odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11416
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Aerials » 25 avg 2018, 15:33

Ima li neko kakva iskustva sa Reebok classic tenama, koliko brzo ispucaju s gornje strane? Juče mi neko reče da su brzo popucale. :hmmmmm:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la jopaa7 » 25 avg 2018, 15:33

alacious je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:Uzeo jucer na 50% snizenju.
slika
slika
slika

Gdje, koliko ?
U Švicarskoj :mrgreen: nekih 83 CHF mislim.
https://www.athleticum.ch/de/men/schuhe ... blau-weiss

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Penaltiky » 25 avg 2018, 16:12

Aerials je napisao/la:Ima li neko kakva iskustva sa Reebok classic tenama, koliko brzo ispucaju s gornje strane? Juče mi neko reče da su brzo popucale. :hmmmmm:
Pretpostavljam misliš na bijele kožne? Jedne nosio oko dvije godine, podero ih pijan. Duboke nosio par godina pukle sa strane. Imam još jedne isto bijele duboke sad će om peta godina i onalo ofucale su se. Sad crne platnene duboke nosim treću godinu.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11416
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Aerials » 25 avg 2018, 19:01

Penaltiky je napisao/la: Pretpostavljam misliš na bijele kožne? Jedne nosio oko dvije godine, podero ih pijan. Duboke nosio par godina pukle sa strane. Imam još jedne isto bijele duboke sad će om peta godina i onalo ofucale su se. Sad crne platnene duboke nosim treću godinu.
Ma ne znam jesu li ovo kožne. Model je Reebok Royal Classic Jog, izgledaju skoro kao i sve njihove.
Nisu nešto skupe, 55 KM, ali kontam ako će tako brzo popucati, radije ću dodati još 40-50 pa uzeti još jedne NB.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 avg 2018, 10:06

Donnie Darko je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:slika

trio fantastiko :ljepota:
šta ti posjeduješ sve od satova?
Ovi su samo vlažni san, nažalost :(

A kontam da naručim sebi sad ovaj Seiko, sarb033

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Penaltiky » 26 avg 2018, 13:06

Aerials je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la: Pretpostavljam misliš na bijele kožne? Jedne nosio oko dvije godine, podero ih pijan. Duboke nosio par godina pukle sa strane. Imam još jedne isto bijele duboke sad će om peta godina i onalo ofucale su se. Sad crne platnene duboke nosim treću godinu.
Ma ne znam jesu li ovo kožne. Model je Reebok Royal Classic Jog, izgledaju skoro kao i sve njihove.
Nisu nešto skupe, 55 KM, ali kontam ako će tako brzo popucati, radije ću dodati još 40-50 pa uzeti još jedne NB.
To su ove prvo nabrojane, na ogradi pola patike ostalo mogla je i noga. :rol: Dobre patike.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11416
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Aerials » 26 avg 2018, 13:11

Penaltiky je napisao/la: To su ove prvo nabrojane, na ogradi pola patike ostalo mogla je i noga. :rol: Dobre patike.
slika
Dobro si proš'o, patike se mogu zamijeniti. :lol:
E'o ove baš. Hajde valjda budu dobre i valjda ne nestane broja za sedmicu. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Kanye » 26 avg 2018, 15:01

Air Maxice su bogovske. Kakav osjećaj na nozi. :tokralju:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13327
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la nerkolfc » 26 avg 2018, 15:11

slika
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la uNbx » 26 avg 2018, 15:21

slika
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18649
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 26 avg 2018, 15:44

Kanye je napisao/la:Air Maxice su bogovske. Kakav osjećaj na nozi. :tokralju:
Nema boljih
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Kanye » 26 avg 2018, 16:07

nerkolfc je napisao/la:
slika
Kad sam uzimao bile i ove, al ne odgovaraju mom obliku stopala. Baš su dobre. :thumbdown:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13327
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la nerkolfc » 26 avg 2018, 16:37

Kanye je napisao/la:
nerkolfc je napisao/la:
slika
Kad sam uzimao bile i ove, al ne odgovaraju mom obliku stopala. Baš su dobre. :thumbdown:
Definitivno najudobnije patike sto sam.ikad nosio.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Kanye » 26 avg 2018, 16:40

nerkolfc je napisao/la:
Kanye je napisao/la:
nerkolfc je napisao/la:
slika
Kad sam uzimao bile i ove, al ne odgovaraju mom obliku stopala. Baš su dobre. :thumbdown:
Definitivno najudobnije patike sto sam.ikad nosio.
Ja imam siroko stopalo. Nemoguce uvuci nogu u ovaj srednji dio. Doduse, mozda bi se vremenom rasirilo.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Civa
Postovi: 2987
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Civa » 27 avg 2018, 13:31

Aerials je napisao/la:Ima li neko kakva iskustva sa Reebok classic tenama, koliko brzo ispucaju s gornje strane? Juče mi neko reče da su brzo popucale. :hmmmmm:
Nosam Reebok crne Classic one evo godinu dana već ni tragova korištenja nekih nema. Još sam ih nosao i po kiši i nekad po snijegu skoro, al ništa i ne propušta patika.
A imao sam isto Reebok brušena koža sive jedne i njih sam dvije godine nosao i pošto hodam na prstima često od savijanja se pojavila mala rupica i odnio obućaru da ih popravi i loše uradio i ja kako me nažuljalo jedan dan skinem patiku i to iščupam i samo se proširi rupa, eno ih i sad nosam oko kuće kad se radi samo ta rupa jedina ima.
Nosam i Nike i Balansice i Adidas al s Reebokom ne mere niko k.ite mjerit.
Sad planiram kupiti one bež Classic ili Bijele Royal sa žutim đonom ne one klasične bijele. :salut:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11416
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Aerials » 27 avg 2018, 13:39

Civa je napisao/la: Nosam Reebok crne Classic one evo godinu dana već ni tragova korištenja nekih nema. Još sam ih nosao i po kiši i nekad po snijegu skoro, al ništa i ne propušta patika.
A imao sam isto Reebok brušena koža sive jedne i njih sam dvije godine nosao i pošto hodam na prstima često od savijanja se pojavila mala rupica i odnio obućaru da ih popravi i loše uradio i ja kako me nažuljalo jedan dan skinem patiku i to iščupam i samo se proširi rupa, eno ih i sad nosam oko kuće kad se radi samo ta rupa jedina ima.
Nosam i Nike i Balansice i Adidas al s Reebokom ne mere niko k.ite mjerit.
Sad planiram kupiti one bež Classic ili Bijele Royal sa žutim đonom ne one klasične bijele. :salut:
Ma imao je i moj stari jedne Reebok, pola godine mu trajale i sve se raspalo. :crazy: Prije toga svi na sva usta hvalili Reebok. Ja imam jedne tako kožne, mislim da je isto tako brušena, i eno ih odlične, samo se boja malo isprala. Ne znam više ni ja, nesigurna sam skroz, imam još malo vremena da razmislim, al' pošto su prejeftine mislim da ću ih uzeti pa kud puklo da puklo. Nisam nešto skoro vidjela nijedne lijepe, a da su baš ovako pristupačne kao ove.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
haris004
Postovi: 1698
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la haris004 » 27 avg 2018, 22:35

Jel neko naručivao preko factcool-a ? Koliko su pouzdani ?

Avatar
Marsal
Postovi: 22814
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Marsal » 27 avg 2018, 22:43

Ja imam Reebok kožne patike i vjerovali ili ne, već ih punih sedam godina nosam, nikad u životu nisam imao bolje, nepoderive.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
harden
Postovi: 23843
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la harden » 27 avg 2018, 23:58

haris004 je napisao/la:Jel neko naručivao preko factcool-a ? Koliko su pouzdani ?
Naručivao sam ja, okej stranica. Pisali smo i prije o njoj, potraži pa ćeš pronaći.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la uNbx » 27 avg 2018, 23:59

haris004 je napisao/la:Jel neko naručivao preko factcool-a ? Koliko su pouzdani ?
Jesam ja jaknu prije dvije godine, ja mislim. Brza dostava, sve regulare.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa i 12 gostiju.