
Sta reci, tata Raul
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Nije. Bio je on u Sevilji. U Sevilju je došao iz tamo nekog drugog finskog kluba.gruezi je napisao/la:Imao sam neki predosjecaj da cemo dovest pukija. On je mislim barcelonina skola ne?
Salihović bi nam suoper doša jer stvarno zna igrati. Mene strah golmana nekako.gruezi je napisao/la:Ma ja bi volio vidjet reusa kod nas ukljucit I jurada u cijenu I amin. Plus salihovic je u zadnjoj godini ugovora nadam se da cemo ga klapit na polusezoni za budzasto
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.