GNK Dinamo Zagreb

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
5
13%
- Ademi
9
23%
- Ivanusec
4
10%
- Majer
1
3%
- Orsic
15
38%
- Petkovic
5
13%
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
Signore
Postovi: 6885
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 26 okt 2014, 12:14

Javlja mi rodjak da se zakuhava i da bi danas trebalo bit pakleno :mrgreen: Ako ih se sinoc bez icijeg znanja moglo skupiti 300 onda danas ocekujem 3000 :mrgreen:

terabajt
Postovi: 7986
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la terabajt » 26 okt 2014, 14:58

U kolko pocinje utakmica.

Avatar
Signore
Postovi: 6885
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 26 okt 2014, 15:02

terabajt je napisao/la:U kolko pocinje utakmica.
Pocela

http://sportska-tv.in/flash/sptv.html

Oko 1000-1500 ljudi na sjeveru. Ovi sa zabranama nisu mogli unutra, na blagajnama traze osobne i bez imena ne mozes kupiti kartu.

terabajt
Postovi: 7986
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la terabajt » 26 okt 2014, 15:09

Hvala.

Avatar
Tribalian
Postovi: 9787
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Tribalian » 26 okt 2014, 15:30

BAD BLUE BOYS
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Grdan
Postovi: 2000
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Grdan » 26 okt 2014, 22:34

Komunjare iz SDP-a su svjesne da gube vlast iduće godine pa sad žele preuzeti grad Zagreb i Dinamo da nakon države i Hajduka i to unište :zviz: :salut:.



"Pozivam policiju da izvrši testiranje na detektor laži jer ne znam kako se čovjek može obraniti", rekao je Mamić :kafa: .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
Seaman
Postovi: 4181
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Seaman » 27 okt 2014, 01:11

Grdan je napisao/la:Komunjare iz SDP-a su svjesne da gube vlast iduće godine pa sad žele preuzeti grad Zagreb i Dinamo da nakon države i Hajduka i to unište :zviz: :salut:.



"Pozivam policiju da izvrši testiranje na detektor laži jer ne znam kako se čovjek može obraniti", rekao je Mamić :kafa: .

:rol:ako je ovo tvoja prva rečenica onda se odi umij bolje da ne lupetaš gluposti ,iz tebe govori neki opaki hdz-ovac koji ne vidi prst ispred nosa,vjerojatno glasač popularnog dr.ive i budući karamarka,komunjare uništile državu nakon 3 godina vlasti a prije toga hdz bio na vlasti 18 godina od nastanka države koji devastirao zemlju u svim segmentima njezinog razvoja i izmislio mamića,mogu samo reći da su obje stranke hrpa nesposobnih ljudi i uhljeba koje zakonom treba zabraniti :lol:ali je hdz puno veće zlo koji prodaje lažno domoljublje,najbolji slučaj isporuka generala u haag ili donošenje ćirilice u vukovaru koju sad mora provoditi sdp, hajduk su uništili najveći hrvatski sinovi koju se u prsa busali koji je veći hrvat od njih,nezna se koji je više krao od njih,krenuvši od lepog nadana,i vidi čuda većina su bila iz hdz-a,zanimljiv taj naziv komunjare kako se sdp naziva,kad se raspao savez komunista,70% članstva prelazi u hdz,a 30% u sdp :lol: danas nema 10 komunjara u sdp-u od tad koji su bili članovi,to su istinite činjenice,ali neka se narodi veseli :kafa:


ili šta reći na ovu izjavu:Mamić: Ako mi tako pošteni imamo ovakve probleme, ne znam kakva je budućnost države :rol:lik se smatra poštenjačinom kao i bandić, da je pravna država u pravnome smislu riječi taj bi odavno bio u buksi skupa s bandićem,ali kolko je ovaj hrvatski narod teško retardiran,daje bandiću daje podršku kao stepincu,a lik je trebao završiti u buksi prije 7-8 godina,ali pravda je spora i dostižna i svaka rit dojde na šakret :kafa:

Avatar
Signore
Postovi: 6885
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 27 okt 2014, 11:57

Iako ne volim Mamica nekako mi je tesko povjerovati u to da on stoji iza pucnjave. To sto su njegovi podanici pucali nebi mi bas dalo za vjerovati da su to uradili zbog njegovog naredjenja. Ne djeluje mi kao kadar koji je takvo nesto sposoban. Rekao bi prije da su placenici sebi uzeli za pravo previse stvari, al ce se kad tad prizemljit.

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 1614
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la NeverGiveUp » 27 okt 2014, 13:05

A Grdana krkana.

