da su Melunovic svi ista stvar vrijedi i za GULASHVIKIJA kad si podpisivao i kad je FK SARAJEVO NUDILO VISE NEGO IKO DRUGI NE SAMO NOVCEM VEC SVIM DRUGIM USLOVIMA TEBIJE BILO SUPER AL KAD FK SARAJEVO POKUSAVA DA ZARADI ZA SVOJ RIZIK I TRUD LJUTIS SE..
Do igraca je teibina sisanje love na tribini i nada da ce forma ostat ista ili bolja do kraja ugovora ili produzi igraj i ocekuj da neko ponudi FK SARAJEVU cifru koja je realna a toje 3 m€
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Neces ti nikad ( za 10 godina) mozda dobit za igraca iz nase liga 3 Mio + 20% . sto bi ga poslao na tribinu? da dobijes sto manje para? treba gledati i od strane igraca. on ima ugovor i do kraja nek da sve od sebe sta moze. sto igraca kazniti ako nece novi ugovor? igrac ako je slobodan ima puno vise opcija i pare na ruke isto ide gore.
naravno da mi trebamo gledati klub ali treba naci uvijek neku sredinu. lik igra 2 godina da sve od sebe za klub/sebe i onda kazes sada nisi vise nas idi u pm.
Mulalic nije nikako nas igrac. sta ti Andjusic smeta? lik nema veliku platu a sigurno jedan od najbolji igraca sa klupe. za ostale placaju druge klubove plate + dobio si jos para za Viverosa i Peneranda. na kraju mozes za te igrace jos dobiti puno vise.
naravno da mi trebamo gledati klub ali treba naci uvijek neku sredinu. lik igra 2 godina da sve od sebe za klub/sebe i onda kazes sada nisi vise nas idi u pm.
Mulalic nije nikako nas igrac. sta ti Andjusic smeta? lik nema veliku platu a sigurno jedan od najbolji igraca sa klupe. za ostale placaju druge klubove plate + dobio si jos para za Viverosa i Peneranda. na kraju mozes za te igrace jos dobiti puno vise.
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo upravo gledam Juve-Caglari 1-1 igrac juventusa pada slično kao igrač Sirokog . Naravno nema penala ,čak dobija drugi žuti igrac juventusa. Ako neko mogne nek postavi detalj. Znači Juventusu se ne svira koji je debelo zaštićen od sudija u Italiji .
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, trunks1946 i 12 gostiju.






