Dylan Dog Craven Road 7

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 17 nov 2011, 17:56

Hvala svima i na pohvalama i na kritikama :D

Ovo mi se svidja cuti,da ljudi zapravo prihvataju da neko razmislja drugacije od njih..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 20 nov 2011, 20:55

Oni su zvijezde buducnosti:Prvi dio

slika

Ne,necu ovdje govoriti o Neymaru cije nam se lice smijesi sa naslovnica svih portala ili Edenu Hazardu ciji razvoj od njegove 16-te godine prati cijela nogometna evropa,ovdje cemo spomenuti neke druge jos mladje supertalentovane klince koji jos uvjek nisu toliko medijski eksplorirani.

Nathan Redmond
slika
Datum rodjenja:06/03/1994
Pozicija:krilni napadac
Kao 14-godisnjak igrao je za tim Birminghama do 18 godina,a sa 16 godina i 173 dana je debitovao za prvi tim plavaca,kao drugi najmladji igrac u istoriji(prvi je legendarni Trevor Francis).U klubu su veoma ponosni jer smatraju da dugo,dugo nisu imali ovakvoga dragulja u svojim redovima,smatraju ga izuzetno mentalno zrelim za svoje godine,nista manje od svojih iskusnijih kolega,a kada se uzme u obzir velika brzina i sjajna tehnika koju posjeduje nije cudo sto ga vec proglasavaju novim Aaronom Lennonom.
Vec je skupio zavidan broj nastupa u reprezentaciji Engleske do 16 i 17 godina.

Kurt Zouma
slika
Datum rodjenja:27/10/1994
Pozicija:stoper
Stup odbrane francuskih omladinskih selekcija,a vec je i bitan kotacic u seniorskom timu St Etiennea,vec se stigao upistati i u listu strijelaca u Francuskoj ligi,korpulentan,odlican u skok igri,nesklon kiksevima,Francuzi su uvijek imali sjajne stopere i malo ko sumnja da nece od ovakvoga potencijala napraviti stopera svjetske klase.

Muhammed Demirci
slika
Datum rodjenja:03/01/1995
Pozicija:ofanzivni vezni
Zbog toga sto je bio krhke gradje davani su mu slicni hormoni kao i Messiu,te ga od samoga starta karijere porede sa Barceloninom perjanicom.No krenimo redom,jos kao 12-godisnjak postao je zvijezda youtube-a jer su klipovi sa njegovim vjestinama postali veoma popularni.Brzo je napredovao kroz omladinske selekcije Besiktasa,te je vec sa 15 godina igrao za rezervni tim turskog velikana i vec trenirao sa prvim timom.
Debitovao je za seniorsku ekipu u kup utakmici protiv Gaziantepa,ima odlicnu statistiku postignutih golova za omladinske Turske selekcije,no iako ga cesto nazivaju novim Messiem,Muhaammed je tip igraca koji je prvenstveno prepoznatljiv po sjajnim pasovima za svoje suigrace.

Samed Yesil
slika
Datum rodjenja:25/05/1994
Pozicija:napadac
Najdrazi igrac mu je Miroslav Klose,te nije ni cudo zasto stilom igre podsjeca upravo na dugogodisnjeg prvog napdaca Elfa.Za Njemacku U17 reprezentaciju je nastupio u 17 utakmica i postigao 15 golova,u omladinskim selekcijama Bayer Leverkusena uglavnom postize vise golova nego sto ima odigranih utakmica te ne cudi sto ga vec sada zele veliki evropski timovi i sto je njegova odluka da ga u buducnosti zanima samo dres Njemacke izazvala burnu reakciju u Turskoj.

Lazar Markovic
slika
Datum rodjenja:02/03/1994
Pozicija:Napadac
17-godisnjak koji je zaludio Srbiju,dugo se na ex-yu prostorima nije pojavio tako mlad a prakticki vec formiran igrac,fudbalska inteligencija,brzina,realiziacija,sve to Lazar vec posjeduje,redovno postize golove i asistira u dresu Partizana u Srbijanskoj ligi te se cini da je samo nebo granica za ovoga mladica.

Nathaniel Chalobah
slika
Datum rodjenja:12/12/1994
Pozicija:stoper
Kao 14-godisnjak zaigrao za Englesku reprezentaciju do 17 godina,a danas je kapiten te selekcije.
Vazi za stopera koji voli aktivno da sudjeluje u kreiranju igre,te moze uspjesno igrati i na sredini terena.
U Chelseu ima reputaciju kao jednoga od najboljih igraca rezervi,te se u buducnosti ocekuje da postane uzdanica prvoga tima Chelsea.

Yassine Benzia
slika
Datum rodjenja:08/09/1994
Pozicija:napadac
Nakon Benzeme,iz Lyona nam sada stize-Benzia.Sa 36 postignutih golova za sastav Lyona do 17 godina protekle sezone namece se kao velika napadacka zvijezda tima u buducnosti.5 postignutih golova na proteklom prvenstvu svijeta do 17 godina takodjer je pokazalo o kakvom napadackom potencijalu se radi.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Devil » 20 nov 2011, 23:15

Soccermanager cuda radi a ? :lol:
Zanimljiva kolumna koje se jos itekako moze dopuniti sa dosta igraca koji su ovo godiste dakle '93,'94 i za koje ce svet da cuje.

Nego nesta mi pade na pamet,secas se onoga moga spiska sto sam ti poslao pre nekoliko meseci,je li stajalo na njemu ime Lazara Markovica ? :?
Izbrisao sam one PP pa ne mogu da nadjem. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la legenda reala » 21 nov 2011, 01:04

On se baš uživio u ove kolumne :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la LBJ MVP » 21 nov 2011, 01:10

legenda reala je napisao/la:On se baš uživio u ove kolumne :lol: :lol:
Šuti,podrži ga dobro piše.Barem stavi koju korisnu za managera :lol: A i manje lupa gluposti na ostalim temama :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
rogeRF
Postovi: 1982
Pridružen/a: 01 maj 2011, 09:52
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la rogeRF » 21 nov 2011, 16:52

LBJ MVP je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:On se baš uživio u ove kolumne :lol: :lol:
Šuti,podrži ga dobro piše.Barem stavi koju korisnu za managera :lol: A i manje lupa gluposti na ostalim temama :mrgreen:

hahahahahhhaahhahahah
Na ovo sam se postenski ismijao. Nisam do sada citao nijednu Dylanovu kolumnu, nema se vremena... bice vremena ako Bog da, a ne sumnjam da su kvalitetne.
Izdržati, to je temelj vrline!

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 21 nov 2011, 20:20

Devila,i ja sam izbrisao PP,tako da se ne sjecam jesi li ga spominjao :P
A svakako da ima jos talenata,cim budem uhvatio vremena napisat cu i drugi dio..
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 22 nov 2011, 16:57

Oni su zvijezde buducnosti:Drugi dio
slika



Julio Gomez
slika
Datum rodenja:13/08/1994
Pozicija:Veznjak
Momak koji je proglasen najboljim igracem posljednjega prvenstva svijeta za igrace do 17 godina,gdje je predvodio Meksiko do titule pobjednika.
O kakvom mentalitetu se radi pokazao je u utakmici protiv Njemacke,kada se sudario s Samedom Yesilom(spomenut u prvome dijelu),izasao s terena jer je oblilato krvavio,medjutim s obzirom da je Meksiko izvrsio vec sve 3 izmjene Julio se vratio u igru i fantasticnim golom donio pobjedu svojoj reprezentaciji.
Odlikuje se odlicnim pokrivanjem terena,igrac kojemu nije mrsko vratiti se i pomoci u odbrambenim zadacima te se cini da ima sve odlike velikoga igraca u buducnosti.Inace,clan je ekipe iz domaceg prvenstva,Pachuce.Treba spomeniti i jos neke kljucne igrace Meksika s pohoda ka tituli,prvenstveno Jorge Espericuetu te Carlosa Fierra.

Andy Polo
slika
Datum rodenja:29/09/1994
Pozicija:Napadac
Vec sada bitan dio domace ekipe Universitarie,najbolji igrac Perua na posljednemu prvenstvu svijeta do 17 godina,prozvan novim Alexisom Sanchezom zbog sjajnih prodora i efektnih zavrsnica,Arsenal,Udineze,Valencia se utrkuju ciji ce clan postati ovaj mladic.

Mason Bennett
slika
Datum rodenja:15/06/1996
Pozicija:Napadac
Najmladji igrac koji je debitovao za Derby County u istoriji,s obzirom da je debitovao za prvi tim sa samo 15 godina i 99 dana.Sa nepunih 15 godina je postao clan Engleske U17 reprezentacije,te manje-vise je redovan asistent i strijelac u utakmicama Engleske U17 kao i U16 reprezentacije.Ovaj momak koji je karijeru poceo kao odbrambeni igrac je proglasen novim Wayne Rooneyem.

Mateo Kovacic
slika
Datum rodenja:06/05/1994
Pozicija:veznjak
Najmladji strijelac u istoriji HNL-a,standardan u ekipi Dinama u ligi prvaka,u klubu kazu da je Kovacic sa 17 godina bolji od Modrica sa 17 godina.Transfer u neki veliki evropski tim je gotovo pa izvjestan.Inace,iz kluba takodje tvrde da su za Kovacica i suigraca Vrsaljka odbili ponudu u iznosu od 20M eura.