Bravo Seaman.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
BurningLegion
Postovi: 984
Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la BurningLegion » 27 okt 2014, 13:32

Iako je HDZ-ova politika u HR bila katastrofalna, nije pogrijesio u jednoj stvari - SDP je svjestan da gubi izbore, i to uvjerljivo i zasluzeno, i ide na osvajanje Zagreba, to je primarni razlog ''forsiranja'' Bandicevog pada. To je cinjenica. A i valja im se razracunati s njihovim bivsem clanom.
Sad, to sto su i jedni i drugi blago je reci retardirani nedostojnici, nesposobni da obnasaju duznosti u RH, sto su u SDP-u svojim ''kukuriku'' koalicijama dokazali mozda i jos katastrofalnije nego Sanader, to je neka potpuno druga prica.
Ne shvacam likove koji imaju osobni animozitet prema jednima, na racun ovih drugih, to su besmislice, isti vam je k.urac, samo se dicite razlicitim stvarima istog kriminalnog miljea kojem je jedina svrha za postojanje - osvajanje vlasti.

A Mamic nije toliki debil da naruci necije ubojstvo, pored svih ostalih grijeha. Sumnjiva je ta cijela prica, vjerojatno su u pitanju osobni razracuni i stosta drugo, a i BBB takvo sto svjesno koriste za svoju svrhu takodjer, no svejedno imaju podrsku, samo naprijed, najjaca ultras grupa na razini Europe, pa vi svoj posao.

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Insect_terminator » 27 okt 2014, 19:43

Iako volim Zdravka, neovisno o tome ispada da je Zdravko moralna velicina kod nas. Ja sam da se makne iz Dinama samo ako ce biti novi predsjednik drzave :mrgreen:
Svi su u ovoj drzavi prolazni, netko ode u zatvor, netko otidje u politicki zaborav, netko umre prirodnom smrcu dakako jedino je Zdravko konstanta. Doci ce uskoro i nova generacija navijaca koja se tek rodila kada je Tatta sjeo za predsjednicku stolicu u Dinamu, mozda nam se pridruze na forumu i pocnu upisivati tik tak :beba:

Dobri su mi i ovi mamicevci huligani, okupi se max 100-tinjak i dobro se drze protiv brojniijih huligana neprijatelja Tatte

skile
Postovi: 139
Pridružen/a: 02 jun 2013, 16:24
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la skile » 27 okt 2014, 19:59

kakva je situacija sa Saidom H. ?

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la bazero » 27 okt 2014, 23:30

Insect_terminator je napisao/la:Iako volim Zdravka,
Prije nego ovako loše zatrolaš, bar se dogovori sa sobom ;)
Insect_terminator; 28 jun 2014, 00:26 je napisao/la: Mrzim Maminja samo zbog Vahe
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Avatar
MrWhite
Postovi: 825
Pridružen/a: 27 dec 2012, 21:48
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la MrWhite » 28 okt 2014, 01:16

bazero je napisao/la:
Insect_terminator je napisao/la:Iako volim Zdravka,
Prije nego ovako loše zatrolaš, bar se dogovori sa sobom ;)
Insect_terminator; 28 jun 2014, 00:26 je napisao/la: Mrzim Maminja samo zbog Vahe
Nakloni se covjeku, i mrzi i voli u isto vrijeme...... :D
Sreca pa je Ojler mlad umro...

Avatar
Insect_terminator
Postovi: 467
Pridružen/a: 13 apr 2011, 20:10
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Insect_terminator » 28 okt 2014, 01:17

Haha pa ti barem znas da sam stovatelj lika ZM barem dok mu se ne dokaze da je ubojica ili narucitelj jel ;).
Sigurno si sretan sto si jos jednom pomeo pod i dokazao da skacem sam sebi u usta, makar sumnjivo mi je da sam samo tako ostavio post prije xy stranica :urnebes:

:thumbup: za trud

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 1614
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la NeverGiveUp » 28 okt 2014, 09:42

Kakav si ti lik...
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
Signore
Postovi: 6885
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 28 okt 2014, 11:04

bazero je napisao/la:
Insect_terminator je napisao/la:Iako volim Zdravka,
Prije nego ovako loše zatrolaš, bar se dogovori sa sobom ;)
Insect_terminator; 28 jun 2014, 00:26 je napisao/la: Mrzim Maminja samo zbog Vahe
Znas da mrznja kako postaje veca odjednom moze puknuti i postati ljubav, a tako i obratno s ljubavlju u mrznju. Vjerojatno isti slucaj :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 6885
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Signore » 29 okt 2014, 10:47

Jel mozda netko zna jesul u ovom futsal klubu bili izbori po principi jedan clan - jedan glas i ako nisu kad ce biti?

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la SiamoNoi » 29 okt 2014, 12:39

Nisu bili.Mislim se nesto spominjao sijecanj,al nisam sad siguran.Doci ce na vrijeme obavijest na mail :mrgreen:

Avatar
BurningLegion
Postovi: 984
Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la BurningLegion » 29 okt 2014, 13:59

Mogu li ja biti direktor? Zelim biti direktor.

Odgovori

Natrag na “Nogomet u Hrvatskoj”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []