FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: FK Željezničar
Dobro je pa onaj rumenko ljajic nije dosao u Želju, hvala Bogu.
Sigurno ga je rasim naucio pjesme genocidasa.
Znaci nista od novog Juga, mislim nije raja ni vjerovala u lazi o novom Jugu.
Rekoh vam da ce Coricu uraditi isto sto i Basicu.
Sigurno ga je rasim naucio pjesme genocidasa.
Znaci nista od novog Juga, mislim nije raja ni vjerovala u lazi o novom Jugu.
Rekoh vam da ce Coricu uraditi isto sto i Basicu.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
Re: FK Željezničar
Hahhaa bolji komentar odavno nisam procitao. Sve istina.Alipasino je napisao/la: ↑23 okt 2024, 06:31Nas svaki fudbaler je od 30-60 posto fudbaler.Svakom fali nesto da bi bio kompletan.Onaj trci ali nezna igrat,onaj zna ali nece da trci,onom fali lopti,onaj da nije debo nebi bii los.E to su ti razlike ko u hrani.Mozes jest za cenera a bogumi i za petobanku.Za cenera dobijes krompirusu a za petobanku biftek prve klase.Kod nas igraju sirnice i poneki pileci odrezak tu smo negdje.
Iako je to rezultat nesposobnih ljudi koji su u klubu i oko kluba vec godinama.
Re: FK Željezničar
Ljudi se u BiH generalno upustaju u pozicije za koje niti imaju iskustvo niti znanje. Nije to samo u sportu nego u svim ostalim domenima. I kako ocekivati uspjeh
Re: FK Željezničar
Znas sta je najgore.Da je to Radnik iz Hadzica pa hajde ljudi se malo iz dosade zajebavaju da probaju nesto.Frajer ima granap konta gazda moze klub vodit sabane mrtvi.I ko je najvise ostecen navijaci koji moraju gledat polu igrace jer taj gigant sto ima granap nemoze bolje ni priustit.
Re: FK Željezničar
Ima u skupštini nekih kojima bi i granap bio previše i njega bi zatvorili za 6 mjeseci jer ne znaju raditi, nego se nakačili negdje na budžetsku sisu pa da budu i članovi skupštine, da im piše u CVAlipasino je napisao/la: ↑24 okt 2024, 06:11Znas sta je najgore.Da je to Radnik iz Hadzica pa hajde ljudi se malo iz dosade zajebavaju da probaju nesto.Frajer ima granap konta gazda moze klub vodit sabane mrtvi.I ko je najvise ostecen navijaci koji moraju gledat polu igrace jer taj gigant sto ima granap nemoze bolje ni priustit.
Re: FK Željezničar
Da se prisjetimo Mešine majstorije protiv Radnika pred sutrašnji meč, ovaj ugao sa sjevera od 0:35
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Šta se sve neće pročitati na ovom forumu, to je strahota. Kolika količina dezinformacija i elementarnog nepoznavanja, to je nevjerovatno.
Elem, neću komentarisat ove postove za jug i slično, već isključivo našu tekmu.
Očekujem nekih 8-9 hiljada, obzirom da smo se zaželili svi, a potajno se nadam da će biti 10-11.
Ne bih odmah pljuvao Dangubića možda čovjeka krene i otvori. Sjećam se, kada je Zakarić došao, sigurno 3-4 mjeseca nije mogao meda. A pretvorio se u ozbiljnog igrača. Polako, mi baš nemamo strpljenja, hoćemo sve, sad i odmah.
Treba nam ozbiljan desni bek, da se rotiraju on i Galić u ovisnosti od protivnika. Treba nam još uvijek, nažalost, krilo šuter, koji se otvara i zna opalit po golu, ali precizno.
Treba nam štoper, to je pod hitno, ja bih definitivno tražio nekog da igra uz ŠEMDINA, a ne ove druge.
Malom Šabiću dati veću minutažu, mlad je i lakše je njega gledati i istrpiti nego ove starije.
Obzirom da su igrači u treningu već preko dva mjeseca, pitanje za Seferovića: Kako imamo još uvijek nespremne igrače? Vidim, povlači se pitanje spreme Markovića, pa bih to pitanje signirao na Sefera.
Nek nam je sretno, HAJDE ŽELJO!
Elem, neću komentarisat ove postove za jug i slično, već isključivo našu tekmu.
Očekujem nekih 8-9 hiljada, obzirom da smo se zaželili svi, a potajno se nadam da će biti 10-11.
Ne bih odmah pljuvao Dangubića možda čovjeka krene i otvori. Sjećam se, kada je Zakarić došao, sigurno 3-4 mjeseca nije mogao meda. A pretvorio se u ozbiljnog igrača. Polako, mi baš nemamo strpljenja, hoćemo sve, sad i odmah.
Treba nam ozbiljan desni bek, da se rotiraju on i Galić u ovisnosti od protivnika. Treba nam još uvijek, nažalost, krilo šuter, koji se otvara i zna opalit po golu, ali precizno.
