FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- PeppermintSA
- Postovi: 3493
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sto se prodaje Gullasha tiče, mislim da će polusezona biti kljucna. Da vidimo gdje smo. Hoće li nas sasijeći kriminalci iz saveza i udaljiti od titule, ili ne. Ako budemo u realnoj borbi za titulu, tj ako budemo prvi ili par bodova iza drugog, nipošto ga ne prodavati. Ako nas izjebu i budemo zaostajali previše, jer treba imati na umu da borac i Zrinjski neće prosipati bodove, onda ga prodati ako je ponuda dobra i ako je u pitanju liga petice jer nam je u interesu da otvorimo to tržište.
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sutra je jako bitno da prvih 20 min budemo 100% koncentrisani , nekako taj pocetak utakmice nam je bas los . U Bl penal i pritisak borca ,derby isto zeljo dominirao , pa i u Tuzli i Konjicu pocetak klimav ,protiv zrinjskog ne smijemo tako mekano uci . Vjerujem da demo ostati ne porazeni a zasto ne i sva 3 ,ova ekipa to moze . Vamos Rajvosa.
Re: FK Sarajevo
Da je u kontinuitetu dobio šansu u špicu, na uzorku od barem 5 utakmica zaredom, imali bi čistiju sliku.Vjerujem da ga Zekić prati, on najbolje zna šta ce s njim.H8Z7 je napisao/la: ↑05 nov 2024, 11:3824 godine, ugovor do 2026.
Re: FK Sarajevo
Sto nije bio press pred utakmicu sutra 
Re: FK Sarajevo
Ma džaba mu sve kad on u glavi nije bio dobar. Nije mogao bez porodice, nije mogao da se navikne na novu klimu - šta li je već sve razlog bio.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Ma kakav viveros, taj se ne vraca sigurno, on je od one sorte juznoamerikanca sto su vezani za ognjiste. Samo da uzmemo kakve takve pare za njega
Re: FK Sarajevo
Ne kontam kako nas uvijek zapadnu takve šifre sa drugih kontinenata ? Zadnjih godina recimo, bruku igraca iz Afrike, Južne Amerike.....je došlo u Zvezdu i Partizan, svi ostali fascinirani Beogradom, neki su cak govorili da bi tu ostali da igraju i žive do kraja karijere i života.
Re: FK Sarajevo
Mislim da je pisano u $ ne u €GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑05 nov 2024, 14:48Milion eura ako dobijemo, to je deal godine, realnoH8Z7 je napisao/la: ↑05 nov 2024, 14:07Čuo sam da Renan ide za duple pare, ali klub i liga nisu atraktivni.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑05 nov 2024, 12:53
Ako 2.5 miliona eura izvučemo i 15ak% od iduće prodaje, to bi odlično bilo.
2.5 miliona od Gulasha, ne mislim da se može više od 500.000e od Renana, i 1.4 od Kevina.
Znači negdje oko 4.5 miliona eura, plus nisam ni računao da u izlogu imamo i Đorđevića, Čelika..
Zato se iskreno nadam da otkup Lulića neće biti nikakav problem.
Na zimu Renan, Mustafić, Duraković, Kapetanović, Mehmedović prodaja nadam se. Ako se Guliashvili planira na ljeto prodati momentalno pronaći zamjenu.![]()
Ja bi ostavio Kapetanovića, nek prođe pripreme pod Zekićem, pa da vidimo kakav će biti. Pogotovo jer je zaštićeno godište( čini mi se još ovu sezonu ).
Ovo ostalo sve može ići, eventualno Mustafić da ostane.
Treba Esmira zaganjati, svakako mu svi preporučuju da pređe igrati u Europu![]()
Ma dobro Kapetanović manje više, mislim da nije on neka pljačka tako da može ostati.
Mustafić mislim da je vakat da ide, samo će uzimati mjesto Krđaliću, još ako otkupimo ove sa pozajmice mislim da se neće naigrati. Bolje Hamzić da ima minute.
Šta će nam Esmir? Mi 352 on krilo, samo ga zavaliti džaba.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
scudetto89
- Postovi: 3043
- Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo i mene poslije bana od 7 dana, sutra veoma zahtjevna i teska tekma, ali izaci potuci se muski i neka bolji pobjedi, nadam se da mozemo do pozitivnog rezultata, ja sam i sa bodom zadovoljan, a tri bi bila kao bingo.
Kako god sretno nam !
Kako god sretno nam !
04.10.2009 !
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Josip? Ne igra redovno, u najboljim godinama za golmana, samo da je siguran na izlascima i da ima reflekse (samo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gledam raspored do kraja polusezone Borac nece izgubiti ni jedan bod . MI zrinjski dosta tezi raspored imamo al vjerujem da ce ove tri ekipe biti u 3 boda na polusezoni.
Re: FK Sarajevo
Naš najveći problem je zadnja linija, nije mi jasno da igrači sa toliko treninga nisu u stanju se ispravno postaviti i u zavisnosti od situacije praviti ofsajd ili braniti loptu.
Koliko god neki golovi bili golmanski toliko je i do odbrane koja nekim svojim postavljanjem izgleda potpuno amaterski i dovodi golmana u neodlučnost i onda imamo što imamo.
Koliko god neki golovi bili golmanski toliko je i do odbrane koja nekim svojim postavljanjem izgleda potpuno amaterski i dovodi golmana u neodlučnost i onda imamo što imamo.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: FK Sarajevo
Mi ne možemo igrati na rezultat kao Zrinjski, zato što loše branimo prekide. To se moglo vidjeti u Tuzli kada Haračić 3 puta skače a Čelik i crnogorac gledaju.
Re: FK Sarajevo
U arapovom slucaju, treba da se zna njega ne prodaje klub. Njega prodaje agencija, koja ga ima pod ugovorom. Citaj šta menadžer govori. Zbog rejtinga lige volio bih da naprave nek lud transfet od 5 miliona.plisek je napisao/la: ↑05 nov 2024, 16:42slazem se, gurbeti su prodali onu prevaru za 2.5, Gulli vrijedi duplo vise.Lavcina je napisao/la: ↑05 nov 2024, 16:38Mozda sam lud al ne bi Gulasha pustio ispod 3mil€. Moramo malo poceti dizati cijenu sami sebi. Kakve su se sve krampe prodale za 5/10/15 mil €...
Sad ce priča kako smo jadna liga itd. Jesmo ali isto tako imamo iza sebe investitore preko kojih možemo dizati tu cijenu. Nekad i negdje to moramo poceti raditi. Necemo se vjecno valjda zadovoljavati sa transferima od 1-1,5 mil €.
A s jednom stvari se ne slazem, NI POD RAZNO GA NE PUSTAT NA ZIMU. To bi nas kostalo vise nego sto cemo dobiti na duge staze. Mora titula i evropa biti prioritet, pa tek onda prodaja Gullija
Re: FK Sarajevo
Kod njega nema veze Zeljo, igrac, kako igra nista. to je cista politika. Neki dan sam napisao transfere u SA.
Moteb Al-Harbi TM 800.000 € otisao za 28.95 Mio €
Costa TM 1.0 € otisao za 9.0 €
Muhanad Al-Saad TM 75.000 € otisao 3.66 Mio €
Salem Al-Najdi TM 500.000 € otisao za 4.35 Mio €
Ali Abdullah Hazazi TM 300.000 € otisao za 5.50 Mio €
Saad Al-Mousa TM 400.000 € otisao za 6.91 Mio €
Ahmed Al-Ghamdi TM 600.000 € otisao za 7.36 Mio €
Abdulmalik Al-Oyayari TM 800.000 € otisao za 8.54 Mio €
Mohammed Al-Shwirekh TM 250.000 € otisao za 1.93 Mio €
Haitham Asiri TM 400.000 € otisao za 2.76 Mio €
Salman Al-Faraj TM 400.000 € otisao za 2.50 Mio €
Guliashvili je pravi igrac koji se prodaje zbog talenta.
Moteb Al-Harbi TM 800.000 € otisao za 28.95 Mio €
Costa TM 1.0 € otisao za 9.0 €
Muhanad Al-Saad TM 75.000 € otisao 3.66 Mio €
Salem Al-Najdi TM 500.000 € otisao za 4.35 Mio €
Ali Abdullah Hazazi TM 300.000 € otisao za 5.50 Mio €
Saad Al-Mousa TM 400.000 € otisao za 6.91 Mio €
Ahmed Al-Ghamdi TM 600.000 € otisao za 7.36 Mio €
Abdulmalik Al-Oyayari TM 800.000 € otisao za 8.54 Mio €
Mohammed Al-Shwirekh TM 250.000 € otisao za 1.93 Mio €
Haitham Asiri TM 400.000 € otisao za 2.76 Mio €
Salman Al-Faraj TM 400.000 € otisao za 2.50 Mio €
Guliashvili je pravi igrac koji se prodaje zbog talenta.
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odakle ti sve ove info majstore svaka castBigZlatan je napisao/la: ↑05 nov 2024, 19:56Kod njega nema veze Zeljo, igrac, kako igra nista. to je cista politika. Neki dan sam napisao transfere u SA.
Moteb Al-Harbi TM 800.000 € otisao za 28.95 Mio €
Costa TM 1.0 € otisao za 9.0 €
Muhanad Al-Saad TM 75.000 € otisao 3.66 Mio €
Salem Al-Najdi TM 500.000 € otisao za 4.35 Mio €
Ali Abdullah Hazazi TM 300.000 € otisao za 5.50 Mio €
Saad Al-Mousa TM 400.000 € otisao za 6.91 Mio €
Ahmed Al-Ghamdi TM 600.000 € otisao za 7.36 Mio €
Abdulmalik Al-Oyayari TM 800.000 € otisao za 8.54 Mio €
Mohammed Al-Shwirekh TM 250.000 € otisao za 1.93 Mio €
Haitham Asiri TM 400.000 € otisao za 2.76 Mio €
Salman Al-Faraj TM 400.000 € otisao za 2.50 Mio €
Guliashvili je pravi igrac koji se prodaje zbog talenta.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
- MokraKifla
- Postovi: 685
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nema Barisica protiv nas
Re: FK Sarajevo
Odakle to? Top golman!