Karim Rekik
slika
Datum rodjenja:02/12/1994
Datum rodenja:02/12/1994
Pozicija:stoper


Seici iz Manchester City-a su bili istrajni da u svoje redove dovedu talentovanoga stopera iz Feyenoorda,u cemu su na kraju i uspjeli.Sa jos jednim odlicnim mladim stoperom Kongolom cini bedem pred golom Holandske U17 reprezentacije,a vec je i debitovao za prvi tim Citya.Zanimljivo je da ga porede sa Van Buytenom,te da se o njegovom mladjem bratu Omaru takodjer prica kao o velikom talentu.

Elliott Hewitt
slika
Datum rodenja:30/05/1994
Pozicija:desni bek
Mladi Velsanin je vec sada standardni desni bek Macclesfield Towna te clan Velske U21 reprezentacije.Klupski trener se kune da na tom nivou takmicenja nema boljeg desnog beka,te najavljuje skorasnji transfer u neki od klubova Premiershipa.

Gerard Deulofeu
slika
Datum rodenja:13/03/1994
Pozicija:krilo
Kada vazite za najveceg talenta Barcelonine akademije,to ipak "nesto"znaci.Iako je desnjak,najvise voli igrati po lijevoj strani te se ubacivati u sredinu i onda snaznim sutem puniti mreze protivnika,sto mu ide prilicno dobro,tako je u sezoni 2007/2008 postigao preko 30 golova za mladi tim Barcelone.
Proglasavan najboljim igracem nekoliko turnira za mlade igrace,skupio solidan broj nastupa za reprezentaciju Spanije do 19 godina,iako jos uvjek moze nastupati i za U17 reprezentaciju.Definitivno momak od kojega se ocekuju velike stvari.
Zadnja izmjena: Dylan Dog, dana/u 22 nov 2011, 20:11, ukupno mijenjano 1 put.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Devil » 22 nov 2011, 19:35

I opet bez Jankovica. :o
Sad sam ljut. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 22 nov 2011, 20:12

Devil je napisao/la:I opet bez Jankovica. :o
Sad sam ljut. :mrgreen:
Cccccc nije on ta klasa :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Devil » 22 nov 2011, 20:22

Dylan Dog je napisao/la:
Devil je napisao/la:I opet bez Jankovica. :o
Sad sam ljut. :mrgreen:
Cccccc nije on ta klasa :mrgreen:
Ti si lud. ;) :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 22 nov 2011, 20:26

Cuj mod sto mi rece,zahtjevam trajni ban i odstetu za nanesenu dusevnu bol :lol:

Vidjecemo sta buducnost donosi,ima na stotine ovih talentovanih djecaka,ja sam izabrao samo neke :P
Jankovic je sigurno dobar,al' nit ima neke rezultate s omladinskom selekcijom,nit kakvu-takvu minutazu u klubu,na osnova cega da ga stavim na listu :P

Trebam jednom napisat i listu malo starijih igraca koji su velik talenti,Sergio Oliveria iz Porta 92.godiste,svjetska zvijezda u buducnosti stavljam ruku u vatru,a tek Boilesen iz Ajaxa :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Devil » 22 nov 2011, 20:31

pa dobro razumem te nisi ga gledao pa mozes tako pricati,ali dovoljno ti je kada ljudi iz fudbala da u poslednjih 20 godina nije izasao takav igrac iz Zvezdine skole. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 24 dec 2011, 11:29

Pare nisu bitne,al' malo sutra

slika

Niste ni trepnuli kada sta culi da je Risse izgubio priznanicu na kojoj je pisalo da mjesecno zaradi u Liverpoolu 139,634 funte?Ne vidite nista nelogicno u tome sto je Dario Conca nakon sto je izdominirao cijelu brazilsku ligu otisao u najboljim godinama da igra u Kini?Onda ova kolumna nije za vas.No ne krivite sebe.
Vecini zaista i ne smeta da fudbaleri zaradjuju astronomske cifre novca.A zasto i bi,ta zasluzuju momci,stoka sitnog zuba ne shvaca koliko talenta,truda,uspona i padova se krije iza jednog profesionalnog fudbalera.No,do kojih granica ce svijet olako gledati na tolike svote novca koje se vrte oko fudbala?
slika
"Volim Arsenal"

