Munib Ušanović

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la mahalas » 10 nov 2009, 17:25

Svi nose piđamu od Chuk Norisa, samo Chuk nosi piđamu Muniba Ušanovića....
Chuk Noris može svakoga istući,ali ja mislim, da bi ga Munib prejebo..... :mrgreen: :mrgreen:
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la TheManiacs » 10 nov 2009, 17:35

mahalas je napisao/la:Svi nose piđamu od Chuk Norisa, samo Chuk nosi piđamu Muniba Ušanovića....
Chuk Noris može svakoga istući,ali ja mislim, da bi ga Munib prejebo..... :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

bayer 04
Postovi: 753
Pridružen/a: 04 sep 2008, 10:17
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la bayer 04 » 15 nov 2009, 22:31

Neki momak je upravo napravio temu o tome kako su naše navijače maltretirali u Portugalu i na kraju je napisao da je jedini Munib bio zainteresiran za njegovu priču...To nešto i govori! ;) ...Sa druge strane upravo čitam kako novinari kvare atmosferu u ekipi,pa se vi zapitajte ko je u pravu!? :evil:

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la tony-mortale » 25 nov 2009, 00:15

Ma Munja u savezu ostaje i poslije smrti, šta je za njega sudka presuda, izgleda da ima 9 života
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

lun
Postovi: 21
Pridružen/a: 30 sep 2009, 01:37
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la lun » 25 nov 2009, 00:53

Samo nesto da razjasnimo
Je li ti njega podrzavas da odlezi 5 godina i vrati pare ili pricas o necemu drugom
Ako se radi o ovome gore prije rijeci ili i ja ga podrzavam

yenki
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 nov 2008, 16:41
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la yenki » 25 nov 2009, 16:56

Ušanović ne valja!
A ko su oni što su ga birali i pokrivali svo ovo vrijeme, kojima je odgovarao i bio podređenm, koji su mu bili šefovi!?
Ko su oni, šta je sa njima?
Ili su sa njim zajedno radili ili su krivi "samo" što nisu kontrolisali rad svog podređenog!*

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Citizen-X » 26 nov 2009, 10:39

Je l' ima iko igdje mogucnost da mi odstampa majicu sa Mušketirom da je nosam. :mrgreen:

Taj je tip zasluzio da mu se nakloni - 10 godina milione ljudi pravi majmunima a oni ga jednako pustaju da ih prisilno vrati u vrijeme majmuna :mrgreen:

Ja bih bio zaFalan ako ima neko da mi to odradi, bez zaebancije :mrgreen:

Svi prijedlozi za dobar tekst uz sliku dobrodosli - opet bez zaebancije - meni prvo sto pada napamet je -

"Onda gle'aj lafcino, vidis ga" :mrgreen:

il' recimo sa ledja:

"Š'a gledaš!!!??? :mrgreen:

Placam masno :mrgreen: :D
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la AYAN » 26 nov 2009, 10:43

Neznam zbog čega se posebna tema posvećuje, osuđenom kriminalcu? :?
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Citizen-X » 26 nov 2009, 10:56

AYAN je napisao/la:Neznam zbog čega se posebna tema posvećuje, osuđenom kriminalcu? :?
Neka jarane malo, opusteno - on je spomenik nase kolektivne gluposti, primitivizma, kukavičluka i idiotizma pa nije zgoreg da kao takav ima i svoju temu na kojoj ćemo ako nista tematski da ga "obradimo" :mrgreen:

Evo ja da kazem da goreg kafanskog debila na poziciji stvarno vidio nisam :mrgreen:
Da imam časti i obraza mene bi bilo stid otić negdje na UEFA ili FIFA sastanak i ne znat progovorit' ni jedan ybeni jezik. To je takav profil propalice i bijednika, paradigma svih nasih uspjesnih "bizMismena" koji su bogatstvo, veze, shtele i pozicije stekli na jadu, ratu, muci, medjunacionalnoj i medjuvjerskoj zavadi naroda i ljudi - da je totalni i apsolutni prototip "uspjesnog" covjeka u Bosni i Hercegovini koji stecenim brdom love i poznanstvima apsolutno i besprijekorno rusi, destabilizira i unistava instituciju drzave koju predstavlja.

On je prototip jedne marionete koja je instalirana od strane KOS-a sa muslimanskim imenom i prezimenom kako bi samo taj kriterijum zadovoljila i na tome mjestu, na kojem drugi uslov i ne postoji fakticki osim da si musliman, obitava nakaradno, debilno, retardirano vec vise godina. Ja ovim ne zelim da kazem da je on 100% covjek iz srpskog KOS-a - ali struktura njegovog ponasanja i neponasanja, odlazak srbijanskom fudbalskom savezu na noge da bi isti Munib Usanovic vadio iz g0vana parafom o krivici BH navijaca za nastali napad na njih, nakon sto je bruka njegovih sugradjana brutalno pretucena, fasisticki izvrijedjana, na utakmici na kojoj se javno slavi potvrdjeni genocid te apsolutna indolentnost i ignorisanje bilo cega sto ga se tice kao kritike, osude i presude - kao i nemogucnost da mu se bilo sta ucini - pokazuje i dokazuje da je covjek mocan, zasticen k'o atomsko skloniste - a 100% JESAM SIGURAN da to NEKOME odgovara u postojecoj oligarhiji, strukturi vlasti i vEkovnim zeljama nasih dragih susEda.

To je tip bez ikakvog obraza i casti, koji od strane nasih sudova bez obraza i casti nikad ne bi ni bio osudjen da u tuzilastvima ne rade stranci koji blage veze nemaju sa nacionalnim kljucevima i talovima - jer ljudi su isuvise dobro placeni da ih se tesko moze potkupiti.

To je Munib Usanovic = paradigma muslimana i bosnjaka ili ti ga bosanca kakav odgovara banditima, kriminalcima, lopovima, nacionalnim kljucevima vlasti, mafijasima, oligarsima, profiterima, sportskim i drugim neprijateljima bosne i hercegovine i sl.

Bojim se da je Marakana brzo zaboravljena, bojim se takodjer da su pojedinci pogresno i rat protumacili, bojim se najvise da smo mi sami sebi zajedno sa zaboravom nama pricinjenih zlocina bilo koje vrste - zapravo najveci neprijatelji.

Glasajte i dalje za stranke koje su na vlasti 20g i podrzite i dalje nas dragi Savez kupovinom duplocjeniranih ulaznica koje se prodaju čergaški po teferič-tabijatima i hotelima gdje reprezentacija treba da odmara.

Ja mislim da je dosta :mrgreen:
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

princx
Postovi: 154
Pridružen/a: 09 sep 2009, 06:32
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la princx » 26 nov 2009, 13:11

ah ja predlazem sledecu temu:kada nas uske :D :D zavrsi u zatvor da mu raja iz cjelog svijeta posalju razglednice u zatvoru. :D :D
hehheheee neko na more,a neko u prdekanu!!!!!!!!!
samo me zanima imali u zatvoru pripadnika BHF da mu prirede bakljadu za docek!!!!!!!!!!!hehehehee
joj sto se ludo zabavljam :D :D :D :D :D
ovo je jedna od jacih tema ima da je od danas svaki put posjetim i nesto upisem :D :D :D :D :D

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Mirza_Hordas » 27 nov 2009, 17:47

princx je napisao/la:ah ja predlazem sledecu temu:kada nas uske :D :D zavrsi u zatvor da mu raja iz cjelog svijeta posalju razglednice u zatvoru. :D :D
hehheheee neko na more,a neko u prdekanu!!!!!!!!!
samo me zanima imali u zatvoru pripadnika BHF da mu prirede bakljadu za docek!!!!!!!!!!!hehehehee
joj sto se ludo zabavljam :D :D :D :D :D
ovo je jedna od jacih tema ima da je od danas svaki put posjetim i nesto upisem :D :D :D :D :D

kako je pošlo teško da će završiti *ebo on sebe, da mi je znati ko ga štiti :roll:

a za ovo drugo.... ko god bude u zatvoru slomiće ga, sumnjam da će tamo imati nekog ko će ga braniti...jedino kureš :D
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la loptica » 04 dec 2009, 11:40

PONESI SAPUN TREBAT ĆE TI! :mrgreen:
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la rob do bagro » 04 dec 2009, 13:57

Karim_Madrid je napisao/la:KOJE MUNIB?? :mrgreen:
A ko je Usanovic :lol:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Wolverine » 04 dec 2009, 16:19

mahalas je napisao/la:Svi nose piđamu od Chuk Norisa, samo Chuk nosi piđamu Muniba Ušanovića....
Chuk Noris može svakoga istući,ali ja mislim, da bi ga Munib prejebo..... :mrgreen: :mrgreen:
moze njemu munib pofuflat...
Zadnja izmjena: Wolverine, dana/u 04 dec 2009, 16:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LIvada
Postovi: 562
Pridružen/a: 21 jan 2009, 21:07
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la LIvada » 04 dec 2009, 16:20

slika :mrgreen: :mrgreen:
Klošar sam pa šta...KLOŠARSKA ELITA!!!

Avatar
300
Postovi: 129
Pridružen/a: 14 okt 2009, 14:36
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la 300 » 04 dec 2009, 16:26

rob do bagro je napisao/la:
Karim_Madrid je napisao/la:KOJE MUNIB?? :mrgreen:
A ko je Usanovic :lol:
a ko je Munib Usanovic??? :mrgreen: :mrgreen:
Svake druge subote se rano budim ja, Moja raja već me čeka ispod prozora,
Stara pita s' kim to danas igra Saraj'vo, Ni zbog kog' se tako rano ne bih budio...

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Emir_ZENICA » 04 dec 2009, 16:30

Savez ostani ! ;)
A C A B !

MUSA
Postovi: 26
Pridružen/a: 20 okt 2009, 12:45
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la MUSA » 04 dec 2009, 20:27

SRAMOTA
Ja sam kao djecak 91godine napustio Bih kada je moj otac iz Svicarske dosao po mene da ne dozivim rat na svojoj kozi ! DO SKORO MI JE BILO ZAO da nisam bio momak pa da branim svoju domovinu od dusmana.
Medutim to misljene se promienilo prateci desavanja u mojoj dragoj BIH.
Nemogu da shvatim kako je onaj narod koji je 1992 kada nije bilo ni za jesti ni za piti sa velikim PONOSOM BRANIO SVOJA PRAVA I SVOJU ZEMLJU postao tako glup i corav (mozda i samo lijen) da dopusta da ih u vrijeme mira je.u u zdrav mozak.
Da osudjeni kriminalci jos uvijek izvode direktorske pozicie da vas kriminalci iz dana u dan prave budalama.
Ljdi motke u ruke dokle vise?

ZAISTA STE POSTALI ZALOSNI A IPAK VAS VOLIM !

Avatar
Madafaka
Postovi: 3310
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la Madafaka » 04 dec 2009, 20:34

MUSA je napisao/la:SRAMOTA
Ja sam kao djecak 91godine napustio Bih kada je moj otac iz Svicarske dosao po mene da ne dozivim rat na svojoj kozi ! DO SKORO MI JE BILO ZAO da nisam bio momak pa da branim svoju domovinu od dusmana.
Medutim to misljene se promienilo prateci desavanja u mojoj dragoj BIH.
Nemogu da shvatim kako je onaj narod koji je 1992 kada nije bilo ni za jesti ni za piti sa velikim PONOSOM BRANIO SVOJA PRAVA I SVOJU ZEMLJU postao tako glup i corav (mozda i samo lijen) da dopusta da ih u vrijeme mira je.u u zdrav mozak.
Da osudjeni kriminalci jos uvijek izvode direktorske pozicie da vas kriminalci iz dana u dan prave budalama.
Ljdi motke u ruke dokle vise?

ZAISTA STE POSTALI ZALOSNI A IPAK VAS VOLIM !
ti ces nekome govoriti da je zalostan, lako je laprdat iz pizdica.

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Munib Ušanović

Post Postao/la sedra » 04 dec 2009, 20:35

LIvada je napisao/la:slika :mrgreen: :mrgreen:
HHIHIHIHI, a zaboravili ste i vazelin napisati! :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.