RŠD Velež Mostar

Mostarwolf1981
Postovi: 4092
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 27 okt 2024, 12:39

Mene je Sikalo impresionirao sinoc, jedna od njegovih najboljih partija u svetom dresu
Mirnoca, okretan ko cigra, sigurni pasovi, bez ijedne greske :tokralju: mozda da mu se dodijeli kapitenska traka iducu utakmicu, zasluzio je :hmmmmm:

killafrommanilla
Postovi: 4329
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la killafrommanilla » 27 okt 2024, 12:59

Supervažna pobjeda za nastavak sezone nakon tri poraza. Moramo se riješiti Mehremića i stoperi moraju biti Savić - Hrkać, bez obzira što se radi o dvojici dešnjaka. Puno je lakše uigrati dvojicu, posebno kad imaš Hrkaća s kojim Savić može sigurno napredovati u svemu nego tri u liniji s jednom rupom kao Mehremić. Jevtović još jednom dokazao da mu nema smisla davati minutažu, apsolutno od tog čovjeka nemamo nikakve koristi. Šikalu fali utakmica, isto se ponaša kao kad je debitirao, tromo, nesigurno, što je užasno. Bolje i po nas i po momka da ide negdje gdje može igrati, ako već neće biti korišten kao druga U21 opcija redovno, ima posudba/dvojna registracija. Tu mi je krivo što imamo saradnju s Veležom iz Nevesinja umjesto da smo odabrali neki klub iz Federalne lige gdje može igrati igrač na dvojnu registraciju u jačoj ligi od RS-a.


Ako se nakon 3:0 vratimo na 3 u liniji s Mehremićem ili ako klupiramo Savića zbog njega, onda ne znam.. Igrači poput njega i Jevtovića s 30+ godina moraju biti prevaga, a ne najlošiji igrači u ekipi.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
salmy
Postovi: 757
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 27 okt 2024, 14:12

killafrommanilla je napisao/la:
27 okt 2024, 12:59
Supervažna pobjeda za nastavak sezone nakon tri poraza. Moramo se riješiti Mehremića i stoperi moraju biti Savić - Hrkać, bez obzira što se radi o dvojici dešnjaka. Puno je lakše uigrati dvojicu, posebno kad imaš Hrkaća s kojim Savić može sigurno napredovati u svemu nego tri u liniji s jednom rupom kao Mehremić. Jevtović još jednom dokazao da mu nema smisla davati minutažu, apsolutno od tog čovjeka nemamo nikakve koristi. Šikalu fali utakmica, isto se ponaša kao kad je debitirao, tromo, nesigurno, što je užasno. Bolje i po nas i po momka da ide negdje gdje može igrati, ako već neće biti korišten kao druga U21 opcija redovno, ima posudba/dvojna registracija. Tu mi je krivo što imamo saradnju s Veležom iz Nevesinja umjesto da smo odabrali neki klub iz Federalne lige gdje može igrati igrač na dvojnu registraciju u jačoj ligi od RS-a.


Ako se nakon 3:0 vratimo na 3 u liniji s Mehremićem ili ako klupiramo Savića zbog njega, onda ne znam.. Igrači poput njega i Jevtovića s 30+ godina moraju biti prevaga, a ne najlošiji igrači u ekipi.
Slažem se @killafrommanilla stobom i žao mi je što se mali Milak povrijedio, jer njegovim angažman se ubrzava napad Veleža i nadamo se da se ne radi o nekoj težoj povredi. Kako god, Buz je večeras vidio sve što je trebalo, tako da očekujemo korjenite promjene u budućem sastavljanju ekipe. Gledam upravo utakmicu Igman i Sarajevo, razmišljam kako bi nam Denkovic valjao da pređe kod nas u zimskom prelaznom roku, ukoliko bi bilo šanse da ode iz Igmana. Momak jednostavno vene u tom klubu.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

XjuznjakX
Postovi: 46
Pridružen/a: 14 okt 2024, 15:48
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la XjuznjakX » 27 okt 2024, 15:09

Ne htjedoh ranije kvariti dobar stimung ali imam pitanje za moderatora (cak mislim da znam i koji je) zasto mi se brisu komentari?Za ostalo necu pitati.

fudbalfudbal
Postovi: 2646
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 27 okt 2024, 15:43

I dalje mislim da bi Mujan bio korisniji od onog panja Jevtovica
Ti si naša ljubav jedina!

MostarNeretva
Postovi: 727
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarNeretva » 27 okt 2024, 18:05

fudbalfudbal je napisao/la:
26 okt 2024, 23:12
MostarNeretva je napisao/la:
26 okt 2024, 07:19
Rahimic mozda je strasan potenciaj, covjek , i sve to ne znam. M

Ali ova izjava, mucava, uz preznojavanje i kao da je citao tekst sa monitora nekog.

Totalno nepotrebno i neuvjerljivo pojavljivanje.

Zanima me ima li iko u cijeloj. strukturi Veleza kiji je sposoban dato odmjeren, strucne izjave bez floskula, obecanja, i kome ne treba logoped.
Sta je majstore, koliko kosta ovaj komentar, je li ti uletio neko cenera da popljujes Admira?

Rodi se ovako svako malo poneki nick koji nema veze sa nama stalnim, covjek rodjen, odgojio se i odskolovao u njemackom sistemu.

Tvoje su mi recenice nesto smislenije, ne pitaj.

Edit: i da znaš, ovo se zove liderstvo. Kad je najgore, treba da izađe pred raju!!!
O Rahimicu sam cuo samo najbolje i zelim mu svu srecu i uspjeh u zivotu. Ako si pravi navijac onda valjda treba da se ukaze na nesto sto je tako jasno a to je bila ta nepotrebna izjava i sam nacin kako je odradjeno. Doduse kontam pritisak koji je covjek mozda osjetio da se kao nesto kaze.

Svako normalan je svjestan da je covjek preuzeo vruc krompir i stvari koje se ne mogu rijestii ni za godinu dana lako.

Sto se mene tiche resultat na terenu nije sve, vise mi znazi da covjek vuce prave poteze da se rijesi likova naslaganih u klubu koji ne daju nikakvu energiju ili vrijednost. Mada bi bilo dobro da ostanemo u ligi al samo na posten nacin.

Nema potrebe za nekim paranojama i slicno koliko vidim 100% mu raja daje podrsku i to je neupitno.


Raja se bez razloga naklatila na Sikala, decko usao i sezonu solidno odigrao na Grbavici poslije toga ga ubili u pojam treneri, a mislim da je Maradona za Mehremica i jos par njih sto nas puno vise kostaju. Ja imam povjernje u ovog momka uz pravi trenerski rad on moze biti odan solidan igrach.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3712
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 27 okt 2024, 18:16

Nisam ni ja da se Sike vjesa. Na stranu greske borio se lavovski i po meni puno bolja opcija od Milaka kada igras kuci na postavljenu odbranu. Imao je par onih gresaka u pasu i kada je driblao ali sta ces niko nije savrsen plus je pod pritiskom da odigra dobro jer ne dobija puno sansi. Tanki smo sa kvalitetnim U-21 i mislim da je Milak vise igrac za prostor dok je Sike bolja solucija za ove utakmice kao sinoc sto se i pokazalo

MostarNeretva
Postovi: 727
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarNeretva » 27 okt 2024, 18:24

CampobelloDiMazara je napisao/la:
27 okt 2024, 18:16
Nisam ni ja da se Sike vjesa. Na stranu greske borio se lavovski i po meni puno bolja opcija od Milaka kada igras kuci na postavljenu odbranu. Imao je par onih gresaka u pasu i kada je driblao ali sta ces niko nije savrsen plus je pod pritiskom da odigra dobro jer ne dobija puno sansi. Tanki smo sa kvalitetnim U-21 i mislim da je Milak vise igrac za prostor dok je Sike bolja solucija za ove utakmice kao sinoc sto se i pokazalo
Iskreno mislim u trenutnoj konkurenciji ima mjesta u prvih 11 i za jednog i za drugog. Mada me mali Milak generalno vise impresionira.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3712
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 27 okt 2024, 18:30

Iskreno nema mjesta ni za jednog u prvih 11 ali smo primorani staviti jednog zbog tog retardiranog pravila. Nema tu bolji losiji nego moras prilagoditi profil igraca protivniku. Naprimjer Milak se sinoc nebi vidio na postavljeni bunker dok bi protiv Borca Zelje Sarajeva i ekipa koje dodju otvorene imao puno vise prostora. Sike nesto mrlja ali moze dati ruke jer nemamo bolje opcije od njega i Milaka

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 27 okt 2024, 18:55

U ovakvoj ekipi, sa ovoliko promašenih igrača, Šikalo je jedan od manjih problema i nema potrebe potencirati bilo šta vezano za njega. Juče je prvo poluvrijeme bio katastrofalan, ali je u drugom malo došao sebi i odradio ok.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

CampobelloDiMazara
Postovi: 3712
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 29 okt 2024, 11:15

Kako se Zurab fino zagradi tijelom kod suta. Nesto poput Guliasvilija na Grbavici. Ima nesto u Muselianiju treba ga forsirati na krilu umjesto Jevtovica koji nista ne pokazuje. Napravit cemo Gulija od njega brz je ko silo

Avatar
aimar21
Postovi: 773
Pridružen/a: 18 jan 2023, 07:40
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la aimar21 » 29 okt 2024, 11:26

Velež - Borac - subota, 02.11.2024 - 16:00 :ljepota:
City of sunshine... MUSVDG

Football team: FK Velež Mostar
Football player: Pablo Aimar

Basketball team: 90´s Bulls
Basketball player: Michael Jordan

F1 driver: Juan Pablo Montoya

Avatar
salmy
Postovi: 757
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 29 okt 2024, 11:33

aimar21 je napisao/la:
29 okt 2024, 11:26
Velež - Borac - subota, 02.11.2024 - 16:00 :ljepota:
Idealan termin i abd sunčano vrijeme koje će Rođeni pretvoriti u još sunčanije nakon pobjede. Zato dragi moji Mostarci, neka ARENA bude puna i "zagrmi" Mostar u srcu, Velež do groba...Forzaaaa.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Sambiliong
Postovi: 59
Pridružen/a: 02 okt 2023, 14:44
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Sambiliong » 31 okt 2024, 09:28

fudbalfudbal je napisao/la:
27 okt 2024, 15:43
I dalje mislim da bi Mujan bio korisniji od onog panja Jevtovica
On me je baš razočarao, čak sam govorio da će Jevtović biti prvi strijelac lige ali čovjek izgleda kao neko ko je na rekreaciji uletio u ekipu kojoj fali igrač..Da li je do fizičke spreme, voljnog momenta, do njegove glave ili šta god ali ipade promašaj totalni..a sigurno zna lopte i može puno bolje ali džaba..


XjuznjakX
Postovi: 46
Pridružen/a: 14 okt 2024, 15:48
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la XjuznjakX » 31 okt 2024, 20:37

To nam je onaj sto se pominje kao novo pojacanje?Ili je Mahir (Besic) ?

(bez obzira sto su prosle"instrukcije"da mi niko ne replicira jer nisam jedan od odabranih) Ali sigurno ce K. opet da mi izbrise komentar ,kao i ostale.Nejse...


Rodjenimostar
Postovi: 54
Pridružen/a: 26 okt 2015, 09:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjenimostar » 31 okt 2024, 22:17

Potrebna pomoć jednom od najodanijih navijača Veleža, dedi Ibri iz Zenice pa da se raja organizuje.

XjuznjakX
Postovi: 46
Pridružen/a: 14 okt 2024, 15:48
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la XjuznjakX » 01 nov 2024, 01:52

Bivši reprezentativac BiH Adnan Mravac (42) mogao bi preuzeti ulogu direktora FK Velež. Mravac je trenutno kandidat za ovu poziciju u mostarskom klubu.

Ranije je radio kao sportski direktor u austrijskom klubu Stripfing, gdje je ovu funkciju obavljao od 1. jula 2022. do 31. decembra 2023.
U Austriji je posebno cijenjen zbog svoje bogate karijere, najviše u Mattersburgu, gdje je odigrao gotovo 300 utakmica i bio kapiten kluba. U inostranstvu je još igrao u Norveškoj, Njemačkoj i Belgiji.

Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine upisao je 13 nastupa, debitovao je kod Ćire Blaževića 2008. godine, a posljednji put nastupio 2011. pod vodstvom Safeta Sušića u prijateljskoj utakmici protiv Grčke .

MostarNeretva
Postovi: 727
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarNeretva » 01 nov 2024, 22:43

Puno srece i strpljenja Adnane trebat ce ti zasigurno i jedno i drugo !

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []