TrofejiSuTu je napisao/la: ↑01 nov 2024, 14:09
pjankesarajevo je napisao/la: ↑01 nov 2024, 12:08
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑01 nov 2024, 10:57
Ljudi ne moze Ibrakovic doc u savez i reci eh sad mi vladamo.Ne ide to tako.Politika federacije je totalno zakazala po pitanju sporta dok je ova iz drugog entiteta uradila apsolutno sve da postanu vladari u svakom sportu.Red je dosao na njih 2020 i tada je izabran Vico.Nama to nije smetalo jer je bilo sve med i mlijeko u i oko kluba a i realno ko je ocekivao da ce od Borca koji je tada tek usao u premijer ligu i bio prosjecan premijerligas napraviti ovo.
Evo sutra cemo aBd dobiti u Tuzli i imati skor 8-3-0,prije 4-5 godina s tim skorom bi bjezali drugom najmanje 7 bodova danas je to tek dovoljno za -4.Ogromna razlika i haos koji su napravili da ne smijes kiksati ako hoces da se boris za titulu.Ne moze se to tek tako preko noci ispraviti,treba vremena.ABd jednog dana doci ce nase vrijeme a tada nema žaljenja prema nikome.Pocevsi od smradova sa druge strane Miljacke koji su od prvog dana dusmani prvo sami sebi a onda svima ostalim.Pusiqurce zakucati na 8.mjesto od prvog do zadnjeg dana cim neko nas sjedne na fotelju
Ovo je brate ono sto se meni praaavo svidja u ovoj nasoj borbi zadnjih godina. Koliko su glupi, nesvjesno prave od nas veoma jaku ekipu, prisiljavajuci nas da budemo na svakoj tekmi 200% ako hocemo pobjedu.
Meni je jako drago sto cemo ovako, uz ovu borbu, nastojati da budemo duplo bolji od sviju i sto ce ta ekipa onda imati sta da kaze i u kvalifikacijama u Europi a bogami i u grupama.
Samo neka nastave praviti svi oko nas jako Sarajevo!!!
Dobro si ovo primjetio,bukvalno nas motivisu u podizanju svijesti i stvaranju percepcije da svaku igramo na maksimumu pa i preko toga.
Rekao bih kljucan psiholoski momenat koji ti omogucava da igras na nitro pogon,koji te dodatno gura naprijed i daje energiju.
Ne kazem da Zekic ne bi isto postigao u stvaranju takve ekipe i s takvim pristupom,ali ovi nas sigurno dodatno guraju naprijed.
Tim je ocigledno prevazisao onaj pocetni šok i sad kao da imaju ugradjen taj cip u
stilu da svako kolo moras pored protivnika dobiti i krimose. Ona tekma u B.L. je mislim bila prekretnica uz Listicu naravno. Ponasanje ekipe na terenu govori da nema vise te frustracije,samo ironicno smijanje na pojedine odluke.
Ipak,najvaznije od svega je sto je uprava sinhronizovano sa SS zauzela poziciju i stav na sva ta desavnja do konacnog zauzimanja pozicije u organizaciji koja ce nam osigurati zaustavljanje ove otvorene i beskrupulozne pljacke.
Naprosto investicija,klub,i sva dalja ulaganja odnosno gubitci milionskih prihoda neostvarenih kroz euro takmicenja u punom kapacitetu moraju biti zasticeni i stopirani.
Nema tu brate puno pameti. cetnici i ustase rade u BiH ono sto su zapoceli devedesetih. Kad im nismo dali silom, oni unistavanjem institucija drze drzavu zarobljenom. Jedna od njihovih oblasti je sport jer je sport, pogotovo fudbal, najveca drzavna vanjska promocija.
To im odlicno ide jer smo imali preko 30 godina debile na vlasti. Ovi su sada mlaki, uz neki mali napredak zivota gradjana se pokusavaju dodvoriti, i to je ok. Ali ce im trebati dosta vremena da na ovaj nacin pokore sve one koji ne vole BiH kao jedinstvenu.
E sada, jeste politika u sportu nazalost odavno zastupljena, ali se moramo sportom boriti protiv onih koji hoce da nam sruse drzavu.
Na koji nacin? Pa samo na nacin kako smo se odbranili goloruki 92, INATOM!!!
Ovi nisu svjesni, malo su se zeznuli, koliko inatom, i hvala Mirvicu i Tanu, parama, mi mozemo postici. Falilo nam je struke i muda malo sto smo dobili Zekicem!
Trebamo i mi navijaci dati sto vecu podrsku u borbi protiv Saveza i ljudi koji ne bole BiH, jer je ovo borba ne samo za sport nego i za jedinstvenu drzavu.
Da me neko ne shvati pogresno: srbi i hrvati normalni ljudi koji vole BiH neka budu na celu NSBiH, nemam nista protiv; ali nemoj mi ovih hinja koji se satro prodaju da su posteni da grade terene (pokrali pola) da stave Barbareza (kao stavili su Bosnjaka) a rade na tome da sve uniste. Mogu ti jos svasta napisati, ali to mozemo i na kafi
