FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli izvući u 1. pretkolu ECL?

FC Torpedo (BLR)
3
4%
FC Aktobe (KAZ)
7
9%
Marsaxlokk FC (MLT)
10
14%
FK Mornar (MNE)
47
64%
JK Tallinna Kalev (EST)
7
9%
 
Ukupno glasova: 74

Avatar
Chony533
Postovi: 1448
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 27 maj 2024, 12:34

Husref je ispricana prica shvatite to, i bizarno je da se vise svake godine u krug vrtimo, i on ce doc i otic na isti nacin i bit ce otjeran poslije jednog malo losijeg rezultata…

I pricamo price o nekom modernom klubu kako treba da napredujemo, a hocemo nemodernog trenera, ne ide brate. Onda onaj Coric sto se priziva, ista stvar kao i sa Dudicem, to je trenutno trener koji moze voditi manje ekipe, gdje su manja ocekivanja, gdje ce nahajcat igrace da igraju bolje od najjacih i nisam ni za njega trenutno. Mi mozemo dovesti bilo koga sad i bit ce nam opet isto, opet cemo u krug ic, i najisplativija opcija je da ostane Rozman koji upravlja i zna ekipu od A do Z, naucio je gdje sta mora uraditi popraviti, na koga treba racunati itd itd.
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5678
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 27 maj 2024, 12:48

A sta ako nam se ponove ova dva brilijantna prelazna/transfer roka?
Odrade li ovako isto, to se nece prezivjeti. Ide se jos dva koraka u rikverc, i zakucana sredina tabele. Ogromna je greska uradjena u selekciji ekipe, ogromna. Odrade li jos jedan prelazni rok priblizno lose opet, jasno je sve ko dan.
A negirati niz ngresaka i losih poteza, strukovno, zbog kontinuiteta ostanka SS je suicidno. Sve treba nazvati pravim imenom, pa i niz uradjenih gresaka. Amaterskih.

Naravno, pod uslovima da njih dvojica ostanu i daje.
Zadnja izmjena: Hajdeee, dana/u 27 maj 2024, 13:10, ukupno mijenjano 1 put.
- FKS -

Avatar
Surreal
Postovi: 8045
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 27 maj 2024, 12:53

Ali svaka čast Mirviću na lockdown-u, znači niko pojma nema šta se dešava u klubu, u neko doba ranije bi se već znalo ko gdje pije kafu, sa kim se pregovara i ko su prva dva pojačanja.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Chony533
Postovi: 1448
Pridružen/a: 21 jul 2021, 21:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chony533 » 27 maj 2024, 12:53

Ma ako je o glavu da je Husref tu, nek dodje i on i nek bude pomocni i sa Rozmanom ako ista znaci i ako moze yebiga. Uostalom sto se Rozmana tice, svakako dat prostora do zime da vidimo sta kako, ne bjezim ja od toga da se on otjera ako se pokaze da je k.ita, al realno do zime sa sad ovim prelaznim rokom i vise nego dovoljno.
I grb što kuca, umjesto srca…🔴⚪️
COYG‼️

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2629
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 27 maj 2024, 13:00

Ko god da bude novi trener, u ugovoru mu zabraniti godinu dana da tjera bilo kojeg igraca. Napravi razultat sa vec postojecim timom pa onda ces dobiti slobodu da tjeras i dovodis koga ti hoces.

Najveca greska je ta famozna sloboda u odlucivanju.

Nista mi losiji nebi bili da su nastavili da igraju Serbecic, Zeljkovic, Balta, Vrancic, itd...
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
FKSzuti
Postovi: 764
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 27 maj 2024, 13:01


Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18652
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 27 maj 2024, 13:04

Tako je. Radi s čim imaš i pravi ekipu ako si trener.

Neka Rozmana. To je inače trener kojeg je čak i Zalizani preslušao, a nedugo i zatim izbačen od malteške ekipe Balzan. Savršeno se uklopiju u našu filozofiju. Taman da nas neko može i dalje brukati
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4722
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 27 maj 2024, 13:07

Surreal je napisao/la:
27 maj 2024, 12:53
Ali svaka čast Mirviću na lockdown-u, znači niko pojma nema šta se dešava u klubu, u neko doba ranije bi se već znalo ko gdje pije kafu, sa kim se pregovara i ko su prva dva pojačanja.
Nema više Emira poslovno u Ibisu pa ni informacija. :thumbdown:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Surreal
Postovi: 8045
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 27 maj 2024, 13:10

Baš me zanima šta kane uraditi sa Giorgijem, Viverosom i Enedinom...
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5678
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 27 maj 2024, 13:18

TurkishAirlines je napisao/la:
27 maj 2024, 13:00
Ko god da bude novi trener, u ugovoru mu zabraniti godinu dana da tjera bilo kojeg igraca. Napravi razultat sa vec postojecim timom pa onda ces dobiti slobodu da tjeras i dovodis koga ti hoces.

Najveca greska je ta famozna sloboda u odlucivanju.

Nista mi losiji nebi bili da su nastavili da igraju Serbecic, Zeljkovic, Balta, Vrancic, itd...
Ovo apsolutno.
Dosta je vise "slobode" tog tipa. Da otjeras, i da se plati za raskid ugovora za nekih 6-7 igraca, i da imas na posudbama raznih 6-7 igraca...i da jod dovedes svojih 6-7-8 igraca itd itd.


I ako ostanu trenutni, ili dodje bill ko novi. Druze, imas 2 maksimalno 3 igraca koja mozes dovesti i za koje tvrdis da su neophodni i da ce unaprijediti igru. I to je to. Zdravo.

Svaki slijedece tjeranje - posudbe 10-12 igraca, gubi smisao.

I ako ostanu aktuelni, i ponovo urade seobu igraca od 12-13, o kakvom onda kontinuitetu i trpljenju mi pricamo?
- FKS -

Avatar
Madafaka
Postovi: 3317
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 27 maj 2024, 13:20

Surreal je napisao/la:
27 maj 2024, 12:53
Ali svaka čast Mirviću na lockdown-u, znači niko pojma nema šta se dešava u klubu, u neko doba ranije bi se već znalo ko gdje pije kafu, sa kim se pregovara i ko su prva dva pojačanja.
Prije par sedmica je rekao Ibricicu i Rozmanu da mogu tražiti novi posao a ovi mu odgovorili ok ali isplati nam ugovor do kraja. Za kompletan strucni stab, ogromna cifra.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2629
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 27 maj 2024, 13:33

Madafaka je napisao/la:
27 maj 2024, 13:20
Surreal je napisao/la:
27 maj 2024, 12:53
Ali svaka čast Mirviću na lockdown-u, znači niko pojma nema šta se dešava u klubu, u neko doba ranije bi se već znalo ko gdje pije kafu, sa kim se pregovara i ko su prva dva pojačanja.
Prije par sedmica je rekao Ibricicu i Rozmanu da mogu tražiti novi posao a ovi mu odgovorili ok ali isplati nam ugovor do kraja. Za kompletan strucni stab, ogromna cifra.
Evo, ja cu reci da je sedmocifren broj u pitanju.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
nokee
Postovi: 2338
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 27 maj 2024, 13:39

Madafaka je napisao/la:
27 maj 2024, 13:20
Surreal je napisao/la:
27 maj 2024, 12:53
Ali svaka čast Mirviću na lockdown-u, znači niko pojma nema šta se dešava u klubu, u neko doba ranije bi se već znalo ko gdje pije kafu, sa kim se pregovara i ko su prva dva pojačanja.
Prije par sedmica je rekao Ibricicu i Rozmanu da mogu tražiti novi posao a ovi mu odgovorili ok ali isplati nam ugovor do kraja. Za kompletan strucni stab, ogromna cifra.
Ma super. Ondaimas najgoru mogucu varijantu. Nece te na klupi i samo si tu zbog ogromne cifre koju ti treba isplatiti. Motivacija nikakva. Al sam Ismir je kriv
Zadnja izmjena: nokee, dana/u 27 maj 2024, 14:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
FCUM
Postovi: 7188
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 27 maj 2024, 13:44