Tu i tamu bi i predsjednik Fife Sepp Blatter stidljivo znao spomenuti da danas fudbaleri zaradjuju i vise nego sto zasluzuju,medjutim cini se da bi mogle uslijediti i puno ozbiljnije mjere.Naime,clanovi Francuskog parlamenta zestoko su kritikovali namjeru ekipe Paris SG da 36-godisnjem Davidu Beckhamu ponudi platu od 800 hiljada eura mjesecno.
Uostalom,kada vidite prosjecnog navijaca Arsenala koji kuka kako je klub nepravedan prema Van Persiu jer ima platu od samo 80 hiljada funti sedmicno onda promislite da je sve otislo u tri lijepe.
Ne,nisu krivi igraci,bez laznog moralisanja,ko bi od nas odbio velike svote novca?Uostalom niko ne moze poreci onu"If you are good at something, never do it for free"!!
Nije kriv Niclas Bentner sto je pored upitnog fudbalskog znanja zaradio dovoljno da izaziva skandale tipa da je u jednoj radnji u rodnoj mu Danskoj nakon sto mu nisu primili karticu zagalamio "znate li vi ko sam ja,mogu kupiti citavu ovu radnju"!
slika
Sta nam porucuju autori Zagora

Ne zapada u oko samo plata Messia,Ronalda ili ibrahimovica.Ipak su oni krema svjetskoga fudbala,vrhunska klasa kakvih i nema bas previse.Zapravo mi puno vise upada u oko da Said Husejinovic,kome je najveci domet u karijeri bilo mjesto 8-mog napadaca Werder Bremena u rotaciji vozi auto koji zaustavlja dah kod djevojcica sirom Tuzlanskoga kantona.
slika
"If you could buy Maserati,You will buy Maserati"

Fudbaleri zarađuju puno iz jednostavnog razloga jer klubovi zarađuju puno vise.U stvari,fudbaleri dobiju samo mali dio kolaca.No tome smo krivi mi,dokle god vise brinemo hoce li se Gerrard opraviti na vrijeme za duel protiv Manchester Uniteda vise nego o tome hocemo li imati 1 ili 2 iz Biologije,uvjek ce klubovi dobijati cifre od kojih ti se dize kosa na glavi od prihoda putem prodaje ulaznica,tv-prava ili pak dresova.

Ne zelim se prikljucivati ni jednoj frakciji,ni onima koji se zale da je sramno i bezcasno da dok ljudi u Africi umiru jer nemaju hrane i pitke vode dvojac Xavi-Iniesta dobije za jednu godinu dovoljno novca da dignu na noge ekonomiju jedne prosjecne Africke drzave,a onda se jos bezcasnije kuka po medijima o nedostatku novca u svijetu,recesiji,a ne zelim se prikljuciti niti onoj frakciji koja jednostavno kaze da svako vrijedi onoliko koliko ga je neko spreman platiti i da svako ima pravo raditi sa svojim parama sta hoce.Jedino sto me zanima je dokle smo spremni ici,hoce li u buducnosti biti normalno da rezervni golman Sunderlenda bude placen 4 miliona eura godisnje,ili ce pak kad tad doci kap koja ce preliti casu i uzrokovati donosenje zakona o ogranicenosti plata fudbalera?
Zadnja izmjena: Dylan Dog, dana/u 24 dec 2011, 14:24, ukupno mijenjano 1 put.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la LBJ MVP » 24 dec 2011, 14:19

No tome smo krivi mi,dokle god vise brinemo hoce li se Gerrard opraviti na vrijeme za duel protiv Manchester Uniteda vise nego o tome hocemo li imati 1 ili 2 iz Biologije
Ne kenjaj i ti si ovakav :lol:
Inače fina kolumna,ali šta neko može uradit povodom toga.Imaš tenisere koji zarađuju više,golf igrače,NBA igrače...
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 24 dec 2011, 15:10

LBJ MVP je napisao/la:
No tome smo krivi mi,dokle god vise brinemo hoce li se Gerrard opraviti na vrijeme za duel protiv Manchester Uniteda vise nego o tome hocemo li imati 1 ili 2 iz Biologije
Ne kenjaj i ti si ovakav :lol:
Inače fina kolumna,ali šta neko može uradit povodom toga.Imaš tenisere koji zarađuju više,golf igrače,NBA igrače...
A eto,moze se na ovaj tekst globalno gledati :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Arnelinho » 09 jan 2012, 02:04

Svidja mi se tekst. Najbolji si analitičar na ovom dijelu foruma (Kolumne). :D
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 09 jan 2012, 14:13

Arnelinho je napisao/la:Svidja mi se tekst. Najbolji si analitičar na ovom dijelu foruma (Kolumne). :D
Hvala :D
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la VolimLiverpool » 15 jan 2012, 02:08

Svaka čast ,dosada sam mislio da su kolumne Monologa najbolje ,ali ovo je u rangu sa njegovim ,ako ne i bolje ..
You'll never walk alone.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Dylan Dog Craven Road 7

Post Postao/la Dylan Dog » 16 jan 2012, 22:55

VolimLiverpool je napisao/la:Svaka čast ,dosada sam mislio da su kolumne Monologa najbolje ,ali ovo je u rangu sa njegovim ,ako ne i bolje ..
Hvala,velika je stvar biti uspoređen sa monologom :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.