Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 08 okt 2024, 18:43
bordobijeli je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:24
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:16
Dadox je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:10
Savez odlucio
Cudna odluka.Gdje si procitao brate?
Pa nije čudno,zato što je odgođeno cijelo kolo. U slobodnim terminima ce se igrati zaostale koje imaju. Po meni isto logično da igramo sljedeću s velezom pa dalje igman po rasporedu.
Mislio sam da kola moraju ici po predvidjenim terminima a da ce se ovo odgodjeno kolo igrati neke srijede.Hajde nije losa odluka ali sada moramo izganjati da igramo za vikend.Nema izbora prema tome nedelja je slobodna.Nema razloga da ne igramo za vikend.
Isto tako ovo znaci vjerovatno da se polusezona zavrsava kolo ranije od predvidjenog.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
Lucas
- Postovi: 4859
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 08 okt 2024, 18:56
Jel nama Savez išta uplati, za ove treninge reprezentacije u Butmiru ?
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la obrijanopile » 08 okt 2024, 19:03
Lucas je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:56
Jel nama Savez išta uplati, za ove treninge reprezentacije u Butmiru ?
Ne. Odbija nam od kazni koji izrekne svaku domaću utakmicu.
Evo i oni tebe selame!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 08 okt 2024, 19:10
Evo u FSKS postavili nekakve nakarqdne uslove,prpa za fotelje. Vidim skonto i Mirvic tj Ibrakovic pa su se razletitli na sve strane sa raznim politicarima zato nas ovako i terororisu jer ostali klubovi su nijemi posmatraci.
-
fks74
- Postovi: 13468
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 08 okt 2024, 19:17
Dobro Zekić objasni dosadašnji dio prvenstva, dotakao se i suđenja i VAR-a.
-
Trenbolon
- Postovi: 455
- Pridružen/a: 17 avg 2021, 15:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la Trenbolon » 08 okt 2024, 20:42
fks74 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 19:17
Dobro Zekić objasni dosadašnji dio prvenstva, dotakao se i suđenja i VAR-a.
Gdje?
-
Nirton
- Postovi: 7532
- Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nirton » 08 okt 2024, 21:21
To je upravo bilo moje sljedeće pitanje. Slijedi Maccabi Petah Tikva. Može li Sarajevo do finala i u konačnici do trofeja?
"Cilj je sigurno titula. Težimo ka tome. Maccabi je kvalitetna ekipa, ali mislim da mi možemo doći do trofeja."
Ovo ili je Hamzić nešto golemo fulao, ili ne razumijem. Kako možemo do trofeja u juniorskoj Ligi Prvaka?

24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
-
TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Post
Postao/la TurkishAirlines » 08 okt 2024, 21:29
obrijanopile je napisao/la: ↑08 okt 2024, 19:03
Lucas je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:56
Jel nama Savez išta uplati, za ove treninge reprezentacije u Butmiru ?
Ne. Odbija nam od kazni koji izrekne svaku domaću utakmicu.
Znaci yebu nam majke i jos ih finansiramo za to. Golemo.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
-
Anex
- Postovi: 3813
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Anex » 08 okt 2024, 22:48
TurkishAirlines je napisao/la: ↑08 okt 2024, 21:29
obrijanopile je napisao/la: ↑08 okt 2024, 19:03
Lucas je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:56
Jel nama Savez išta uplati, za ove treninge reprezentacije u Butmiru ?
Ne. Odbija nam od kazni koji izrekne svaku domaću utakmicu.
Znaci yebu nam majke i jos ih finansiramo za to. Golemo.
Pa bolje je da tako kvitamo nego da plaćamo kad smo već stoka koja stalno nabija kazne klubu
-
avalkaB
- Postovi: 358
- Pridružen/a: 12 apr 2024, 06:30
- Lokacija: Sarajevo, 71000
-
Kontakt:
Post
Postao/la avalkaB » 09 okt 2024, 03:26
Maroon1946 je napisao/la: ↑07 okt 2024, 17:52
A što da navijamo protiv sopstvene države?
Ali zato ne dao Bog da se kvalifikujemo, ovi će prvi skočiti na aerodrom da proslave.
Repka da ima rezultate garantujem da se ne bi' gledao Vico, Srbi, Hrvati itd.
Season 2023/2024 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=ssV5io6Bmx4
Season 2024/2025 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=QbLhVob9RWo&t
Season 2025/2026 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=OJxhIPWSvIY
𝒔𝒊𝒏𝒄𝒆 1946
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la pjankesarajevo » 09 okt 2024, 08:09
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:43
bordobijeli je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:24
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:16
Cudna odluka.Gdje si procitao brate?