TurkishAirlines je napisao/la:
27 maj 2024, 13:33
Madafaka je napisao/la:
27 maj 2024, 13:20
Surreal je napisao/la:
27 maj 2024, 12:53
Ali svaka čast Mirviću na lockdown-u, znači niko pojma nema šta se dešava u klubu, u neko doba ranije bi se već znalo ko gdje pije kafu, sa kim se pregovara i ko su prva dva pojačanja.
Prije par sedmica je rekao Ibricicu i Rozmanu da mogu tražiti novi posao a ovi mu odgovorili ok ali isplati nam ugovor do kraja. Za kompletan strucni stab, ogromna cifra.
Evo, ja cu reci da je sedmocifren broj u pitanju.
ma ja bi ih ostavio pa makar ispali
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
avalkaB
Postovi: 133
Pridružen/a: 12 apr 2024, 06:30
Lokacija: Sarajevo, 71000
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la avalkaB » 27 maj 2024, 13:59

TurkishAirlines je napisao/la:
27 maj 2024, 08:57

Ma brate meni najbitnija za suditi.

Prvo, znali smo da od titule nema nista, da je evropa kolko tolko sigurna i da je jedina satisfakcija da pobjedimo na Grbavici u momentu kad su oni u zoni ispadanja.
Nabrijani mi navijaci bili, top navijali, prepucavanja sa zeljovcima i umjesto da im ga metnes postenski ipak ga na kraju rozman nama metnuo.

Kad bi neko pitao gdje se vidi neznanje trenera, to bi bila bas ta utakmica.
Bili mi realni ili ne, mi smo sami Želji osigurali opstanak.
Season 2022/2023 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=abztBASD7qo&t

Season 2023/2024 goals:
https://www.youtube.com/watch?v=ssV5io6Bmx4

𝒔𝒊𝒏𝒄𝒆 1946

Tatamata1946
Postovi: 1787
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 27 maj 2024, 14:10

Kao prvo je li Rozman zainteresovan da ostane ili sam zeli ds ide?

Avatar
Evander
Postovi: 14612
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 27 maj 2024, 14:11

napoleon72 je napisao/la:
27 maj 2024, 10:30
Ovdje Mirvica mnogi vide kao nekog turistu kojem sarajevska jalija Vijecnicu prodaje. Ili onog lika iz Breninog filma sto ga Emir glumi, kad mu kao podvale laznu Brenu za zenu. Ono, dobrica s najboljim namjerama al uletio u baru krokodila pa ga svi levate. Smijesno, nije Mirvic nimalo naivan nit njega neko "levati", on je samo klasicni egomanijak i kompleksas koji uz to ima i pare. Mislim da ga jedan pogresan korak dijeli od javnih prozivki na stadionu.
Upravo ovi sto ga brane, najvise ga i ponizavaju. Eto on jadnicka neki, svi ga zednog preko vode preveli.
Nametnuli mu Poture, Varesanovice i slicno, mafija mu reket puca, a on jadan nista.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1869
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 27 maj 2024, 14:13

TurkishAirlines je napisao/la:
27 maj 2024, 13:00
Ko god da bude novi trener, u ugovoru mu zabraniti godinu dana da tjera bilo kojeg igraca. Napravi razultat sa vec postojecim timom pa onda ces dobiti slobodu da tjeras i dovodis koga ti hoces.
Bravo.

Ovo izdrkavanje sa autobusima igraca tamo-vamo i skupo kosta i uvijek otvara prostor za price o nekim talovima, osnovane ili ne. Znaci ispuni neki osnovni cilj, pa onda evo budzet.

Avatar
Nirton
Postovi: 6619
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 27 maj 2024, 14:25

Ibricicu ukinuta suspenzija. :wtf: :crazy: :crazy:
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3605
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 27 maj 2024, 14:26

slika
Sarajevo ljubavi moja.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avalkaB, AVNOJ, fks74, Hamagara, ledesma, mnon46, MSOZ101, Pena, Tatamata1946 i 97 gostiju.