Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 761
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 28 apr 2024, 16:45

grbavicka1921 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:36
Herson je napisao/la:
28 apr 2024, 16:01
Osvojene titule Sarajeva su dokaz da se u ovoj ligi može pošteno doći do naslova prvaka, bez namještanja, mešetarenja, sudijskih lakrdija itd. Također su i podsticaj ostalim klubovima koji nisu skolni nečasnim radnjama da je moguće, vrlo teško, ali moguće.
Ma šta kažeš?! 🤣🤣
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

upohaluhizugnimda
Postovi: 495
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 28 apr 2024, 16:48

Malo se sali Herson, nije on glup. U mnogim stvarima se ispostavio kao vizionar.
Herson je napisao/la:
31 jul 2023, 18:43
Mirvic je poslije Cerica i Turaka iz Celika najveca prevara u historiji naseg fudbala. Nezapamcen momenat u svijetu fudbala je da klub u novu sezonu ulazi bez trenera, sportskog i generalnog direktora, a u medijima se spekulise o dovodjenju novih igraca i to ni manje ni vise nego Kapetanovica, koji ni u kadetima Sarajeva ne bi pravio razliku. Klub svakim danom tone sve vise i vise, od imenovanja Mirze za trenera, preko ispadanja u prvom pretkolu KL kao nosioci do sinsosnje blamaze. Covjek nema dobre namjere prema Sarajevu i to je jasno ko dan, ovakve stvari ni najveci dusmani ne bi radili klubu.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

upohaluhizugnimda
Postovi: 495
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 28 apr 2024, 16:50

Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:26
Mostarac12345 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:19
Ma šta i da pustimo pitarima 3 boda svakako su to naši najbolji prijatelji halal im bilo bolje nego furdama nekakvom Seljo,Svinji,City iz Banja Luke🤣🤣🤣
Najbolje veceras da kad vi promasite, mi uzmemo loptu i damo sami sebi gol, onda slijedeci napada da vi to uradite... :urnebes: :urnebes:

Kad moze ova cirkuzanija sa Borcem, daj da je i mi malo zasolimo... :rol: :rol:

Neka bude X, 18 :18 ...
Valjda onda UEFA malo pogleda nasu ligu... :urnebes: :urnebes:
Meni je vrh kako se Vanja uvijek pojavi da malo pomazi po glavi ove sto im se ulizuju, a oni svi sretni :rol:
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Kamaga11
Postovi: 1786
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 28 apr 2024, 16:51

Herson je napisao/la:
28 apr 2024, 16:01
Osvojene titule Sarajeva su dokaz da se u ovoj ligi može pošteno doći do naslova prvaka, bez namještanja, mešetarenja, sudijskih lakrdija itd. Također su i podsticaj ostalim klubovima koji nisu skolni nečasnim radnjama da je moguće, vrlo teško, ali moguće.
Lijepo se nasmijat u ovom ugodnom kraju vikenda.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

bagniadiluca
Postovi: 772
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 28 apr 2024, 16:51

Herson je napisao/la:
28 apr 2024, 16:01
Osvojene titule Sarajeva su dokaz da se u ovoj ligi može pošteno doći do naslova prvaka, bez namještanja, mešetarenja, sudijskih lakrdija itd. Također su i podsticaj ostalim klubovima koji nisu skolni nečasnim radnjama da je moguće, vrlo teško, ali moguće.
Tvom babi su malo dva oka za plakanje ! :tokralju:
LETS GO FIGHTER

Avatar
stojko
Postovi: 1770
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 28 apr 2024, 16:53

Kako vico i dajdza mu mile ne daju na svoje klubove. Jednima sredise titulu, drugima opstanak.

GOLEM SI MILE!

Pitarsam
Postovi: 1568
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pitarsam » 28 apr 2024, 16:55

stojko je napisao/la:
28 apr 2024, 16:53
Kako vico i dajdza mu mile ne daju na svoje klubove. Jednima sredise titulu, drugima opstanak.

GOLEM SI MILE!
MILE voli Borac i disko,a Vico zelju i kolo šumadijsko!!
🎺
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 761
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 28 apr 2024, 16:56

Da nisu glupi ne bi bili pitari.

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lewy21 » 28 apr 2024, 16:57

Mostarac12345 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:19
Ma šta i da pustimo pitarima 3 boda svakako su to naši najbolji prijatelji halal im bilo bolje nego furdama nekakvom Seljo,Svinji,City iz Banja Luke🤣🤣🤣
Mi nemamo neke potrebe da pravimo prijateljstva, bratstva i šlihtamo se, ali svakako mi je draži Zrinjski nego Velež, a odgovor zašto je to tako je u tvom postu i u postu sličnih 'brata'. Nismo mi ni sa njima dobri kao što nismo ni s kim jer, ponavljam, nismo šlihteri, ali vidiš nisu ni oni i upravo zato su mi simpatičniji od vas. Teško je naći nešto više antipatično od šlihtera, to mi je nekako najodvratniji tip ljudi. :mrgreen:

Podsjetimo se, i prethodni "najveći derbiji BiH" su najavljeni razgovorom o Želji. Još nešto, nakon posljednjeg poraza njihovog kluba od Sarajeva, navijači Veleža su pisali o Želji. Ovo bi mi bilo teško objasniti nekome. :urnebes:

Direktorcic
Postovi: 2017
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 28 apr 2024, 17:00

Pitarsam je napisao/la:
28 apr 2024, 16:55
stojko je napisao/la:
28 apr 2024, 16:53
Kako vico i dajdza mu mile ne daju na svoje klubove. Jednima sredise titulu, drugima opstanak.

GOLEM SI MILE!
MILE voli Borac i disko,a Vico zelju i kolo šumadijsko!!
🎺
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

E ova ti je do sad najbolja

jasta
Postovi: 1776
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jasta » 28 apr 2024, 17:00

Eno žale se na BL forumu kako nikog ne zanima borac hahah.... Pa jbm vam mozak bolesni, normalno da plastično političko kriminalni klub neće niko da gleda. Vi prvo banjalučanima objasnite da je borac regularan i tako te gluposti, pa onda dalje....Naravno ne računam par debila ovdje na forumu koji vas pravdaju, oni su prestali kontat kod pitagorine teoreme, još u osnovnoj.

Pitarsam
Postovi: 1568
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pitarsam » 28 apr 2024, 17:04

Napaćeni,lažljivci,smutljivci,mitomani -sinonim za navijace i
simpatizere jednog propalog kluba,stogodišnjaka iz predgradja
Seher Sarajeva.

slika

I najbliže komšije ih se stide.
Kad igraju komsiluk željezne zavjese spusti da ne sluša
Primitivizam da stadiona!!
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Direktorcic
Postovi: 2017
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 28 apr 2024, 17:05

Lewy21 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:57
Mostarac12345 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:19
Ma šta i da pustimo pitarima 3 boda svakako su to naši najbolji prijatelji halal im bilo bolje nego furdama nekakvom Seljo,Svinji,City iz Banja Luke🤣🤣🤣
Mi nemamo neke potrebe da pravimo prijateljstva, bratstva i šlihtamo se, ali svakako mi je draži Zrinjski nego Velež, a odgovor zašto je to tako je u tvom postu i u postu sličnih 'brata'. Nismo mi ni sa njima dobri kao što nismo ni s kim jer, ponavljam, nismo šlihteri, ali vidiš nisu ni oni i upravo zato su mi simpatičniji od vas. Teško je naći nešto više antipatično od šlihtera, to mi je nekako najodvratniji tip ljudi. :mrgreen:

Podsjetimo se, i prethodni "najveći derbiji BiH" su najavljeni razgovorom o Želji. Još nešto, nakon posljednjeg poraza njihovog kluba od Sarajeva, navijači Veleža su pisali o Želji. Ovo bi mi bilo teško objasniti nekome. :urnebes:
Taj odnos je izgradjen zbog navijackih grupi,tako i na pomoci nakon Sirokog Brijega i one tragedije.Vasi NAVIJACI, a ne forumasi,ce dozivotno biti zahvalni na onome sto su NAVIJACI vVeleza uradili za njih,a ne forumasi. Ako se baziras na ovdje nekih 5 6 osoba koje pisu svakakve poruke,onda ne znam sto sam te citirao.Na kraju krajeva ste jedini simpatizeri nekog kluba koji prohodaju u majicama,dresovima i bilo kakvim obiljezjima po gradu jer su dvije najglasnije grupe navedenih klubiva ostvarile takav odnos,dva ostala obiljezja skidamo sto smo i dokazali nebrojen broj puta. Takodje smo i mi zahvalni na gostoprimstvu svaki put,a i ja licno jer sam bio dio tog dobrog gostoprimstva.A bockanje po forumu,opet kazem ako na osnovu toga baziras svoje misljenje onda opet kazem zabiravi da sam te citirao

Mostarac12345
Postovi: 260
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarac12345 » 28 apr 2024, 17:06

jasta je napisao/la:
28 apr 2024, 17:00
Eno žale se na BL forumu kako nikog ne zanima borac hahah.... Pa jbm vam mozak bolesni, normalno da plastično političko kriminalni klub neće niko da gleda. Vi prvo banjalučanima objasnite da je borac regularan i tako te gluposti, pa onda dalje....Naravno ne računam par debila ovdje na forumu koji vas pravdaju, oni su prestali kontat kod pitagorine teoreme, još u osnovnoj.
Ne znam sto i ovi sto za Hšk Međugorje ne žale se cudi me pa ne bude misa u crkavama uoči vikenda svi na stadion
Župa Buna,Ortiješ,Žitomislic poziva na stadion🤣🤣🤣mesečini to samo pije vode kad velikan Velež dolazi pod bijeli brijeg skupi ih se 5 hiljada jedva radi reda radi

Avatar
Vanja8
Postovi: 10398
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 28 apr 2024, 17:07

upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 16:50
Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:26
Mostarac12345 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:19
Ma šta i da pustimo pitarima 3 boda svakako su to naši najbolji prijatelji halal im bilo bolje nego furdama nekakvom Seljo,Svinji,City iz Banja Luke🤣🤣🤣
Najbolje veceras da kad vi promasite, mi uzmemo loptu i damo sami sebi gol, onda slijedeci napada da vi to uradite... :urnebes: :urnebes:

Kad moze ova cirkuzanija sa Borcem, daj da je i mi malo zasolimo... :rol: :rol:

Neka bude X, 18 :18 ...
Valjda onda UEFA malo pogleda nasu ligu... :urnebes: :urnebes:
Meni je vrh kako se Vanja uvijek pojavi da malo pomazi po glavi ove sto im se ulizuju, a oni svi sretni :rol:
Ne mozete ih na taj nacin nesto pokusati poniziti...Mi se najvise i "koljemo " na forumu i to je ok
U stvarnosti mi cemo uvijek imati prave sportske odnose...
Svaki pitar cijeni koliko je nama RA pomogla u onim desavanjima u listici i to se ne moze izbrisati, a vala i lijepo je negdje otici na stranu u dresu svog kluba, sjediti na tribini sa navijacima Veleza i ne razmisljati hoce li ti neko kamenom glavu razbiti isto kao i oni na Kosevu...
Da je Bog dao vise takvih gostovanja za sve navijacke grupe, ali mozda bude nekada...

CampobelloDiMazara
Postovi: 3273
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 28 apr 2024, 17:09

Lewy21 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:57
Mi nemamo neke potrebe da pravimo prijateljstva, bratstva i šlihtamo se
slika

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2571
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 28 apr 2024, 17:11

obagol je napisao/la:
28 apr 2024, 16:15
TurkishAirlines je napisao/la:
27 apr 2024, 23:40
obagol je napisao/la:
27 apr 2024, 23:02
Strašno, golemo Sarajevo ima 9 bodova više od raspalog Želje.
Sa oduzeta tri boda, utakmicom manje i najlosijom sezonom ikad.

Super uspjeh za vas, na samo -9 ste :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Mislis u sezoni u kojoj ste ulozili najveci novac u historiji lige i vaseg kluba?

Bosanski Dinamo, pokusaj 39 :rol:
Al vas drma kriza identiteta.

Prvo, ove sezone nam niste nikakvi konkurenti.
Dodje ti i kazes da ste samo -9 iza nas. I sad nesta spominjes bosanski Dinamo :rol:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
stojko
Postovi: 1770
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 28 apr 2024, 17:11

Pitarsam je napisao/la:
28 apr 2024, 16:55
stojko je napisao/la:
28 apr 2024, 16:53
Kako vico i dajdza mu mile ne daju na svoje klubove. Jednima sredise titulu, drugima opstanak.

GOLEM SI MILE!
MILE voli Borac i disko,a Vico zelju i kolo šumadijsko!!
🎺
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

fks74
Postovi: 9434
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 28 apr 2024, 17:12

limvotehula je napisao/la:
28 apr 2024, 16:21
Mostarac12345 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:19
Ma šta i da pustimo pitarima 3 boda svakako su to naši najbolji prijatelji halal im bilo bolje nego furdama nekakvom Seljo,Svinji,City iz Banja Luke🤣🤣🤣
Znaci ipak nije suplja? Posteno. Dogovor kucu gradi.
Da su pametni dogovor bi pao, kad mogu drugi zašto mi nebi. Ali kao što gledam nisu pametni.

upohaluhizugnimda
Postovi: 495
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 28 apr 2024, 17:12

Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:07
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 16:50
Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:26


Najbolje veceras da kad vi promasite, mi uzmemo loptu i damo sami sebi gol, onda slijedeci napada da vi to uradite... :urnebes: :urnebes:

Kad moze ova cirkuzanija sa Borcem, daj da je i mi malo zasolimo... :rol: :rol:

Neka bude X, 18 :18 ...
Valjda onda UEFA malo pogleda nasu ligu... :urnebes: :urnebes:
Meni je vrh kako se Vanja uvijek pojavi da malo pomazi po glavi ove sto im se ulizuju, a oni svi sretni :rol:
Ne mozete ih na taj nacin nesto pokusati poniziti...Mi se najvise i "koljemo " na forumu i to je ok
U stvarnosti mi cemo uvijek imati prave sportske odnose...
Svaki pitar cijeni koliko je nama RA pomogla u onim desavanjima u listici i to se ne moze izbrisati, a vala i lijepo je negdje otici na stranu u dresu svog kluba, sjediti na tribini sa navijacima Veleza i ne razmisljati hoce li ti neko kamenom glavu razbiti isto kao i oni na Kosevu...
Da je Bog dao vise takvih gostovanja za sve navijacke grupe, ali mozda bude nekada...
Ma namazan si ti. Malo njima, malo odes na temu Slobode pa njima supljiras. Prodao bi ih za 10 feninga sutra i jedne i druge, ali sta oni znaju iz tih gradova, nisu se susretali sa vasim hinjalukom :rol: Rekao bih ti da si ovo ili ono, ali kad njima godi, ko sam ja da vam kvarim idilu.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], denimen99, Hansestadt i 38 gostiju.