Taj Sergej je vala najveca ljiga od svih. Lafo patriota, Vico mu se prije 2 godine popishao po glavi, on progutao sve i dosao na poziciju. Beskicmenjak na kvadrat.Maroon1946 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 12:58Ne navijam ja za Vicu nego za Sergeja, Edina, Armina itd. U savezu su uvijek bili kontroverzni ljudi, necu zbog toga da ne pratim svoju drzavu. Ali isto tako nikad necu otici i kupiti dres ili nekoga savjetovati da ostavi i marku savezu.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Vidimo se u BOSANSKOM NOVOMDurmitorskiJablan je napisao/la: ↑08 okt 2024, 12:44na kup utakmicu otici sa sto je moguce jacim sastavom i ispostovati bracu iz Krajine koji ce doci u velikom broju da pogledaju Sarajevo
-
ordedelmale
- Postovi: 132
- Pridružen/a: 06 mar 2024, 10:56
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
30.10. srijedaleo1946 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 13:20Vidimo se u BOSANSKOM NOVOMDurmitorskiJablan je napisao/la: ↑08 okt 2024, 12:44na kup utakmicu otici sa sto je moguce jacim sastavom i ispostovati bracu iz Krajine koji ce doci u velikom broju da pogledaju Sarajevoznal se datum da odmah rijesim day off na poslu
Hz
Re: FK Sarajevo
Ševelj i Lazić registrovani
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Merso pomoćni trener u Radniku iz Hadzica
Re: FK Sarajevo
Spominjao je na onom Podcastu kod Konjhodžića da mu treba staž (godina dana čini mi se) da bi mogao ganjati Pro Licencu.
Sretno Merso!
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Ako je Novi Grad na sjeveru ja zivim na Antartiku. Ko se sve zove novinarom u ovoj drzavi. Kad sam vidio Sarajevo gostuje na sjeveru kontam Poljice, Solina nesto blize Gradaccu..
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..
- feniksptica
- Postovi: 19115
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Fanimu istekla radna dozvola, pare od Kove nisu jos legle.
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
- feniksptica
- Postovi: 19115
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jest se Ibrak zado. Il smo gore il će nas jos vise yebat poslije svega ovog. Treće opcije nema.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Premijer Nikšić je izrazio zahvalnost g-dinu Mirviću na investiranju u FK Sarajevo, te je istakao kako se politika ne može miješati u unutrašnje stvari saveza, ali je također naglasio da će FK Sarajevo kao i ostali klubovi imati njegovu podršku u raščićavanju odnosa, transparentnijem radu, te izboru rukovodstva saveza koji će raditi u interesu klubova.

-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Merso pomocni trener Radnika iz Hadzica.Prvi trenerski angazman
Sretno Ahmo,aBd da nekada sjednes na klupu najdrazeg kluba
Sretno Ahmo,aBd da nekada sjednes na klupu najdrazeg kluba
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Naredno kolo se igraju odgodjene tekme
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sergej go.vno ispao, ali nisam drugo nista ocekivao. Cuj iz lige samo iz Birca pozvao nekoga.napoleon72 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 13:00Taj Sergej je vala najveca ljiga od svih. Lafo patriota, Vico mu se prije 2 godine popishao po glavi, on progutao sve i dosao na poziciju. Beskicmenjak na kvadrat.Maroon1946 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 12:58Ne navijam ja za Vicu nego za Sergeja, Edina, Armina itd. U savezu su uvijek bili kontroverzni ljudi, necu zbog toga da ne pratim svoju drzavu. Ali isto tako nikad necu otici i kupiti dres ili nekoga savjetovati da ostavi i marku savezu.
Jos pisu raja da je kockar, nadam se da nije istina. To je najveca gudra sto postoji.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja mislim, znajuci pravila, da ce to odgodjeno kolo biti vanredno kolo nekada izmedju 2 kola. Kao derbi kad smo igrali
Ne smiju sada pomjerati tako.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma profi igrac pokera, ne znam koliko kocka u privatnom zivotu, al kao da kazes da se porno glumcu ne dize kad dodje "s posla".pjankesarajevo je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:03Sergej go.vno ispao, ali nisam drugo nista ocekivao. Cuj iz lige samo iz Birca pozvao nekoga.napoleon72 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 13:00Taj Sergej je vala najveca ljiga od svih. Lafo patriota, Vico mu se prije 2 godine popishao po glavi, on progutao sve i dosao na poziciju. Beskicmenjak na kvadrat.Maroon1946 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 12:58
Ne navijam ja za Vicu nego za Sergeja, Edina, Armina itd. U savezu su uvijek bili kontroverzni ljudi, necu zbog toga da ne pratim svoju drzavu. Ali isto tako nikad necu otici i kupiti dres ili nekoga savjetovati da ostavi i marku savezu.
Jos pisu raja da je kockar, nadam se da nije istina. To je najveca gudra sto postoji.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Savez odluciopjankesarajevo je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:05Ja mislim, znajuci pravila, da ce to odgodjeno kolo biti vanredno kolo nekada izmedju 2 kola. Kao derbi kad smo igrali
Ne smiju sada pomjerati tako.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cudna odluka.Gdje si procitao brate?Dadox je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:10Savez odluciopjankesarajevo je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:05Ja mislim, znajuci pravila, da ce to odgodjeno kolo biti vanredno kolo nekada izmedju 2 kola. Kao derbi kad smo igrali
Ne smiju sada pomjerati tako.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa nije čudno,zato što je odgođeno cijelo kolo. U slobodnim terminima ce se igrati zaostale koje imaju. Po meni isto logično da igramo sljedeću s velezom pa dalje igman po rasporedu.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:16Cudna odluka.Gdje si procitao brate?Dadox je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:10Savez odluciopjankesarajevo je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:05
Ja mislim, znajuci pravila, da ce to odgodjeno kolo biti vanredno kolo nekada izmedju 2 kola. Kao derbi kad smo igrali
Ne smiju sada pomjerati tako.