Pa nije čudno,zato što je odgođeno cijelo kolo. U slobodnim terminima ce se igrati zaostale koje imaju. Po meni isto logično da igramo sljedeću s velezom pa dalje igman po rasporedu.
Mislio sam da kola moraju ici po predvidjenim terminima a da ce se ovo odgodjeno kolo igrati neke srijede.Hajde nije losa odluka ali sada moramo izganjati da igramo za vikend.Nema izbora prema tome nedelja je slobodna.Nema razloga da ne igramo za vikend.
Isto tako ovo znaci vjerovatno da se polusezona zavrsava kolo ranije od predvidjenog.
Isto i ja mislim. Valjda ce objaviti zvanicno za koji dan.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
-
luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la luckystrike » 09 okt 2024, 09:52
Komitet za takmičenje FS BiH je na svojoj redovnoj sjednici donio preporuku i dostavio je na odlučivanje Izvršnom odboru.
Ukoliko bude usvojena odluka, Liga BiH će se igrati 19. i 20.10. odigravanjem utakmica 10. kola koje bilo na rasporedu posljednjeg vikenda.
-
Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maroon1946 » 09 okt 2024, 10:01
luckystrike je napisao/la: ↑09 okt 2024, 09:52
Komitet za takmičenje FS BiH je na svojoj redovnoj sjednici donio preporuku i dostavio je na odlučivanje Izvršnom odboru.
Ukoliko bude usvojena odluka, Liga BiH će se igrati 19. i 20.10. odigravanjem utakmica 10. kola koje bilo na rasporedu posljednjeg vikenda.
Valjda cemo dobiti jedan normalan termin sada
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 09 okt 2024, 10:08
fks74 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 19:17
Dobro Zekić objasni dosadašnji dio prvenstva, dotakao se i suđenja i VAR-a.
Gdje?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la ErosViverosViv » 09 okt 2024, 10:11
Pendulum je napisao/la: ↑09 okt 2024, 10:08
fks74 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 19:17
Dobro Zekić objasni dosadašnji dio prvenstva, dotakao se i suđenja i VAR-a.
Gdje?
Realno top je objasnio.
-
DurmitorskiJablan
- Postovi: 250
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la DurmitorskiJablan » 09 okt 2024, 10:14
Lucas je napisao/la: ↑08 okt 2024, 18:56
Jel nama Savez išta uplati, za ove treninge reprezentacije u Butmiru ?
ne uplati jer smo s njima na ratnoj nozi,neki dan smo na oficijalnoj stranici pozvali nadlezne institucije da reaguju na sudjenje i savez a prosle sezone smo im dali do znanja da smo protiv njih.
zbog toga svega mi njima dajemo kamp da treniraju nebil poceli gubiti bodove kao i mi,pa da im se nasladjujemo

-
Lucas
- Postovi: 4859
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 09 okt 2024, 10:42
ErosViverosViv je napisao/la: ↑09 okt 2024, 10:11
Pendulum je napisao/la: ↑09 okt 2024, 10:08
fks74 je napisao/la: ↑08 okt 2024, 19:17
Dobro Zekić objasni dosadašnji dio prvenstva, dotakao se i suđenja i VAR-a.
Gdje?
Realno top je objasnio.
Ne znam koliko ce piti vode ta objašnjenja, ako ne pobjedimo u narednom kolu, što bi bilo pet utakmica zaredom bez pobjede.
-
GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la GospodinIzSarajeva » 09 okt 2024, 10:52
Lucas je napisao/la: ↑09 okt 2024, 10:42
ErosViverosViv je napisao/la: ↑09 okt 2024, 10:11
Pendulum je napisao/la: ↑09 okt 2024, 10:08
Gdje?
Realno top je objasnio.
Ne znam koliko ce piti vode ta objašnjenja, ako ne pobjedimo u narednom kolu, što bi bilo pet utakmica zaredom bez pobjede.
Kako pet zaredom, kad si pobjedio Borca usred BL 0:1, pa remizirao sa konama i lišticom?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
H8Z7
- Postovi: 7198
- Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la H8Z7 » 09 okt 2024, 10:52
Subota, 20:45h protiv Veleža
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
Lucas
- Postovi: 4859
- Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lucas » 09 okt 2024, 10:54
GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑09 okt 2024, 10:52
Lucas je napisao/la: ↑09 okt 2024, 10:42
Ne znam koliko ce piti vode ta objašnjenja, ako ne pobjedimo u narednom kolu, što bi bilo pet utakmica zaredom bez pobjede.
Kako pet zaredom, kad si pobjedio Borca usred BL 0:1, pa remizirao sa konama i lišticom?
Dobro si. Al, ne daj Bože kiks protiv Veleža bi baš bio katastrofa.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []