Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pitic » 14 avg 2014, 17:48

Evolution87 je napisao/la:Zar sudci ne bi trebali nositi Adidas opremu?
Oni nose sve što im se da džabaluke i to je tako već godinama, jedino sami sebi kupe satove jer im to niko ne donira:lol:

@aragon pa zar ne vidiš da jedva čekaju da se završi PLBiH i Cup BiH, pa da mogu da bježe na plaćene godišnje odmore, tako da im super cup ne pada napamet. Klasični primjer ti je prošla sezona gdje su jedva čekali da poplave prođu i da se odigra druga utakmica finala kupa da bi bježali po Brazilu i ostalim turističkim destinacijama.

btw.

Vidim delegirali u Foči 6 sudaca očito utakmica visokog rizika pred praznim tribinama :lol: nejasna situacija.Očito NS treba 12 očiju da im potvrde da su stvoreni uslovi da se utakmica odigra pred 2 policajca i 5 redara :?: 6 sudaca je trebalo poslati na Otoku tamo će biti svega i svačega jer Sloboda dolazi po 3 boda Husić je to kvalitetno premirao dolarima, a Olimpic daje kući bodove redovno samo Sarajevskim klubovima. Kako god biti će opet cirkusa i u trećem kolu PLBiH ko da gledam.
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
pitic
Postovi: 5504
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la pitic » 14 avg 2014, 18:18

Mancini je napisao/la:Pošten itekako a krivotvorenje dokumenta za licencu to nije vrijedno spomena.
Graciću jel te stid više :?: ucjenjivao si Sarajevo dok si mogao, ali si pročitan već davno. Evo da podsjetim i tebe i sve navijače Sarajeva kako si javno prijetio da Sarajevo neće dobiti licencu što se može čuti od 10:40, a molio bi sve navijače Sarajeva da još jednom pogledaju ovu emisiju i da se podsjete ko si i šta si, posebno od 6:00 do 13:00. Dino je jedno ispao naivan što je prihvatio gostovanje u ovoj emisiji kod ovog dušmana od novinara.

" onclick="window.open(this.href);return false;
SRETAN BROJ - 1725

Mancini
Postovi: 9081
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mancini » 14 avg 2014, 19:20

Dosadan si.E jest vam Nijaz nabio kompleks svaka mu čast.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 14 avg 2014, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 10465
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FaraonTM » 14 avg 2014, 19:26

A ko je ovaj Gracić ustvari? Vidim nekad gostovao u emisiji FaceToFace sa Ušanovićem..

Neki qrac bio u savezu ili?
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Željooooo
Postovi: 2134
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Željooooo » 14 avg 2014, 19:34

FaraonTM je napisao/la:A ko je ovaj Gracić ustvari? Vidim nekad gostovao u emisiji FaceToFace sa Ušanovićem..

Neki qrac bio u savezu ili?
Bio neka fora u FK Sarajevu,ne znam koju je poziciju obnašao,ali je uzeo neke pare od FK Sarajeva i nakon toga se ispalio iz kluba.Čovjek pere pare preko Olimpica i to svako zna..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 10465
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FaraonTM » 14 avg 2014, 19:36

Željooooo je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:A ko je ovaj Gracić ustvari? Vidim nekad gostovao u emisiji FaceToFace sa Ušanovićem..

Neki qrac bio u savezu ili?
Bio neka fora u FK Sarajevu,ne znam koju je poziciju obnašao,ali je uzeo neke pare od FK Sarajeva i nakon toga se ispalio iz kluba.Čovjek pere pare preko Olimpica i to svako zna..
To si upravu, to svi znaju. Nego me zanimala prošlost, prije Olimpika...
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Buu
Postovi: 3177
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Buu » 14 avg 2014, 19:38

Gledam uprave klubova i predsjednik slobode mi izgleda kao jedini sposoban covjek za mjesto predsjednika saveza. Koji bi mogao i nešto napraviti od ove lige
NO PYRO NO PARTY

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zizu1991 » 14 avg 2014, 19:41

U ovoj državi nećeš doživjeti takvo nešto. Vidiš da čitavoj garnituri gore puca qrac za domaćim takmičenjem. Igra se samo zato što mora. Oni dali po 50 lopti, našli sponzora lige koji kao takav opet ne odgovara nekim klubovima jer više novca mogu zaraditi od drugih sponzora, otpisali 10.000KM duga i zdravo. Tim se busaju.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Mancini
Postovi: 9081
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mancini » 14 avg 2014, 19:45

Željooooo je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:A ko je ovaj Gracić ustvari? Vidim nekad gostovao u emisiji FaceToFace sa Ušanovićem..

Neki qrac bio u savezu ili?
Bio neka fora u FK Sarajevu,ne znam koju je poziciju obnašao,ali je uzeo neke pare od FK Sarajeva i nakon toga se ispalio iz kluba.Čovjek pere pare preko Olimpica i to svako zna..
:lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la VanBasten » 14 avg 2014, 20:05

zizu1991 je napisao/la:U ovoj državi nećeš doživjeti takvo nešto. Vidiš da čitavoj garnituri gore puca qrac za domaćim takmičenjem. Igra se samo zato što mora. Oni dali po 50 lopti, našli sponzora lige koji kao takav opet ne odgovara nekim klubovima jer više novca mogu zaraditi od drugih sponzora, otpisali 10.000KM duga i zdravo. Tim se busaju.
Fazon je što i dobrom djelu ljudi koji sjedi u upravama kklubova apsolutno odgovara ovakvo takmičenje kakvo je.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

lupus
Postovi: 615
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la lupus » 14 avg 2014, 20:07

Mancini je napisao/la:
Željooooo je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:A ko je ovaj Gracić ustvari? Vidim nekad gostovao u emisiji FaceToFace sa Ušanovićem..

Neki qrac bio u savezu ili?
Bio neka fora u FK Sarajevu,ne znam koju je poziciju obnašao,ali je uzeo neke pare od FK Sarajeva i nakon toga se ispalio iz kluba.Čovjek pere pare preko Olimpica i to svako zna..
:lol: :lol: :lol:
Kako djeco lupate dajem sebi za pravo da Vam objasnim jer se radi o mom dobrom prijatelju:

Nijaz Gracic pravnik i ekonomista,jedini sadasnji predratni biznismen,vlasnik free sopova,proveo cio rat u BIH i bio clan GS ARBIH,napustio istu sa cinom majora vojne bezbjednosti.Dakle novce nije krao i nije pobjegulja i jedini od svih u fudbalu koji su na pozicijama da je u ARBIH.Cast izuzetcima.
Sadasnji i istinski vlasnik kluba(pravno nije)jer gotovo u cjelini hrani sve u klubu od zaposlenih do igraca.
Fks preuzeo na zimu neke godine i spasio od ispadanja i te sezone osvojio KUP.Svoje novce ulagao u tih devet mjeseci a napusti klub jer ga je Savez suspendovao na godinu a FKS nije data licenca.Zbog toga sto ne moze da otrpi pljacku napao Savez a ovi ga kaznili.U finalu se kralo na oci sviju prisutnih a na stetu FKS.
Uzeo klub Olimpic prije sest-sedam godina iz druge lige FBIH i dosao redom godinu za godinom u PL.Od kluba je napravio stabilnog premijerligasa i sada gradi kamp u Hadjicima,jako je puno planova za taj klub.Finansijski niko mu ne pomaze i niko nije marke u ovaj klub dao bilo drzavnih organa,privatnika ili bilo koga drugoga.Zato postujte neciji rad a ne tu poausalne ocijene a pogotovo kriminal vam je pred ocima a vi ga trazite u Olimpicu.
Molim ove iz ssba da se ubuduce prestane sa pljuvanjem naseg predsjednika JER OVO NIJE PRVI PUT da svake suse vrijedjaju jednog istinkog i pravog covjeka koji je zaduzio mnogo vise nego pominjane i vama drage osobe.
I ako sa lakocom moze biti vodeci u Savezu(njegov je izbor Begic)nije i nece nikada jer ga to ne zanima.
Zadnja izmjena: lupus, dana/u 14 avg 2014, 20:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Head » 14 avg 2014, 20:10

Objasni nam aferu sa Pelakom, stanom i prekidom karijere kad si mu vec prijatelj. :kafa:
Gracic je seoska varalica.
1946

mravojed
Postovi: 296
Pridružen/a: 30 jul 2014, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mravojed » 14 avg 2014, 20:11

cim se pocnu naglasavat bio pripadnik armije bih odmah znam da je neka sumnja u pitanju , ne znam sto to odmah svi govore bio pripadnik armije , eto ko je bio pripadnik taj je posten , kao tigar iz bihaca ..

lupus
Postovi: 615
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la lupus » 14 avg 2014, 20:17

To covjek nije rekao nego ja,pljuvanje po njemu dugo traje jer je bez dlake i ne J**+ nikoga ni 2%.Sve je uradio svojim novcem i nemamo ko sta pricati.Ako dopustate budisti da radi pustite i covjeka.Ali to je nas mentalitet a ja bih rekao supanluk.

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Head » 14 avg 2014, 20:20

Prvo ovo nije forum nijaz.gracic.ba i on nije ucesnik istog ( barem da se predstavlja kao on ) tako da ne mozes zabraniti da raja iznosi svoje misljenje, jer nicim ne krsi pravila foruma.

