Mario Vrančić

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
Sheyi
Postovi: 12327
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Sheyi » 12 sep 2021, 12:54

Ne znas vise je li se ljudi sprdaju, jesu li ozbiljni, je li trolaju ili sta vec, kako neko moze ovoliko gluposti da piskara, lafo nekakve djecije provokacije, i to prolazi sve ispod radara, niko da reaguje na to i dovede malo forum u red, koji je postao zivo smece i leglo bezveznjaka. Fuj

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Maestro » 12 sep 2021, 12:59

Sheyi je napisao/la:
12 sep 2021, 12:54
Ne znas vise je li se ljudi sprdaju, jesu li ozbiljni, je li trolaju ili sta vec, kako neko moze ovoliko gluposti da piskara, lafo nekakve djecije provokacije, i to prolazi sve ispod radara, niko da reaguje na to i dovede malo forum u red, koji je postao zivo smece i leglo bezveznjaka. Fuj
Ljudino davno je forum pun ove kanalizacije. Misle da su smijesni kada puste koju protiv dijaspore. Pa u toj kanalizaciji imas i moderatora koji ucestuje u tome.
A sve bijednik do bijednika kojima roditelji placaju prikljucak interneta.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Mokes
Postovi: 15032
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Mokes » 12 sep 2021, 13:03

Vucevich je napisao/la:
12 sep 2021, 12:24
:eh:

slika
Tad je Swansea igrao u Epl.

Birmingham u sezoni 11/12 i Wigan u sezoni 13/14, su kao drugoligaši igrali Europu. Oba tima su ispala u grupnoj fazi.

Ovi ostali što se spominju (Stoke, Hull, West Ham) su kao premierligaši igrali Europu, ne kao članovi druge lige.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
forgempp
Postovi: 6568
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la forgempp » 12 sep 2021, 13:41

Od Vrančića se i ne traži da bude Nicolo Barella, ali u situaciji kao protiv Kazahstana kada Petev ubacuje u vezu Gojaka i Lončara, idealan je bio Vrančić koji je bolji od obojice za 2 klase.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Daduli
Postovi: 690
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Daduli » 12 sep 2021, 14:22

U toj situaciji imamo Gojaka koji je odigrao fenomenalno protiv Italije , a Vrančić nije odigrao nikako nikada.

A ti Sestro, ljudino , ja radim i imam svoj stan. Internet fantastican. Ne gledaj po sebi. Skulle du kunna?
Glory Glory Man United

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 598
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la AndreWilliams » 12 sep 2021, 14:39

Ako nastavi sa kontinuitetom dobrih igara realno je očekivati da se nadje na sljedećem spisku, ali ga ne vidim kao igrača koji može da doprinese ičemu što već nemamo. Opcija za “nedaj bože”. Nije ni u godinama da sad očekuješ neku promjenu u pristupu. Uvijek mu je falilo agresivnosti u igri, trke, da razbija protivničku igru. Ako već tražimo igrača iz “premiershipa” onda treba zaganjati Ivana Šunjića. Nama takav profil igrača trenutno treba. Ništa protiv Vrane lično, samo konstatujem da nit smrdi, nit miriše. Nako, mah...

Avatar
vedranbadjun
Postovi: 358
Pridružen/a: 08 jul 2021, 01:03
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la vedranbadjun » 12 sep 2021, 16:26

Vrančić ima kvalitete kakve mnogi u našoj reprezentaciji nikad imati neće. Sposoban je da iznenadi sve i sa distance postigne gol, više nego pristojno izvodi slobodne udarce i kornere, više nego solidno je i tehnički potkovan.

Po meni uvijek izbor ispred Lončara, kojem se izmišlja pozicija samo da bi nosio reprezentativni dres.

Na kraju krajeva, mi nismo reprezentacija sa velikim igračkim kadrom. Sve što valja treba nositi nacionalni dres. Od viška kvalitetnih igrača glava ne boli.
bošnjanin

Avatar
hurem
Postovi: 8726
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la hurem » 12 sep 2021, 17:29

forgempp je napisao/la:
12 sep 2021, 13:41
Od Vrančića se i ne traži da bude Nicolo Barella, ali u situaciji kao protiv Kazahstana kada Petev ubacuje u vezu Gojaka i Lončara, idealan je bio Vrančić koji je bolji od obojice za 2 klase.
Upravo...na postavljene odbrane neuporedivo bolja opcija.
Protiv jačih kao što su Francuska i Ukrajina, ne mogu ga zamisliti kao startera.
Protiv Kazahstana i Finske, da.
S njim bismo sigurno dobili na sigurnijem posjedu i kreativnosti.

EtoVisteupravu
Postovi: 8
Pridružen/a: 03 sep 2021, 20:41
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la EtoVisteupravu » 12 sep 2021, 18:00

Lončar nije igrao protiv Kazahstana

EtoVisteupravu
Postovi: 8
Pridružen/a: 03 sep 2021, 20:41
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la EtoVisteupravu » 12 sep 2021, 18:05

Al garant je kriv što nismo pobjedili....🙄

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Maestro » 12 sep 2021, 18:10

EtoVisteupravu je napisao/la:
12 sep 2021, 18:05
Al garant je kriv što nismo pobjedili....🙄
Naravno da je kriv. Pa nece biti neko kriv ko je igrao. :thumbup:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Daduli
Postovi: 690
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Daduli » 12 sep 2021, 18:52

vedranbadjun je napisao/la:
12 sep 2021, 16:26
Vrančić ima kvalitete kakve mnogi u našoj reprezentaciji nikad imati neće. Sposoban je da iznenadi sve i sa distance postigne gol, više nego pristojno izvodi slobodne udarce i kornere, više nego solidno je i tehnički potkovan.

Po meni uvijek izbor ispred Lončara, kojem se izmišlja pozicija samo da bi nosio reprezentativni dres.

Na kraju krajeva, mi nismo reprezentacija sa velikim igračkim kadrom. Sve što valja treba nositi nacionalni dres. Od viška kvalitetnih igrača glava ne boli.
Sve ti to mogu Pjanić, Krunić, Gojak, Nalić koji su svi ispred Maradone . Ne znam zašto se poredi ili uopšte spominje Lončar u kontekstu Vrančića kad niti je igrao niti bi kod ikoga iole pametnog selektora igrao kvalifikacijske utakmice. Ionako leti sa povratkom u formu Bešića i / ili ako dobijemo Gigovića.
Glory Glory Man United

Victor
Postovi: 1284
Pridružen/a: 25 jul 2021, 17:54
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Victor » 15 sep 2021, 22:17

vedranbadjun je napisao/la:
12 sep 2021, 16:26
Vrančić ima kvalitete kakve mnogi u našoj reprezentaciji nikad imati neće. Sposoban je da iznenadi sve i sa distance postigne gol, više nego pristojno izvodi slobodne udarce i kornere, više nego solidno je i tehnički potkovan.

Po meni uvijek izbor ispred Lončara, kojem se izmišlja pozicija samo da bi nosio reprezentativni dres.

Na kraju krajeva, mi nismo reprezentacija sa velikim igračkim kadrom. Sve što valja treba nositi nacionalni dres. Od viška kvalitetnih igrača glava ne boli.
Eo vidim i penale
Ex "invincible"

Zeljeznicar volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama..

/Internazionale Milano/

=NYK=

Avatar
Vucevich
Postovi: 11273
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Vucevich » 18 sep 2021, 22:12

Još jedna asistencija. Majstor :bih:

slika

SanaBosna
Postovi: 764
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la SanaBosna » 19 sep 2021, 04:59

Kako god Vrančić mora biti pozvan, i da sjedi na klupu ili da igra potreban nam je, protiv Kazakhstana bi bio ispred Nalica, nemoze se porediti Švedska liga i Engleska i iskustvo.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5764
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la JohnCleese » 19 sep 2021, 09:29

Zvati 32 godisnjaka da prakticki debituje reprezentaciji u unaprijed halaljenim kvalifikacijama ( a nakon posljednjeg rezultata i definitivno) :?:
Zvati 32 godisnjeg vjecitog drugoligaskog igraca u reprezentaciju kao backup u trenutku kad je smjena generacija pred samim krajom. Naime u reprezentaciji trenutno su samo jos tri igraca sa preko 30 + ( ne racunajuci prvog golamana) :hmmmmm:
Nema rezona da se Vrancic dovodi u kontekst reprezentacije.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4684
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la MoodyHank » 19 sep 2021, 10:12

JohnCleese je napisao/la:
19 sep 2021, 09:29
Zvati 32 godisnjaka da prakticki debituje reprezentaciji u unaprijed halaljenim kvalifikacijama ( a nakon posljednjeg rezultata i definitivno) :?:
Zvati 32 godisnjeg vjecitog drugoligaskog igraca u reprezentaciju kao backup u trenutku kad je smjena generacija pred samim krajom. Naime u reprezentaciji trenutno su samo jos tri igraca sa preko 30 + ( ne racunajuci prvog golamana) :hmmmmm:
Nema rezona da se Vrancic dovodi u kontekst reprezentacije.
Realno, mislim da kvalifikacije nisu halaljene, jer još uvijek zavisimo sami od sebe i imamo realnu šansu za baraž.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

harixs
Postovi: 1690
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la harixs » 20 sep 2021, 15:53

Znaci kada je smjena generacija niposto zvat iskusne igrace pogotovo ove iz engleske lige gdje fizicka spremnost i nije bas na nekom nivou, pa su zato Besic i Loncar se odlucili za Madzarsku ligu.. :roll:

Starijim od 20es ne dat da prismrde u reprezentaciju, ta ce im Generali i slicni, dzaba da im smetaju...

Sensei
Postovi: 756
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Sensei » 20 sep 2021, 16:23

MoodyHank je napisao/la:
19 sep 2021, 10:12
JohnCleese je napisao/la:
19 sep 2021, 09:29
Zvati 32 godisnjaka da prakticki debituje reprezentaciji u unaprijed halaljenim kvalifikacijama ( a nakon posljednjeg rezultata i definitivno) :?:
Zvati 32 godisnjeg vjecitog drugoligaskog igraca u reprezentaciju kao backup u trenutku kad je smjena generacija pred samim krajom. Naime u reprezentaciji trenutno su samo jos tri igraca sa preko 30 + ( ne racunajuci prvog golamana) :hmmmmm:
Nema rezona da se Vrancic dovodi u kontekst reprezentacije.
Realno, mislim da kvalifikacije nisu halaljene, jer još uvijek zavisimo sami od sebe i imamo realnu šansu za baraž.
Pa to i jest najveci problem :mrgreen:

Victor
Postovi: 1284
Pridružen/a: 25 jul 2021, 17:54
Kontakt:

Re: Mario Vrančić

Post Postao/la Victor » 20 sep 2021, 16:57

Da je vrancic kakav bek ili neka pozicija gdje smo deficitarni pa hajd...nego vezni red gdje ima bar 5 igraca njegovof ranga plus pjanic...i sad bi trebalo njega forsirati ko da je ne znam ti kakva klasa.

Istina trenutni nisu bolji od njega mozda, ali nisu ni losiji plus mladji su.

U takav roster sad trpat jos jednog prosjecnog igraca na zalasku karijere ja zaista ne vidim potrebu
Ex "invincible"

Zeljeznicar volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama..

/Internazionale Milano/

=NYK=

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.