Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
TeaM87
Postovi: 3117
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la TeaM87 » 21 jul 2011, 23:39

Han!$;Lfc je napisao/la:
dzenan01 je napisao/la:[youtube][/youtube]
1:30 FAIL :lol:
:lol: :lol:
FKŽ !

Chelsea_CBH
Postovi: 1014
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la Chelsea_CBH » 22 jul 2011, 21:11

Zanima me koja je razlika između McMenija i BigMac menija?
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24572
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la Goalgetter » 22 jul 2011, 21:13

Chelsea_CBH je napisao/la:Zanima me koja je razlika između McMenija i BigMac menija?
Imas razlicite vrste menija npr. McNuggets meni (Chicken McNuggtes, sok, pomfrit), zatim BigMac Meni (Big Mac, Sok i Pomfrit), i ostalih, uglavnom McMeni ti je opceniti naziv, sad mozes birati sta ces u njemu.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la Arnelinho » 22 jul 2011, 21:25

Ovi Mekovi su gluposti savremenog doba i hrpa nezdrave hrane.

Evo šta ću reći o njima,a vi procijenite sami:

Jedan običan dvojni čisburger košta 1,2 eura, do 1,5 kako gdje (od države do države) ,a u suštini oni za sve sastojke plaćaju oko 20 centi na jedan takav.

Pojedi 3 takva i već ti muka. Dva su dovoljna da se najedeš, al' znaš da si nakon pola sata gladan.
Ja sam prest'o ići u ovo nakon što sam sazn'o za te stvari (od jednog nj zaposlenika,mog dobrog prijatelja). I,sad, ako odem, odem većinom sa prijateljima i naručim seb' kahvu, ništa drugo.

Da ne pričam o čistoći (radnika i kuhinje). Al' eto, neka, nek' svi malo pročeprkaju po njima, al' vidjet će da nema ništa bolje do naših ćevapa.

Uglavnom, živjeli nama naši ćevapi. Kad god bih bir'o izmedju ovog dvoga, uvijek ću radije ćevap naručiti.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

bob
Postovi: 4466
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la bob » 22 jul 2011, 21:30

ma neznam neko je protiv neko za al kad pogledate cijene su im previsoke ono hamburger 2 km navlakusa onaj meni koji kosta 7 km u hrvatskoj tacnije u zagrebu je 15 kuna pa vi vidite ...al guzve odnosno redovi su :mrgreen:

Avatar
LudLo 4
Postovi: 1103
Pridružen/a: 21 apr 2011, 02:13
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la LudLo 4 » 22 jul 2011, 22:47

Arnelinho je napisao/la:Ovi Mekovi su gluposti savremenog doba i hrpa nezdrave hrane.

Evo šta ću reći o njima,a vi procijenite sami:

Jedan običan dvojni čisburger košta 1,2 eura, do 1,5 kako gdje (od države do države) ,a u suštini oni za sve sastojke plaćaju oko 20 centi na jedan takav.

Pojedi 3 takva i već ti muka. Dva su dovoljna da se najedeš, al' znaš da si nakon pola sata gladan.
Ja sam prest'o ići u ovo nakon što sam sazn'o za te stvari (od jednog nj zaposlenika,mog dobrog prijatelja). I,sad, ako odem, odem većinom sa prijateljima i naručim seb' kahvu, ništa drugo.

Da ne pričam o čistoći (radnika i kuhinje). Al' eto, neka, nek' svi malo pročeprkaju po njima, al' vidjet će da nema ništa bolje do naših ćevapa.

Uglavnom, živjeli nama naši ćevapi. Kad god bih bir'o izmedju ovog dvoga, uvijek ću radije ćevap naručiti.
E ovo bas i nije tacno,za 10ak eura moze ti biti ok jedno 2,3 sata u to mislim 4 hamburgera po 1,5e colu i jedan mali pomfrit.Uglavnom Mc nije nista posebno vise je navikano,dobro jest al' moras pojesti bruku da bi se najeo.
||| FKZeljeznicar |||
Jaci od ratova,rezima i partija 1921-2011!
...dok ima nas i on ce da traje...

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la dzenan01 » 22 jul 2011, 23:08

U ovom Mc-u, bez cvaje ne treba pomišljat na jelo :roll:
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la juznjak> » 22 jul 2011, 23:12

Ne volim nesto pretjerano hamburgere ,probao sam jos davno hamburger iz MC u Novom Sadu i sta bi reko ? nebi dao nasu krompirisu ,burek i sirnicu za nista na ovom svijetu .Svakako lijepo sto se konacno otvorio kod nas ,ako se ne varam Bosna i Albanija su bili jedini u Evropi bez MC-a :oops:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
BIHfan
Postovi: 10764
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la BIHfan » 22 jul 2011, 23:42

Bio sam danas u ovoj serotani. Bolje je produzit samo do Bascarsije i cevape lagano. 8-)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la Arnelinho » 22 jul 2011, 23:59

LudLo 4 je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la:Ovi Mekovi su gluposti savremenog doba i hrpa nezdrave hrane.

Evo šta ću reći o njima,a vi procijenite sami:

Jedan običan dvojni čisburger košta 1,2 eura, do 1,5 kako gdje (od države do države) ,a u suštini oni za sve sastojke plaćaju oko 20 centi na jedan takav.

Pojedi 3 takva i već ti muka. Dva su dovoljna da se najedeš, al' znaš da si nakon pola sata gladan.
Ja sam prest'o ići u ovo nakon što sam sazn'o za te stvari (od jednog nj zaposlenika,mog dobrog prijatelja). I,sad, ako odem, odem većinom sa prijateljima i naručim seb' kahvu, ništa drugo.

Da ne pričam o čistoći (radnika i kuhinje). Al' eto, neka, nek' svi malo pročeprkaju po njima, al' vidjet će da nema ništa bolje do naših ćevapa.

Uglavnom, živjeli nama naši ćevapi. Kad god bih bir'o izmedju ovog dvoga, uvijek ću radije ćevap naručiti.
E ovo bas i nije tacno,za 10ak eura moze ti biti ok jedno 2,3 sata u to mislim 4 hamburgera po 1,5e colu i jedan mali pomfrit.Uglavnom Mc nije nista posebno vise je navikano,dobro jest al' moras pojesti bruku da bi se najeo.
Sad, zavisi od osobe do osobe. Ja i ne jedem puno, tako da su mi dva sasvim dovoljna, nakon trećeg mi muka. Al' poenta je da si kroz sat-dva opet gladan i da svako iole normalan ne osjeća isto u stomaku nakon što je prejeo od cheeseburgera ili nakon ćevapa.

Sve u svemu više štete nego koristi. A po džepu udaraju pravo.
Niko živ ne ode tamo da naruči jedan hamburger, neko svako uzima na više i onda lijepo, daš 5-10 euri, ako se zaletiš i 20.

Po meni je isplativije naručit sok i malu porciju ćevapa nego li 4/5 hamburgera i kolu. Ne zbog para, već zbog zdravlja i hranljivosti.

Lijepo je da ima Mek, pa i po drugim gradovima u BiH, ako ništa makar radi turista (pravih) :mrgreen: , al' nadam se da neće narod odvuć' sa naših lijepih ćevapa i pita.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la Donnie Darko » 23 jul 2011, 00:03

Ja kad sam vani u Meku uzmimam samo sejkove i sladolede, jer da se najedem treba mi minimalno 20 maraka.

Avatar
neko treći
Postovi: 69
Pridružen/a: 13 jul 2011, 10:20
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la neko treći » 23 jul 2011, 00:12

Danas svratih do McDonald'sa.. Šta da kažem da je ukusno,ukusno je..
Gledam meni,Big mac (valjda se tako piše) "fol" najveći hamburger..
Poslije 20 minuta čekanja uredu,dobijem,vala imam šta i vidjeti
Big mac k'o pola našeg hamburgera (dobro sa 2 pljeskavice) ali zaključak je
UKUSNO
MALO
SKUPO

Avatar
TeaM87
Postovi: 3117
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la TeaM87 » 23 jul 2011, 15:39

neko treći je napisao/la:Danas svratih do McDonald'sa.. Šta da kažem da je ukusno,ukusno je..
Gledam meni,Big mac (valjda se tako piše) "fol" najveći hamburger..
Poslije 20 minuta čekanja uredu,dobijem,vala imam šta i vidjeti
Big mac k'o pola našeg hamburgera (dobro sa 2 pljeskavice) ali zaključak je
UKUSNO
MALO
SKUPO
Kolko si potrosio ? :P

Meni je trebalo 18 KM da se najedem ko covjek :?
Zadnja izmjena: TeaM87, dana/u 23 jul 2011, 15:42, ukupno mijenjano 1 put.
FKŽ !

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la nime_tm87 » 23 jul 2011, 15:39

dzenan01 je napisao/la:U ovom Mc-u, bez cvaje ne treba pomišljat na jelo :roll:
A onda je pitanje kako se vratiti kuci bez prebijene pare, a da ti revizor ne napise kaznu :mrgreen:

Avatar
forza
Postovi: 756
Pridružen/a: 30 jul 2009, 16:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la forza » 23 jul 2011, 18:22

nime_tm87 je napisao/la:
dzenan01 je napisao/la:U ovom Mc-u, bez cvaje ne treba pomišljat na jelo :roll:
A onda je pitanje kako se vratiti kuci bez prebijene pare, a da ti revizor ne napise kaznu :mrgreen:
sad ce GRAS najvise osjetit dolazak MCD ... kakva Mrkva i bakraci ... propade gras ... :lol:
Samo je jedan, grijeha je vrijedan ..... TM87

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la harishp » 24 jul 2011, 06:34

Ovo je dobro sto se otvorio McDonals na nasim prostorima
Poslije oprobanog i potrosenog raja ce jos vise cjeniti dobar burek ili porciju cevapa.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la Frutek » 24 jul 2011, 08:43

**** vas Mek ja narucim sebi na poslu 350 grama krompiruse i 350 grma bureka 5-6 KM (zavisi odakle) najedem se ko čojk a za te pare se u McDonaldsu za 3 dan ne bi naj´o
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la insider » 24 jul 2011, 08:56

Pljesku pojesti u "Gladne oči", ne može to Mc'D zamijeniti, bar meni. Za one koji se pitaju za ovo Gladne oči, fast-food kod Narodnog pozorišta. Jeftino, a dobro.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la Ponos Torina » 24 jul 2011, 08:58

Zalosni su onakvi redovi :cry: :cry: :cry: :cry: Sad ce umjesto dobre promocije grada opet u svijetu da nas predstavljaju kao sirotinju i cigane.....

Uglavnom drago mi je da se otvorio sto zbog raje koja voli MD i koja je cekala godinama da pojede taj Hamburger,isto tako mi je drago da je u Sarajevu najbolje opremljeni MD na Balkanu ako ne i sire........

Poz i nemojte puno da jedete tamo ;)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: Otvoren McDonald's u BiH (napokon)

Post Postao/la Arogantni » 24 jul 2011, 13:53

Ponos Torina je napisao/la:Zalosni su onakvi redovi :cry: :cry: :cry: :cry: Sad ce umjesto dobre promocije grada opet u svijetu da nas predstavljaju kao sirotinju i cigane.....

Uglavnom drago mi je da se otvorio sto zbog raje koja voli MD i koja je cekala godinama da pojede taj Hamburger,isto tako mi je drago da je u Sarajevu najbolje opremljeni MD na Balkanu ako ne i sire........

Poz i nemojte puno da jedete tamo ;)

Meni licno njihovi hamburgeri i nisu nesto ekstra, ono ne prijaju mi a sto se tice opremljenosti i mjesta za sjedenje sarajevski MCDonalds nije vodeci samo na Balkanu vec jedan od vodecih u Evropi jer MC u gradovima u kojima sam bio vani u Nici, Barci i Geteborgu su manji dosta i valjda oni i ne pridaju velikom znacaju kakav pridaju ovi nasi ...

EDIT Neko je vec ranije napisao drago mi je sto se ovo otvorilo samo zbog toga sto ce raja vise cijeniti nase blago: a to su cevapi i pite...
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.