Inace, covjek je seoska varalica koja ti obeca jedno, pa ti ne da platu po 3-4 mjeseca i sve tako. Patoloski lazov koji pokusava da naprkosti pojedinim klubovima, ali djaba, plastika je plastika.
1946

Avatar
Aragon
Postovi: 1000
Pridružen/a: 11 avg 2014, 20:39
Kontakt:

Re: Odg: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Aragon » 14 avg 2014, 20:24

lupus je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
Željooooo je napisao/la: Bio neka fora u FK Sarajevu,ne znam koju je poziciju obnašao,ali je uzeo neke pare od FK Sarajeva i nakon toga se ispalio iz kluba.Čovjek pere pare preko Olimpica i to svako zna..
:lol: :lol: :lol:
Kako djeco lupate dajem sebi za pravo da Vam objasnim jer se radi o mom dobrom prijatelju:

Nijaz Gracic pravnik i ekonomista,jedini sadasnji predratni biznismen,vlasnik free sopova,proveo cio rat u BIH i bio clan GS ARBIH,napustio istu sa cinom majora vojne bezbjednosti.Dakle novce nije krao i nije pobjegulja i jedini od svih u fudbalu koji su na pozicijama da je u ARBIH.Cast izuzetcima.
Sadasnji i istinski vlasnik kluba(pravno nije)jer gotovo u cjelini hrani sve u klubu od zaposlenih do igraca.
Fks preuzeo na zimu neke godine i spasio od ispadanja i te sezone osvojio KUP.Svoje novce ulagao u tih devet mjeseci a napusti klub jer ga je Savez suspendovao na godinu a FKS nije data licenca.Zbog toga sto ne moze da otrpi pljacku napao Savez a ovi ga kaznili.U finalu se kralo na oci sviju prisutnih a na stetu FKS.
Uzeo klub Olimpic prije sest-sedam godina iz druge lige FBIH i dosao redom godinu za godinom u PL.Od kluba je napravio stabilnog premijerligasa i sada gradi kamp u Hadjicima,jako je puno planova za taj klub.Finansijski niko mu ne pomaze i niko nije marke u ovaj klub dao bilo drzavnih organa,privatnika ili bilo koga drugoga.Zato postujte neciji rad a ne tu poausalne ocijene a pogotovo kriminal vam je pred ocima a vi ga trazite u Olimpicu.
Molim ove iz ssba da se ubuduce prestane sa pljuvanjem naseg predsjednika JER OVO NIJE PRVI PUT da svake suse vrijedjaju jednog istinkog i pravog covjeka koji je zaduzio mnogo vise nego pominjane i vama drage osobe.
I ako sa lakocom moze biti vodeci u Savezu(njegov je izbor Begic)nije i nece nikada jer ga to ne zanima.
Haj mi samo jos reci sta je on konkretno radio u toj armiji kad si informisan tako?
Je li bio u rovu ili je i tu armiju koristio za vlastitu dobit iz dobro zaklonjenog sklonista obucen u maskirno odijelo, dok su momci u trenerkama ostavljali dijelove tijela na bojistu?
"Znaš kako ti je to - rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju"

Avatar
Pappy
Postovi: 2849
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pappy » 14 avg 2014, 20:41

Head je napisao/la:Prvo ovo nije forum nijaz.gracic.ba i on nije ucesnik istog ( barem da se predstavlja kao on ) tako da ne mozes zabraniti da raja iznosi svoje misljenje, jer nicim ne krsi pravila foruma.

Inace, covjek je seoska varalica koja ti obeca jedno, pa ti ne da platu po 3-4 mjeseca i sve tako. Patoloski lazov koji pokusava da naprkosti pojedinim klubovima, ali djaba, plastika je plastika.
Cuo sam da je proslog decembra ( mozda sam i slagao mjesec, uglavnom zima je bila), samo usao u svlacionicu i rekao igracima, kaznjeni ste, nema plate ovaj mjesec. :roll:

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Head » 14 avg 2014, 20:47

Pappy je napisao/la:
Head je napisao/la:Prvo ovo nije forum nijaz.gracic.ba i on nije ucesnik istog ( barem da se predstavlja kao on ) tako da ne mozes zabraniti da raja iznosi svoje misljenje, jer nicim ne krsi pravila foruma.

Inace, covjek je seoska varalica koja ti obeca jedno, pa ti ne da platu po 3-4 mjeseca i sve tako. Patoloski lazov koji pokusava da naprkosti pojedinim klubovima, ali djaba, plastika je plastika.
Cuo sam da je proslog decembra ( mozda sam i slagao mjesec, uglavnom zima je bila), samo usao u svlacionicu i rekao igracima, kaznjeni ste, nema plate ovaj mjesec. :roll:
Jadranku Bogicevicu bio duzan bruku love i ovaj predo zahtjev za raskid ugovora, dogovorio sa Osimom i Zeljeznicarom i ovaj zadnji dan isplati sve samo da ovaj ne bi otisao u Zeljeznicar.
1946

wienultras
Postovi: 1869
Pridružen/a: 16 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wienultras » 14 avg 2014, 20:49

uhljup teski,pokuso uvaliti slobodu,bukvalno je ugasiti...osujecen u zadnji momenat..kriminalac sa dna kace :puke:
i da budes liga peta ti si nama centar svijeta FUKARE 87

lupus
Postovi: 615
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la lupus » 14 avg 2014, 21:12

Jedini uhljupcicu je Gracic stao u zastitu Slobode kada su vas pljackali.Osvijesti se i pravi dusmanina na drugoj strani.Zbog tih izjava i Gracic i Olimpic su kaznjeni od Saveza.Vjeruj nista drazi neces biti nasim dusmanima sto pljujes po nama i sefu.I dalje ce imati o tebi i slicnim sliku koju imaju.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []