Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1622
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SedrenikHz » 16 apr 2024, 08:30

napoleon72 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:23
SedrenikHz je napisao/la:
16 apr 2024, 07:24
Kakvi klosari su se naselili u moje Sarajevo :crazy:
Najjace mi je kad za sve krivite "nekog ko se naselio u vase Sarajevo". Ja bih smio ruku dat da je 80% ovih mangupa generacijama unazad vezano za Sarajevo. Al eto, uvijek je lakse uperit prstom u nekog "seljaka koji je sljeg'o" nego pomest ispred svojih vrata.
nebitno to toliko, odakle god da je roditelji su tu da to sprijece, a ne ovako da puste, ali pos.erem im se ja na takav odgoj
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
donDondon
Postovi: 3720
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la donDondon » 16 apr 2024, 08:37

kod mene kuci 6 osoba i svaki dan sekunda da se pobijemo
a vi se cudite kad u nekoj drzavi se neko pobije sa milionskim stanovnistvom ,ajde ba

nego imal neko da preprica sta je bilo to sinoc
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Orden43
Postovi: 408
Pridružen/a: 19 jan 2022, 23:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orden43 » 16 apr 2024, 08:39

Kakvi ljudi nozevi, pa svi ti narkomani sto nozeve pokazuju ne smiju ga ni upotrijebiti, oni da su neki frajeri ne bi nozeve nosili sa sobom, a to su sve neki balavci ba sta vam je raja pustite ih neka se rokaju ko ih hebe, a ima ba tu medju forumasima takvih a vecina su pitari prvi je ovaj SedrenikHz vidis po pisanju da je narkomancina propala

Avatar
godrina
Postovi: 2994
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la godrina » 16 apr 2024, 08:41

Vanja8 je napisao/la:
15 apr 2024, 22:01
godrina je napisao/la:
15 apr 2024, 21:51
Vanja8 je napisao/la:
15 apr 2024, 21:45


Jarane, ne znam za tebe, ali statistiku nikako nisam mogao pratiti na sjeveru, vjerovatno kod vas na jugu ili istoku postoje neki monitori kod nogu pa vam stalno izbacuju podatke tako da ste u toku...
Jes vala, zaboravio si napomenuti i da nam je Selimovic nabio ovih 5 faulova u drugom, a da su nam Ovcina i Anicic bili poprilicno grubi...
Vjeruj mi da ne bi ona dva crvena kartona UEFA bi vam garant dodijelila nagrada za fair play, jer ne vjerujem da u svojoj istoriji od osnivanja ima i jedan klub da se brani 45 minuta i pri tome napravi jedan jedini faul...
Aferim... :bow:
Mi mozda imamo " svilene akademce", ali i za njih je Zeljkan Hor Beckih djecaka... :kralj:
E jbg sad si udrobio svega. Nema veze sa statistikom ali kojeg se nedosudjenog faula sjecas a da nije sviran ?
Evo ja se sjecam kad je Selimovic zicno Oliveiru ali ti to nisi mogao vidjet.
Jest cudna brojka ali i nije vala bilo nekih teskih startova.
Nemam ja drug sta udrobiti...
Hamza kod kaznenog, ondje ti je drug kao i kod penala,svira se, start na Duljevica, Amoah na Beganovica...
Naravno da nije bilo teskih startova jer su se svi bojali crvenog, ali matere ti, navedi mi i jedan derbi bilo gdje na svijetu, bilo koju tekmu da ekipa sa 9 igraca napravi jedan jedini faul...De ba...
Ne trazim ja nikakav alibi za 0-0, vama svaka cast na borbenosti, no , ovaj kancer od sudijske organizacije se mora odstraniti...
Ja se sjecam samo tog starta Selimovica nad brazilcem.
I kazem da jest cudno toliko mali broj al jbg. Nije nijedan nedosudjen koji bi mogao uticat na rezultat. Bili ste jalovi i to je to.
I ovi levati sto pisu slavi se bod. Eto nadjite mi ekipu koja bi se raspustila nakon sto odigraju derbi bez 2 igraca i ne izgube. Jest da ste losi al niste bas toliko dno da vas mlatimo i bez 2 igraca.
I nije niko slavio, vecinom su komentari bili kako je izgledalo prvo pol dobro je.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
elSaik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la elSaik » 16 apr 2024, 08:42

Najjače da šatro se ovdje kao osuđuje, a najdegutantijim stvarima, pisanjima, vrijeđanjima je ovaj forum izvor.
Pa evo i sad, kao osuđuje a poruke na niovu trebaju Zemunci prestati prvi, šta očekivati od četnika i slično.
Ovo će kraj biti, ako već kraja treba biti, kad padne mrtva glava, po mogućnosti nevina, i grad se digne pa bude pritisak na vlast, policiju, tužilaštvo. Do tada ko tebe četničkom, ti njega sjekirom i tako u krug.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62018
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 apr 2024, 08:43

upohaluhizugnimda je napisao/la:
15 apr 2024, 22:17
Virtu4l je napisao/la:
15 apr 2024, 21:57
E kako su pitari raspamećeni, ne znaju gdje gone, valja odbraniti sav ovaj šabanluk.

Šta im je Ismir uradio, kakav je to gigant. Sve ide u prvi plan osim rezultatskog fijaska. :bow:
Mirvah je maher za PR, fakat. Mozda ne on licno, nego ljudi koji to rade za njega, ali nebitno. Jednog ce se dana raditi doktorske disertacije na ovu temu, iz oblasti manipulacije masama. Oni su totalno sludjeni, izjeda ih paranoja, vjeruju u najkontradiktornije nebuloze koje ljudski um moze zamisliti, a sve bez da se iko zapita kako, sta. Ako se neko i usudi pa zapita, ovi ostali ga odmah sasjeku i proglase neprijateljem kluba. Strasan posao radi. :clap:
Ali bukvalno su sluđeni. Sezona im se raspala, a oni ne smiju ništa osim da prihvate borbu za Evropu. Svaki put kad malo dignu glas, PR tim osmisli novo ludilo da skrene pažnju sa rezultatskog fijaska.

Samo se sjeti kako su bacili bubicu za Ziljkića, istu noć se javlja deset insajdera na forumu i po mrežama sa pričom o nekoj mafiji, prijetnjama, kriminalcima, oni to horski prihvate, skrene im se pažnja i niko više ne priča o rezultatima.

Svaka čast Mirviću, zaista. Naravno, ne bi mu to prolazilo da nema publiku koja se prima na to, a Pitari se uvijek primaju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
napoleon72
Postovi: 5380
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la napoleon72 » 16 apr 2024, 08:47

SedrenikHz je napisao/la:
16 apr 2024, 08:30
napoleon72 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:23
SedrenikHz je napisao/la:
16 apr 2024, 07:24
Kakvi klosari su se naselili u moje Sarajevo :crazy:
Najjace mi je kad za sve krivite "nekog ko se naselio u vase Sarajevo". Ja bih smio ruku dat da je 80% ovih mangupa generacijama unazad vezano za Sarajevo. Al eto, uvijek je lakse uperit prstom u nekog "seljaka koji je sljeg'o" nego pomest ispred svojih vrata.
nebitno to toliko, odakle god da je roditelji su tu da to sprijece, a ne ovako da puste, ali pos.erem im se ja na takav odgoj
Pa jest nebitno, al se stalno potencira da je "neko drugi" kriv. A sve je do odgoja, i ovog sto @invicible govori. Raja nafurana na neke krive ideale, a nemaju se za sta uhvatit. Pa privlace paznju na ovaj nacin. Ne do Bog rata kakvog, ovi mangupi s palicama bi prvi preko granice pobjegli.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Zeko87
Postovi: 2298
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 16 apr 2024, 08:54

Samo jedno pitanje za naše drage sa Grbavice. Ako je nama odron sezona 3 ili 4. mjesto, plasman u evropu u kojoj imamo trenutnih 17 bodova viška u odnosu na vas, ex polufinaliste Kupa Uefa, kakvom sezonom smatrete svoju sa 11. mjesta i -17 u od mjesta koje vodi u evropu i -35 u odnosu na vodećeg? hajd, al' onako iskreno. Složićemo se svi da vama ekipa nije niti jeftina niti za ispadanja.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 585
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OldTownDistrict » 16 apr 2024, 09:00

koja se odigrala jučer na stadionu Grbavica, prilikom pregleda prostora tribina i „Fan shopa“, pronašli su i privremeno oduzeli 81 komad baklji i 46 komada drvenih palica – „držalica“.
The Mirotvorci lepi grome moj, blue helmets.
....sve drugo će proći!

Zvornicka
Postovi: 170
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zvornicka » 16 apr 2024, 09:04

napoleon72 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:23
SedrenikHz je napisao/la:
16 apr 2024, 07:24
Kakvi klosari su se naselili u moje Sarajevo :crazy:
Najjace mi je kad za sve krivite "nekog ko se naselio u vase Sarajevo". Ja bih smio ruku dat da je 80% ovih mangupa generacijama unazad vezano za Sarajevo. Al eto, uvijek je lakse uperit prstom u nekog "seljaka koji je sljeg'o" nego pomest ispred svojih vrata.
Bravo :thumbup: nema price koja je vise izlizana od ove o pravim Sarajlijama. Ljudi predstavljaju ovaj grad i njegove gradjane kao nesto unikatno, a u poredjenju sa Europom mi smo rupa velika realno. Grad supljatora, kockastih glava, nargila barova i ofirnih kafana.

Antikloc
Postovi: 2653
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antikloc » 16 apr 2024, 09:11

Zvornicka je napisao/la:
16 apr 2024, 09:04
napoleon72 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:23
SedrenikHz je napisao/la:
16 apr 2024, 07:24
Kakvi klosari su se naselili u moje Sarajevo :crazy:
Najjace mi je kad za sve krivite "nekog ko se naselio u vase Sarajevo". Ja bih smio ruku dat da je 80% ovih mangupa generacijama unazad vezano za Sarajevo. Al eto, uvijek je lakse uperit prstom u nekog "seljaka koji je sljeg'o" nego pomest ispred svojih vrata.
Bravo :thumbup: nema price koja je vise izlizana od ove o pravim Sarajlijama. Ljudi predstavljaju ovaj grad i njegove gradjane kao nesto unikatno, a u poredjenju sa Europom mi smo rupa velika realno. Grad supljatora, kockastih glava, nargila barova i ofirnih kafana.
Ostrascena,bezgranicna mrznja i nerazumjevanje prema Sarajevu,Sarajlijama i sarajevskim vrijednostima je osnova i sustina zeleznicarevog DNK.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1622
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SedrenikHz » 16 apr 2024, 09:14

Zeko87 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:54
Samo jedno pitanje za naše drage sa Grbavice. Ako je nama odron sezona 3 ili 4. mjesto, plasman u evropu u kojoj imamo trenutnih 17 bodova viška u odnosu na vas, ex polufinaliste Kupa Uefa, kakvom sezonom smatrete svoju sa 11. mjesta i -17 u od mjesta koje vodi u evropu i -35 u odnosu na vodećeg? hajd, al' onako iskreno. Složićemo se svi da vama ekipa nije niti jeftina niti za ispadanja.
Slavit ce se ako se izbori opstanak, jer se nema za plata, a Hiros ga vuce, ne mogu mu nadonijeti :pinokio:
Yebo to sto ce zavrsiti 9-10, gledamo da li ce Sarajevo otici u evropu, sutra svim srcem uz Dobojlije.
Eh kad bude kraj sezone pa krene izvlacenje za konferencijsku i vide standardno "FK Sarajevo", tad se krenu gristi damu.
Moraju nam reci finansijski izvjestaj i kada Mirvic dize ruke od nas i da ce zeljo biti opet sampion
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Zvornicka
Postovi: 170
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zvornicka » 16 apr 2024, 09:25

Antikloc je napisao/la:
16 apr 2024, 09:11
Zvornicka je napisao/la:
16 apr 2024, 09:04
napoleon72 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:23

Najjace mi je kad za sve krivite "nekog ko se naselio u vase Sarajevo". Ja bih smio ruku dat da je 80% ovih mangupa generacijama unazad vezano za Sarajevo. Al eto, uvijek je lakse uperit prstom u nekog "seljaka koji je sljeg'o" nego pomest ispred svojih vrata.
Bravo :thumbup: nema price koja je vise izlizana od ove o pravim Sarajlijama. Ljudi predstavljaju ovaj grad i njegove gradjane kao nesto unikatno, a u poredjenju sa Europom mi smo rupa velika realno. Grad supljatora, kockastih glava, nargila barova i ofirnih kafana.
Ostrascena,bezgranicna mrznja i nerazumjevanje prema Sarajevu,Sarajlijama i sarajevskim vrijednostima je osnova i sustina zeleznicarevog DNK.
Klocu, Sarajevo je moj grad i ja ga volim kakvo god da je, ali je cinjenica da trenutno Sarajevo nema dodirnih tacaka sa onim prijeratnim i onim neposredno nakon rata.
Pocele su se postovati neke druge vrijednosti, neke druge furke su medju omladinom, a ljudi generalno su postali hladniji, udaljeniji i pokvareniji.

Antikloc
Postovi: 2653
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antikloc » 16 apr 2024, 09:35

Zvornicka je napisao/la:
16 apr 2024, 09:25
Antikloc je napisao/la:
16 apr 2024, 09:11
Zvornicka je napisao/la:
16 apr 2024, 09:04


Bravo :thumbup: nema price koja je vise izlizana od ove o pravim Sarajlijama. Ljudi predstavljaju ovaj grad i njegove gradjane kao nesto unikatno, a u poredjenju sa Europom mi smo rupa velika realno. Grad supljatora, kockastih glava, nargila barova i ofirnih kafana.
Ostrascena,bezgranicna mrznja i nerazumjevanje prema Sarajevu,Sarajlijama i sarajevskim vrijednostima je osnova i sustina zeleznicarevog DNK.
Klocu, Sarajevo je moj grad i ja ga volim kakvo god da je, ali je cinjenica da trenutno Sarajevo nema dodirnih tacaka sa onim prijeratnim i onim neposredno nakon rata.
Pocele su se postovati neke druge vrijednosti, neke druge furke su medju omladinom, a ljudi generalno su postali hladniji, udaljeniji i pokvareniji.
Nikad ,Sarajevo nije tvoj grad. Nista ti nemas sa Sarajevom. Ne prihvatamo te medju Sarajlije. Nisi dobrodosao.
Tri generacije zeleznicara imaju
1921 -1948 Koferasi,Slovenci
1948-1992 Doseljeni Srbi,Hrvati,vojna lica
1996-2024 IB,Sandzaklije u stanovima i kucama prijasnje kategorije.
Niko od njih nema veze sa Sarajevom.Nikakve.
Zato i valjaju ovakve gluposti kao sto ti valjas. U mojoj mahali i u svakoj mahali je sve isto kao sto je bilo 1992-e,1948-e,1918-e,1617-e. Jedan grad,jedan narod,jedan klub- Sarajevo.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62018
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 apr 2024, 09:44

Zeko87 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:54
Samo jedno pitanje za naše drage sa Grbavice. Ako je nama odron sezona 3 ili 4. mjesto, plasman u evropu u kojoj imamo trenutnih 17 bodova viška u odnosu na vas, ex polufinaliste Kupa Uefa, kakvom sezonom smatrete svoju sa 11. mjesta i -17 u od mjesta koje vodi u evropu i -35 u odnosu na vodećeg? hajd, al' onako iskreno. Složićemo se svi da vama ekipa nije niti jeftina niti za ispadanja.
Naravno da je smatramo katastrofalnom sezonom i svjesni smo toga, odnosno nema tog spina koji nam se može plasirati da bi nam odvratio pažnju od trenutne rezultatske katastrofe.

Zato se i mijenjaju treneri, igrači, Uprava i sve što treba da bi se ova agonija prekinula.

To što se vi konstantno mjerite po nama i brojite prednost u odnosu na nas - dovoljno govori u kakvoj ste muci.

Sa druge strane, vi ćete u tri sezone za vodećim zbirno zaostajati skoro 100 bodova, a u svakoj od tih sezona ste potrošili mnogo više od tog vodećeg, prvo Zrinjskog pa sad Borca.

Da me bolje shvatiš, otkako vas je Mirvić preuzeo, za vodećim zaostajete 85 bodova, a mi 101 bod. Dakle samo 16 bodova razlike u tri sezone u kojima ste potrošili minimalno duplo više novca od nas i minimalno 30-50% više u odnosu na tog vodećeg.

Vidiš kako su ovi brojevi brutalni i najbolje opisuju fijasko Ismira Mirvića sa FK Sarajevo. ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Arvid
Postovi: 17792
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arvid » 16 apr 2024, 09:52

Virtu4l je napisao/la:
16 apr 2024, 09:44
Zeko87 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:54
Samo jedno pitanje za naše drage sa Grbavice. Ako je nama odron sezona 3 ili 4. mjesto, plasman u evropu u kojoj imamo trenutnih 17 bodova viška u odnosu na vas, ex polufinaliste Kupa Uefa, kakvom sezonom smatrete svoju sa 11. mjesta i -17 u od mjesta koje vodi u evropu i -35 u odnosu na vodećeg? hajd, al' onako iskreno. Složićemo se svi da vama ekipa nije niti jeftina niti za ispadanja.
Naravno da je smatramo katastrofalnom sezonom i svjesni smo toga, odnosno nema tog spina koji nam se može plasirati da bi nam odvratio pažnju od trenutne rezultatske katastrofe.

Zato se i mijenjaju treneri, igrači, Uprava i sve što treba da bi se ova agonija prekinula.

To što se vi konstantno mjerite po nama i brojite prednost u odnosu na nas - dovoljno govori u kakvoj ste muci.

Sa druge strane, vi ćete u tri sezone za vodećim zbirno zaostajati skoro 100 bodova, a u svakoj od tih sezona ste potrošili mnogo više od tog vodećeg, prvo Zrinjskog pa sad Borca.

Da me bolje shvatiš, otkako vas je Mirvić preuzeo, za vodećim zaostajete 85 bodova, a mi 101 bod. Dakle samo 16 bodova razlike u tri sezone u kojima ste potrošili minimalno duplo više novca od nas i minimalno 30-50% više u odnosu na tog vodećeg.

Vidiš kako su ovi brojevi brutalni i najbolje opisuju fijasko Ismira Mirvića sa FK Sarajevo. ;)
slika
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Tempero
Postovi: 610
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 16 apr 2024, 09:56

Ne zaboravimo Ahmice :bih:

Avatar
holyman
Postovi: 8521
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la holyman » 16 apr 2024, 10:00

Arvid je napisao/la:
16 apr 2024, 09:52
Virtu4l je napisao/la:
16 apr 2024, 09:44
Zeko87 je napisao/la:
16 apr 2024, 08:54
Samo jedno pitanje za naše drage sa Grbavice. Ako je nama odron sezona 3 ili 4. mjesto, plasman u evropu u kojoj imamo trenutnih 17 bodova viška u odnosu na vas, ex polufinaliste Kupa Uefa, kakvom sezonom smatrete svoju sa 11. mjesta i -17 u od mjesta koje vodi u evropu i -35 u odnosu na vodećeg? hajd, al' onako iskreno. Složićemo se svi da vama ekipa nije niti jeftina niti za ispadanja.
Naravno da je smatramo katastrofalnom sezonom i svjesni smo toga, odnosno nema tog spina koji nam se može plasirati da bi nam odvratio pažnju od trenutne rezultatske katastrofe.

Zato se i mijenjaju treneri, igrači, Uprava i sve što treba da bi se ova agonija prekinula.

To što se vi konstantno mjerite po nama i brojite prednost u odnosu na nas - dovoljno govori u kakvoj ste muci.

Sa druge strane, vi ćete u tri sezone za vodećim zbirno zaostajati skoro 100 bodova, a u svakoj od tih sezona ste potrošili mnogo više od tog vodećeg, prvo Zrinjskog pa sad Borca.

Da me bolje shvatiš, otkako vas je Mirvić preuzeo, za vodećim zaostajete 85 bodova, a mi 101 bod. Dakle samo 16 bodova razlike u tri sezone u kojima ste potrošili minimalno duplo više novca od nas i minimalno 30-50% više u odnosu na tog vodećeg.

Vidiš kako su ovi brojevi brutalni i najbolje opisuju fijasko Ismira Mirvića sa FK Sarajevo. ;)
slika
Vidjoh zadnju recenicu odmah sam znao i ostatak posta i koja izdrkotina ga je pisala, koja dijagnoza brate mili
NEMA NAZAD

Avatar
Miljacka
Postovi: 4042
Pridružen/a: 30 okt 2020, 00:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Miljacka » 16 apr 2024, 10:12

holyman je napisao/la:
16 apr 2024, 10:00
Arvid je napisao/la:
16 apr 2024, 09:52
Virtu4l je napisao/la:
16 apr 2024, 09:44


Naravno da je smatramo katastrofalnom sezonom i svjesni smo toga, odnosno nema tog spina koji nam se može plasirati da bi nam odvratio pažnju od trenutne rezultatske katastrofe.

Zato se i mijenjaju treneri, igrači, Uprava i sve što treba da bi se ova agonija prekinula.

To što se vi konstantno mjerite po nama i brojite prednost u odnosu na nas - dovoljno govori u kakvoj ste muci.

Sa druge strane, vi ćete u tri sezone za vodećim zbirno zaostajati skoro 100 bodova, a u svakoj od tih sezona ste potrošili mnogo više od tog vodećeg, prvo Zrinjskog pa sad Borca.

Da me bolje shvatiš, otkako vas je Mirvić preuzeo, za vodećim zaostajete 85 bodova, a mi 101 bod. Dakle samo 16 bodova razlike u tri sezone u kojima ste potrošili minimalno duplo više novca od nas i minimalno 30-50% više u odnosu na tog vodećeg.

Vidiš kako su ovi brojevi brutalni i najbolje opisuju fijasko Ismira Mirvića sa FK Sarajevo. ;)
slika
Vidjoh zadnju recenicu odmah sam znao i ostatak posta i koja izdrkotina ga je pisala, koja dijagnoza brate mili
Ali kako genije sabra bodove od baš tri sezone, a prije četiri mi bili prvaci :rol:
Što nije pet ili deset sezona, nego baš tri? :urnebes:
Akšam pada od mog grada još se bijeli kapija, na kapiji pjesmu pjeva, pjeva moja jalija!

Dobri u dobru
Zli u zlu

Hansestadt
Postovi: 2644
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 16 apr 2024, 10:15

Trupko Ibricic - Real Madridski maniri

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.