Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3461
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 26 maj 2024, 20:28

HordasOdMalena je napisao/la:
26 maj 2024, 20:06
Uh pišanja. :urnebes:
Grbavica najposjećeniji stadion Premijer lige BiH


Realno, brutalno :rol:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Holyybotlom
Postovi: 118
Pridružen/a: 03 mar 2024, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Holyybotlom » 26 maj 2024, 20:32

KONTRASVIH je napisao/la:
26 maj 2024, 20:28
HordasOdMalena je napisao/la:
26 maj 2024, 20:06
Uh pišanja. :urnebes:
Grbavica najposjećeniji stadion Premijer lige BiH


Realno, brutalno :rol:
Osmerostruki !

killafrommanilla
Postovi: 3606
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 26 maj 2024, 20:33

let3 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:25
Evo ga, javlja se sisac Semsudinove cundare :beba: da i ono nesto kaze :mrgreen:
let3 je napisao/la:
02 apr 2024, 12:13
Dat cu tri vrlo jednostavne upute.

1. Otjerati razrokog zenickog babuna sa klupe, podhitno. Ne znam kako ta neznalica jos nije nogirana :wtf:
2. Skupiti sve para i odnijeti onom kockaru Jagodicu da nas pusti naredno kolo. Time bi se povecale sanse za opastanak.
3. Moliti Uzvisenog tokom ramazanskih noci da Amar ne preuzme Tuzlu :pray: Time bi se umanjile sanse za opstanak.
Bolji si taktičar od razrokog Brune, to ti priznajem, nanjušio si priliku za opstanak, srećom ljude u upravi i tebe veže taj gen koji nije mogao propustiti priliku za opstanak, jest da se trebalo malo sageti i još platiti saginjanje, al' dobro, biće toga još 😁
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

NoDi80
Postovi: 4964
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 26 maj 2024, 20:34

Nista mi cemo sa Zrinjom vi s Borcem
Mi osmerostruki x2
Vi prekid lige x2
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Addo1922
Postovi: 571
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 26 maj 2024, 20:34

killafrommanilla je napisao/la:
26 maj 2024, 20:33
let3 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:25
Evo ga, javlja se sisac Semsudinove cundare :beba: da i ono nesto kaze :mrgreen:
let3 je napisao/la:
02 apr 2024, 12:13
Dat cu tri vrlo jednostavne upute.

1. Otjerati razrokog zenickog babuna sa klupe, podhitno. Ne znam kako ta neznalica jos nije nogirana :wtf:
2. Skupiti sve para i odnijeti onom kockaru Jagodicu da nas pusti naredno kolo. Time bi se povecale sanse za opastanak.
3. Moliti Uzvisenog tokom ramazanskih noci da Amar ne preuzme Tuzlu :pray: Time bi se umanjile sanse za opstanak.
Bolji si taktičar od razrokog Brune, to ti priznajem, nanjušio si priliku za opstanak, srećom ljude u upravi i tebe veže taj gen koji nije mogao propustiti priliku za opstanak, jest da se trebalo malo sageti i još platiti saginjanje, al' dobro, biće toga još 😁
:rol: :tokralju:

let3
Postovi: 29329
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 26 maj 2024, 20:35

killafrommanilla je napisao/la:
26 maj 2024, 20:33
let3 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:25
Evo ga, javlja se sisac Semsudinove cundare :beba: da i ono nesto kaze :mrgreen:
let3 je napisao/la:
02 apr 2024, 12:13
Dat cu tri vrlo jednostavne upute.

1. Otjerati razrokog zenickog babuna sa klupe, podhitno. Ne znam kako ta neznalica jos nije nogirana :wtf:
2. Skupiti sve para i odnijeti onom kockaru Jagodicu da nas pusti naredno kolo. Time bi se povecale sanse za opastanak.
3. Moliti Uzvisenog tokom ramazanskih noci da Amar ne preuzme Tuzlu :pray: Time bi se umanjile sanse za opstanak.
Bolji si taktičar od razrokog Brune, to ti priznajem, nanjušio si priliku za opstanak, srećom ljude u upravi i tebe veže taj gen koji nije mogao propustiti priliku za opstanak, jest da se trebalo malo sageti i još platiti saginjanje, al' dobro, biće toga još 😁
Opet 6 na tabeli :kafa:

Al dobar pokusaj, nastavi se truditi :mrgreen:

jurisicduska
Postovi: 4697
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 26 maj 2024, 20:36

Ja ne znam kako vi niste srbi vi od svakog poraza mit o uspjehu napravite. Vi niste za ovih prostora. Fkt je nerealna kolicina vasih gluposti. Ili je to ipak nerealna slika ispranih mozgova s telegram grupe ?
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Holyybotlom
Postovi: 118
Pridružen/a: 03 mar 2024, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Holyybotlom » 26 maj 2024, 20:38

jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 20:36
Ja ne znam kako vi niste srbi vi od svakog poraza mit o uspjehu napravite. Vi niste za ovih prostora. Fkt je nerealna kolicina vasih gluposti. Ili je to ipak nerealna slika ispranih mozgova s telegram grupe ?
Mislim da vi Madridisti nemate sta pričati s osmerostrukim

fks74
Postovi: 9503
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 26 maj 2024, 20:39

Tempero je napisao/la:
26 maj 2024, 20:19
fks74 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:17
Tempero je napisao/la:
26 maj 2024, 20:13

Kakvo pisanje? Cega nas je Vico spasio, da pobjegnemo 16 bodova od zone ispadanja?
Da niste kupili od Sloge vi biste već bili drugoligaši.
Pobjegnes 16 bodova od ispadanja, a 10 si od evrope. Al jedna utakmica nas je dijelila od ispadanja.
Ne znaš ti kako to ide, ja ti garantujem da bi ispali a ti vjeruj u šta hoćeš, to je tvoje potpuno pravo. Savez na čelu sa Vicom se za vas zauzeo, kako će se to odužiti vidjet će se iduće sezone.

jurisicduska
Postovi: 4697
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 26 maj 2024, 20:40

Ma dobro je sve sesti su na tabeli. Top sezona. Objektivno to je maksimum maksimuma.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3461
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 26 maj 2024, 20:42

jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 20:36
Ja ne znam kako vi niste srbi vi od svakog poraza mit o uspjehu napravite. Vi niste za ovih prostora. Fkt je nerealna kolicina vasih gluposti. Ili je to ipak nerealna slika ispranih mozgova s telegram grupe ?
Dobro vece i tebi, pa ima li iko od vas ovdje da je u vinklu :rol: :rol:

jurisicduska je napisao/la:
23 apr 2024, 22:07
Hahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahah

Pa ovo cak nije bilo ni ublizu sigurno 5 metara

slika


jurisicduska je napisao/la:
07 apr 2024, 14:09
Nije offside bio, nije hahahaha
jurisicduska je napisao/la:
07 apr 2024, 14:11
Dzaba kad oni ne znaju ni kad im sudija šilji dati go.

Et ne digne frajer očigledan offside oni opet ne vode.
slika

jurisicduska je napisao/la:
27 apr 2024, 16:35
Crveni karton.

Svako kolo ili penal naprave ili crveni nekažnjeno
slika
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3225
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 26 maj 2024, 20:42

Ne znaju kako im je tačno Vico pomogao. :mrgreen:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3329
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Meraak1921 » 26 maj 2024, 20:42

Ma on garantuje da bi ispali, zna strucnjak hahahahahha, jes im zao sto smo najgledaniji.. iako se borili za opstanak .. golemo brate

let3
Postovi: 29329
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 26 maj 2024, 20:43

jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2024, 20:40
Ma dobro je sve sesti su na tabeli. Top sezona. Objektivno to je maksimum maksimuma.
Suti, super kako je moglo biti :mrgreen:
Ma i vama je 4 mjesto top sezona i maksimum, bolje niste mogli.

Cernica22
Postovi: 1495
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Cernica22 » 26 maj 2024, 20:47

Neka brzinska suma sumarrum sezone
1. Borac- nema se sta puno pisati, nikad neregularniji prvak jedine nam domovine. Bara bara s Velezom i Sarajevom za konacni raspored da nisu imali sudijsku pomoc. Najbolja utakmica, protiv Zrinke u Mostaru. Najbolji pojedinac- Vukovic/Blagaic
2. Zrinski- i ove godine kvalitetom najbolja ekipa lige, vise nego korektno odigrane grupe konferencije. Titulu zijanili protiv Posusja i u Ugljeviku. Mislio sam u pocetku kad je ovaj crnogorac dosao da je ubleha teska, ali je fino to poslozio do kraja P.S sekunda mu je falila da ga slika sa Velom Pudarom kosta posla :urnebes: . Najbolja tekma- nisam puno gledao, ali hajde nek bude derbi s nama 3-0. Najbolji pojedinac- nek bude Bilbija, ponavljam nisam relevantan.
3. Velež- realno vecina nas se nadala ili tom stidnom cetvrtom mjestu ili preko kupa izlasku u europu. Trece mjesto na kraju sasvim zasluzeno +6 bodova ispred FKS. Feji se mora priznati da je skupa sa Alagicem selektirao 3,4 fina igraca (Sturm, Orec i Mlinaric) ali srecom na vrijeme je dobio zasluzeni otkaz i dosao je Klaf na kojeg ne treba trositi puno rijeci. Ukratko uz duzno postovanje svim prethodnicima konacno jedan odmjereni gospodin na nasoj klupi. Raduje veliki broj debitanata iz nase skole.Najbolja tekma. Isto derbi 3-0 kuci za nas. Najbolji pojedinac- Hadzikic/Hrkac
4. Sarajevo- Za klub njihovog renomea sezona za zaborav. Rozman dosao na Mirzinu ekipu i nije dovoljno jedan prelazni rok da on to poslozi kako on zeli. Nije los trener za nase lige samo mu vjerovatno treba vremena, kojeg kod pitara uvijek fali da se ne lazemo. Na kraju nisu zasluzili da budu ispre Veleza na tabeli i 4. mjesto im je maximalan domet ove sezone. Najbolje odigrana tekma protiv Zelje 3-0 na Kosevu. Pojedinac- Catakovic/Buljubasic
5. Posušje- svakako iznenadjenje. Djeluje mi da preuzimaju taj epitet drugog H kluba od Sirokog s tim da je Posušje malo urbanija sredina i nisu zaostali u 1939. Zato ide plus. Tvrd orah svakome, disciplinovana ekipa s dobrom trenerom na celu. Neko rece Coric dogovorio sa Zeljom nedavno pa cemo vidjeti kako on radi pod pritiskom velikog kluba. Najbolja utakmica- protiv Veleža 1-0 nedavno- nismo im golu prisli. Za pojedinca ne znam, nisam ih toliko gledao.
6. Željo- na kraju su se dohavizali i zauzeli korektno mjesto s obzirom gdje su prije mjesec dana bili. Za njih sezona za zaborav. Nije im trebao onaj cirkus sa arapima i onom ublehom jer volio neko Zelju ili ne to je veliki klub s tradicijom. Iduce godine ih opet vidim u nekoj borbi za europu. Najbolja utakmica- ova danas ili ona prva s Borcem, bara bara. Danas je moglo i vise od 2 gola da padne. Najbolji pojedinac- Muftic
7.Sloga- Vladina ekspedicija na kraju ipak ispuhala. Ne treba puno trositi rijeci na ekipu koja kada ima priliku da se izbori za europu odigra kako im je receno i sagne se. Najbolja utakmica 3-0 protiv Sarajeva, pojedinac- Vidic
8.Siroki- talasika, nesto su se kao i trzali u par navrata. Nas izbacili iz kupa ybg valjda smo tad u padu forme bili. Ostalo najdosasnija ekipa za gledati bar za mene. Najbolja utakmica- taj kup protiv nas hajde. Pojedinac- Cavar
9.Gošk- gledao sam ih samo protiv Veleža i protiv Želje jednu utakmicu tako da nisam relevantan
10. Igman- opet nekako prezivjeli. Mislim da su se na vrijeme rijesili Sablje jer bi danas vrlo moguce bili na mjesti Tuzle. Nikad im halalit necu onaj bunker u Vrapcicima od 3. do 93. minute. Ne znam kako ce se iduce sezone provuci kada ispadaju 4, ali o tom po tom. Najbolja utakmica 2-0 protiv Sirokog. Pojedinac- Denkovic
11. Tuzla- skupina preplacenih poluigraca. Klub svrha sam sebi, sto im je gazda i pokazao digavsi ruke od premijer lige.
Najbolja utakmica ne mogu se sjetit iskreno, a pojedinac nijedan da se necim izdvaja, ali eto nek bude Mehanovic ili kako vec
12. Zvijezda- najcudnija ekipa, kad ocekujes da petardu prime ono pobjede. 3,4 dobre utakmice u sezoni ostalo tankosava. Najbolja utakmica- protiv Sarajeva kuci. Pojedinac Saliman/Vadze.
Dosadno mu valjda bilo pa Neretvi jednom reče- sjećaš li se sestro draga one stare razglednice, do mene dođe, a na njoj piše- vole te RAja iz Cernice.
19V22

Tempero
Postovi: 610
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 26 maj 2024, 20:53

fks74 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:39
Tempero je napisao/la:
26 maj 2024, 20:19
fks74 je napisao/la:
26 maj 2024, 20:17

Da niste kupili od Sloge vi biste već bili drugoligaši.
Pobjegnes 16 bodova od ispadanja, a 10 si od evrope. Al jedna utakmica nas je dijelila od ispadanja.
Ne znaš ti kako to ide, ja ti garantujem da bi ispali a ti vjeruj u šta hoćeš, to je tvoje potpuno pravo. Savez na čelu sa Vicom se za vas zauzeo, kako će se to odužiti vidjet će se iduće sezone.
Dobro. Vi da ste pobijedili Borca u BL bili bi sampioni, garantujem ti eto. Ti vjeruj sta hoces.


Tempero
Postovi: 610
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 26 maj 2024, 20:55

Lesinari na forumu kad smo se borili za opstanak. Sve se pamti. Vico ako se bude pitao izbacit ce ih. Zadnje kolo na Grbavici zadnji ekser bla bla. Mjesec poslije Vico nas spasio.

Avatar
luckystrike
Postovi: 966
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 26 maj 2024, 20:57

Nešto ne mogu da se sjetim nekog normalnog forumaša navijača želje da bi mu eventualno čestitao u vezi posjećenosti, ako nekome to uopće išta znači.

Međutim, želji se svaka posjeta dobro navuče, te od 4 hiljade napiše 6, što je navlačenje 50%.

S druge strane, na Koševu - Zapadu koji prima 17 hiljada kad sjedne 2 delegat piše 1, znači 50% manje.

Ubjeđen sam da je Sarajevo gledalo više ljudi, kako u gostima tako i kući, ali eto navukoše i večeras hiljadarku barem, tamam da se imaju čemu radovati preko raspusta.

Za kraj, iskreno bih bio sretan da im je na svakoj utakmici 13 hiljada kao i da je svaki drugi stadion dupke pun.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3461
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 26 maj 2024, 20:57

Nadam se da se duskica nije opet povukao u rupu :oops:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jadnimi, Maestro^^, Serha i 41 gost.