HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
jovanmaksimovic
Postovi: 2331
Pridružen/a: 03 okt 2012, 20:49
Lokacija: u zemlji najboljih piva i najljepsih cura...
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la jovanmaksimovic » 10 apr 2013, 20:28

aj da vas pitam onako... sta li kod vas u klubu uce? da lome kosti ili da igraju fudbala... yebote... onom milicevicu bi DOZIVOTNO zabranio igranje fudbala...
https://www.youtube.com/watch?v=H1M8yfyW2fo
FOR PAUL

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 10 apr 2013, 20:29

jovanmaksimovic je napisao/la:aj da vas pitam onako... sta li kod vas u klubu uce? da lome kosti ili da igraju fudbala... yebote... onom milicevicu bi DOZIVOTNO zabranio igranje fudbala...
e yebiga onda...imas puno lomova noge i ne mozes svakom zabraniti dozivotno neigranje nogometa.

a na pitanje necu ni odgovarat jer sam vec milijun puta se izjasnio.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 10 apr 2013, 20:32

opet u napadu ako ikako moze da barem bekic bude ispred poredskog. realno lik nema 2 ciste o nogometu. vise je amer pokazao za onih nekoliko minuta nego on citavu utakmicu.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

adojuve
Postovi: 57
Pridružen/a: 10 mar 2013, 22:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la adojuve » 10 apr 2013, 20:40

jovanmaksimovic je napisao/la:aj da vas pitam onako... sta li kod vas u klubu uce? da lome kosti ili da igraju fudbala... yebote... onom milicevicu bi DOZIVOTNO zabranio igranje fudbala...
Ne znam od kada ides na Grbavicu, ali ima godina gostovala je Iskra iz Bugojna, Buki je tada slomio nogu Asmeru Masicu koji mu je prodao tada par fora,pa ovaj ociti izrevoltiran lomi momku nogu, momku je krenula karijera u drugom smjeru bio pred potpisom za ino klub, mladi Bh reprezentativac, jedan od vecih talenata, zato nemoj tako.

plavobijeli
Postovi: 517
Pridružen/a: 23 nov 2010, 21:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la plavobijeli » 10 apr 2013, 20:40

OVO JE zRINJSKI KOJEG JA ŽELIM

Avatar
Sportfanatik
Postovi: 3271
Pridružen/a: 03 dec 2012, 22:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Sportfanatik » 10 apr 2013, 20:55

Koji kreteni igraju za ovaj klub, svi se još sjećamo gluposti Mile Pehara
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN

AlemC85
Postovi: 7499
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la AlemC85 » 10 apr 2013, 21:12

nadam se da će te primjereno kazniti katastrofalan potez Miličevića, ne kažem da je namjerno, ali brate ono je bila katastrofa, i ne pamtim da je ijedan igrač zrinjskog ovako startovao, ispravite me ako griješim... :x :evil:

što se tiče igre, moram vam čestitati na hrabrosti da sa onim momcima favoriziranom želji uzmete bod, koji bi ih mogao možda koštati titule...golman vam je ispao heroj...opet ste se uključili u kakvu takvu borbu za Evropu, jer ako dobijete slaviju, eto vas 1 bod do 4 mjesta...

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la krmak » 10 apr 2013, 21:13

Boze dragi koliko idiota na zeljinom podforumu govori da je namjeran lom noge bio. Pa nisu na bojnom polju vec na nogometnom terenu

Sent from my PMP5580C

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 10 apr 2013, 21:37

Milicevic je pogrijesio ali i nama su bivale lomljene noge na grbavici ,a niti zutog za takve startove nije Zeljo dobivao,meni se cini da je Mari Anicicu glezanj tada otisao,nisam siguran!
Ljudi moji to je nogomet,sranja se desavaju,sigurno je da ce i Milicevica ovo obiljeziti za citavu karijeru!

Vasilj 17 god
Graovac 19 god
Radeljic 22 god
Lisica 20 god
Stojkic 26 god
Cilic 19 god
Brlenic 21 god
Milicevic 19 god
Muminovic 29 god
Crnov 23 god
Poredski 24 god

Anicic24 god
Arezina 20 god
Bekic 20 god


:lol:

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 10 apr 2013, 21:44

Nije Anicicu nego Damiru Dzidicu ali na isto se svodi...
Namjere nikakve nije bilo jednostavno Bajza je nespretno prvi dosao do lopte preko kojeg mu je kopacka djonom skliznula na Zoloticevu nogu.. Bosanski mediji i komentatori neka ga lagano dudle kao i sudije koje su natezali maksimalno za zelju i prekidali kontre u drugom poluvremenu.. Uspostavilo se da je uigranija lijev strana sa Lisicom jer je igrao i pripremne utakmice, Poredskom se treba zahvaliti naponon vise, Bekic solidan za ono sto je odigrao.. :D


bekicamir je napisao/la:Milicevic je pogrijesio ali i nama su bivale lomljene noge na grbavici ,a niti zutog za takve startove nije Zeljo dobivao,meni se cini da je Mari Anicicu glezanj tada otisao,nisam siguran!
Ljudi moji to je nogomet,sranja se desavaju,sigurno je da ce i Milicevica ovo obiljeziti za citavu karijeru!

Vasilj 17 god
Graovac 19 god
Radeljic 22 god
Lisica 20 god
Stojkic 26 god
Cilic 19 god
Brlenic 21 god
Milicevic 19 god
Muminovic 29 god
Crnov 23 god
Poredski 24 god

Anicic24 god
Arezina 20 god
Bekic 20 god


:lol:

Avatar
bekicamir
Postovi: 1331
Pridružen/a: 07 jan 2012, 17:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bekicamir » 10 apr 2013, 21:50

Ovoj ekipi veceras je falio samo "LUDI" Zemnunac i nitko vise!

slika

19UM94
Postovi: 137
Pridružen/a: 30 mar 2013, 17:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 19UM94 » 10 apr 2013, 21:54

navijam za zrinjski ali miličevića nemogu gledat nakon ovoga . nije nešto igrač i nemože biti "nešto" tako rano mlad je puno ga se gura možda to nije ni dobro . nemojte mi reć da ga se ne gura nego da je zaslužio . AJ NEMOJTE ZEZAT budite realni ... koda nema i boljih mladih igraca od njeg , prema naprijed je **** nazad može pokrit nešto ono ni tamo ni vamo ni destruktivac ni kreator nego lošina neka ...

OVO JE FUJ !!! da sam ja ovo uradio prestao bi igrat nogomet , znači nema veze jeli namjerno ili ne :S još zolotić jadan mlad igrač poput njega . nije bitno jeli namjerno i za koji klub igra ovo je bogte :S :S :S ...... jednom sam ono pogledo nesmijem više ...

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 10 apr 2013, 21:56

jovanmaksimovic je napisao/la:aj da vas pitam onako... sta li kod vas u klubu uce? da lome kosti ili da igraju fudbala... yebote... onom milicevicu bi DOZIVOTNO zabranio igranje fudbala...

Gdje si bio majstore kad ste sjebali za vjeke vjekova prije našeg Tikija SKoku u kup utakmici ili Damira Dzidica predprosle godine pa sada pametujes... Milicevic je maksimalno korektan decko i nije mogao zaustaviti nogu preko lopte a to da je isao djonom na loptu jest u engleskoj ono nebi svirali faul nikako...Pogledaj snimku pa vidi da prije dolazi do lopte pa mu preko nje ide na zoloticevu nogu koju nije mogao kontrolirati, **** nekazem zao mi je svakog igraca kad se nesto ovako desi ali namjere sigurno nije bilo a onome komentaturu podhitno pokazati put na psihijatriju..

werly
Postovi: 319
Pridružen/a: 12 mar 2013, 18:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la werly » 10 apr 2013, 22:00

kad je dzidic dozivio stravicnu ozlijedu gleznja na grbavici nije bio ni zuti karton zato ne pametujte a bravo za igrace zrinjskog napokon su se poceli boriti za sveti dres.za vikend svi na stadion nek ubaci jos ildara klarica i ako igraju nasi momci ja sam zadovoljan i bodom ionako nam je sezona gotova

Trebinje
Postovi: 66
Pridružen/a: 02 avg 2010, 17:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Trebinje » 10 apr 2013, 23:40

Decko je isao na loptu, nema veze o nameri... Desava se. Nemojte da napadate klinca. Jbg.....

Blueone
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 maj 2010, 22:58
Lokacija: Old Town
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Blueone » 10 apr 2013, 23:53

19UM94 je napisao/la:navijam za zrinjski ali miličevića nemogu gledat nakon ovoga . nije nešto igrač i nemože biti "nešto" tako rano mlad je puno ga se gura možda to nije ni dobro . nemojte mi reć da ga se ne gura nego da je zaslužio . AJ NEMOJTE ZEZAT budite realni ... koda nema i boljih mladih igraca od njeg , prema naprijed je **** nazad može pokrit nešto ono ni tamo ni vamo ni destruktivac ni kreator nego lošina neka ...

OVO JE FUJ !!! da sam ja ovo uradio prestao bi igrat nogomet , znači nema veze jeli namjerno ili ne :S još zolotić jadan mlad igrač poput njega . nije bitno jeli namjerno i za koji klub igra ovo je bogte :S :S :S ...... jednom sam ono pogledo nesmijem više ...
Vise nego realan post.
Tesko je reci jel bilo slucajno il je li bilo namjere, al mogao je makar prici Zoli odmah poslije starta da vidi sta se desava, ovako ko da ga je bolio racku za sve.
KAD STANE SRCE MOJE
I BOG MI SKLOPI OCI
ZAKUCACE BAR JOS JEDNOM
I S NEBA CE ZA TE DOC

acovic1
Postovi: 562
Pridružen/a: 26 mar 2012, 19:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la acovic1 » 11 apr 2013, 00:18

Blueone je napisao/la:
19UM94 je napisao/la:navijam za zrinjski ali miličevića nemogu gledat nakon ovoga . nije nešto igrač i nemože biti "nešto" tako rano mlad je puno ga se gura možda to nije ni dobro . nemojte mi reć da ga se ne gura nego da je zaslužio . AJ NEMOJTE ZEZAT budite realni ... koda nema i boljih mladih igraca od njeg , prema naprijed je **** nazad može pokrit nešto ono ni tamo ni vamo ni destruktivac ni kreator nego lošina neka ...

OVO JE FUJ !!! da sam ja ovo uradio prestao bi igrat nogomet , znači nema veze jeli namjerno ili ne :S još zolotić jadan mlad igrač poput njega . nije bitno jeli namjerno i za koji klub igra ovo je bogte :S :S :S ...... jednom sam ono pogledo nesmijem više ...
Vise nego realan post.
Tesko je reci jel bilo slucajno il je li bilo namjere, al mogao je makar prici Zoli odmah poslije starta da vidi sta se desava, ovako ko da ga je bolio racku za sve.
Prvo , strahota je bilo vidjeti ono što se desilo Zolotiću i stvarno se nadam se da će biti dobro , naravno koliko može biti dobro nakon ovakvog loma i da će se brzo vratiti na teren.Namjerno nisam htio ništa komentarisati dok ne vidim snimak.I sada kad sam ovo vidio svak ko je iole realan je vidio da je ono bila čista slučajnost i da nije bilo nikakve namjere čak se ne bih složio da je bio nesmotren start.Ja sam u prvi mah pomislio da je to bio nekakav klizeći start ili tako nešto ali ovakvu hajku dići na Milićevića zbog starta kakvih je na utakmicama na desetke, stvarno nije u redu.Koliko sam ja vidio njegovu reakciju on je se prvo uhvatio za glavu a onda udaljio jer očito ni on nije mogao gledati tu stravičnu sliku.Ponavljam najgore je samom Zolotiću i velika je ovo tragedija za njega ali pogledajte i rekciju ostalih Željinih igrača.Ja mislim da je bilo namjere da bi vjerovatno svi igrači Želje nasrnuli na Milićevića.Kako god bilo nadam se da će se Zolotić vratiti brzo na teren i da ovo neće imati veliki utjecaj na njegovu karijeru.
19UM94 !Tebi osobno moram odgovoriti da je samo ovo što si ti napisao FUJ.Vjerovatno si ti jedan od onih sa stajanja što svaku tekmu baca baklje i petarde u teren te uzimati novac iz blagajne Zrinjskog i time "pomažete" svoj klub.Ti mi navedi jednog našeg mladog igrača koji je trenutno bolji od Milićevića?I kao što sam ranije napisao očito Hrvoje ima neku jaku vezu koja ga godinama gura kod svih uprava i trenera Zrinjskog i hrvatskih reprezentacija.Ma jašta!Bola recite ne leži vam momak i gotovo ali nemojte svoj osobni rat voditi protiv njega preko Zrinjskog i ne samo protiv njega nego i ostalih mladih igrača.
Što s tiče same tekme , za mene očekivan nastup mladih igrača i neočekivan rezultat.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI!

Avatar
Vamos
Postovi: 527
Pridružen/a: 13 mar 2012, 19:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Vamos » 11 apr 2013, 00:19

Drugi put stanite u gard.

Ciao ultrasi.

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ceze » 11 apr 2013, 00:49

Mozda i nije bilo namjere, ali je mogao i morao izbjeci ovako koban start nad Nerminom.
Nije morao krvnicki na nogu stati, osjeti se to, za ovo nema opravdanja.
Jos se nesto kofrci kad je crveni dobio.

Razumijem da je vas igrac i sve, ali budite realni.
Ili mozda imate opravdanje za sve postupke svojih igraca, kao naprimjer Peharov ?
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 11 apr 2013, 10:14

ceze je napisao/la:Mozda i nije bilo namjere, ali je mogao i morao izbjeci ovako koban start nad Nerminom.
Nije morao krvnicki na nogu stati, osjeti se to, za ovo nema opravdanja.
Jos se nesto kofrci kad je crveni dobio.

Razumijem da je vas igrac i sve, ali budite realni.
Ili mozda imate opravdanje za sve postupke svojih igraca, kao naprimjer Peharov ?
Da imalo znaš o nogometu da si igrao znao bi da je težište bilo u trenutku kad je kliznula kopačka niz loptu na toj nozi i da je u kretanju nemoguce zadrzati tu nogu odnosno kontrolirati je... Nemoj me pogrešno shvatiti nikad nisam napisao neki post uvrjedljivog sadržaja ili slicno ali jednostavno ovakve stvari se dešavaju u nogometu na žalost! Iskreno želim brz i uspješan oporavak Zoloticu ali mislim da se previše dikla medijska hajka pogotovo onaj komentator na areni pa lik nije normalan... Bajza je mlad,neiskvaren igrač kojem se desilo nešto što niti jedan sportaš nebi poželio ali takav je život a moglo se desiti i obratno da je Zolotić prvi došao na loptu! Ne ponovilo se nikome više ovo!

Pozdrav!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 1 gost.