Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 05 avg 2019, 12:09

Odbrana je ocito jaca nego prosle sezone ✔

Odlaskom Herrere i Felle klub je izgubio 2 igraca na sredini nikog nije doveo dakle daleko slabiji na tom dijelu terena ❌

Napad ostao isti a s obzirom da ce se vjerovatno prodati Lukaku a nikakve zamjene ni na vidiku dakle i na toj poziciji slabiji ❌

Kakvo planiranje transfer roka :tokralju:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4993
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 05 avg 2019, 12:15

Valencia je napisao/la: Cudi me da Junajted ne pokusa dovesti Eriksena. Zadnja godina ugovora, ne bi kostao puno. E sad, pitanje je da li postoji zelja igraca...
Eriksen je daleko najbolja moguća opcija, ali iz nekog razloga se eto uopšte ne povezuje sa Unitedom. Moguće da on nije zainteresovan ni za šta osim Reala ili Barcelone, a oni izgleda nisu zainteresovani za njega, tako da će vjerovatno i ostati u Tottenhamu zasad.

Biće interesantno šta će sa njim sad, obzirom da mu ugovor ističe sljedeće ljeto (ako se na varam). Teško mi je za povjerovati da će otići free sljedeće ljeto. Moguće da potpiše novi ugovor.

Ono što bi bilo jako loše je da je on ustvari zainteresovan za United, a da ovi iz kluba uopšte ne pokušaju da ga dovedu. Mada, sumnjam u to, toliki levati sigurno nisu. Makar se nadam.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Adnan89 » 05 avg 2019, 12:29

Mislim da ima sigurno neko pojacanje spremno ali cekaju prvo da se proda Lukaku jer nam je spisak vise od 25 igraca sada.


Sto se tice Eriksena mislim da bi zelio u United, igrati pod Skandinavskim trenerom a sigurno Danci I vole United zbog Schmeichela, svi znamo isto da Spursi ne placaju kao United. Ja bi licno radije nekog drugog.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4993
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 05 avg 2019, 14:03

Eto, Glavonja je i zvanično potvrđen.

slika

Odbrana bi trebalo da bude jača, ali vezni red bi mogao baš da bude problem ukoliko se ne uradi ništa do petka po tom pitanju.
Zadnja izmjena: Patrice_Evra_3, dana/u 05 avg 2019, 14:13, ukupno mijenjano 1 put.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 05 avg 2019, 14:08

Transfer rok zavrsava u cetvrtak 18:00
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Valencia » 05 avg 2019, 14:12

Patrice_Evra_3 je napisao/la:
Valencia je napisao/la: Cudi me da Junajted ne pokusa dovesti Eriksena. Zadnja godina ugovora, ne bi kostao puno. E sad, pitanje je da li postoji zelja igraca...
Eriksen je daleko najbolja moguća opcija, ali iz nekog razloga se eto uopšte ne povezuje sa Unitedom. Moguće da on nije zainteresovan ni za šta osim Reala ili Barcelone, a oni izgleda nisu zainteresovani za njega, tako da će vjerovatno i ostati u Tottenhamu zasad.

Biće interesantno šta će sa njim sad, obzirom da mu ugovor ističe sljedeće ljeto (ako se na varam). Teško mi je za povjerovati da će otići free sljedeće ljeto. Moguće da potpiše novi ugovor.

Ono što bi bilo jako loše je da je on ustvari zainteresovan za United, a da ovi iz kluba uopšte ne pokušaju da ga dovedu. Mada, sumnjam u to, toliki levati sigurno nisu. Makar se nadam.
Levi bi bez razmisljanja uzeo 60-70 miliona. Za te pare mogu dovesti zamjenu za njega, mozda i dva igraca. Ipak se radi o zadnjoj godini ugovora.

E sad, mozda Eriksen ne zeli u Junajted. Sa Tot ce igrati LP a sljedece godine moze u Real, uz **** dobru platu jer ce doci kao slobodan igrac.

Moguce da je Junajted dobio signal da igrac ne zeli i zato ne pokusavaju.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4993
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 05 avg 2019, 14:20

Valencia je napisao/la:Moguce da je Junajted dobio signal da igrac ne zeli i zato ne pokusavaju.
Najvjerovatnije da je to u pitanju. Šteta, meni jedan od najdražih igrača izvan Uniteda.

@Policeman, još bolje, da se prije završi i sa špekulacijama. :) Dobra je stvar što u nekim ligama traje do kraja augusta, tako da ima još vremena da se nešto i proda od ovog otpada kojeg ima u klubu.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Poligon10
Postovi: 5679
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 05 avg 2019, 14:20

Eriksen bi se doveo da se može, u to ne treba sumnjati. A obzirom na odnose sa Tott i Levyem, to je nemoguća misija.

Odbrana je maximalno pojačana i za to sve pohvale Oleu i upravi. Mlada i perspektivna imena pozadi od kojih svi mogu dodatno napredovati i postati top igrači.

U vezi nedostaje jedan igrač. Kao što kaže policajac otišla su dvojica standardnih igrača a niko se nije doveo. Meni svejedno da li neko defanzivnog ili ofanzivnog tipa. Ukoliko se krene za Brunom, tu su Scott, Fred i Nemanja da čiste za njim i Pogbom.

Lukaku će otići definitivno. To je već jasno. Da li će dovoditi nekoga da popune mjesto ili ne, ne zna se. Iskreno ne bih imao ništa protiv Mandže kao rezervom. Jeftina a dobra opcija.

Avatar
collector
Postovi: 2546
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la collector » 05 avg 2019, 14:22

Jedini minus je tanak vezni red, tu su morali dovesti pojacanje ili dva, jer odbranu su fino sredili, a napad, iako neki ovdje spominju da je los, je po meni odlican. Zasto, jer je tu dosta mladjih i poletnijih igraca, James je doveden kao suprotnost krilima koja su se tu nalazila, zatim Greenwood ce dobiti po svemu sudecu odlicne minute i na kraju draze mi je gledati te momke, nego da se placaju svakakvi debili, koji se malo malo na nesto zale...Tu svakako ima i Sanchez, i imam neki filing da bi mogao konacno proigrati, posebno jer se stil igre vec polako mijenja u odnosu na onu sto je Mourinho forsirao, a i dobit ce vise prostora eventualnim odlaskom Lukakua.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Asteriks
Postovi: 14385
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 05 avg 2019, 14:36

Nikada mi nece biti jasno kako odjel bogat strucnjacima, skautima,... te potpomognut savjetima legendarnog establismenta nije preporucio jednog Moutinha, profil za kojim United zudi jos od odlaska Scholesa. Covjek je definicija organizatora igre + glede defanzive jaci od Labilnog.

Inace, zatezanjem odbrane uz kvalitetne drilove prekida, ova ekipa u nogama ima top 4, bez novih pojacanja. Naravno, eventualnim dolaskom kreatora + rezervnog spica, mogli bi pricati o nekoj sigurici.

I da ne zaboravimo, sto manje Nemanje to vise tempa.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la dnalydal » 05 avg 2019, 14:57

Iskreno ljudi nerealni ste. Kakvi crni James i Greenwood. Prvi je odigrao u životu 30 utakmica u Championshipu, a drugi je u životu odigrao sve skupa 90 minuta u prvom timu. Oni su očigledno je strašni talenti, ali ljudi jeste li vi pri sebi....na koji način bi ova dvojica mogla da budu pouzdana rješenja....pa to nema više ni u football manageru. Pred njima su godine i godine razvijanja. Oni mogu bljesnuti u nekoliko tekmi, možda i uzastopnih pa da ih svi dignu u zvijezde i nabiju im cijenu, ali iza toga uvijek slijedi povratak u realnost, a realnost je ta da su to jedva punoljetna djeca. Isto važi i za ovog Wan Bissaku. Pa čak ni Rahford i Martial još uvijek nisu sazreli do nivoa da mogu konstantno da drže visok nivo. Isto važi i za Lindelofa na ovom nivou. McTominay također, a to nam je prvotimac u najavi. Shaw i tu i tamo, kada je zdrav je već konstantan...

Činjenica je da smo u veznom redu i napadu kriminalno tanki. Ja volim da vidim to da hoće da se forsiraju mladi igrači i apsolutno sam za to, ali onda brate odredimo jasan i realan cilj....tj žrtvujemo sezonu da razvijemo djecu....cilj nam je gornji dio tabele ili kvalifikacija za evropska takmičenja. Ja iskreno sa ovakvim sastavom ne vidim po čemu smo to nešto posebno bolji od timova tipa Leicester, Everton, Wolverhampton. Imamo vanserijskog golmana i vanserijskog veznog (Pogba) čija je želja da nausti klub. Ovo ostalo je brat bratu sve tu negdje sa ovim nabrojanim timovima, na pojedinim pozicijama čak i slabije. Daleko smo mi i od pomisli da budemo dovoljno kvalitetni da se takmičimo za trofeje, pa i za plasman u Ligu šampiona. Optimizam nam daje eventualno to što su i Chelsea i Arsenal poprilično labavi, ali smatram da su i takvi ipak za korak ispred nas...

Kada bismo doveli vrhunskog veznog i napadača, to bi već bila druga priča. Pošto vrhunskog napadača ne možemo dovesti, onda bi po mome najbolje bilo zadržati Lukakua (kakav god da je, ako je u formi, on je igrač za 20+ golova, što ni Rashford još uvijek nije, a ni bilo kod drugi nije) i neku kratkotrajnu zakrpu u vezni red (nešto tipa Matuidi), kad već ne možemo dovesti dugotrajnije rješenje...pa pokušati ponovo narednog ljeta da lovimo jača imena. Naravno, da ne govorim koliko bi nam značilo eventualno Sanchezovo vaskrsnuće, ali u to valjda ni on sam više ne vjeruje...

Ukratko, tanki smo i dalje......i mislim da smo realno za sve od 5-9. mjesta. Ništa me od toga ne bi iznenadilo ni pozitivno ni negativno. Ulazak u ligu šampiona bio bi ravan osvajanju trofeja.
Zadnja izmjena: dnalydal, dana/u 05 avg 2019, 15:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
collector
Postovi: 2546
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la collector » 05 avg 2019, 15:03

Zato su pouzdana rješenja bili Falcao, Di Maria, Lukaku pa i taj Sanchez pa se uspjelo uci jednom u ligu prvaka.... i sa ovim omladincima mozes biti 6, al za godinu dvije dana od njih dobijes igrace za citav zivot poput Rashforda i znas da nece nigdje...

Gledanje stvari iz mrtvog ugla :facepalm:
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la dnalydal » 05 avg 2019, 15:08

Upravo o tome druže ja i govorim. Sa ovim omladincima možeš biti šesti, ali hajde da to onda postavimo kao cilj koji je realno ostvariv. Ovako šta dobijamo ako budemo šesti? Solskjer otkaz, a iduće ljeto opet 300 miliona u minus da se dovedu nekakve "svjetske klase".

Ja jesam apsolutno za to da se ova djeca vežu dugoročnim ugovorima i razvijaju i da rezultat trpi, ali da rezultat tog razvijanja očekujemo tek za 2-3 godine. Sada bih potpisao i sa merakom posmatrao taj proces. Iz mojih riječi u božije uši....

Ali bojim se da neće sve baš biti tako... prevelika je lova u igri...a niko dovoljno mudar da planira dugoročno...

Avatar
jasko__
Postovi: 792
Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la jasko__ » 05 avg 2019, 15:51

dnalydal je napisao/la:Iskreno ljudi nerealni ste. Kakvi crni James i Greenwood. Prvi je odigrao u životu 30 utakmica u Championshipu, a drugi je u životu odigrao sve skupa 90 minuta u prvom timu. Oni su očigledno je strašni talenti, ali ljudi jeste li vi pri sebi....na koji način bi ova dvojica mogla da budu pouzdana rješenja....pa to nema više ni u football manageru. Pred njima su godine i godine razvijanja. Oni mogu bljesnuti u nekoliko tekmi, možda i uzastopnih pa da ih svi dignu u zvijezde i nabiju im cijenu, ali iza toga uvijek slijedi povratak u realnost, a realnost je ta da su to jedva punoljetna djeca. Isto važi i za ovog Wan Bissaku. Pa čak ni Rahford i Martial još uvijek nisu sazreli do nivoa da mogu konstantno da drže visok nivo. Isto važi i za Lindelofa na ovom nivou. McTominay također, a to nam je prvotimac u najavi. Shaw i tu i tamo, kada je zdrav je već konstantan...

Činjenica je da smo u veznom redu i napadu kriminalno tanki. Ja volim da vidim to da hoće da se forsiraju mladi igrači i apsolutno sam za to, ali onda brate odredimo jasan i realan cilj....tj žrtvujemo sezonu da razvijemo djecu....cilj nam je gornji dio tabele ili kvalifikacija za evropska takmičenja. Ja iskreno sa ovakvim sastavom ne vidim po čemu smo to nešto posebno bolji od timova tipa Leicester, Everton, Wolverhampton. Imamo vanserijskog golmana i vanserijskog veznog (Pogba) čija je želja da nausti klub. Ovo ostalo je brat bratu sve tu negdje sa ovim nabrojanim timovima, na pojedinim pozicijama čak i slabije. Daleko smo mi i od pomisli da budemo dovoljno kvalitetni da se takmičimo za trofeje, pa i za plasman u Ligu šampiona. Optimizam nam daje eventualno to što su i Chelsea i Arsenal poprilično labavi, ali smatram da su i takvi ipak za korak ispred nas...

Kada bismo doveli vrhunskog veznog i napadača, to bi već bila druga priča. Pošto vrhunskog napadača ne možemo dovesti, onda bi po mome najbolje bilo zadržati Lukakua (kakav god da je, ako je u formi, on je igrač za 20+ golova, što ni Rashford još uvijek nije, a ni bilo kod drugi nije) i neku kratkotrajnu zakrpu u vezni red (nešto tipa Matuidi), kad već ne možemo dovesti dugotrajnije rješenje...pa pokušati ponovo narednog ljeta da lovimo jača imena. Naravno, da ne govorim koliko bi nam značilo eventualno Sanchezovo vaskrsnuće, ali u to valjda ni on sam više ne vjeruje...

Ukratko, tanki smo i dalje......i mislim da smo realno za sve od 5-9. mjesta. Ništa me od toga ne bi iznenadilo ni pozitivno ni negativno. Ulazak u ligu šampiona bio bi ravan osvajanju trofeja.
Istina da ne može biti veća..svaka čast na realnom a ne navijačkom gledanju na situaciju

Avatar
collector
Postovi: 2546
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la collector » 05 avg 2019, 16:41

dnalydal je napisao/la:Upravo o tome druže ja i govorim. Sa ovim omladincima možeš biti šesti, ali hajde da to onda postavimo kao cilj koji je realno ostvariv. Ovako šta dobijamo ako budemo šesti? Solskjer otkaz, a iduće ljeto opet 300 miliona u minus da se dovedu nekakve "svjetske klase".

Ja jesam apsolutno za to da se ova djeca vežu dugoročnim ugovorima i razvijaju i da rezultat trpi, ali da rezultat tog razvijanja očekujemo tek za 2-3 godine. Sada bih potpisao i sa merakom posmatrao taj proces. Iz mojih riječi u božije uši....

Ali bojim se da neće sve baš biti tako... prevelika je lova u igri...a niko dovoljno mudar da planira dugoročno...
A ja sam tebi gore naveo primjere bjesomucnog trosenja sredstava na te kao dokazane igrace koji su kao trebali praviti prevagu, donijeti LP i trofeje i nista nije bilo. Pa ako cu dugorocno gledati, prizma je ista, ali je lova daleko manja, rezultat isti, ali buducnnost svjetlija i jasnija, nego sa tim kojima i vrijeme smeta, ne daj Boze zaboraviti cestitati rodjendan... (placenici)... naravno da postoji neko ko planira dugorocno (nadam se da Ole to radi, jer igraci koje je do sada potpisao to jasno govore, gro mladih kvalitetnih igraca, fokus na brzini, tranziciji, manjku peglanja u igri za razliku od prethodnika, ja to vidim kao dio dugorocnog plana)...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 05 avg 2019, 16:57

Ne zaboravimo da nas je ocajna odbrana prosle sezone izbacila iz top4, valjda se ista stabilizuje sa AWBom i Maguireom.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Asteriks
Postovi: 14385
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Asteriks » 05 avg 2019, 16:58

Kada bismo doveli vrhunskog veznog i napadača, to bi već bila druga priča. Pošto vrhunskog napadača ne možemo dovesti, onda bi po mome najbolje bilo zadržati Lukakua (kakav god da je, ako je u formi, on je igrač za 20+ golova, što ni Rashford još uvijek nije, a ni bilo kod drugi nije)
Lukaku moze imati 20 + golova samo u dresu Evertona i ekipa tog ranga.

Taj covjek nema mentalitet za vece stvari, a to vec sada mozemo reci obzirom da se radi o izgradjenom napadacu koji sa 26 godina mora biti na vrhuncu moci. Pogledaj samo ucinak u dresu Uniteda protiv top ekipa epl-a, blago receno mizeran.

Sto ti moze ponuditi takav kabliar uzasne tehnike, kojem su jedino i osnovno mjerilo golovi...

Rash je profil koji odradi masu stvari do one finalne trecine, nevjerovatan presing uz potencijal da jednim potezom zavrsava meceve. To sto se nije dokazao u realizaciji ne mozemo nazvati kobnim obzirom da zadnje dvije sezone ima blizu 15 asistencija u svim takmicenjima a poznato kako je tresao mreze Poola, City-a, Arsenala, Spursa itd.

Dodamo li na podatak kako je preko 65 % karijere proveo na krilu, onda je jasno da ga bespotrebno degradiraju.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la MANUTDTe » 05 avg 2019, 17:13

Bez TOP veznog nema price.
I levat moze zatvoriti onaj vezni red, blokiras Pogbu i vozdra. Vezni red cini grupa od 4-5 igraca, a mi imamo 1 vrhunskog. Dok u napada, barem po meni i nije katastrofa.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4993
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 05 avg 2019, 17:19

Pa, činjenica je da je United trenutno još prilično daleko ispod prve dvije ekipe. Moguće je da se razlika malo umanji u odnosu na prošlu sezonu, to nije nerealno za očekivati, ali nešto više od toga - teško, kako god da završi prijelazni rok.

Što se top 4 tiče, tu je borba sasvim realna, jer su i ostali konkurenti tu negdje, u gram je to, sitnice presude, možda je Tottenham malo iznad, jer ne mijenjaju puno ekipu (zadržali sve bitne igrače) i dosta su uigrani.

Ono što se nadam je da ekipa može dobiti nekog od mladića ove godine (Greenwood i Gomes možda, ili ovaj James novi), a u tom zlu od EL postoji možda šansa da se tim momcima da šansa tu, a pomalo onda i u PL. Iz tog razloga nisam za da se dovodi neko rješenje u napadu koje bi kao bila zamjena Rahsfordu/Martialu. Da je u pitanju neki top napadač, ne bih imao ništa protiv, u suprotnom nema potrebe kad već imaš momke koji su zreli za dio minutaže barem.

Ja bih sezonu smatr'o uspješnom kad bi se ušlo u top 4 i dobilo nekog od ovih mladića kao važnog člana ekipe za budućnost. Isto tako, ova sezona je vrlo važna i za Rashforda i Martiala. Vrijeme je da naprave taj iskorak, jer će dobiti najveće povjerenje dosad.

Ukoliko sve navedeno propadne, barem je jasno šta će se ciljati sljedeće ljeto. Već ranije sam govorio da se ne može u jednom prijelaznom roku riješiti šteta koja se napravila zadnjih godina, tako da će svakako trebati strpljenja. U odbrani se uradilo nešto posla, ali ne do kraja ni tu, jer će Shawu trebati alternativa, trenutno je to Young, ali doće i to na red sigurno.

Edit: Što se veznog reda tiče, i tu će mladići (McT i Pereira) dobiti veću odgovornost ukoliko se nešto ne uradi u narednim danima po tom pitanju. Ja sam se nad'o B. Fernandesu (ili Eriksenu), jer ovoj ekipi treba kreacije još pored Pogbe, ali izgleda da je i to propalo, no znaće se uskoro sigurno.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Nitro » 05 avg 2019, 17:49

Zaboravljate da imamo Alexisa koji će ove sezone eksplodirati.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.