Treba nam štoper, to je pod hitno, ja bih definitivno tražio nekog da igra uz ŠEMDINA, a ne ove druge.
Malom Šabiću dati veću minutažu, mlad je i lakše je njega gledati i istrpiti nego ove starije.
Obzirom da su igrači u treningu već preko dva mjeseca, pitanje za Seferovića: Kako imamo još uvijek nespremne igrače? Vidim, povlači se pitanje spreme Markovića, pa bih to pitanje signirao na Sefera.
Nek nam je sretno, HAJDE ŽELJO!
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Uh.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Ne moze se fudbalski klub voditi bez ljudi iz sporta. Mi smo vec godinama klub slican autopijaci. Od vrha pa do skupstine. Kad na to dodas da su se navijaci upetljali u klub rezultat toga dobijemo da ne mozemo do evrope doci.
Nakon toga dolazi selekcija igraca, rad s mladim i sve sto slijedi.
Zato nama niko nije drugi kriv, nego mi sami sebi.
Kod nas na ovom forumu,nasi navijaci pisali kako smo kupovali titule. A sad isti, pisu kako su svi drugi krivi. Vico, sudije, masoni itd.
Nakon toga dolazi selekcija igraca, rad s mladim i sve sto slijedi.
Zato nama niko nije drugi kriv, nego mi sami sebi.
Kod nas na ovom forumu,nasi navijaci pisali kako smo kupovali titule. A sad isti, pisu kako su svi drugi krivi. Vico, sudije, masoni itd.
Re: FK Željezničar
To sto pises duze postove nego na proslih 138 nickova ne znaci da nisi ofiran i da si navijac Zeljeznicara. Nemas ti pravo da pises ovdje uopste, a pogotovo ne da tabiris jos ko sta pise i ko sta misli
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!
Kapiten Blue Traina
Kapiten Blue Traina
Re: FK Željezničar
neka, nemoj. jos glumata da nije hulahopka
ali uspio je otjerati raju, mrtva tema.
Re: FK Željezničar
Dok mi pricamo o Vici, sudijama, Borac evropu igra s obrazom. Za razliku od nas koji samo traze krivce u drugima.
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vezni red i napad ništa bolji nisu od našeg, možda za nekih 20% uigraniji.
Ali bekovi i štoperi, naspram naših Mahmića Galića Markovića Šukilovića Radinovića čine razliku što njima ne može APOEL dati gol, a nama nema ko nije zabio.
Da imamo čvrstu odbranu, sad bi bili u 3.boda sa Zrinjskim.. ovako kur.čina.
Ali bekovi i štoperi, naspram naših Mahmića Galića Markovića Šukilovića Radinovića čine razliku što njima ne može APOEL dati gol, a nama nema ko nije zabio.
Da imamo čvrstu odbranu, sad bi bili u 3.boda sa Zrinjskim.. ovako kur.čina.
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: FK Željezničar
E jbga ovo samo moze podrzati vivi virto.
Cuj za razliku od nas a cijela liga unistena zbog bojca.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
Re: FK Željezničar
Nisam ja rekao nista. Samo kazem da im sudije navlace i u evropu, Vico im zavrsio.MocMahale444 je napisao/la: ↑24 okt 2024, 20:56E jbga ovo samo moze podrzati vivi virto.
Cuj za razliku od nas a cijela liga unistena zbog bojca.
Pri tomd igraju grupnu fazu, i imaju 4. Boda u istoj. Mozemo mi pricati sta hocemo, rezultati govore. Ali ti Vico ne moze zavrsiti da odes u grupnu fazu, i odradis je vise nego korektno.
Evo Musemic je najebo, a niko od nasih balija mu nije dao podrsku. Znaci svi su oni isti kao Vico.
Re: FK Željezničar
To ti sve govori. Sve patriote i patriJote, a Husrefa se više niko neće ni sjećati za dva dana.
Niko, znači apsolutno niko se nije oglasio po pitanju Musemića, niti jedan klub, niti jedno udruženje. E isto tako tjeraju i Vicu. Na fejsbuku i instagramu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma jednostavno je, niko neće da se zamjeri Vici i savezu, svako se pravi kao da se ništa nije desilo i idu dalje dok i njih ne pokradu, onda oni dižu uzbunu a ostali šute i u krug..
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: FK Željezničar
Halo ovdje nema vise samosazaljenja.Ovdje svako misli na sebe.Prvo ja bliznji pa onda tamo neki Husref Zeljo nije ni bitno.Kazemo ukrali,kupili a maznuse do sad 5 miliona Eura.I bice jos para.Mi posteni cemo kukat kupovat Cvetanovske i slicne i govorit.Mi smo Zeljo.U lopovskom sistemu posten propada i nema tu previse filozofije.
Online
Trenutno korisnika/ca: Cwirek, Pact1921, SamoTi4000 i 58 gostiju.



